Football Stats
Herb Leganes
Flaga HiszpaniaLeganes
2. miejsce w tabeli Segunda División

2026/27 Leganes — Statystyki

Forma w bieżącym sezonie — punkt odniesienia przed szczegółowymi statystykami niżej.

Forma domowa
Mecze1
W1
R0
P0
Gz1
Gs0
RB+1
Śr. pkt3.00
Ostatnie 5
Forma wyjazdowa
Mecze2
W1
R1
P0
Gz2
Gs1
RB+1
Śr. pkt2.00
Ostatnie 5
Ogółem
Mecze3
W2
R1
P0
Gz3
Gs1
RB+2
Śr. pkt2.33
Ostatnie 5

Streaki - dom

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Leganes — nie wygrywa 1. połowę u siebie (10/10, 100%)
  • Leganes — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Leganes — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
  • Leganes — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Leganes — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)

Streaki - wyjazd

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Leganes — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Leganes — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Leganes — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Leganes — jest niepokonany w 2. połowie (15/20, 75%)

Serie

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Leganes — jest niepokonany w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Leganes — poniżej 2.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Leganes — jest niepokonany w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Leganes — jest niepokonany w 2. połowie w 4 meczach z rzędu

Ostatnie 10 spotkań

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z ostatnich meczów tej drużyny się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
29.08Herb LeganesLeganes10Eldense
22.08Oviedo01Herb LeganesLeganes
16.08Girona11Herb LeganesLeganes
31.05Herb LeganesLeganes10Mirandes
24.05Cadiz30Herb LeganesLeganes
18.05Herb LeganesLeganes00Huesca
10.05Herb LeganesLeganes12Racing Santander
01.05Deportivo La Coruna21Herb LeganesLeganes
26.04Herb LeganesLeganes04FC Andorra
17.04Las Palmas20Herb LeganesLeganes

Leganes — ostatnie 10 meczów

Momenty strzelonych i straconych goli w trakcie każdego meczu (minuty), nie ich rozkład w całym sezonie.

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Dom jest o 400% lepsza niż Wyjazd pod względem odsetku wygranych meczów.

Dom1. połowa2. połowaOgółem
Win %
0%
50%
25%
Śr. goli/mecz
0.90
1.50
2.40
Strzelone
0.20
1.00
1.20
Stracone
0.70
0.50
1.20
BTTS %
20%
20%
20%
Czyste konto %
30%
70%
50%
Nie strzelił %
80%
40%
60%
Posiadanie piłki
53%
Śr. strzały/mecz
13.80
Śr. faule/mecz
15.10
Wyjazd1. połowa2. połowaOgółem
Win %
10%
0%
5%
Śr. goli/mecz
0.70
1.50
2.20
Strzelone
0.20
0.50
0.70
Stracone
0.50
1.00
1.50
BTTS %
10%
40%
25%
Czyste konto %
50%
30%
40%
Nie strzelił %
80%
60%
70%
Posiadanie piłki
50%
Śr. strzały/mecz
9.90
Śr. faule/mecz
9.80

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole. Dom jest o 175% lepsza niż Wyjazd pod względem strzałów na mecz.

OgółemDomWyjazd
Strzały / mecz
6.33
11.00
4.00
Strzały celne / mecz
3.67
6.00
2.50
Strzały niecelne / mecz
2.00
3.00
1.50
Skuteczność strzałów
15.8%
9.1%
25.0%
Strzały na gola
6.33
11.00
4.00
Strzały celne na gola
3.67
6.00
2.50
Strzały Over 10.5
33% (1/3)
100% (1/1)
0% (0/2)
Strzały Over 11.5
0% (0/3)
0% (0/1)
0% (0/2)
Strzały Over 12.5
0% (0/3)
0% (0/1)
0% (0/2)
Strzały Over 13.5
0% (0/3)
0% (0/1)
0% (0/2)
Strzały Over 14.5
0% (0/3)
0% (0/1)
0% (0/2)
Strzały celne Over 3.5
33% (1/3)
100% (1/1)
0% (0/2)
Strzały celne Over 4.5
33% (1/3)
100% (1/1)
0% (0/2)
Strzały celne Over 5.5
33% (1/3)
100% (1/1)
0% (0/2)
Strzały celne Over 6.5
0% (0/3)
0% (0/1)
0% (0/2)

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz. Dom notuje o 100% wyższy wynik niż Wyjazd pod względem liczbie spalonych na mecz.

OgółemDomWyjazd
Match Offsides AVG
2.33
4.00
1.50
Match Offsides Over 0.5 %
100% (3/3)
100% (1/1)
100% (2/2)
Match Offsides Over 1.5 %
67% (2/3)
100% (1/1)
50% (1/2)
Match Offsides Over 2.5 %
33% (1/3)
100% (1/1)
0% (0/2)
Match Offsides Over 3.5 %
33% (1/3)
100% (1/1)
0% (0/2)
Team Offsides AVG
1.33
2.00
1.00
Team Offsides Over 0.5 %
100% (3/3)
100% (1/1)
100% (2/2)
Team Offsides Over 1.5 %
33% (1/3)
100% (1/1)
0% (0/2)
Team Offsides Over 2.5 %
0% (0/3)
0% (0/1)
0% (0/2)

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemDomWyjazd
Under 0.5
15% (3/20)
10% (1/10)
20% (2/10)
Under 1.5
35% (7/20)
40% (4/10)
30% (3/10)
Under 2.5
55% (11/20)
60% (6/10)
50% (5/10)
Under 3.5
85% (17/20)
80% (8/10)
90% (9/10)
Under 4.5
90% (18/20)
90% (9/10)
90% (9/10)
Under 5.5
95% (19/20)
90% (9/10)
100% (10/10)

Statystyki BTTS

BTTS (Both Teams To Score) to mecze, w których obie drużyny strzeliły gola — procent liczony z ostatnich meczów w każdej kolumnie.

OgółemDomWyjazd
BTTS
50% (10/20)
50% (5/10)
50% (5/10)
BTTS 1H
15% (3/20)
20% (2/10)
10% (1/10)
BTTS 2H
30% (6/20)
20% (2/10)
40% (4/10)
BTTS Both Halves
5% (1/20)
10% (1/10)
0% (0/10)
BTTS & Win
10% (2/20)
20% (2/10)
0% (0/10)
BTTS & Draw
15% (3/20)
20% (2/10)
10% (1/10)
BTTS & Lose
25% (5/20)
10% (1/10)
40% (4/10)
BTTS & Over 2.5 (Yes/Yes)
35% (7/20)
30% (3/10)
40% (4/10)
BTTS & Over 2.5 (No/Yes)
10% (2/20)
10% (1/10)
10% (1/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/Yes)
5% (1/20)
10% (1/10)
0% (0/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/No)
10% (2/20)
10% (1/10)
10% (1/10)
BTTS 1H & 2H (No/Yes)
25% (5/20)
10% (1/10)
40% (4/10)
BTTS 1H & 2H (No/No)
60% (12/20)
70% (7/10)
50% (5/10)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Dom notuje o 24% wyższy wynik niż Wyjazd pod względem średniej rożnych w meczu.

OgółemDomWyjazd
Match Corners AVG
9.50 (20/20)
10.50 (10/10)
8.50 (10/10)
Over 6.5 Corners
85% (17/20)
100% (10/10)
70% (7/10)
Over 7.5 Corners
75% (15/20)
90% (9/10)
60% (6/10)
Over 8.5 Corners
60% (12/20)
60% (6/10)
60% (6/10)
Over 9.5 Corners
55% (11/20)
60% (6/10)
50% (5/10)
Over 10.5 Corners
40% (8/20)
50% (5/10)
30% (3/10)
Over 11.5 Corners
25% (5/20)
40% (4/10)
10% (1/10)
Over 12.5 Corners
20% (4/20)
30% (3/10)
10% (1/10)
Over 13.5 Corners
15% (3/20)
20% (2/10)
10% (1/10)
Over 14.5 Corners
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemDomWyjazd
Corners Earned Match
4.25
5.60
2.90
More Corners Than Opponent
45% (9/20)
60% (6/10)
30% (3/10)
Over 2.5 Corners Earned
70% (14/20)
90% (9/10)
50% (5/10)
Over 3.5 Corners Earned
60% (12/20)
70% (7/10)
50% (5/10)
Over 4.5 Corners Earned
45% (9/20)
60% (6/10)
30% (3/10)
Over 5.5 Corners Earned
25% (5/20)
40% (4/10)
10% (1/10)
Over 6.5 Corners Earned
20% (4/20)
40% (4/10)
0% (0/10)
Over 7.5 Corners Earned
15% (3/20)
30% (3/10)
0% (0/10)
Over 8.5 Corners Earned
15% (3/20)
30% (3/10)
0% (0/10)
Corners Earned
85
56
29

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.

OgółemDomWyjazd
Match Cards AVG
4.95 (20/20)
5.10 (10/10)
4.80 (10/10)
Over 0.5 Cards
100% (20/20)
100% (10/10)
100% (10/10)
Over 1.5 Cards
95% (19/20)
90% (9/10)
100% (10/10)
Over 2.5 Cards
85% (17/20)
80% (8/10)
90% (9/10)
Over 3.5 Cards
75% (15/20)
80% (8/10)
70% (7/10)
Over 4.5 Cards
60% (12/20)
60% (6/10)
60% (6/10)
Over 5.5 Cards
40% (8/20)
50% (5/10)
30% (3/10)
Over 6.5 Cards
20% (4/20)
30% (3/10)
10% (1/10)
Over 7.5 Cards
15% (3/20)
20% (2/10)
10% (1/10)
Total Cards
99
51
48
Highest in a Match
9
8
9
Lowest in a Match
1
1
2

Najczęstsze wyniki i liczba goli

Najczęstszy wynik to dokładny scoreline (np. 2-1), najczęstsza liczba goli to suma bramek w meczu niezależnie od podziału między drużyny.

Najczęstsze wyniki drużyny Leganes

Wynik meczu

1-0
2 (67%)
1-1
1 (33%)

Wynik do przerwy

0-0
2 (67%)
1-0
1 (33%)

Najczęstsza liczba goli drużyny Leganes

Liczba goli w meczu

1
2 (67%)
2
1 (33%)

Liczba goli do przerwy

0
2 (67%)
1
1 (33%)

* Statystyki z sezonu 2026/27 ligi Segunda División.

Segunda División — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Granada CF321072.33
2Leganes321072.33
3Castellón321072.33
4Sporting Gijon321072.33
5Mallorca320162.00
6Tenerife320162.00
7Las Palmas320162.00
8Eibar320162.00
9Sabadell312051.67
10Girona311141.33
11Celta de Vigo II311141.33
12Burgos311141.33
13Real Sociedad II311141.33
14Oviedo311141.33
15FC Andorra310231.00
16Almeria310231.00
17Cadiz303031.00
18Cordoba310231.00
19Valladolid301210.33
20Eldense301210.33
21Albacete300300.00
22AD Ceuta FC300300.00