Football Stats
Ligi/2. Bundesliga

Tabela ligowa

DrużynaMPktFormaPPG
11. FC Nürnberg39
WWW
3.00
2Hertha BSC39
WWW
3.00
3VfL Wolfsburg37
WWD
2.33
51. FC Magdeburg36
WWL
2.00
8Karlsruher SC34
LDW
1.33
11VfL Bochum33
LWL
1.00
12Energie Cottbus33
LLW
1.00
13Hannover 9633
WLL
1.00
14VfL Osnabrück33
WLL
1.00
15Dynamo Dresden33
LWL
1.00
16FC St. Pauli32
LDD
0.67
17Holstein Kiel32
LDD
0.67
18SV Darmstadt 9831
LLD
0.33

Statystyki meczowe (FT)

3.59Śr. goli/mecz
56%BTTS%
44%Czyste konto w meczu (%)

Wynik meczu

Gospodarze37%Remis19%Goście44%

Progi Over — łączna liczba goli

Over 0.593%
Over 1.570%
Over 2.563%
Over 3.544%
Over 4.533%

Wynik meczu to odsetek zwycięstw gospodarzy, remisów i zwycięstw gości we wszystkich rozegranych meczach sezonu tej ligi; progi Over to odsetek tych samych meczów z co najmniej tyloma golami łącznie (obie drużyny razem).

Mapa cieplna goli

9%0-10'
6%11-20'
14%21-30'
9%31-40'
18%41-50'
6%51-60'
6%61-70'
14%71-80'
16%81-90'

Odsetek wszystkich goli sezonu padających w danym przedziale czasowym meczu (97 goli w 27 meczach).

Mapa cieplna goli — przedziały 15 min

14%0-15'
15%16-30'
21%31-45'
12%46-60'
12%61-75'
25%76-90'

Odsetek wszystkich goli sezonu padających w danym przedziale czasowym meczu (97 goli w 27 meczach).

CS% / BTTS% / progi

DrużynaCS%BTTS%Over 1.5%Over 2.5%RożneKartki
1. FC Heidenheim0%(0/3)100%(3/3)100%(3/3)100%(3/3)4.3(3)1.7(3)
1. FC Kaiserslautern67%(2/3)33%(1/3)33%(1/3)33%(1/3)3.7(3)2.7(3)
1. FC Magdeburg67%(2/3)33%(1/3)100%(3/3)67%(2/3)6.0(3)4.0(3)
1. FC Nürnberg33%(1/3)67%(2/3)100%(3/3)100%(3/3)3.7(3)2.0(3)
Arminia Bielefeld33%(1/3)67%(2/3)100%(3/3)100%(3/3)7.0(3)1.0(3)
Dynamo Dresden33%(1/3)33%(1/3)67%(2/3)67%(2/3)7.0(3)2.7(3)
Eintracht Braunschweig0%(0/3)67%(2/3)67%(2/3)67%(2/3)5.0(3)1.7(3)
Energie Cottbus0%(0/3)67%(2/3)100%(3/3)100%(3/3)7.3(3)1.3(3)
FC St. Pauli0%(0/3)100%(3/3)100%(3/3)67%(2/3)6.0(3)2.3(3)
Hannover 9633%(1/3)33%(1/3)33%(1/3)33%(1/3)8.3(3)1.7(3)
Hertha BSC33%(1/3)67%(2/3)67%(2/3)67%(2/3)6.3(3)4.0(3)
Holstein Kiel0%(0/3)67%(2/3)100%(3/3)67%(2/3)4.0(3)3.3(3)
Karlsruher SC33%(1/3)67%(2/3)67%(2/3)67%(2/3)9.0(3)1.7(3)
SpVgg Greuther Fürth0%(0/3)100%(3/3)100%(3/3)67%(2/3)4.3(3)1.0(3)
SV Darmstadt 980%(0/3)33%(1/3)33%(1/3)33%(1/3)5.0(3)3.3(3)
VfL Bochum33%(1/3)0%(0/3)0%(0/3)0%(0/3)5.7(3)2.7(3)
VfL Osnabrück33%(1/3)33%(1/3)67%(2/3)67%(2/3)3.3(3)2.3(3)
VfL Wolfsburg67%(2/3)33%(1/3)33%(1/3)33%(1/3)7.7(3)1.0(3)

CS% (mecz bez straty gola), BTTS% (obie drużyny trafiły) i progi Over liczone są jako odsetek wszystkich rozegranych meczów drużyny w tym sezonie ligi (liczba w nawiasie to próbka) — Rożne i Kartki to średnia na mecz z tej samej sezonowej próbki.

Match Stats

16.1Strzały / mecz
50%Posiadanie piłki
12.0Faule / mecz
2.0Spalone / mecz

Średnie liczone są ze wszystkich zsynchronizowanych meczów tej ligi w bieżącym sezonie, łącznie dla obu drużyn każdego spotkania — nie tylko jednego zespołu.

Rożne / Kartki

Rożne

Średnio / mecz (liga)11.5
Dom (śr. drużyny)5.6
Wyjazd (śr. drużyny)5.9

Kartki

Średnio / mecz (liga)4.5
Dom (śr. drużyny)2.0
Wyjazd (śr. drużyny)2.5

Wyjazd notuje o 28% wyższy wynik niż Dom pod względem średniej liczby kartek na mecz.

Over — Rożne

Over 7.589%
Over 8.578%
Over 9.574%
Over 10.559%
Over 11.544%
Over 12.533%

Over — Kartki

Over 0.5100%
Over 1.589%
Over 2.574%
Over 3.563%
Over 4.556%
Over 5.537%

* Czerwona kartka liczy się jako 2 kartki.

Statystyki połowowe (1. połowa / 2. połowa)

FHG — Over X

Over 0.578%
Over 1.552%
Over 2.526%
Over 3.519%

2HG — Over X

Over 0.578%
Over 1.559%
Over 2.515%
Over 3.511%

Liczba goli — 1. połowa

0 gole22% · 6 razy
1 gole26% · 7 razy
2 gole26% · 7 razy
3+ gole26% · 7 razy

Wyniki do przerwy

0-022% · 6 razy
0-119% · 5 razy
0-211% · 3 razy
2-07% · 2 razy
1-07% · 2 razy
1-17% · 2 razy

* FHG = gole w 1. połowie, 2HG = gole w 2. połowie — sezon 2026/27 ligi 2. Bundesliga (27 z 27 meczów ma komplet wyniku do przerwy).

Najczęstsze wyniki meczów

0-119% · 5 razy
3-07% · 2 razy
2-27% · 2 razy
0-07% · 2 razy
4-17% · 2 razy
1-04% · 1 razy

Najczęstsza liczba goli w meczu

0 gole7% · 2 razy
1 gole22% · 6 razy
2 gole7% · 2 razy
3 gole19% · 5 razy
4 gole11% · 3 razy
5+ gole33% · 9 razy