Football Stats
Herb Raków Częstochowa
Raków CzęstochowaŚr. pkt/mecz 1.60
Poland / Ekstraklasa9 sierpnia 2026 14:45
Herb Zaglebie Lubin
Zaglebie LubinŚr. pkt/mecz 1.45

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

10 spotkań — z perspektywy Raków Częstochowa

Streaki - Raków Częstochowa

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Raków Częstochowa — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Raków Częstochowa — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
  • Raków Częstochowa — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • Raków Częstochowa — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Raków Częstochowa — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Raków Częstochowa — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Raków Częstochowa — powyżej 29.5 punktów kartkowych (10/10, 100%)
  • Raków Częstochowa — poniżej 11.5 rożnych (10/10, 100%)
  • Raków Częstochowa — powyżej 2.5 kartek (10/10, 100%)
  • Raków Częstochowa — powyżej 2.5 kartek łącznie (10/10, 100%)
  • Raków Częstochowa — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (17/20, 85%)
  • Raków Częstochowa — powyżej 1.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Raków Częstochowa — poniżej 3.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Raków Częstochowa — poniżej 4.5 kartek (8/10, 80%)
  • Raków Częstochowa — poniżej 4.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Raków Częstochowa — powyżej 6.5 rożnych (7/10, 70%)

Streaki - Zaglebie Lubin

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Zaglebie Lubin — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Zaglebie Lubin — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Zaglebie Lubin — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Zaglebie Lubin — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Zaglebie Lubin — powyżej 29.5 punktów kartkowych (9/10, 90%)
  • Zaglebie Lubin — powyżej 2.5 kartek (9/10, 90%)
  • Zaglebie Lubin — powyżej 2.5 kartek łącznie (9/10, 90%)
  • Zaglebie Lubin — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (17/20, 85%)
  • Zaglebie Lubin — powyżej 1.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Zaglebie Lubin — poniżej 2.5 gola w meczu (14/20, 70%)
  • Zaglebie Lubin — poniżej 4.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Zaglebie Lubin — powyżej 6.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Zaglebie Lubin — poniżej 11.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Zaglebie Lubin — poniżej 5.5 kartek (7/10, 70%)
  • Zaglebie Lubin — poniżej 6.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Serie - Raków Częstochowa

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Raków Częstochowa — jest niepokonany w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Raków Częstochowa — powyżej 29.5 punktów kartkowych w 12 meczach z rzędu
  • 🔥 Raków Częstochowa — poniżej 49.5 punktów kartkowych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Raków Częstochowa — poniżej 3.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Raków Częstochowa — powyżej 6.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Raków Częstochowa — poniżej 11.5 rożnych w 24 meczach z rzędu
  • 🔥 Raków Częstochowa — powyżej 2.5 kartek w 12 meczach z rzędu
  • 🔥 Raków Częstochowa — poniżej 4.5 kartek w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Raków Częstochowa — powyżej 2.5 kartek łącznie w 12 meczach z rzędu
  • 🔥 Raków Częstochowa — poniżej 4.5 kartek łącznie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Raków Częstochowa — poniżej 7.5 rożnych zdobytych w 11 meczach z rzędu

Serie - Zaglebie Lubin

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Zaglebie Lubin — nie wygrywa 1. połowę w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Zaglebie Lubin — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 12 meczach z rzędu
  • 🔥 Zaglebie Lubin — poniżej 4.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Zaglebie Lubin — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 16 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
14.02Herb Zaglebie LubinZaglebie Lubin00Herb Raków CzęstochowaRaków Częstochowa
14.12Herb Raków CzęstochowaRaków Częstochowa01Herb Zaglebie LubinZaglebie Lubin
31.03Herb Zaglebie LubinZaglebie Lubin02Herb Raków CzęstochowaRaków Częstochowa
22.09Herb Raków CzęstochowaRaków Częstochowa51Herb Zaglebie LubinZaglebie Lubin
04.05Herb Zaglebie LubinZaglebie Lubin20Herb Raków CzęstochowaRaków Częstochowa
05.11Herb Raków CzęstochowaRaków Częstochowa50Herb Zaglebie LubinZaglebie Lubin
27.05Herb Raków CzęstochowaRaków Częstochowa11Herb Zaglebie LubinZaglebie Lubin
12.11Herb Zaglebie LubinZaglebie Lubin12Herb Raków CzęstochowaRaków Częstochowa
14.05Herb Zaglebie LubinZaglebie Lubin10Herb Raków CzęstochowaRaków Częstochowa
27.11Herb Raków CzęstochowaRaków Częstochowa40Herb Zaglebie LubinZaglebie Lubin

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu.

Raków CzęstochowaDomWyjazdOgółem
Win %
60%
30%
45%
Śr. goli/mecz
2.40
3.20
2.80
Strzelone
1.70
1.70
1.70
Stracone
0.70
1.50
1.10
BTTS %
40%
80%
60%
Czyste konto %
50%
20%
35%
Nie strzelił %
20%
10%
15%
Posiadanie piłki
50%
50%
50%
Śr. strzały/mecz
14.50
13.75
14.13
Śr. faule/mecz
10.00
10.63
10.29
Zaglebie LubinDomWyjazdOgółem
Win %
40%
50%
45%
Śr. goli/mecz
1.50
2.30
1.90
Strzelone
0.80
1.20
1.00
Stracone
0.70
1.10
0.90
BTTS %
20%
40%
30%
Czyste konto %
50%
30%
40%
Nie strzelił %
50%
30%
40%
Posiadanie piłki
38%
41%
39%
Śr. strzały/mecz
12.70
11.40
12.05
Śr. faule/mecz
12.40
14.80
13.60

Ostatnie 10 meczów

Raków Częstochowa jest o +42% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.70 gola/mecz
Raków Częstochowa u siebie
1.20 gola/mecz
Zaglebie Lubin na wyjeździe

Progi bramkowe

Raków CzęstochowaZaglebie Lubin
Over 0.5
90% (9/10)
100% (10/10)
Over 1.5
80% (8/10)
60% (6/10)
Over 2.5
40% (4/10)
40% (4/10)
Over 3.5
20% (2/10)
30% (3/10)
Nie strzelił
20% (2/10)
30% (3/10)
1. połowa — 1-2 gole
55% (11/20)
65% (13/20)
1. połowa — 1-3 gole
60% (12/20)
65% (13/20)
2. połowa — 1-2 gole
60% (12/20)
65% (13/20)
2. połowa — 1-3 gole
85% (17/20)
65% (13/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Zaglebie Lubin notuje o 14% wyższy wynik niż Raków Częstochowa pod względem średniej rożnych w meczu.

OgółemRaków CzęstochowaZaglebie Lubin
Match Corners AVG
9.32 (37/40)
8.65 (17/20)
9.90 (20/20)
Over 6.5 Corners
78% (29/37)
82% (14/17)
75% (15/20)
Over 7.5 Corners
70% (26/37)
76% (13/17)
65% (13/20)
Over 8.5 Corners
62% (23/37)
65% (11/17)
60% (12/20)
Over 9.5 Corners
43% (16/37)
35% (6/17)
50% (10/20)
Over 10.5 Corners
24% (9/37)
12% (2/17)
35% (7/20)
Over 11.5 Corners
16% (6/37)
0% (0/17)
30% (6/20)
Over 12.5 Corners
16% (6/37)
0% (0/17)
30% (6/20)
Over 13.5 Corners
14% (5/37)
0% (0/17)
25% (5/20)
Over 14.5 Corners
11% (4/37)
0% (0/17)
20% (4/20)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemRaków CzęstochowaZaglebie Lubin
Corners Earned Match
3.77
3.45
4.10
More Corners Than Opponent
30% (12/40)
35% (7/20)
25% (5/20)
Over 2.5 Corners Earned
65% (26/40)
65% (13/20)
65% (13/20)
Over 3.5 Corners Earned
50% (20/40)
45% (9/20)
55% (11/20)
Over 4.5 Corners Earned
38% (15/40)
25% (5/20)
50% (10/20)
Over 5.5 Corners Earned
28% (11/40)
20% (4/20)
35% (7/20)
Over 6.5 Corners Earned
15% (6/40)
15% (3/20)
15% (3/20)
Over 7.5 Corners Earned
8% (3/40)
5% (1/20)
10% (2/20)
Over 8.5 Corners Earned
0% (0/40)
0% (0/20)
0% (0/20)
Corners Earned
151
69
82

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.

OgółemRaków CzęstochowaZaglebie Lubin
Match Cards AVG
4.60 (40/40)
4.65 (20/20)
4.55 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
98% (39/40)
100% (20/20)
95% (19/20)
Over 2.5 Cards
85% (34/40)
90% (18/20)
80% (16/20)
Over 3.5 Cards
65% (26/40)
70% (14/20)
60% (12/20)
Over 4.5 Cards
53% (21/40)
50% (10/20)
55% (11/20)
Over 5.5 Cards
35% (14/40)
30% (6/20)
40% (8/20)
Over 6.5 Cards
23% (9/40)
25% (5/20)
20% (4/20)
Over 7.5 Cards
3% (1/40)
0% (0/20)
5% (1/20)
Total Cards
184
93
91
Highest in a Match
8
7
8
Lowest in a Match
1
2
1

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole. Raków Częstochowa jest o 20% lepsza niż Zaglebie Lubin pod względem strzałów na mecz.

OgółemRaków CzęstochowaZaglebie Lubin
Strzały / mecz
14.00
15.25
12.75
Strzały celne / mecz
3.38
3.75
3.00
Strzały niecelne / mecz
7.50
7.25
7.75
Skuteczność strzałów
7.1%
8.2%
5.9%
Strzały na gola
14.00
12.20
17.00
Strzały celne na gola
3.38
3.00
4.00
Strzały Over 10.5
88% (7/8)
100% (4/4)
75% (3/4)
Strzały Over 11.5
88% (7/8)
100% (4/4)
75% (3/4)
Strzały Over 12.5
88% (7/8)
100% (4/4)
75% (3/4)
Strzały Over 13.5
50% (4/8)
75% (3/4)
25% (1/4)
Strzały Over 14.5
38% (3/8)
50% (2/4)
25% (1/4)
Strzały celne Over 3.5
38% (3/8)
50% (2/4)
25% (1/4)
Strzały celne Over 4.5
25% (2/8)
25% (1/4)
25% (1/4)
Strzały celne Over 5.5
13% (1/8)
0% (0/4)
25% (1/4)
Strzały celne Over 6.5
0% (0/8)
0% (0/4)
0% (0/4)

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz. Raków Częstochowa notuje o 7% wyższy wynik niż Zaglebie Lubin pod względem liczbie spalonych na mecz.

OgółemRaków CzęstochowaZaglebie Lubin
Match Offsides AVG
2.57
2.67
2.50
Match Offsides Over 0.5 %
100% (7/7)
100% (3/3)
100% (4/4)
Match Offsides Over 1.5 %
86% (6/7)
100% (3/3)
75% (3/4)
Match Offsides Over 2.5 %
57% (4/7)
67% (2/3)
50% (2/4)
Match Offsides Over 3.5 %
14% (1/7)
0% (0/3)
25% (1/4)
Team Offsides AVG
1.29
1.33
1.25
Team Offsides Over 0.5 %
86% (6/7)
67% (2/3)
100% (4/4)
Team Offsides Over 1.5 %
43% (3/7)
67% (2/3)
25% (1/4)
Team Offsides Over 2.5 %
0% (0/7)
0% (0/3)
0% (0/4)

Expected Goals

xG to oczekiwana liczba goli wyliczona z jakości sytuacji strzeleckich, nie faktyczny wynik meczu. Raków Częstochowa jest o 42% lepsza niż Zaglebie Lubin pod względem oczekiwanych golach (xG).

OgółemRaków CzęstochowaZaglebie Lubin
xG (For)
1.40
1.64
1.16
xGA (Against)
1.65
2.38
0.93
Co znaczą te statystyki? → słownik pojęć

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemRaków CzęstochowaZaglebie Lubin
Under 0.5
10% (4/40)
10% (2/20)
10% (2/20)
Under 1.5
30% (12/40)
15% (3/20)
45% (9/20)
Under 2.5
57% (23/40)
45% (9/20)
70% (14/20)
Under 3.5
78% (31/40)
70% (14/20)
85% (17/20)
Under 4.5
95% (38/40)
90% (18/20)
100% (20/20)
Under 5.5
98% (39/40)
95% (19/20)
100% (20/20)
Ekstraklasa — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Legia Warszawa6330122.00
2Lech Poznan4310102.50
3Wisla Krakow6312101.67
4GKS Katowice530291.80
5Gornik Zabrze430192.25
6Jagiellonia430192.25
7Pogon Szczecin522181.60
8Korona Kielce522181.60
9Zaglebie Lubin522181.60
10Cracovia Krakow622281.33
11Piast Gliwice621371.17
12Radomiak Radom621371.17
13Widzew Łódź613261.00
14Slask Wroclaw613261.00
15Motor Lublin612350.83
16Wisla Plock511340.80