Football Stats
Herb SV Darmstadt 98
Flaga NiemcySV Darmstadt 98
18. miejsce w tabeli 2. Bundesliga

2026/27 SV Darmstadt 98 — Statystyki

Forma w bieżącym sezonie — punkt odniesienia przed szczegółowymi statystykami niżej.

Forma domowa
Mecze2
W0
R1
P1
Gz2
Gs3
RB-1
Śr. pkt0.50
Ostatnie 5
Forma wyjazdowa
Mecze1
W0
R0
P1
Gz0
Gs1
RB-1
Śr. pkt0.00
Ostatnie 5
Ogółem
Mecze3
W0
R1
P2
Gz2
Gs4
RB-2
Śr. pkt0.33
Ostatnie 5

Streaki - dom

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • SV Darmstadt 98 — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
  • SV Darmstadt 98 — nie wygrywa 1. połowę u siebie (9/10, 90%)
  • SV Darmstadt 98 — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • SV Darmstadt 98 — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
  • SV Darmstadt 98 — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • SV Darmstadt 98 — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)

Streaki - wyjazd

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • SV Darmstadt 98 — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (9/10, 90%)
  • SV Darmstadt 98 — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
  • SV Darmstadt 98 — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • SV Darmstadt 98 — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
  • SV Darmstadt 98 — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • SV Darmstadt 98 — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • SV Darmstadt 98 — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)

Serie

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

Brak serii z rzędu (próg ≥3 meczów) w ostatnich meczach tej drużyny.

Ostatnie 10 spotkań

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z ostatnich meczów tej drużyny się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
30.08Herb SV Darmstadt 98SV Darmstadt 9801Hannover 96
23.08FC Carl Zeiss Jena12Herb SV Darmstadt 98SV Darmstadt 98
16.08Dynamo Dresden10Herb SV Darmstadt 98SV Darmstadt 98
08.08Herb SV Darmstadt 98SV Darmstadt 9822Holstein Kiel
17.05Herb SV Darmstadt 98SV Darmstadt 9802SC Paderborn 07
10.05Preußen Münster11Herb SV Darmstadt 98SV Darmstadt 98
03.05Karlsruher SC21Herb SV Darmstadt 98SV Darmstadt 98
25.04Herb SV Darmstadt 98SV Darmstadt 9833SV Elversberg
19.04SpVgg Greuther Fürth32Herb SV Darmstadt 98SV Darmstadt 98
11.04Herb SV Darmstadt 98SV Darmstadt 9802Hannover 96

SV Darmstadt 98 — ostatnie 10 meczów

Momenty strzelonych i straconych goli w trakcie każdego meczu (minuty), nie ich rozkład w całym sezonie.

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Dom jest o 75% lepsza niż Wyjazd pod względem odsetku wygranych meczów.

Dom1. połowa2. połowaOgółem
Win %
10%
60%
35%
Śr. goli/mecz
1.60
1.20
2.80
Strzelone
0.70
0.90
1.60
Stracone
0.90
0.30
1.20
BTTS %
30%
0%
15%
Czyste konto %
40%
70%
55%
Nie strzelił %
60%
40%
50%
Posiadanie piłki
51%
Śr. strzały/mecz
14.00
Śr. faule/mecz
10.80
Wyjazd1. połowa2. połowaOgółem
Win %
20%
20%
20%
Śr. goli/mecz
1.60
1.50
3.10
Strzelone
0.60
0.70
1.30
Stracone
1.00
0.80
1.80
BTTS %
40%
40%
40%
Czyste konto %
30%
50%
40%
Nie strzelił %
50%
40%
45%
Posiadanie piłki
53%
Śr. strzały/mecz
13.20
Śr. faule/mecz
10.80

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole. Dom jest o 20% lepsza niż Wyjazd pod względem strzałów na mecz.

OgółemDomWyjazd
Strzały / mecz
11.33
12.00
10.00
Strzały celne / mecz
2.33
3.00
1.00
Strzały niecelne / mecz
5.00
6.00
3.00
Skuteczność strzałów
5.9%
8.3%
0.0%
Strzały na gola
17.00
12.00
Strzały celne na gola
3.50
3.00
Strzały Over 10.5
67% (2/3)
100% (2/2)
0% (0/1)
Strzały Over 11.5
33% (1/3)
50% (1/2)
0% (0/1)
Strzały Over 12.5
33% (1/3)
50% (1/2)
0% (0/1)
Strzały Over 13.5
0% (0/3)
0% (0/2)
0% (0/1)
Strzały Over 14.5
0% (0/3)
0% (0/2)
0% (0/1)
Strzały celne Over 3.5
0% (0/3)
0% (0/2)
0% (0/1)
Strzały celne Over 4.5
0% (0/3)
0% (0/2)
0% (0/1)
Strzały celne Over 5.5
0% (0/3)
0% (0/2)
0% (0/1)
Strzały celne Over 6.5
0% (0/3)
0% (0/2)
0% (0/1)

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz.

OgółemDomWyjazd
Match Offsides AVG
5.50
5.50
Match Offsides Over 0.5 %
100% (2/2)
100% (2/2)
Match Offsides Over 1.5 %
100% (2/2)
100% (2/2)
Match Offsides Over 2.5 %
100% (2/2)
100% (2/2)
Match Offsides Over 3.5 %
100% (2/2)
100% (2/2)
Team Offsides AVG
3.00
3.00
Team Offsides Over 0.5 %
100% (2/2)
100% (2/2)
Team Offsides Over 1.5 %
50% (1/2)
50% (1/2)
Team Offsides Over 2.5 %
50% (1/2)
50% (1/2)

Expected Goals

xG to oczekiwana liczba goli wyliczona z jakości sytuacji strzeleckich, nie faktyczny wynik meczu. Dom jest o 113% lepsza niż Wyjazd pod względem oczekiwanych golach (xG).

OgółemDomWyjazd
xG (For)
0.67
0.81
0.38
xGA (Against)
1.44
1.84
0.64
Co znaczą te statystyki? → słownik pojęć

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemDomWyjazd
Under 0.5
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
Under 1.5
10% (2/20)
10% (1/10)
10% (1/10)
Under 2.5
45% (9/20)
60% (6/10)
30% (3/10)
Under 3.5
65% (13/20)
70% (7/10)
60% (6/10)
Under 4.5
90% (18/20)
90% (9/10)
90% (9/10)
Under 5.5
95% (19/20)
90% (9/10)
100% (10/10)

Statystyki BTTS

BTTS (Both Teams To Score) to mecze, w których obie drużyny strzeliły gola — procent liczony z ostatnich meczów w każdej kolumnie. Wyjazd notuje o 125% wyższy wynik niż Dom pod względem częstości BTTS.

OgółemDomWyjazd
BTTS
65% (13/20)
40% (4/10)
90% (9/10)
BTTS 1H
35% (7/20)
30% (3/10)
40% (4/10)
BTTS 2H
20% (4/20)
0% (0/10)
40% (4/10)
BTTS Both Halves
5% (1/20)
0% (0/10)
10% (1/10)
BTTS & Win
10% (2/20)
10% (1/10)
10% (1/10)
BTTS & Draw
35% (7/20)
30% (3/10)
40% (4/10)
BTTS & Lose
20% (4/20)
0% (0/10)
40% (4/10)
BTTS & Over 2.5 (Yes/Yes)
50% (10/20)
30% (3/10)
70% (7/10)
BTTS & Over 2.5 (No/Yes)
5% (1/20)
10% (1/10)
0% (0/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/Yes)
5% (1/20)
0% (0/10)
10% (1/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/No)
30% (6/20)
30% (3/10)
30% (3/10)
BTTS 1H & 2H (No/Yes)
15% (3/20)
0% (0/10)
30% (3/10)
BTTS 1H & 2H (No/No)
50% (10/20)
70% (7/10)
30% (3/10)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Dom notuje o 7% wyższy wynik niż Wyjazd pod względem średniej rożnych w meczu.

OgółemDomWyjazd
Match Corners AVG
10.65 (20/20)
11.00 (10/10)
10.30 (10/10)
Over 6.5 Corners
95% (19/20)
90% (9/10)
100% (10/10)
Over 7.5 Corners
90% (18/20)
80% (8/10)
100% (10/10)
Over 8.5 Corners
75% (15/20)
70% (7/10)
80% (8/10)
Over 9.5 Corners
60% (12/20)
60% (6/10)
60% (6/10)
Over 10.5 Corners
50% (10/20)
60% (6/10)
40% (4/10)
Over 11.5 Corners
50% (10/20)
60% (6/10)
40% (4/10)
Over 12.5 Corners
20% (4/20)
30% (3/10)
10% (1/10)
Over 13.5 Corners
10% (2/20)
20% (2/10)
0% (0/10)
Over 14.5 Corners
10% (2/20)
20% (2/10)
0% (0/10)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemDomWyjazd
Corners Earned Match
4.80
4.70
4.90
More Corners Than Opponent
35% (7/20)
30% (3/10)
40% (4/10)
Over 2.5 Corners Earned
80% (16/20)
70% (7/10)
90% (9/10)
Over 3.5 Corners Earned
65% (13/20)
60% (6/10)
70% (7/10)
Over 4.5 Corners Earned
55% (11/20)
50% (5/10)
60% (6/10)
Over 5.5 Corners Earned
35% (7/20)
30% (3/10)
40% (4/10)
Over 6.5 Corners Earned
25% (5/20)
20% (2/10)
30% (3/10)
Over 7.5 Corners Earned
15% (3/20)
20% (2/10)
10% (1/10)
Over 8.5 Corners Earned
5% (1/20)
10% (1/10)
0% (0/10)
Corners Earned
96
47
49

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Wyjazd notuje o 10% wyższy wynik niż Dom pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemDomWyjazd
Match Cards AVG
4.10 (20/20)
3.90 (10/10)
4.30 (10/10)
Over 0.5 Cards
100% (20/20)
100% (10/10)
100% (10/10)
Over 1.5 Cards
95% (19/20)
90% (9/10)
100% (10/10)
Over 2.5 Cards
80% (16/20)
80% (8/10)
80% (8/10)
Over 3.5 Cards
65% (13/20)
60% (6/10)
70% (7/10)
Over 4.5 Cards
45% (9/20)
40% (4/10)
50% (5/10)
Over 5.5 Cards
15% (3/20)
10% (1/10)
20% (2/10)
Over 6.5 Cards
10% (2/20)
10% (1/10)
10% (1/10)
Over 7.5 Cards
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
Total Cards
82
39
43
Highest in a Match
7
7
7
Lowest in a Match
1
1
2

Najczęstsze wyniki i liczba goli

Najczęstszy wynik to dokładny scoreline (np. 2-1), najczęstsza liczba goli to suma bramek w meczu niezależnie od podziału między drużyny.

Najczęstsze wyniki drużyny SV Darmstadt 98

Wynik meczu

0-1
2 (67%)
2-2
1 (33%)

Wynik do przerwy

0-1
1 (33%)
0-2
1 (33%)
0-0
1 (33%)

Najczęstsza liczba goli drużyny SV Darmstadt 98

Liczba goli w meczu

1
2 (67%)
4
1 (33%)

Liczba goli do przerwy

1
1 (33%)
2
1 (33%)
0
1 (33%)

* Statystyki z sezonu 2026/27 ligi 2. Bundesliga.

2. Bundesliga — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
11. FC Nürnberg330093.00
2Hertha BSC330093.00
3VfL Wolfsburg321072.33
51. FC Magdeburg320162.00
8Karlsruher SC311141.33
11VfL Bochum310231.00
12Energie Cottbus310231.00
13Hannover 96310231.00
14VfL Osnabrück310231.00
15Dynamo Dresden310231.00
16FC St. Pauli302120.67
17Holstein Kiel302120.67
18SV Darmstadt 98301210.33