Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
5 spotkań — z perspektywy Gais
Streaki - Gais
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Gais — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (10/10, 100%)
- Gais — jest niepokonany u siebie (9/10, 90%)
- Gais — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Gais — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Gais — zachowuje czyste konto u siebie (7/10, 70%)
- Gais — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
- Gais — powyżej 19.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
- Gais — powyżej 8.5 rożnych (8/10, 80%)
- Gais — powyżej 1.5 gola w meczu (15/20, 75%)
- Gais — poniżej 7.5 rożnych zdobytych (13/18, 72%)
- Gais — nie wygrywa 1. połowę (14/20, 70%)
- Gais — powyżej 1.5 spalonych (7/10, 70%)
- Gais — poniżej 3.5 spalonych (7/10, 70%)
- Gais — poniżej 12.5 rożnych (7/10, 70%)
- Gais — poniżej 3.5 kartek (7/10, 70%)
- Gais — poniżej 4.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
Streaki - BK Hacken
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- BK Hacken — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
- BK Hacken — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
- BK Hacken — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- BK Hacken — jest niepokonany na wyjeździe (7/10, 70%)
- BK Hacken — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- BK Hacken — poniżej 4.5 kartek (9/10, 90%)
- BK Hacken — poniżej 7.5 rożnych zdobytych (14/16, 87%)
- BK Hacken — powyżej 29.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
- BK Hacken — powyżej 1.5 spalonych (8/10, 80%)
- BK Hacken — poniżej 3.5 spalonych (8/10, 80%)
- BK Hacken — powyżej 8.5 rożnych (8/10, 80%)
- BK Hacken — powyżej 2.5 kartek (8/10, 80%)
- BK Hacken — powyżej 2.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
- BK Hacken — poniżej 4.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
- BK Hacken — poniżej 49.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
Serie - Gais
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Gais — powyżej 1.5 spalonych w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Gais — poniżej 6.5 kartek w 15 meczach z rzędu
- 🔥 Gais — poniżej 6.5 kartek łącznie w 15 meczach z rzędu
Serie - BK Hacken
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 BK Hacken — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 5 meczach z rzędu
- 🔥 BK Hacken — jest niepokonany w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 BK Hacken — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 11 meczach z rzędu
- 🔥 BK Hacken — poniżej 39.5 punktów kartkowych w 4 meczach z rzędu
- 🔥 BK Hacken — powyżej 1.5 spalonych w 4 meczach z rzędu
- 🔥 BK Hacken — poniżej 3.5 kartek w 4 meczach z rzędu
- 🔥 BK Hacken — poniżej 3.5 kartek łącznie w 4 meczach z rzędu
- 🔥 BK Hacken — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 4 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu.
| Gais | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 60% | 20% | 40% |
Śr. goli/mecz | 2.00 | 2.90 | 2.45 |
Strzelone | 1.70 | 0.90 | 1.30 |
Stracone | 0.30 | 2.00 | 1.15 |
BTTS % | 20% | 50% | 35% |
Czyste konto % | 70% | 20% | 45% |
Nie strzelił % | 20% | 30% | 25% |
Posiadanie piłki | 46% | 53% | 50% |
Śr. strzały/mecz | 18.25 | 12.44 | 15.18 |
Śr. faule/mecz | 12.00 | 15.89 | 14.06 |
| BK Hacken | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 40% | 40% | 40% |
Śr. goli/mecz | 3.50 | 2.90 | 3.20 |
Strzelone | 1.60 | 1.60 | 1.60 |
Stracone | 1.90 | 1.30 | 1.60 |
BTTS % | 80% | 40% | 60% |
Czyste konto % | 20% | 40% | 30% |
Nie strzelił % | 10% | 20% | 15% |
Posiadanie piłki | 48% | 53% | 51% |
Śr. strzały/mecz | 13.71 | 13.50 | 13.60 |
Śr. faule/mecz | 12.71 | 11.63 | 12.13 |
Ostatnie 10 meczów
- 31.08.2026Wvs IF Brommapojkarna4-0
- 23.08.2026Lvs Hammarby FF0-2
- 16.08.2026Lvs Malmo FF0-1
- 09.08.2026Wvs Halmstad2-0
- 30.07.2026Lvs FC Nordsjaelland0-6
- 26.07.2026Dvs Halmstad1-1
- 23.07.2026Wvs FC Nordsjaelland1-0
- 18.07.2026Lvs AIK Stockholm0-2
- 12.07.2026Wvs IF Elfsborg1-0
- 06.07.2026Dvs IF Brommapojkarna1-1
- 29.08.2026Lvs Vasteras SK FK1-3
- 21.08.2026Wvs Sirius3-0
- 17.08.2026Wvs Halmstad1-0
- 09.08.2026Lvs Hammarby FF0-3
- 01.08.2026Dvs Kalmar FF1-1
- 27.07.2026Dvs AIK Stockholm0-0
- 19.07.2026Wvs Halmstad2-0
- 11.07.2026Lvs Orgryte IS3-4
- 06.07.2026Lvs Djurgardens IF2-4
- 24.06.2026Lvs Hammarby FF1-4
Progi bramkowe
| Gais | BK Hacken | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 60% (6/10) | 80% (8/10) |
Over 2.5 | 30% (3/10) | 40% (4/10) |
Over 3.5 | 20% (2/10) | 20% (2/10) |
Nie strzelił | 20% (2/10) | 20% (2/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 45% (9/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 75% (15/20) |
| Gais | BK Hacken | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 60% (6/10) | 70% (7/10) |
Over 1.5 | 10% (1/10) | 30% (3/10) |
Over 2.5 | 0% (0/10) | 20% (2/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 40% (4/10) | 40% (4/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 45% (9/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 75% (15/20) |
| Gais | BK Hacken | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 40% (4/10) | 40% (4/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 20% (2/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 40% (4/10) | 40% (4/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 45% (9/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 75% (15/20) |
Statystyki rożnych
Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. BK Hacken notuje o 15% wyższy wynik niż Gais pod względem średniej rożnych w meczu.
| Ogółem | Gais | BK Hacken | |
|---|---|---|---|
Match Corners AVG | 10.41 (32/40) | 9.71 (17/20) | 11.20 (15/20) |
Over 6.5 Corners | 88% (28/32) | 82% (14/17) | 93% (14/15) |
Over 7.5 Corners | 81% (26/32) | 76% (13/17) | 87% (13/15) |
Over 8.5 Corners | 72% (23/32) | 71% (12/17) | 73% (11/15) |
Over 9.5 Corners | 59% (19/32) | 53% (9/17) | 67% (10/15) |
Over 10.5 Corners | 53% (17/32) | 47% (8/17) | 60% (9/15) |
Over 11.5 Corners | 38% (12/32) | 24% (4/17) | 53% (8/15) |
Over 12.5 Corners | 28% (9/32) | 18% (3/17) | 40% (6/15) |
Over 13.5 Corners | 25% (8/32) | 18% (3/17) | 33% (5/15) |
Over 14.5 Corners | 9% (3/32) | 6% (1/17) | 13% (2/15) |
Rożne drużynowe
Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.
| Ogółem | Gais | BK Hacken | |
|---|---|---|---|
Corners Earned Match | 5.38 | 5.44 | 5.31 |
More Corners Than Opponent | 50% (17/34) | 50% (9/18) | 50% (8/16) |
Over 2.5 Corners Earned | 88% (30/34) | 83% (15/18) | 94% (15/16) |
Over 3.5 Corners Earned | 74% (25/34) | 72% (13/18) | 75% (12/16) |
Over 4.5 Corners Earned | 68% (23/34) | 67% (12/18) | 69% (11/16) |
Over 5.5 Corners Earned | 47% (16/34) | 50% (9/18) | 44% (7/16) |
Over 6.5 Corners Earned | 35% (12/34) | 39% (7/18) | 31% (5/16) |
Over 7.5 Corners Earned | 21% (7/34) | 28% (5/18) | 13% (2/16) |
Over 8.5 Corners Earned | 6% (2/34) | 6% (1/18) | 6% (1/16) |
Corners Earned | 183 | 98 | 85 |
| Ogółem | Gais | BK Hacken | |
|---|---|---|---|
Corners Against Match | 5.03 | 4.39 | 5.75 |
More Corners Than Opponent | 50% (17/34) | 50% (9/18) | 50% (8/16) |
Over 2.5 Corners Against | 82% (28/34) | 78% (14/18) | 88% (14/16) |
Over 3.5 Corners Against | 62% (21/34) | 56% (10/18) | 69% (11/16) |
Over 4.5 Corners Against | 56% (19/34) | 44% (8/18) | 69% (11/16) |
Over 5.5 Corners Against | 38% (13/34) | 33% (6/18) | 44% (7/16) |
Over 6.5 Corners Against | 26% (9/34) | 17% (3/18) | 38% (6/16) |
Over 7.5 Corners Against | 18% (6/34) | 6% (1/18) | 31% (5/16) |
Over 8.5 Corners Against | 12% (4/34) | 6% (1/18) | 19% (3/16) |
Corners Against | 171 | 79 | 92 |
Kartki meczowe
Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. BK Hacken notuje o 22% wyższy wynik niż Gais pod względem średniej kartek w meczu.
| Ogółem | Gais | BK Hacken | |
|---|---|---|---|
Match Cards AVG | 3.79 (34/34) | 3.44 (18/18) | 4.19 (16/16) |
Over 0.5 Cards | 100% (34/34) | 100% (18/18) | 100% (16/16) |
Over 1.5 Cards | 88% (30/34) | 83% (15/18) | 94% (15/16) |
Over 2.5 Cards | 74% (25/34) | 67% (12/18) | 81% (13/16) |
Over 3.5 Cards | 47% (16/34) | 39% (7/18) | 56% (9/16) |
Over 4.5 Cards | 26% (9/34) | 22% (4/18) | 31% (5/16) |
Over 5.5 Cards | 15% (5/34) | 17% (3/18) | 13% (2/16) |
Over 6.5 Cards | 9% (3/34) | 6% (1/18) | 13% (2/16) |
Over 7.5 Cards | 9% (3/34) | 6% (1/18) | 13% (2/16) |
Total Cards | 129 | 62 | 67 |
Highest in a Match | 10 | 9 | 10 |
Lowest in a Match | 1 | 1 | 1 |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Gais | BK Hacken | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 5% (2/40) | 5% (1/20) | 5% (1/20) |
Under 1.5 | 23% (9/40) | 25% (5/20) | 20% (4/20) |
Under 2.5 | 53% (21/40) | 60% (12/20) | 45% (9/20) |
Under 3.5 | 68% (27/40) | 75% (15/20) | 60% (12/20) |
Under 4.5 | 83% (33/40) | 95% (19/20) | 70% (14/20) |
Under 5.5 | 90% (36/40) | 95% (19/20) | 85% (17/20) |

