Football Stats
Herb Kawkab Marrakech
Flaga MarokoKawkab Marrakech
9. miejsce w tabeli Botola Pro
Maroko / Botola ProSezon 2025/26
Najbliższy meczBrak zaplanowanych meczów

2025/26 Kawkab Marrakech — Statystyki

Forma w bieżącym sezonie — punkt odniesienia przed szczegółowymi statystykami niżej.

Forma domowa
Mecze15
W7
R5
P3
Gz19
Gs11
RB+8
Śr. pkt1.73
Ostatnie 5
Forma wyjazdowa
Mecze15
W1
R7
P7
Gz8
Gs15
RB-7
Śr. pkt0.67
Ostatnie 5
Ogółem
Mecze30
W8
R12
P10
Gz27
Gs26
RB+1
Śr. pkt1.20
Ostatnie 5

Streaki - dom

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Kawkab Marrakech — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Kawkab Marrakech — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
  • Kawkab Marrakech — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Kawkab Marrakech — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Kawkab Marrakech — nie wygrywa 1. połowę (16/20, 80%)
  • Kawkab Marrakech — poniżej 2.5 gola w meczu (15/20, 75%)

Streaki - wyjazd

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Kawkab Marrakech — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Kawkab Marrakech — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Kawkab Marrakech — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Kawkab Marrakech — jest niepokonany na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Kawkab Marrakech — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Kawkab Marrakech — remisuje 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)

Serie

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Kawkab Marrakech — jest niepokonany w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Kawkab Marrakech — poniżej 2.5 gola w meczu w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 Kawkab Marrakech — nie wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Kawkab Marrakech — jest niepokonany w 2. połowie w 4 meczach z rzędu

Ostatnie 10 spotkań

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z ostatnich meczów tej drużyny się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
05.07Hassania Agadir11Herb Kawkab MarrakechKawkab Marrakech
02.07Herb Kawkab MarrakechKawkab Marrakech00Maghreb Fès
28.06Difaa EL Jadida11Herb Kawkab MarrakechKawkab Marrakech
25.06Herb Kawkab MarrakechKawkab Marrakech20FUS Rabat
21.06FAR Rabat20Herb Kawkab MarrakechKawkab Marrakech
17.06Herb Kawkab MarrakechKawkab Marrakech02Ittihad Tanger
12.06Olympique Safi10Herb Kawkab MarrakechKawkab Marrakech
09.06Herb Kawkab MarrakechKawkab Marrakech20Raja Casablanca
01.06UTS Rabat00Herb Kawkab MarrakechKawkab Marrakech
22.05Herb Kawkab MarrakechKawkab Marrakech31CODM Meknès

Kawkab Marrakech — ostatnie 10 meczów

Momenty strzelonych i straconych goli w trakcie każdego meczu (minuty), nie ich rozkład w całym sezonie.

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Dom jest o 200% lepsza niż Wyjazd pod względem odsetku wygranych meczów.

Dom1. połowa2. połowaOgółem
Win %
40%
20%
30%
Śr. goli/mecz
0.90
1.00
1.90
Strzelone
0.70
0.50
1.20
Stracone
0.20
0.50
0.70
BTTS %
10%
20%
15%
Czyste konto %
80%
60%
70%
Nie strzelił %
50%
60%
55%
Wyjazd1. połowa2. połowaOgółem
Win %
0%
20%
10%
Śr. goli/mecz
0.50
1.00
1.50
Strzelone
0.10
0.50
0.60
Stracone
0.40
0.50
0.90
BTTS %
10%
30%
20%
Czyste konto %
60%
60%
60%
Nie strzelił %
90%
50%
70%

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole.

OgółemDomWyjazd
Strzały / mecz
2.50
2.50
Strzały celne / mecz
1.50
1.50
Strzały niecelne / mecz
1.00
1.00
Skuteczność strzałów
40.0%
40.0%
Strzały na gola
2.50
2.50
Strzały celne na gola
1.50
1.50
Strzały Over 10.5
0% (0/2)
0% (0/2)
Strzały Over 11.5
0% (0/2)
0% (0/2)
Strzały Over 12.5
0% (0/2)
0% (0/2)
Strzały Over 13.5
0% (0/2)
0% (0/2)
Strzały Over 14.5
0% (0/2)
0% (0/2)
Strzały celne Over 3.5
0% (0/2)
0% (0/2)
Strzały celne Over 4.5
0% (0/2)
0% (0/2)
Strzały celne Over 5.5
0% (0/2)
0% (0/2)
Strzały celne Over 6.5
0% (0/2)
0% (0/2)

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz.

OgółemDomWyjazd
Match Offsides AVG
Match Offsides Over 0.5 %
Match Offsides Over 1.5 %
Match Offsides Over 2.5 %
Match Offsides Over 3.5 %
Team Offsides AVG
Team Offsides Over 0.5 %
Team Offsides Over 1.5 %
Team Offsides Over 2.5 %

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemDomWyjazd
Under 0.5
25% (5/20)
30% (3/10)
20% (2/10)
Under 1.5
35% (7/20)
30% (3/10)
40% (4/10)
Under 2.5
75% (15/20)
60% (6/10)
90% (9/10)
Under 3.5
95% (19/20)
90% (9/10)
100% (10/10)
Under 4.5
100% (20/20)
100% (10/10)
100% (10/10)
Under 5.5
100% (20/20)
100% (10/10)
100% (10/10)

Statystyki BTTS

BTTS (Both Teams To Score) to mecze, w których obie drużyny strzeliły gola — procent liczony z ostatnich meczów w każdej kolumnie. Wyjazd notuje o 25% wyższy wynik niż Dom pod względem częstości BTTS.

OgółemDomWyjazd
BTTS
45% (9/20)
40% (4/10)
50% (5/10)
BTTS 1H
10% (2/20)
10% (1/10)
10% (1/10)
BTTS 2H
25% (5/20)
20% (2/10)
30% (3/10)
BTTS Both Halves
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
BTTS & Win
15% (3/20)
30% (3/10)
0% (0/10)
BTTS & Draw
20% (4/20)
0% (0/10)
40% (4/10)
BTTS & Lose
10% (2/20)
10% (1/10)
10% (1/10)
BTTS & Over 2.5 (Yes/Yes)
25% (5/20)
40% (4/10)
10% (1/10)
BTTS & Over 2.5 (No/Yes)
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/Yes)
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/No)
10% (2/20)
10% (1/10)
10% (1/10)
BTTS 1H & 2H (No/Yes)
25% (5/20)
20% (2/10)
30% (3/10)
BTTS 1H & 2H (No/No)
65% (13/20)
70% (7/10)
60% (6/10)

Najczęstsze wyniki i liczba goli

Najczęstszy wynik to dokładny scoreline (np. 2-1), najczęstsza liczba goli to suma bramek w meczu niezależnie od podziału między drużyny.

Najczęstsze wyniki drużyny Kawkab Marrakech

Wynik meczu

1-1
6 (20%)
0-0
6 (20%)
0-1
4 (13%)
1-2
4 (13%)
2-1
3 (10%)

Wynik do przerwy

0-0
12 (40%)
0-1
7 (23%)
1-0
5 (17%)
2-0
4 (13%)
1-1
2 (7%)

Najczęstsza liczba goli drużyny Kawkab Marrakech

Liczba goli w meczu

2
10 (33%)
3
8 (27%)
0
6 (20%)
1
5 (17%)
4
1 (3%)

Liczba goli do przerwy

1
12 (40%)
0
12 (40%)
2
6 (20%)

* Statystyki z sezonu 2025/26 ligi Botola Pro.

Botola Pro — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Maghreb Fès3016113591.97
2Renaissance Berkane301695571.90
3Raja Casablanca301686561.87
4FAR Rabat3013161551.83
5Wydad AC3013413431.43
6Difaa EL Jadida309138401.33
7Ittihad Tanger309129391.30
8FUS Rabat3091011371.23
9Kawkab Marrakech3081210361.20
10CODM Meknès309912361.20
11CR Khemis Zemamra308913331.10
12Hassania Agadir308913331.10
13UTS Rabat3061311311.03
14Yacoub El Mansour307914301.00
15Olympique Dcheïra307914301.00
16Olympique Safi3031314220.73