Football Stats
Herb Tenerife
Flaga HiszpaniaTenerife
6. miejsce w tabeli Segunda División

2026/27 Tenerife — Statystyki

Forma w bieżącym sezonie — punkt odniesienia przed szczegółowymi statystykami niżej.

Forma domowa
Mecze2
W1
R0
P1
Gz1
Gs1
RB0
Śr. pkt1.50
Ostatnie 5
Forma wyjazdowa
Mecze1
W1
R0
P0
Gz3
Gs1
RB+2
Śr. pkt3.00
Ostatnie 5
Ogółem
Mecze3
W2
R0
P1
Gz4
Gs2
RB+2
Śr. pkt2.00
Ostatnie 5

Streaki - dom

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Tenerife — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • Tenerife — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Tenerife — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
  • Tenerife — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
  • Tenerife — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Tenerife — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)

Streaki - wyjazd

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Tenerife — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Tenerife — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Tenerife — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Tenerife — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Tenerife — poniżej 2.5 gola w meczu (14/20, 70%)

Serie

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Tenerife — jest niepokonany w 1. połowie w 5 meczach z rzędu

Ostatnie 10 spotkań

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z ostatnich meczów tej drużyny się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
28.08Herb TenerifeTenerife01Sporting Gijon
23.08Herb TenerifeTenerife10Almeria
16.08Eibar13Herb TenerifeTenerife
04.12Herb TenerifeTenerife01Granada CF
28.10RSD Alcalá04Herb TenerifeTenerife
01.06Almeria20Herb TenerifeTenerife
25.05Herb TenerifeTenerife01Oviedo
17.05FC Cartagena10Herb TenerifeTenerife
11.05Herb TenerifeTenerife00Racing Ferrol
04.05Levante11Herb TenerifeTenerife

Tenerife — ostatnie 10 meczów

Momenty strzelonych i straconych goli w trakcie każdego meczu (minuty), nie ich rozkład w całym sezonie.

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu.

Dom1. połowa2. połowaOgółem
Win %
30%
30%
30%
Śr. goli/mecz
0.50
0.90
1.40
Strzelone
0.30
0.50
0.80
Stracone
0.20
0.40
0.60
BTTS %
0%
10%
5%
Czyste konto %
80%
60%
70%
Nie strzelił %
70%
60%
65%
Posiadanie piłki
53%
Śr. strzały/mecz
11.20
Śr. faule/mecz
15.10
Wyjazd1. połowa2. połowaOgółem
Win %
30%
30%
30%
Śr. goli/mecz
0.80
1.50
2.30
Strzelone
0.40
0.80
1.20
Stracone
0.40
0.70
1.10
BTTS %
10%
20%
15%
Czyste konto %
60%
40%
50%
Nie strzelił %
70%
60%
65%
Posiadanie piłki
48%
Śr. strzały/mecz
10.67
Śr. faule/mecz
15.11

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole. Dom jest o 86% lepsza niż Wyjazd pod względem strzałów na mecz.

OgółemDomWyjazd
Strzały / mecz
11.00
13.00
7.00
Strzały celne / mecz
3.33
3.00
4.00
Strzały niecelne / mecz
5.00
6.00
3.00
Skuteczność strzałów
12.1%
3.8%
42.9%
Strzały na gola
8.25
26.00
2.33
Strzały celne na gola
2.50
6.00
1.33
Strzały Over 10.5
67% (2/3)
100% (2/2)
0% (0/1)
Strzały Over 11.5
33% (1/3)
50% (1/2)
0% (0/1)
Strzały Over 12.5
33% (1/3)
50% (1/2)
0% (0/1)
Strzały Over 13.5
33% (1/3)
50% (1/2)
0% (0/1)
Strzały Over 14.5
33% (1/3)
50% (1/2)
0% (0/1)
Strzały celne Over 3.5
67% (2/3)
50% (1/2)
100% (1/1)
Strzały celne Over 4.5
0% (0/3)
0% (0/2)
0% (0/1)
Strzały celne Over 5.5
0% (0/3)
0% (0/2)
0% (0/1)
Strzały celne Over 6.5
0% (0/3)
0% (0/2)
0% (0/1)

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz. Dom notuje o 50% wyższy wynik niż Wyjazd pod względem liczbie spalonych na mecz.

OgółemDomWyjazd
Match Offsides AVG
3.33
3.50
3.00
Match Offsides Over 0.5 %
100% (3/3)
100% (2/2)
100% (1/1)
Match Offsides Over 1.5 %
100% (3/3)
100% (2/2)
100% (1/1)
Match Offsides Over 2.5 %
100% (3/3)
100% (2/2)
100% (1/1)
Match Offsides Over 3.5 %
33% (1/3)
50% (1/2)
0% (0/1)
Team Offsides AVG
2.67
3.00
2.00
Team Offsides Over 0.5 %
100% (3/3)
100% (2/2)
100% (1/1)
Team Offsides Over 1.5 %
100% (3/3)
100% (2/2)
100% (1/1)
Team Offsides Over 2.5 %
33% (1/3)
50% (1/2)
0% (0/1)

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemDomWyjazd
Under 0.5
15% (3/20)
20% (2/10)
10% (1/10)
Under 1.5
45% (9/20)
60% (6/10)
30% (3/10)
Under 2.5
70% (14/20)
80% (8/10)
60% (6/10)
Under 3.5
85% (17/20)
100% (10/10)
70% (7/10)
Under 4.5
100% (20/20)
100% (10/10)
100% (10/10)
Under 5.5
100% (20/20)
100% (10/10)
100% (10/10)

Statystyki BTTS

BTTS (Both Teams To Score) to mecze, w których obie drużyny strzeliły gola — procent liczony z ostatnich meczów w każdej kolumnie. Wyjazd notuje o 33% wyższy wynik niż Dom pod względem częstości BTTS.

OgółemDomWyjazd
BTTS
35% (7/20)
30% (3/10)
40% (4/10)
BTTS 1H
5% (1/20)
0% (0/10)
10% (1/10)
BTTS 2H
15% (3/20)
10% (1/10)
20% (2/10)
BTTS Both Halves
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
BTTS & Win
20% (4/20)
20% (2/10)
20% (2/10)
BTTS & Draw
10% (2/20)
10% (1/10)
10% (1/10)
BTTS & Lose
5% (1/20)
0% (0/10)
10% (1/10)
BTTS & Over 2.5 (Yes/Yes)
25% (5/20)
20% (2/10)
30% (3/10)
BTTS & Over 2.5 (No/Yes)
5% (1/20)
0% (0/10)
10% (1/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/Yes)
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/No)
5% (1/20)
0% (0/10)
10% (1/10)
BTTS 1H & 2H (No/Yes)
15% (3/20)
10% (1/10)
20% (2/10)
BTTS 1H & 2H (No/No)
80% (16/20)
90% (9/10)
70% (7/10)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Wyjazd notuje o 15% wyższy wynik niż Dom pod względem średniej rożnych w meczu.

OgółemDomWyjazd
Match Corners AVG
8.83 (18/20)
8.22 (9/10)
9.44 (9/10)
Over 6.5 Corners
72% (13/18)
67% (6/9)
78% (7/9)
Over 7.5 Corners
72% (13/18)
67% (6/9)
78% (7/9)
Over 8.5 Corners
61% (11/18)
67% (6/9)
56% (5/9)
Over 9.5 Corners
50% (9/18)
56% (5/9)
44% (4/9)
Over 10.5 Corners
28% (5/18)
22% (2/9)
33% (3/9)
Over 11.5 Corners
17% (3/18)
11% (1/9)
22% (2/9)
Over 12.5 Corners
11% (2/18)
0% (0/9)
22% (2/9)
Over 13.5 Corners
11% (2/18)
0% (0/9)
22% (2/9)
Over 14.5 Corners
11% (2/18)
0% (0/9)
22% (2/9)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemDomWyjazd
Corners Earned Match
4.95
5.20
4.70
More Corners Than Opponent
60% (12/20)
70% (7/10)
50% (5/10)
Over 2.5 Corners Earned
80% (16/20)
90% (9/10)
70% (7/10)
Over 3.5 Corners Earned
70% (14/20)
80% (8/10)
60% (6/10)
Over 4.5 Corners Earned
65% (13/20)
70% (7/10)
60% (6/10)
Over 5.5 Corners Earned
60% (12/20)
60% (6/10)
60% (6/10)
Over 6.5 Corners Earned
25% (5/20)
20% (2/10)
30% (3/10)
Over 7.5 Corners Earned
10% (2/20)
10% (1/10)
10% (1/10)
Over 8.5 Corners Earned
10% (2/20)
10% (1/10)
10% (1/10)
Corners Earned
99
52
47

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.

OgółemDomWyjazd
Match Cards AVG
4.80 (20/20)
4.80 (10/10)
4.80 (10/10)
Over 0.5 Cards
100% (20/20)
100% (10/10)
100% (10/10)
Over 1.5 Cards
85% (17/20)
90% (9/10)
80% (8/10)
Over 2.5 Cards
80% (16/20)
80% (8/10)
80% (8/10)
Over 3.5 Cards
70% (14/20)
70% (7/10)
70% (7/10)
Over 4.5 Cards
50% (10/20)
60% (6/10)
40% (4/10)
Over 5.5 Cards
30% (6/20)
30% (3/10)
30% (3/10)
Over 6.5 Cards
25% (5/20)
30% (3/10)
20% (2/10)
Over 7.5 Cards
15% (3/20)
10% (1/10)
20% (2/10)
Total Cards
96
48
48
Highest in a Match
11
9
11
Lowest in a Match
1
1
1

Najczęstsze wyniki i liczba goli

Najczęstszy wynik to dokładny scoreline (np. 2-1), najczęstsza liczba goli to suma bramek w meczu niezależnie od podziału między drużyny.

Najczęstsze wyniki drużyny Tenerife

Wynik meczu

3-1
1 (33%)
0-1
1 (33%)
1-0
1 (33%)

Wynik do przerwy

2-1
1 (33%)
0-0
1 (33%)
1-0
1 (33%)

Najczęstsza liczba goli drużyny Tenerife

Liczba goli w meczu

1
2 (67%)
4
1 (33%)

Liczba goli do przerwy

3
1 (33%)
0
1 (33%)
1
1 (33%)

* Statystyki z sezonu 2026/27 ligi Segunda División.

Segunda División — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Granada CF321072.33
2Leganes321072.33
3Castellón321072.33
4Sporting Gijon321072.33
5Mallorca320162.00
6Tenerife320162.00
7Las Palmas320162.00
8Eibar320162.00
9Sabadell312051.67
10Girona311141.33
11Celta de Vigo II311141.33
12Burgos311141.33
13Real Sociedad II311141.33
14Oviedo311141.33
15FC Andorra310231.00
16Almeria310231.00
17Cadiz303031.00
18Cordoba310231.00
19Valladolid301210.33
20Eldense301210.33
21Albacete300300.00
22AD Ceuta FC300300.00