Football Stats
Herb Raja Casablanca
Flaga MarokoRaja Casablanca
3. miejsce w tabeli Botola Pro
Maroko / Botola ProSezon 2025/26
Najbliższy meczBrak zaplanowanych meczów

2025/26 Raja Casablanca — Statystyki

Forma w bieżącym sezonie — punkt odniesienia przed szczegółowymi statystykami niżej.

Forma domowa
Mecze15
W9
R4
P2
Gz20
Gs6
RB+14
Śr. pkt2.07
Ostatnie 5
Forma wyjazdowa
Mecze15
W7
R4
P4
Gz19
Gs13
RB+6
Śr. pkt1.67
Ostatnie 5
Ogółem
Mecze30
W16
R8
P6
Gz39
Gs19
RB+20
Śr. pkt1.87
Ostatnie 5

Streaki - dom

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Raja Casablanca — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Raja Casablanca — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Raja Casablanca — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
  • Raja Casablanca — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • Raja Casablanca — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Raja Casablanca — powyżej 1.5 gola w meczu (14/20, 70%)
  • Raja Casablanca — powyżej 0.5 gola w 1. połowie (14/20, 70%)

Streaki - wyjazd

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Raja Casablanca — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Raja Casablanca — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Raja Casablanca — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Raja Casablanca — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Raja Casablanca — jest niepokonany na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Raja Casablanca — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Raja Casablanca — jest niepokonany w 2. połowie (14/20, 70%)

Serie

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Raja Casablanca — jest niepokonany w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Raja Casablanca — powyżej 1.5 gola w meczu w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Raja Casablanca — poniżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Raja Casablanca — jest niepokonany w 1. połowie w 10 meczach z rzędu
  • 🔥 Raja Casablanca — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 9 meczach z rzędu

Ostatnie 10 spotkań

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z ostatnich meczów tej drużyny się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
05.07Olympique Safi02Herb Raja CasablancaRaja Casablanca
02.07Herb Raja CasablancaRaja Casablanca20Hassania Agadir
28.06Ittihad Tanger11Herb Raja CasablancaRaja Casablanca
25.06Yacoub El Mansour21Herb Raja CasablancaRaja Casablanca
21.06Herb Raja CasablancaRaja Casablanca21CODM Meknès
17.06CR Khemis Zemamra34Herb Raja CasablancaRaja Casablanca
14.06Herb Raja CasablancaRaja Casablanca11UTS Rabat
09.06Kawkab Marrakech20Herb Raja CasablancaRaja Casablanca
03.06Herb Raja CasablancaRaja Casablanca01Renaissance Berkane
24.05Olympique Dcheïra01Herb Raja CasablancaRaja Casablanca

Raja Casablanca — ostatnie 10 meczów

Momenty strzelonych i straconych goli w trakcie każdego meczu (minuty), nie ich rozkład w całym sezonie.

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu.

Dom1. połowa2. połowaOgółem
Win %
50%
40%
45%
Śr. goli/mecz
0.70
1.20
1.90
Strzelone
0.60
0.80
1.40
Stracone
0.10
0.40
0.50
BTTS %
0%
30%
15%
Czyste konto %
90%
60%
75%
Nie strzelił %
50%
40%
45%
Wyjazd1. połowa2. połowaOgółem
Win %
60%
30%
45%
Śr. goli/mecz
1.20
1.30
2.50
Strzelone
0.90
0.50
1.40
Stracone
0.30
0.80
1.10
BTTS %
20%
20%
20%
Czyste konto %
80%
40%
60%
Nie strzelił %
20%
60%
40%

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole.

OgółemDomWyjazd
Strzały / mecz
10.00
10.00
Strzały celne / mecz
4.00
4.00
Strzały niecelne / mecz
6.00
6.00
Skuteczność strzałów
20.0%
20.0%
Strzały na gola
5.00
5.00
Strzały celne na gola
2.00
2.00
Strzały Over 10.5
0% (0/1)
0% (0/1)
Strzały Over 11.5
0% (0/1)
0% (0/1)
Strzały Over 12.5
0% (0/1)
0% (0/1)
Strzały Over 13.5
0% (0/1)
0% (0/1)
Strzały Over 14.5
0% (0/1)
0% (0/1)
Strzały celne Over 3.5
100% (1/1)
100% (1/1)
Strzały celne Over 4.5
0% (0/1)
0% (0/1)
Strzały celne Over 5.5
0% (0/1)
0% (0/1)
Strzały celne Over 6.5
0% (0/1)
0% (0/1)

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz.

OgółemDomWyjazd
Match Offsides AVG
Match Offsides Over 0.5 %
Match Offsides Over 1.5 %
Match Offsides Over 2.5 %
Match Offsides Over 3.5 %
Team Offsides AVG
Team Offsides Over 0.5 %
Team Offsides Over 1.5 %
Team Offsides Over 2.5 %

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemDomWyjazd
Under 0.5
5% (1/20)
10% (1/10)
0% (0/10)
Under 1.5
30% (6/20)
40% (4/10)
20% (2/10)
Under 2.5
75% (15/20)
80% (8/10)
70% (7/10)
Under 3.5
90% (18/20)
90% (9/10)
90% (9/10)
Under 4.5
90% (18/20)
90% (9/10)
90% (9/10)
Under 5.5
95% (19/20)
100% (10/10)
90% (9/10)

Statystyki BTTS

BTTS (Both Teams To Score) to mecze, w których obie drużyny strzeliły gola — procent liczony z ostatnich meczów w każdej kolumnie. Wyjazd notuje o 67% wyższy wynik niż Dom pod względem częstości BTTS.

OgółemDomWyjazd
BTTS
40% (8/20)
30% (3/10)
50% (5/10)
BTTS 1H
10% (2/20)
0% (0/10)
20% (2/10)
BTTS 2H
25% (5/20)
30% (3/10)
20% (2/10)
BTTS Both Halves
5% (1/20)
0% (0/10)
10% (1/10)
BTTS & Win
15% (3/20)
20% (2/10)
10% (1/10)
BTTS & Draw
15% (3/20)
10% (1/10)
20% (2/10)
BTTS & Lose
10% (2/20)
0% (0/10)
20% (2/10)
BTTS & Over 2.5 (Yes/Yes)
25% (5/20)
20% (2/10)
30% (3/10)
BTTS & Over 2.5 (No/Yes)
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/Yes)
5% (1/20)
0% (0/10)
10% (1/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/No)
5% (1/20)
0% (0/10)
10% (1/10)
BTTS 1H & 2H (No/Yes)
20% (4/20)
30% (3/10)
10% (1/10)
BTTS 1H & 2H (No/No)
70% (14/20)
70% (7/10)
70% (7/10)

Najczęstsze wyniki i liczba goli

Najczęstszy wynik to dokładny scoreline (np. 2-1), najczęstsza liczba goli to suma bramek w meczu niezależnie od podziału między drużyny.

Najczęstsze wyniki drużyny Raja Casablanca

Wynik meczu

2-0
7 (23%)
1-1
5 (17%)
1-0
5 (17%)
0-0
3 (10%)
0-1
3 (10%)

Wynik do przerwy

1-0
14 (47%)
0-0
12 (40%)
2-0
1 (3%)
0-1
1 (3%)
2-2
1 (3%)

Najczęstsza liczba goli drużyny Raja Casablanca

Liczba goli w meczu

2
13 (43%)
1
8 (27%)
3
4 (13%)
0
3 (10%)
5
1 (3%)

Liczba goli do przerwy

1
15 (50%)
0
12 (40%)
2
2 (7%)
4
1 (3%)

* Statystyki z sezonu 2025/26 ligi Botola Pro.

Botola Pro — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Maghreb Fès3016113591.97
2Renaissance Berkane301695571.90
3Raja Casablanca301686561.87
4FAR Rabat3013161551.83
5Wydad AC3013413431.43
6Difaa EL Jadida309138401.33
7Ittihad Tanger309129391.30
8FUS Rabat3091011371.23
9Kawkab Marrakech3081210361.20
10CODM Meknès309912361.20
11CR Khemis Zemamra308913331.10
12Hassania Agadir308913331.10
13UTS Rabat3061311311.03
14Yacoub El Mansour307914301.00
15Olympique Dcheïra307914301.00
16Olympique Safi3031314220.73