Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
6 spotkań — z perspektywy Wigan
Streaki - Wigan
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Wigan — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Wigan — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Wigan — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
- Wigan — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
- Wigan — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
- Wigan — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Wigan — powyżej 19.5 punktów kartkowych (2/2, 100%)
- Wigan — poniżej 49.5 punktów kartkowych (2/2, 100%)
- Wigan — powyżej 4.5 spalonych (2/2, 100%)
- Wigan — poniżej 6.5 rożnych (2/2, 100%)
- Wigan — poniżej 4.5 kartek (2/2, 100%)
- Wigan — poniżej 4.5 kartek łącznie (2/2, 100%)
- Wigan — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (2/2, 100%)
Streaki - Milton Keynes Dons
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Milton Keynes Dons — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
- Milton Keynes Dons — jest niepokonany na wyjeździe (9/10, 90%)
- Milton Keynes Dons — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
- Milton Keynes Dons — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
- Milton Keynes Dons — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (8/10, 80%)
- Milton Keynes Dons — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Milton Keynes Dons — wygrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
- Milton Keynes Dons — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Milton Keynes Dons — poniżej 19.5 punktów kartkowych (1/1, 100%)
- Milton Keynes Dons — powyżej 4.5 spalonych (1/1, 100%)
- Milton Keynes Dons — powyżej 12.5 rożnych (1/1, 100%)
- Milton Keynes Dons — poniżej 2.5 kartek (1/1, 100%)
- Milton Keynes Dons — poniżej 2.5 kartek łącznie (1/1, 100%)
- Milton Keynes Dons — powyżej 8.5 rożnych zdobytych (1/1, 100%)
- Milton Keynes Dons — ma więcej rożnych niż przeciwnik (1/1, 100%)
Serie - Wigan
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Wigan — przegrywa w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Wigan — nie wygrywa 1. połowę w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Wigan — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 5 meczach z rzędu
Serie - Milton Keynes Dons
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Milton Keynes Dons — jest niepokonany w 9 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Milton Keynes Dons jest o 43% lepsza niż Wigan pod względem odsetku wygranych meczów.
| Wigan | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 60% | 10% | 35% |
Śr. goli/mecz | 1.80 | 2.80 | 2.30 |
Strzelone | 1.10 | 0.90 | 1.00 |
Stracone | 0.70 | 1.90 | 1.30 |
BTTS % | 10% | 50% | 30% |
Czyste konto % | 60% | 10% | 35% |
Nie strzelił % | 40% | 50% | 45% |
| Milton Keynes Dons | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 50% | 50% | 50% |
Śr. goli/mecz | 1.90 | 3.10 | 2.50 |
Strzelone | 1.30 | 2.00 | 1.65 |
Stracone | 0.60 | 1.10 | 0.85 |
BTTS % | 40% | 80% | 60% |
Czyste konto % | 60% | 10% | 35% |
Nie strzelił % | 30% | 10% | 20% |
Ostatnie 10 meczów
- 30.08.2026Lvs AFC Wimbledon0-1
- 22.08.2026Lvs Leyton Orient0-2
- 15.08.2026Lvs Cambridge United2-3
- 02.05.2026Lvs Stevenage0-1
- 25.04.2026Lvs AFC Wimbledon0-1
- 19.04.2026Dvs Port Vale0-0
- 14.04.2026Wvs Rotherham3-0
- 11.04.2026Wvs Mansfield Town2-1
- 06.04.2026Wvs Northampton3-1
- 02.04.2026Dvs Leyton Orient0-0
- 29.08.2026Dvs Leicester0-0
- 22.08.2026Dvs Huddersfield1-1
- 15.08.2026Dvs Oxford United2-2
- 02.05.2026Dvs Fleetwood Town1-1
- 25.04.2026Wvs Tranmere3-0
- 18.04.2026Wvs Crewe3-1
- 11.04.2026Wvs Bromley2-1
- 06.04.2026Dvs Oldham1-1
- 03.04.2026Dvs Barrow0-0
- 28.03.2026Lvs Salford City0-1
Progi bramkowe
| Wigan | Milton Keynes Dons | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 60% (6/10) | 90% (9/10) |
Over 2.5 | 30% (3/10) | 50% (5/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 40% (4/10) |
Nie strzelił | 40% (4/10) | 10% (1/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 55% (11/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 55% (11/20) | 75% (15/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 75% (15/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 70% (14/20) |
| Wigan | Milton Keynes Dons | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 60% (6/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 20% (2/10) | 50% (5/10) |
Over 2.5 | 0% (0/10) | 30% (3/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 60% (6/10) | 20% (2/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 55% (11/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 55% (11/20) | 75% (15/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 75% (15/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 70% (14/20) |
| Wigan | Milton Keynes Dons | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 10% (1/10) | 50% (5/10) |
Over 2.5 | 0% (0/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 40% (4/10) | 40% (4/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 55% (11/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 55% (11/20) | 75% (15/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 75% (15/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 70% (14/20) |
Statystyki rożnych
Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.
| Ogółem | Wigan | Milton Keynes Dons | |
|---|---|---|---|
Match Corners AVG | 5.00 (1/40) | 5.00 (1/20) | — |
Over 6.5 Corners | 0% (0/1) | 0% (0/1) | — |
Over 7.5 Corners | 0% (0/1) | 0% (0/1) | — |
Over 8.5 Corners | 0% (0/1) | 0% (0/1) | — |
Over 9.5 Corners | 0% (0/1) | 0% (0/1) | — |
Over 10.5 Corners | 0% (0/1) | 0% (0/1) | — |
Over 11.5 Corners | 0% (0/1) | 0% (0/1) | — |
Over 12.5 Corners | 0% (0/1) | 0% (0/1) | — |
Over 13.5 Corners | 0% (0/1) | 0% (0/1) | — |
Over 14.5 Corners | 0% (0/1) | 0% (0/1) | — |
Rożne drużynowe
Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.
| Ogółem | Wigan | Milton Keynes Dons | |
|---|---|---|---|
Corners Earned Match | 4.00 | 1.00 | 10.00 |
More Corners Than Opponent | 33% (1/3) | 0% (0/2) | 100% (1/1) |
Over 2.5 Corners Earned | 33% (1/3) | 0% (0/2) | 100% (1/1) |
Over 3.5 Corners Earned | 33% (1/3) | 0% (0/2) | 100% (1/1) |
Over 4.5 Corners Earned | 33% (1/3) | 0% (0/2) | 100% (1/1) |
Over 5.5 Corners Earned | 33% (1/3) | 0% (0/2) | 100% (1/1) |
Over 6.5 Corners Earned | 33% (1/3) | 0% (0/2) | 100% (1/1) |
Over 7.5 Corners Earned | 33% (1/3) | 0% (0/2) | 100% (1/1) |
Over 8.5 Corners Earned | 33% (1/3) | 0% (0/2) | 100% (1/1) |
Corners Earned | 12 | 2 | 10 |
| Ogółem | Wigan | Milton Keynes Dons | |
|---|---|---|---|
Corners Against Match | 4.33 | 4.00 | 5.00 |
More Corners Than Opponent | 33% (1/3) | 0% (0/2) | 100% (1/1) |
Over 2.5 Corners Against | 100% (3/3) | 100% (2/2) | 100% (1/1) |
Over 3.5 Corners Against | 67% (2/3) | 50% (1/2) | 100% (1/1) |
Over 4.5 Corners Against | 67% (2/3) | 50% (1/2) | 100% (1/1) |
Over 5.5 Corners Against | 0% (0/3) | 0% (0/2) | 0% (0/1) |
Over 6.5 Corners Against | 0% (0/3) | 0% (0/2) | 0% (0/1) |
Over 7.5 Corners Against | 0% (0/3) | 0% (0/2) | 0% (0/1) |
Over 8.5 Corners Against | 0% (0/3) | 0% (0/2) | 0% (0/1) |
Corners Against | 13 | 8 | 5 |
Kartki meczowe
Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Wigan notuje o 200% wyższy wynik niż Milton Keynes Dons pod względem średniej kartek w meczu.
| Ogółem | Wigan | Milton Keynes Dons | |
|---|---|---|---|
Match Cards AVG | 2.33 (3/3) | 3.00 (2/2) | 1.00 (1/1) |
Over 0.5 Cards | 100% (3/3) | 100% (2/2) | 100% (1/1) |
Over 1.5 Cards | 67% (2/3) | 100% (2/2) | 0% (0/1) |
Over 2.5 Cards | 33% (1/3) | 50% (1/2) | 0% (0/1) |
Over 3.5 Cards | 33% (1/3) | 50% (1/2) | 0% (0/1) |
Over 4.5 Cards | 0% (0/3) | 0% (0/2) | 0% (0/1) |
Over 5.5 Cards | 0% (0/3) | 0% (0/2) | 0% (0/1) |
Over 6.5 Cards | 0% (0/3) | 0% (0/2) | 0% (0/1) |
Over 7.5 Cards | 0% (0/3) | 0% (0/2) | 0% (0/1) |
Total Cards | 7 | 6 | 1 |
Highest in a Match | 4 | 4 | 1 |
Lowest in a Match | 1 | 2 | 1 |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Wigan | Milton Keynes Dons | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 13% (5/40) | 10% (2/20) | 15% (3/20) |
Under 1.5 | 33% (13/40) | 35% (7/20) | 30% (6/20) |
Under 2.5 | 57% (23/40) | 60% (12/20) | 55% (11/20) |
Under 3.5 | 75% (30/40) | 80% (16/20) | 70% (14/20) |
Under 4.5 | 88% (35/40) | 90% (18/20) | 85% (17/20) |
Under 5.5 | 95% (38/40) | 95% (19/20) | 95% (19/20) |

