
2026/27 Macva — Statystyki
Forma w bieżącym sezonie — punkt odniesienia przed szczegółowymi statystykami niżej.
| Mecze | W | R | P | Gz | Gs | RB | Śr. pkt | Ostatnie 5 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Forma domowa | 3 | 2 | 0 | 1 | 3 | 3 | 0 | 2.00 | |
| Forma wyjazdowa | 4 | 0 | 1 | 3 | 2 | 10 | -8 | 0.25 | |
| Ogółem | 7 | 2 | 1 | 4 | 5 | 13 | -8 | 1.00 |
Streaki - dom
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Macva — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Macva — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
- Macva — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Macva — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
- Macva — powyżej 0.5 gola w 2. połowie (14/20, 70%)
Streaki - wyjazd
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Macva — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (10/10, 100%)
- Macva — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Macva — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
- Macva — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
- Macva — jest niepokonany w 2. połowie (14/20, 70%)
Serie
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Macva — nie wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Macva — jest niepokonany w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Macva — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Macva — więcej goli pada w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
Ostatnie 10 spotkań
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z ostatnich meczów tej drużyny się spełnił.
Macva — ostatnie 10 meczów
Momenty strzelonych i straconych goli w trakcie każdego meczu (minuty), nie ich rozkład w całym sezonie.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Dom jest o 500% lepsza niż Wyjazd pod względem odsetku wygranych meczów.
| Dom | 1. połowa | 2. połowa | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 30% | 30% | 30% |
Śr. goli/mecz | 1.10 | 1.00 | 2.10 |
Strzelone | 0.60 | 0.60 | 1.20 |
Stracone | 0.50 | 0.40 | 0.90 |
BTTS % | 10% | 30% | 20% |
Czyste konto % | 50% | 70% | 60% |
Nie strzelił % | 70% | 40% | 55% |
| Wyjazd | 1. połowa | 2. połowa | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 0% | 10% | 5% |
Śr. goli/mecz | 0.80 | 1.20 | 2.00 |
Strzelone | 0.10 | 0.30 | 0.40 |
Stracone | 0.70 | 0.90 | 1.60 |
BTTS % | 10% | 20% | 15% |
Czyste konto % | 50% | 30% | 40% |
Nie strzelił % | 90% | 70% | 80% |
Strzały drużyny
Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole. Dom jest o 57% lepsza niż Wyjazd pod względem strzałów na mecz.
| Ogółem | Dom | Wyjazd | |
|---|---|---|---|
Strzały / mecz | 9.00 | 11.00 | 7.00 |
Strzały celne / mecz | 1.83 | 2.67 | 1.00 |
Strzały niecelne / mecz | 4.33 | 4.67 | 4.00 |
Skuteczność strzałów | 7.4% | 9.1% | 4.8% |
Strzały na gola | 13.50 | 11.00 | 21.00 |
Strzały celne na gola | 2.75 | 2.67 | 3.00 |
Strzały Over 10.5 | 17% (1/6) | 33% (1/3) | 0% (0/3) |
Strzały Over 11.5 | 17% (1/6) | 33% (1/3) | 0% (0/3) |
Strzały Over 12.5 | 17% (1/6) | 33% (1/3) | 0% (0/3) |
Strzały Over 13.5 | 0% (0/6) | 0% (0/3) | 0% (0/3) |
Strzały Over 14.5 | 0% (0/6) | 0% (0/3) | 0% (0/3) |
Strzały celne Over 3.5 | 17% (1/6) | 33% (1/3) | 0% (0/3) |
Strzały celne Over 4.5 | 0% (0/6) | 0% (0/3) | 0% (0/3) |
Strzały celne Over 5.5 | 0% (0/6) | 0% (0/3) | 0% (0/3) |
Strzały celne Over 6.5 | 0% (0/6) | 0% (0/3) | 0% (0/3) |
Offside Stats
Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz. Dom notuje o 133% wyższy wynik niż Wyjazd pod względem liczbie spalonych na mecz.
| Ogółem | Dom | Wyjazd | |
|---|---|---|---|
Match Offsides AVG | 2.50 | 2.67 | 2.33 |
Match Offsides Over 0.5 % | 100% (6/6) | 100% (3/3) | 100% (3/3) |
Match Offsides Over 1.5 % | 83% (5/6) | 100% (3/3) | 67% (2/3) |
Match Offsides Over 2.5 % | 67% (4/6) | 67% (2/3) | 67% (2/3) |
Match Offsides Over 3.5 % | 0% (0/6) | 0% (0/3) | 0% (0/3) |
Team Offsides AVG | 1.67 | 2.33 | 1.00 |
Team Offsides Over 0.5 % | 83% (5/6) | 100% (3/3) | 67% (2/3) |
Team Offsides Over 1.5 % | 67% (4/6) | 100% (3/3) | 33% (1/3) |
Team Offsides Over 2.5 % | 17% (1/6) | 33% (1/3) | 0% (0/3) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Dom | Wyjazd | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 15% (3/20) | 10% (1/10) | 20% (2/10) |
Under 1.5 | 35% (7/20) | 40% (4/10) | 30% (3/10) |
Under 2.5 | 60% (12/20) | 50% (5/10) | 70% (7/10) |
Under 3.5 | 90% (18/20) | 90% (9/10) | 90% (9/10) |
Under 4.5 | 95% (19/20) | 100% (10/10) | 90% (9/10) |
Under 5.5 | 100% (20/20) | 100% (10/10) | 100% (10/10) |
Statystyki BTTS
BTTS (Both Teams To Score) to mecze, w których obie drużyny strzeliły gola — procent liczony z ostatnich meczów w każdej kolumnie. Dom notuje o 67% wyższy wynik niż Wyjazd pod względem częstości BTTS.
| Ogółem | Dom | Wyjazd | |
|---|---|---|---|
BTTS | 40% (8/20) | 50% (5/10) | 30% (3/10) |
BTTS 1H | 10% (2/20) | 10% (1/10) | 10% (1/10) |
BTTS 2H | 25% (5/20) | 30% (3/10) | 20% (2/10) |
BTTS Both Halves | 0% (0/20) | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
BTTS & Win | 5% (1/20) | 10% (1/10) | 0% (0/10) |
BTTS & Draw | 10% (2/20) | 10% (1/10) | 10% (1/10) |
BTTS & Lose | 25% (5/20) | 30% (3/10) | 20% (2/10) |
BTTS & Over 2.5 (Yes/Yes) | 30% (6/20) | 40% (4/10) | 20% (2/10) |
BTTS & Over 2.5 (No/Yes) | 10% (2/20) | 10% (1/10) | 10% (1/10) |
BTTS 1H & 2H (Yes/Yes) | 0% (0/20) | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
BTTS 1H & 2H (Yes/No) | 10% (2/20) | 10% (1/10) | 10% (1/10) |
BTTS 1H & 2H (No/Yes) | 25% (5/20) | 30% (3/10) | 20% (2/10) |
BTTS 1H & 2H (No/No) | 65% (13/20) | 60% (6/10) | 70% (7/10) |
Statystyki rożnych
Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Wyjazd notuje o 13% wyższy wynik niż Dom pod względem średniej rożnych w meczu.
| Ogółem | Dom | Wyjazd | |
|---|---|---|---|
Match Corners AVG | 8.50 (6/20) | 8.00 (3/10) | 9.00 (3/10) |
Over 6.5 Corners | 100% (6/6) | 100% (3/3) | 100% (3/3) |
Over 7.5 Corners | 67% (4/6) | 33% (1/3) | 100% (3/3) |
Over 8.5 Corners | 50% (3/6) | 33% (1/3) | 67% (2/3) |
Over 9.5 Corners | 33% (2/6) | 33% (1/3) | 33% (1/3) |
Over 10.5 Corners | 0% (0/6) | 0% (0/3) | 0% (0/3) |
Over 11.5 Corners | 0% (0/6) | 0% (0/3) | 0% (0/3) |
Over 12.5 Corners | 0% (0/6) | 0% (0/3) | 0% (0/3) |
Over 13.5 Corners | 0% (0/6) | 0% (0/3) | 0% (0/3) |
Over 14.5 Corners | 0% (0/6) | 0% (0/3) | 0% (0/3) |
Rożne drużynowe
Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.
| Ogółem | Dom | Wyjazd | |
|---|---|---|---|
Corners Earned Match | 3.12 | 3.00 | 3.22 |
More Corners Than Opponent | 12% (2/17) | 25% (2/8) | 0% (0/9) |
Over 2.5 Corners Earned | 65% (11/17) | 63% (5/8) | 67% (6/9) |
Over 3.5 Corners Earned | 53% (9/17) | 50% (4/8) | 56% (5/9) |
Over 4.5 Corners Earned | 18% (3/17) | 13% (1/8) | 22% (2/9) |
Over 5.5 Corners Earned | 0% (0/17) | 0% (0/8) | 0% (0/9) |
Over 6.5 Corners Earned | 0% (0/17) | 0% (0/8) | 0% (0/9) |
Over 7.5 Corners Earned | 0% (0/17) | 0% (0/8) | 0% (0/9) |
Over 8.5 Corners Earned | 0% (0/17) | 0% (0/8) | 0% (0/9) |
Corners Earned | 53 | 24 | 29 |
| Ogółem | Dom | Wyjazd | |
|---|---|---|---|
Corners Against Match | 5.94 | 4.38 | 7.33 |
More Corners Than Opponent | 12% (2/17) | 25% (2/8) | 0% (0/9) |
Over 2.5 Corners Against | 94% (16/17) | 88% (7/8) | 100% (9/9) |
Over 3.5 Corners Against | 82% (14/17) | 63% (5/8) | 100% (9/9) |
Over 4.5 Corners Against | 59% (10/17) | 38% (3/8) | 78% (7/9) |
Over 5.5 Corners Against | 47% (8/17) | 13% (1/8) | 78% (7/9) |
Over 6.5 Corners Against | 41% (7/17) | 13% (1/8) | 67% (6/9) |
Over 7.5 Corners Against | 35% (6/17) | 13% (1/8) | 56% (5/9) |
Over 8.5 Corners Against | 24% (4/17) | 13% (1/8) | 33% (3/9) |
Corners Against | 101 | 35 | 66 |
Kartki meczowe
Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Dom notuje o 41% wyższy wynik niż Wyjazd pod względem średniej kartek w meczu.
| Ogółem | Dom | Wyjazd | |
|---|---|---|---|
Match Cards AVG | 5.71 (17/17) | 6.75 (8/8) | 4.78 (9/9) |
Over 0.5 Cards | 100% (17/17) | 100% (8/8) | 100% (9/9) |
Over 1.5 Cards | 100% (17/17) | 100% (8/8) | 100% (9/9) |
Over 2.5 Cards | 88% (15/17) | 100% (8/8) | 78% (7/9) |
Over 3.5 Cards | 76% (13/17) | 75% (6/8) | 78% (7/9) |
Over 4.5 Cards | 65% (11/17) | 75% (6/8) | 56% (5/9) |
Over 5.5 Cards | 53% (9/17) | 75% (6/8) | 33% (3/9) |
Over 6.5 Cards | 35% (6/17) | 63% (5/8) | 11% (1/9) |
Over 7.5 Cards | 18% (3/17) | 25% (2/8) | 11% (1/9) |
Total Cards | 97 | 54 | 43 |
Highest in a Match | 12 | 12 | 9 |
Lowest in a Match | 2 | 3 | 2 |
Najczęstsze wyniki i liczba goli
Najczęstszy wynik to dokładny scoreline (np. 2-1), najczęstsza liczba goli to suma bramek w meczu niezależnie od podziału między drużyny.
Najczęstsze wyniki drużyny Macva
Wynik meczu
Wynik do przerwy
Najczęstsza liczba goli drużyny Macva
Liczba goli w meczu
Liczba goli do przerwy
* Statystyki z sezonu 2026/27 ligi Super liga.