Football Stats
Herb Hertha BSC
Flaga NiemcyHertha BSC
2. miejsce w tabeli 2. Bundesliga

2026/27 Hertha BSC — Statystyki

Forma w bieżącym sezonie — punkt odniesienia przed szczegółowymi statystykami niżej.

Forma domowa
Mecze1
W1
R0
P0
Gz4
Gs1
RB+3
Śr. pkt3.00
Ostatnie 5
Forma wyjazdowa
Mecze2
W2
R0
P0
Gz6
Gs3
RB+3
Śr. pkt3.00
Ostatnie 5
Ogółem
Mecze3
W3
R0
P0
Gz10
Gs4
RB+6
Śr. pkt3.00
Ostatnie 5

Streaki - dom

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Hertha BSC — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Hertha BSC — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Hertha BSC — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
  • Hertha BSC — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (7/10, 70%)
  • Hertha BSC — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Hertha BSC — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)

Streaki - wyjazd

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Hertha BSC — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Hertha BSC — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Hertha BSC — jest niepokonany na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Hertha BSC — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Hertha BSC — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Hertha BSC — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)

Serie

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Hertha BSC — jest niepokonany w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Hertha BSC — obie drużyny strzelają (BTTS) w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Hertha BSC — powyżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Hertha BSC — jest niepokonany w 1. połowie w 15 meczach z rzędu
  • 🔥 Hertha BSC — jest niepokonany w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Hertha BSC — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu

Ostatnie 10 spotkań

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z ostatnich meczów tej drużyny się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
28.08Eintracht Braunschweig35Herb Hertha BSCHertha BSC
22.08FC Saarbrücken11Herb Hertha BSCHertha BSC
15.08Herb Hertha BSCHertha BSC411. FC Heidenheim
07.08VfL Bochum01Herb Hertha BSCHertha BSC
17.05Arminia Bielefeld61Herb Hertha BSCHertha BSC
10.05Herb Hertha BSCHertha BSC21SpVgg Greuther Fürth
03.051. FC Magdeburg10Herb Hertha BSCHertha BSC
25.04Herb Hertha BSCHertha BSC01Holstein Kiel
19.04Eintracht Braunschweig11Herb Hertha BSCHertha BSC
11.04Herb Hertha BSCHertha BSC011. FC Kaiserslautern

Hertha BSC — ostatnie 10 meczów

Momenty strzelonych i straconych goli w trakcie każdego meczu (minuty), nie ich rozkład w całym sezonie.

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Wyjazd jest o 17% lepsza niż Dom pod względem odsetku wygranych meczów.

Dom1. połowa2. połowaOgółem
Win %
30%
30%
30%
Śr. goli/mecz
1.10
1.50
2.60
Strzelone
0.70
0.70
1.40
Stracone
0.40
0.80
1.20
BTTS %
20%
40%
30%
Czyste konto %
70%
20%
45%
Nie strzelił %
60%
50%
55%
Posiadanie piłki
52%
Śr. strzały/mecz
14.30
Śr. faule/mecz
10.80
Wyjazd1. połowa2. połowaOgółem
Win %
50%
20%
35%
Śr. goli/mecz
1.70
2.20
3.90
Strzelone
1.10
0.80
1.90
Stracone
0.60
1.40
2.00
BTTS %
30%
50%
40%
Czyste konto %
70%
20%
45%
Nie strzelił %
30%
40%
35%
Posiadanie piłki
50%
Śr. strzały/mecz
13.10
Śr. faule/mecz
11.50

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole.

OgółemDomWyjazd
Strzały / mecz
18.67
19.00
18.50
Strzały celne / mecz
5.67
9.00
4.00
Strzały niecelne / mecz
7.00
5.00
8.00
Skuteczność strzałów
17.9%
21.1%
16.2%
Strzały na gola
5.60
4.75
6.17
Strzały celne na gola
1.70
2.25
1.33
Strzały Over 10.5
100% (3/3)
100% (1/1)
100% (2/2)
Strzały Over 11.5
67% (2/3)
100% (1/1)
50% (1/2)
Strzały Over 12.5
67% (2/3)
100% (1/1)
50% (1/2)
Strzały Over 13.5
67% (2/3)
100% (1/1)
50% (1/2)
Strzały Over 14.5
67% (2/3)
100% (1/1)
50% (1/2)
Strzały celne Over 3.5
67% (2/3)
100% (1/1)
50% (1/2)
Strzały celne Over 4.5
67% (2/3)
100% (1/1)
50% (1/2)
Strzały celne Over 5.5
67% (2/3)
100% (1/1)
50% (1/2)
Strzały celne Over 6.5
33% (1/3)
100% (1/1)
0% (0/2)

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz. Wyjazd notuje o 150% wyższy wynik niż Dom pod względem liczbie spalonych na mecz.

OgółemDomWyjazd
Match Offsides AVG
3.33
3.00
3.50
Match Offsides Over 0.5 %
100% (3/3)
100% (1/1)
100% (2/2)
Match Offsides Over 1.5 %
100% (3/3)
100% (1/1)
100% (2/2)
Match Offsides Over 2.5 %
100% (3/3)
100% (1/1)
100% (2/2)
Match Offsides Over 3.5 %
33% (1/3)
0% (0/1)
50% (1/2)
Team Offsides AVG
2.00
1.00
2.50
Team Offsides Over 0.5 %
100% (3/3)
100% (1/1)
100% (2/2)
Team Offsides Over 1.5 %
67% (2/3)
0% (0/1)
100% (2/2)
Team Offsides Over 2.5 %
33% (1/3)
0% (0/1)
50% (1/2)

Expected Goals

xG to oczekiwana liczba goli wyliczona z jakości sytuacji strzeleckich, nie faktyczny wynik meczu. Wyjazd jest o 8% lepsza niż Dom pod względem oczekiwanych golach (xG).

OgółemDomWyjazd
xG (For)
2.07
1.97
2.12
xGA (Against)
1.55
1.02
1.82
Co znaczą te statystyki? → słownik pojęć

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemDomWyjazd
Under 0.5
5% (1/20)
10% (1/10)
0% (0/10)
Under 1.5
30% (6/20)
30% (3/10)
30% (3/10)
Under 2.5
50% (10/20)
50% (5/10)
50% (5/10)
Under 3.5
65% (13/20)
70% (7/10)
60% (6/10)
Under 4.5
70% (14/20)
80% (8/10)
60% (6/10)
Under 5.5
80% (16/20)
100% (10/10)
60% (6/10)

Statystyki BTTS

BTTS (Both Teams To Score) to mecze, w których obie drużyny strzeliły gola — procent liczony z ostatnich meczów w każdej kolumnie.

OgółemDomWyjazd
BTTS
70% (14/20)
70% (7/10)
70% (7/10)
BTTS 1H
25% (5/20)
20% (2/10)
30% (3/10)
BTTS 2H
45% (9/20)
40% (4/10)
50% (5/10)
BTTS Both Halves
15% (3/20)
0% (0/10)
30% (3/10)
BTTS & Win
30% (6/20)
30% (3/10)
30% (3/10)
BTTS & Draw
25% (5/20)
30% (3/10)
20% (2/10)
BTTS & Lose
15% (3/20)
10% (1/10)
20% (2/10)
BTTS & Over 2.5 (Yes/Yes)
50% (10/20)
50% (5/10)
50% (5/10)
BTTS & Over 2.5 (No/Yes)
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/Yes)
15% (3/20)
0% (0/10)
30% (3/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/No)
10% (2/20)
20% (2/10)
0% (0/10)
BTTS 1H & 2H (No/Yes)
30% (6/20)
40% (4/10)
20% (2/10)
BTTS 1H & 2H (No/No)
45% (9/20)
40% (4/10)
50% (5/10)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.

OgółemDomWyjazd
Match Corners AVG
10.15 (20/20)
10.30 (10/10)
10.00 (10/10)
Over 6.5 Corners
100% (20/20)
100% (10/10)
100% (10/10)
Over 7.5 Corners
85% (17/20)
90% (9/10)
80% (8/10)
Over 8.5 Corners
65% (13/20)
70% (7/10)
60% (6/10)
Over 9.5 Corners
50% (10/20)
50% (5/10)
50% (5/10)
Over 10.5 Corners
35% (7/20)
30% (3/10)
40% (4/10)
Over 11.5 Corners
15% (3/20)
10% (1/10)
20% (2/10)
Over 12.5 Corners
10% (2/20)
10% (1/10)
10% (1/10)
Over 13.5 Corners
10% (2/20)
10% (1/10)
10% (1/10)
Over 14.5 Corners
10% (2/20)
10% (1/10)
10% (1/10)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemDomWyjazd
Corners Earned Match
4.75
4.30
5.20
More Corners Than Opponent
40% (8/20)
30% (3/10)
50% (5/10)
Over 2.5 Corners Earned
75% (15/20)
90% (9/10)
60% (6/10)
Over 3.5 Corners Earned
60% (12/20)
70% (7/10)
50% (5/10)
Over 4.5 Corners Earned
55% (11/20)
60% (6/10)
50% (5/10)
Over 5.5 Corners Earned
30% (6/20)
10% (1/10)
50% (5/10)
Over 6.5 Corners Earned
25% (5/20)
0% (0/10)
50% (5/10)
Over 7.5 Corners Earned
15% (3/20)
0% (0/10)
30% (3/10)
Over 8.5 Corners Earned
5% (1/20)
0% (0/10)
10% (1/10)
Corners Earned
95
43
52

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Wyjazd notuje o 7% wyższy wynik niż Dom pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemDomWyjazd
Match Cards AVG
4.55 (20/20)
4.40 (10/10)
4.70 (10/10)
Over 0.5 Cards
100% (20/20)
100% (10/10)
100% (10/10)
Over 1.5 Cards
90% (18/20)
90% (9/10)
90% (9/10)
Over 2.5 Cards
75% (15/20)
70% (7/10)
80% (8/10)
Over 3.5 Cards
70% (14/20)
70% (7/10)
70% (7/10)
Over 4.5 Cards
60% (12/20)
60% (6/10)
60% (6/10)
Over 5.5 Cards
35% (7/20)
30% (3/10)
40% (4/10)
Over 6.5 Cards
15% (3/20)
10% (1/10)
20% (2/10)
Over 7.5 Cards
10% (2/20)
10% (1/10)
10% (1/10)
Total Cards
91
44
47
Highest in a Match
8
8
8
Lowest in a Match
1
1
1

Najczęstsze wyniki i liczba goli

Najczęstszy wynik to dokładny scoreline (np. 2-1), najczęstsza liczba goli to suma bramek w meczu niezależnie od podziału między drużyny.

Najczęstsze wyniki drużyny Hertha BSC

Wynik meczu

1-0
1 (33%)
4-1
1 (33%)
5-3
1 (33%)

Wynik do przerwy

1-0
1 (33%)
3-0
1 (33%)
2-2
1 (33%)

Najczęstsza liczba goli drużyny Hertha BSC

Liczba goli w meczu

1
1 (33%)
5
1 (33%)
8
1 (33%)

Liczba goli do przerwy

1
1 (33%)
3
1 (33%)
4
1 (33%)

* Statystyki z sezonu 2026/27 ligi 2. Bundesliga.

2. Bundesliga — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
11. FC Nürnberg330093.00
2Hertha BSC330093.00
3VfL Wolfsburg321072.33
51. FC Magdeburg320162.00
8Karlsruher SC311141.33
11VfL Bochum310231.00
12Energie Cottbus310231.00
13Hannover 96310231.00
14VfL Osnabrück310231.00
15Dynamo Dresden310231.00
16FC St. Pauli302120.67
17Holstein Kiel302120.67
18SV Darmstadt 98301210.33