Football Stats
Herb Montedio Yamagata
Flaga JaponiaMontedio Yamagata
2. miejsce w tabeli J2 League
Japonia / J2 LeagueSezon 2026/27

2026/27 Montedio Yamagata — Statystyki

Forma w bieżącym sezonie — punkt odniesienia przed szczegółowymi statystykami niżej.

Forma domowa
Mecze2
W2
R0
P0
Gz4
Gs0
RB+4
Śr. pkt3.00
Ostatnie 5
Forma wyjazdowa
Mecze2
W1
R0
P1
Gz3
Gs1
RB+2
Śr. pkt1.50
Ostatnie 5
Ogółem
Mecze4
W3
R0
P1
Gz7
Gs1
RB+6
Śr. pkt2.25
Ostatnie 5

Streaki - dom

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Montedio Yamagata — jest niepokonany u siebie (10/10, 100%)
  • Montedio Yamagata — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (10/10, 100%)
  • Montedio Yamagata — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (10/10, 100%)
  • Montedio Yamagata — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Montedio Yamagata — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Montedio Yamagata — wygrywa u siebie (7/10, 70%)
  • Montedio Yamagata — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (7/10, 70%)
  • Montedio Yamagata — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Montedio Yamagata — wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
  • Montedio Yamagata — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)

Streaki - wyjazd

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Montedio Yamagata — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Montedio Yamagata — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Montedio Yamagata — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Montedio Yamagata — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Montedio Yamagata — jest niepokonany na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Montedio Yamagata — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Montedio Yamagata — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Montedio Yamagata — więcej goli pada w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)

Serie

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Montedio Yamagata — jest niepokonany w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Montedio Yamagata — powyżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Montedio Yamagata — jest niepokonany w 1. połowie w 12 meczach z rzędu
  • 🔥 Montedio Yamagata — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 16 meczach z rzędu

Ostatnie 10 spotkań

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z ostatnich meczów tej drużyny się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
29.08Imabari03Herb Montedio YamagataMontedio Yamagata
26.08Herb Montedio YamagataMontedio Yamagata33Fujieda MYFC
22.08Herb Montedio YamagataMontedio Yamagata20Yokohama FC
15.08Shonan Bellmare10Herb Montedio YamagataMontedio Yamagata
09.08Herb Montedio YamagataMontedio Yamagata20Tochigi City
29.11Herb Montedio YamagataMontedio Yamagata21Fujieda MYFC
23.11Jubilo Iwata22Herb Montedio YamagataMontedio Yamagata
09.11Herb Montedio YamagataMontedio Yamagata21Imabari
02.11Oita Trinita12Herb Montedio YamagataMontedio Yamagata
26.10Herb Montedio YamagataMontedio Yamagata22Omiya Ardija

Montedio Yamagata — ostatnie 10 meczów

Momenty strzelonych i straconych goli w trakcie każdego meczu (minuty), nie ich rozkład w całym sezonie.

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Dom jest o 22% lepsza niż Wyjazd pod względem odsetku wygranych meczów.

Dom1. połowa2. połowaOgółem
Win %
70%
40%
55%
Śr. goli/mecz
1.60
1.70
3.30
Strzelone
1.20
1.00
2.20
Stracone
0.40
0.70
1.10
BTTS %
20%
40%
30%
Czyste konto %
70%
40%
55%
Nie strzelił %
30%
20%
25%
Wyjazd1. połowa2. połowaOgółem
Win %
50%
40%
45%
Śr. goli/mecz
1.00
2.20
3.20
Strzelone
0.80
1.10
1.90
Stracone
0.20
1.10
1.30
BTTS %
10%
50%
30%
Czyste konto %
80%
20%
50%
Nie strzelił %
40%
40%
40%

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole.

Brak danych statystycznych (fixture_team_stats) dla tej drużyny w tym sezonie.

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz.

Brak danych statystycznych (fixture_team_stats) dla tej drużyny w tym sezonie.

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemDomWyjazd
Under 0.5
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
Under 1.5
10% (2/20)
0% (0/10)
20% (2/10)
Under 2.5
25% (5/20)
30% (3/10)
20% (2/10)
Under 3.5
60% (12/20)
70% (7/10)
50% (5/10)
Under 4.5
85% (17/20)
80% (8/10)
90% (9/10)
Under 5.5
95% (19/20)
90% (9/10)
100% (10/10)

Statystyki BTTS

BTTS (Both Teams To Score) to mecze, w których obie drużyny strzeliły gola — procent liczony z ostatnich meczów w każdej kolumnie.

OgółemDomWyjazd
BTTS
70% (14/20)
70% (7/10)
70% (7/10)
BTTS 1H
15% (3/20)
20% (2/10)
10% (1/10)
BTTS 2H
45% (9/20)
40% (4/10)
50% (5/10)
BTTS Both Halves
5% (1/20)
0% (0/10)
10% (1/10)
BTTS & Win
45% (9/20)
40% (4/10)
50% (5/10)
BTTS & Draw
20% (4/20)
30% (3/10)
10% (1/10)
BTTS & Lose
5% (1/20)
0% (0/10)
10% (1/10)
BTTS & Over 2.5 (Yes/Yes)
65% (13/20)
60% (6/10)
70% (7/10)
BTTS & Over 2.5 (No/Yes)
10% (2/20)
10% (1/10)
10% (1/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/Yes)
5% (1/20)
0% (0/10)
10% (1/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/No)
10% (2/20)
20% (2/10)
0% (0/10)
BTTS 1H & 2H (No/Yes)
40% (8/20)
40% (4/10)
40% (4/10)
BTTS 1H & 2H (No/No)
45% (9/20)
40% (4/10)
50% (5/10)

Najczęstsze wyniki i liczba goli

Najczęstszy wynik to dokładny scoreline (np. 2-1), najczęstsza liczba goli to suma bramek w meczu niezależnie od podziału między drużyny.

Najczęstsze wyniki drużyny Montedio Yamagata

Wynik meczu

2-0
2 (50%)
0-1
1 (25%)
3-0
1 (25%)

Wynik do przerwy

0-0
3 (75%)
1-0
1 (25%)

Najczęstsza liczba goli drużyny Montedio Yamagata

Liczba goli w meczu

2
2 (50%)
1
1 (25%)
3
1 (25%)

Liczba goli do przerwy

0
3 (75%)
1
1 (25%)

* Statystyki z sezonu 2026/27 ligi J2 League.

J2 League — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Omiya Ardija4310102.50
3Fujieda MYFC430192.25
4Albirex Niigata430192.25
5Shonan Bellmare422082.00
6Vegalta Sendai421171.75
7Jubilo Iwata421171.75
8Yokohama FC421171.75
9Kataller Toyama420261.50
10Tochigi City420261.50
12Sagan Tosu412151.25
13Oita Trinita411241.00
14Blaublitz Akita411241.00
15Tokushima Vortis411241.00
16Ventforet Kofu411241.00
18Iwaki410330.75
20Imabari400400.00