Football Stats
Herb FUS Rabat
Flaga MarokoFUS Rabat
8. miejsce w tabeli Botola Pro
Maroko / Botola ProSezon 2025/26
Najbliższy meczBrak zaplanowanych meczów

2025/26 FUS Rabat — Statystyki

Forma w bieżącym sezonie — punkt odniesienia przed szczegółowymi statystykami niżej.

Forma domowa
Mecze15
W5
R6
P4
Gz15
Gs16
RB-1
Śr. pkt1.40
Ostatnie 5
Forma wyjazdowa
Mecze15
W4
R4
P7
Gz16
Gs20
RB-4
Śr. pkt1.07
Ostatnie 5
Ogółem
Mecze30
W9
R10
P11
Gz31
Gs36
RB-5
Śr. pkt1.23
Ostatnie 5

Streaki - dom

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • FUS Rabat — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
  • FUS Rabat — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • FUS Rabat — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • FUS Rabat — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • FUS Rabat — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
  • FUS Rabat — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • FUS Rabat — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • FUS Rabat — powyżej 1.5 gola w meczu (14/20, 70%)

Streaki - wyjazd

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • FUS Rabat — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • FUS Rabat — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • FUS Rabat — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • FUS Rabat — jest niepokonany na wyjeździe (7/10, 70%)
  • FUS Rabat — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • FUS Rabat — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • FUS Rabat — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)

Serie

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 FUS Rabat — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 FUS Rabat — jest niepokonany w 2. połowie w 4 meczach z rzędu

Ostatnie 10 spotkań

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z ostatnich meczów tej drużyny się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
05.07Herb FUS RabatFUS Rabat01Yacoub El Mansour
02.07CR Khemis Zemamra11Herb FUS RabatFUS Rabat
28.06Herb FUS RabatFUS Rabat21Renaissance Berkane
25.06Kawkab Marrakech20Herb FUS RabatFUS Rabat
21.06Herb FUS RabatFUS Rabat02Olympique Dcheïra
18.06Wydad AC12Herb FUS RabatFUS Rabat
12.06Herb FUS RabatFUS Rabat11Maghreb Fès
08.06Herb FUS RabatFUS Rabat00Difaa EL Jadida
04.06Hassania Agadir00Herb FUS RabatFUS Rabat
30.05Herb FUS RabatFUS Rabat11FAR Rabat

FUS Rabat — ostatnie 10 meczów

Momenty strzelonych i straconych goli w trakcie każdego meczu (minuty), nie ich rozkład w całym sezonie.

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu.

Dom1. połowa2. połowaOgółem
Win %
30%
30%
30%
Śr. goli/mecz
0.90
1.00
1.90
Strzelone
0.50
0.50
1.00
Stracone
0.40
0.50
0.90
BTTS %
10%
20%
15%
Czyste konto %
60%
60%
60%
Nie strzelił %
60%
50%
55%
Wyjazd1. połowa2. połowaOgółem
Win %
30%
30%
30%
Śr. goli/mecz
1.40
0.90
2.30
Strzelone
0.60
0.50
1.10
Stracone
0.80
0.40
1.20
BTTS %
30%
20%
25%
Czyste konto %
40%
70%
55%
Nie strzelił %
50%
50%
50%

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole.

OgółemDomWyjazd
Strzały / mecz
3.67
3.67
Strzały celne / mecz
0.33
0.33
Strzały niecelne / mecz
3.33
3.33
Skuteczność strzałów
27.3%
27.3%
Strzały na gola
3.67
3.67
Strzały celne na gola
0.33
0.33
Strzały Over 10.5
0% (0/3)
0% (0/3)
Strzały Over 11.5
0% (0/3)
0% (0/3)
Strzały Over 12.5
0% (0/3)
0% (0/3)
Strzały Over 13.5
0% (0/3)
0% (0/3)
Strzały Over 14.5
0% (0/3)
0% (0/3)
Strzały celne Over 3.5
0% (0/3)
0% (0/3)
Strzały celne Over 4.5
0% (0/3)
0% (0/3)
Strzały celne Over 5.5
0% (0/3)
0% (0/3)
Strzały celne Over 6.5
0% (0/3)
0% (0/3)

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz.

OgółemDomWyjazd
Match Offsides AVG
Match Offsides Over 0.5 %
Match Offsides Over 1.5 %
Match Offsides Over 2.5 %
Match Offsides Over 3.5 %
Team Offsides AVG
Team Offsides Over 0.5 %
Team Offsides Over 1.5 %
Team Offsides Over 2.5 %

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemDomWyjazd
Under 0.5
10% (2/20)
10% (1/10)
10% (1/10)
Under 1.5
30% (6/20)
40% (4/10)
20% (2/10)
Under 2.5
75% (15/20)
80% (8/10)
70% (7/10)
Under 3.5
85% (17/20)
90% (9/10)
80% (8/10)
Under 4.5
90% (18/20)
90% (9/10)
90% (9/10)
Under 5.5
100% (20/20)
100% (10/10)
100% (10/10)

Statystyki BTTS

BTTS (Both Teams To Score) to mecze, w których obie drużyny strzeliły gola — procent liczony z ostatnich meczów w każdej kolumnie. Wyjazd notuje o 20% wyższy wynik niż Dom pod względem częstości BTTS.

OgółemDomWyjazd
BTTS
55% (11/20)
50% (5/10)
60% (6/10)
BTTS 1H
20% (4/20)
10% (1/10)
30% (3/10)
BTTS 2H
20% (4/20)
20% (2/10)
20% (2/10)
BTTS Both Halves
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
BTTS & Win
20% (4/20)
20% (2/10)
20% (2/10)
BTTS & Draw
30% (6/20)
30% (3/10)
30% (3/10)
BTTS & Lose
5% (1/20)
0% (0/10)
10% (1/10)
BTTS & Over 2.5 (Yes/Yes)
25% (5/20)
20% (2/10)
30% (3/10)
BTTS & Over 2.5 (No/Yes)
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/Yes)
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/No)
20% (4/20)
10% (1/10)
30% (3/10)
BTTS 1H & 2H (No/Yes)
20% (4/20)
20% (2/10)
20% (2/10)
BTTS 1H & 2H (No/No)
60% (12/20)
70% (7/10)
50% (5/10)

Najczęstsze wyniki i liczba goli

Najczęstszy wynik to dokładny scoreline (np. 2-1), najczęstsza liczba goli to suma bramek w meczu niezależnie od podziału między drużyny.

Najczęstsze wyniki drużyny FUS Rabat

Wynik meczu

1-1
8 (27%)
0-2
4 (13%)
0-1
4 (13%)
2-1
3 (10%)
1-0
2 (7%)

Wynik do przerwy

0-0
8 (27%)
1-0
7 (23%)
0-1
6 (20%)
1-1
4 (13%)
0-2
2 (7%)

Najczęstsza liczba goli drużyny FUS Rabat

Liczba goli w meczu

2
13 (43%)
1
6 (20%)
3
5 (17%)
5
2 (7%)
0
2 (7%)

Liczba goli do przerwy

1
13 (43%)
0
8 (27%)
2
7 (23%)
3
2 (7%)

* Statystyki z sezonu 2025/26 ligi Botola Pro.

Botola Pro — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Maghreb Fès3016113591.97
2Renaissance Berkane301695571.90
3Raja Casablanca301686561.87
4FAR Rabat3013161551.83
5Wydad AC3013413431.43
6Difaa EL Jadida309138401.33
7Ittihad Tanger309129391.30
8FUS Rabat3091011371.23
9Kawkab Marrakech3081210361.20
10CODM Meknès309912361.20
11CR Khemis Zemamra308913331.10
12Hassania Agadir308913331.10
13UTS Rabat3061311311.03
14Yacoub El Mansour307914301.00
15Olympique Dcheïra307914301.00
16Olympique Safi3031314220.73