Football Stats
Herb Ittihad Tanger
Flaga MarokoIttihad Tanger
7. miejsce w tabeli Botola Pro
Maroko / Botola ProSezon 2025/26
Najbliższy meczBrak zaplanowanych meczów

2025/26 Ittihad Tanger — Statystyki

Forma w bieżącym sezonie — punkt odniesienia przed szczegółowymi statystykami niżej.

Forma domowa
Mecze15
W5
R8
P2
Gz15
Gs14
RB+1
Śr. pkt1.53
Ostatnie 5
Forma wyjazdowa
Mecze15
W4
R4
P7
Gz12
Gs17
RB-5
Śr. pkt1.07
Ostatnie 5
Ogółem
Mecze30
W9
R12
P9
Gz27
Gs31
RB-4
Śr. pkt1.30
Ostatnie 5

Streaki - dom

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Ittihad Tanger — jest niepokonany u siebie (9/10, 90%)
  • Ittihad Tanger — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Ittihad Tanger — nie wygrywa 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
  • Ittihad Tanger — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (7/10, 70%)
  • Ittihad Tanger — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Ittihad Tanger — remisuje 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
  • Ittihad Tanger — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Ittihad Tanger — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Ittihad Tanger — poniżej 2.5 gola w meczu (15/20, 75%)

Streaki - wyjazd

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Ittihad Tanger — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Ittihad Tanger — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Ittihad Tanger — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Ittihad Tanger — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Ittihad Tanger — jest niepokonany (14/20, 70%)
  • Ittihad Tanger — jest niepokonany w 1. połowie (14/20, 70%)

Serie

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Ittihad Tanger — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu

Ostatnie 10 spotkań

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z ostatnich meczów tej drużyny się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
05.07Herb Ittihad TangerIttihad Tanger21CODM Meknès
02.07UTS Rabat10Herb Ittihad TangerIttihad Tanger
28.06Herb Ittihad TangerIttihad Tanger11Raja Casablanca
25.06Olympique Dcheïra20Herb Ittihad TangerIttihad Tanger
21.06Herb Ittihad TangerIttihad Tanger10CR Khemis Zemamra
17.06Kawkab Marrakech02Herb Ittihad TangerIttihad Tanger
14.06Herb Ittihad TangerIttihad Tanger21Yacoub El Mansour
08.06Renaissance Berkane10Herb Ittihad TangerIttihad Tanger
03.06Herb Ittihad TangerIttihad Tanger21Wydad AC
22.05Maghreb Fès01Herb Ittihad TangerIttihad Tanger

Ittihad Tanger — ostatnie 10 meczów

Momenty strzelonych i straconych goli w trakcie każdego meczu (minuty), nie ich rozkład w całym sezonie.

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu.

Dom1. połowa2. połowaOgółem
Win %
20%
40%
30%
Śr. goli/mecz
0.80
1.10
1.90
Strzelone
0.50
0.60
1.10
Stracone
0.30
0.50
0.80
BTTS %
20%
20%
20%
Czyste konto %
70%
60%
65%
Nie strzelił %
60%
50%
55%
Wyjazd1. połowa2. połowaOgółem
Win %
20%
40%
30%
Śr. goli/mecz
0.80
0.90
1.70
Strzelone
0.20
0.50
0.70
Stracone
0.60
0.40
1.00
BTTS %
0%
0%
0%
Czyste konto %
50%
60%
55%
Nie strzelił %
80%
60%
70%

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole.

OgółemDomWyjazd
Strzały / mecz
8.00
8.00
Strzały celne / mecz
1.00
1.00
Strzały niecelne / mecz
7.00
7.00
Skuteczność strzałów
0.0%
0.0%
Strzały na gola
Strzały celne na gola
Strzały Over 10.5
0% (0/1)
0% (0/1)
Strzały Over 11.5
0% (0/1)
0% (0/1)
Strzały Over 12.5
0% (0/1)
0% (0/1)
Strzały Over 13.5
0% (0/1)
0% (0/1)
Strzały Over 14.5
0% (0/1)
0% (0/1)
Strzały celne Over 3.5
0% (0/1)
0% (0/1)
Strzały celne Over 4.5
0% (0/1)
0% (0/1)
Strzały celne Over 5.5
0% (0/1)
0% (0/1)
Strzały celne Over 6.5
0% (0/1)
0% (0/1)

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz.

OgółemDomWyjazd
Match Offsides AVG
Match Offsides Over 0.5 %
Match Offsides Over 1.5 %
Match Offsides Over 2.5 %
Match Offsides Over 3.5 %
Team Offsides AVG
Team Offsides Over 0.5 %
Team Offsides Over 1.5 %
Team Offsides Over 2.5 %

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemDomWyjazd
Under 0.5
10% (2/20)
20% (2/10)
0% (0/10)
Under 1.5
35% (7/20)
30% (3/10)
40% (4/10)
Under 2.5
75% (15/20)
60% (6/10)
90% (9/10)
Under 3.5
100% (20/20)
100% (10/10)
100% (10/10)
Under 4.5
100% (20/20)
100% (10/10)
100% (10/10)
Under 5.5
100% (20/20)
100% (10/10)
100% (10/10)

Statystyki BTTS

BTTS (Both Teams To Score) to mecze, w których obie drużyny strzeliły gola — procent liczony z ostatnich meczów w każdej kolumnie. Dom notuje o 133% wyższy wynik niż Wyjazd pod względem częstości BTTS.

OgółemDomWyjazd
BTTS
50% (10/20)
70% (7/10)
30% (3/10)
BTTS 1H
10% (2/20)
20% (2/10)
0% (0/10)
BTTS 2H
10% (2/20)
20% (2/10)
0% (0/10)
BTTS Both Halves
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
BTTS & Win
20% (4/20)
30% (3/10)
10% (1/10)
BTTS & Draw
25% (5/20)
30% (3/10)
20% (2/10)
BTTS & Lose
5% (1/20)
10% (1/10)
0% (0/10)
BTTS & Over 2.5 (Yes/Yes)
25% (5/20)
40% (4/10)
10% (1/10)
BTTS & Over 2.5 (No/Yes)
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/Yes)
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/No)
10% (2/20)
20% (2/10)
0% (0/10)
BTTS 1H & 2H (No/Yes)
10% (2/20)
20% (2/10)
0% (0/10)
BTTS 1H & 2H (No/No)
80% (16/20)
60% (6/10)
100% (10/10)

Najczęstsze wyniki i liczba goli

Najczęstszy wynik to dokładny scoreline (np. 2-1), najczęstsza liczba goli to suma bramek w meczu niezależnie od podziału między drużyny.

Najczęstsze wyniki drużyny Ittihad Tanger

Wynik meczu

1-1
9 (30%)
2-1
5 (17%)
0-1
4 (13%)
0-2
3 (10%)
1-0
3 (10%)

Wynik do przerwy

0-0
11 (37%)
0-1
8 (27%)
1-0
5 (17%)
1-1
3 (10%)
0-2
2 (7%)

Najczęstsza liczba goli drużyny Ittihad Tanger

Liczba goli w meczu

2
13 (43%)
3
7 (23%)
1
7 (23%)
0
2 (7%)
4
1 (3%)

Liczba goli do przerwy

1
13 (43%)
0
11 (37%)
2
6 (20%)

* Statystyki z sezonu 2025/26 ligi Botola Pro.

Botola Pro — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Maghreb Fès3016113591.97
2Renaissance Berkane301695571.90
3Raja Casablanca301686561.87
4FAR Rabat3013161551.83
5Wydad AC3013413431.43
6Difaa EL Jadida309138401.33
7Ittihad Tanger309129391.30
8FUS Rabat3091011371.23
9Kawkab Marrakech3081210361.20
10CODM Meknès309912361.20
11CR Khemis Zemamra308913331.10
12Hassania Agadir308913331.10
13UTS Rabat3061311311.03
14Yacoub El Mansour307914301.00
15Olympique Dcheïra307914301.00
16Olympique Safi3031314220.73