Football Stats
Herb Atletico Tucuman
Atletico TucumanŚr. pkt/mecz 0.85
Argentyna / Liga Profesional26 lipca 2026 20:00
Herb Independ. Rivadavia
Independ. RivadaviaŚr. pkt/mecz 1.90

Bezpośrednie starcia (H2H)

Mała próbka

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

3 spotkań — z perspektywy Atletico Tucuman

Streaki - Atletico Tucuman

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Atletico Tucuman — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
  • Atletico Tucuman — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Atletico Tucuman — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Atletico Tucuman — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Atletico Tucuman — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Atletico Tucuman — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Atletico Tucuman — powyżej 39.5 punktów kartkowych (9/10, 90%)
  • Atletico Tucuman — powyżej 3.5 kartek (9/10, 90%)
  • Atletico Tucuman — powyżej 3.5 kartek łącznie (9/10, 90%)
  • Atletico Tucuman — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (17/20, 85%)
  • Atletico Tucuman — poniżej 4.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Atletico Tucuman — poniżej 11.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Atletico Tucuman — nie wygrywa 1. połowę (15/20, 75%)
  • Atletico Tucuman — powyżej 1.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Atletico Tucuman — powyżej 6.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Atletico Tucuman — poniżej 5.5 kartek (7/10, 70%)
  • Atletico Tucuman — poniżej 5.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Streaki - Independ. Rivadavia

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Independ. Rivadavia — jest niepokonany na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Independ. Rivadavia — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Independ. Rivadavia — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Independ. Rivadavia — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Independ. Rivadavia — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Independ. Rivadavia — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Independ. Rivadavia — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Independ. Rivadavia — powyżej 29.5 punktów kartkowych (9/10, 90%)
  • Independ. Rivadavia — powyżej 2.5 kartek (9/10, 90%)
  • Independ. Rivadavia — powyżej 2.5 kartek łącznie (9/10, 90%)
  • Independ. Rivadavia — powyżej 0.5 gola w 1. połowie (16/20, 80%)
  • Independ. Rivadavia — poniżej 3.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Independ. Rivadavia — poniżej 11.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Independ. Rivadavia — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (16/20, 80%)
  • Independ. Rivadavia — powyżej 6.5 rożnych (7/10, 70%)

Serie - Atletico Tucuman

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Atletico Tucuman — poniżej 2.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Atletico Tucuman — jest niepokonany w 1. połowie w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Atletico Tucuman — powyżej 39.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Atletico Tucuman — poniżej 11.5 rożnych w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Atletico Tucuman — powyżej 3.5 kartek w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Atletico Tucuman — powyżej 3.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Atletico Tucuman — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 7 meczach z rzędu

Serie - Independ. Rivadavia

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Independ. Rivadavia — obie drużyny strzelają (BTTS) w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Independ. Rivadavia — powyżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Independ. Rivadavia — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Independ. Rivadavia — nie wygrywa 1. połowę w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Independ. Rivadavia — jest niepokonany w 2. połowie w 19 meczach z rzędu
  • 🔥 Independ. Rivadavia — powyżej 29.5 punktów kartkowych w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Independ. Rivadavia — poniżej 3.5 spalonych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Independ. Rivadavia — powyżej 8.5 rożnych w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Independ. Rivadavia — powyżej 2.5 kartek w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Independ. Rivadavia — powyżej 2.5 kartek łącznie w 6 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
26.07Herb Atletico TucumanAtletico Tucuman00Herb Independ. RivadaviaIndepend. Rivadavia
24.01Herb Independ. RivadaviaIndepend. Rivadavia21Herb Atletico TucumanAtletico Tucuman
04.08Herb Atletico TucumanAtletico Tucuman21Herb Independ. RivadaviaIndepend. Rivadavia

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Independ. Rivadavia jest o 175% lepsza niż Atletico Tucuman pod względem odsetku wygranych meczów.

Atletico TucumanDomWyjazdOgółem
Win %
30%
10%
20%
Śr. goli/mecz
2.00
2.80
2.40
Strzelone
1.10
0.80
0.95
Stracone
0.90
2.00
1.45
BTTS %
50%
70%
60%
Czyste konto %
40%
10%
25%
Nie strzelił %
30%
20%
25%
Posiadanie piłki
49%
41%
45%
Śr. strzały/mecz
13.10
10.40
11.75
Śr. faule/mecz
12.80
13.90
13.35
Independ. RivadaviaDomWyjazdOgółem
Win %
60%
50%
55%
Śr. goli/mecz
3.20
2.10
2.65
Strzelone
2.00
1.30
1.65
Stracone
1.20
0.80
1.00
BTTS %
80%
50%
65%
Czyste konto %
10%
50%
30%
Nie strzelił %
10%
20%
15%
Posiadanie piłki
47%
49%
48%
Śr. strzały/mecz
15.40
11.50
13.45
Śr. faule/mecz
11.70
11.80
11.75

Ostatnie 10 meczów

Independ. Rivadavia jest o +18% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.10 gola/mecz
Atletico Tucuman u siebie
1.30 gola/mecz
Independ. Rivadavia na wyjeździe

Progi bramkowe

Atletico TucumanIndepend. Rivadavia
Over 0.5
80% (8/10)
80% (8/10)
Over 1.5
70% (7/10)
70% (7/10)
Over 2.5
40% (4/10)
30% (3/10)
Over 3.5
10% (1/10)
20% (2/10)
Nie strzelił
30% (3/10)
20% (2/10)
1. połowa — 1-2 gole
80% (16/20)
70% (14/20)
1. połowa — 1-3 gole
80% (16/20)
75% (15/20)
2. połowa — 1-2 gole
75% (15/20)
55% (11/20)
2. połowa — 1-3 gole
80% (16/20)
60% (12/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.

OgółemAtletico TucumanIndepend. Rivadavia
Match Corners AVG
8.30 (40/40)
8.25 (20/20)
8.35 (20/20)
Over 6.5 Corners
70% (28/40)
70% (14/20)
70% (14/20)
Over 7.5 Corners
53% (21/40)
55% (11/20)
50% (10/20)
Over 8.5 Corners
48% (19/40)
50% (10/20)
45% (9/20)
Over 9.5 Corners
30% (12/40)
30% (6/20)
30% (6/20)
Over 10.5 Corners
23% (9/40)
20% (4/20)
25% (5/20)
Over 11.5 Corners
18% (7/40)
10% (2/20)
25% (5/20)
Over 12.5 Corners
13% (5/40)
10% (2/20)
15% (3/20)
Over 13.5 Corners
3% (1/40)
5% (1/20)
0% (0/20)
Over 14.5 Corners
3% (1/40)
5% (1/20)
0% (0/20)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemAtletico TucumanIndepend. Rivadavia
Corners Earned Match
4.42
4.45
4.40
More Corners Than Opponent
57% (23/40)
65% (13/20)
50% (10/20)
Over 2.5 Corners Earned
78% (31/40)
80% (16/20)
75% (15/20)
Over 3.5 Corners Earned
55% (22/40)
55% (11/20)
55% (11/20)
Over 4.5 Corners Earned
48% (19/40)
50% (10/20)
45% (9/20)
Over 5.5 Corners Earned
28% (11/40)
30% (6/20)
25% (5/20)
Over 6.5 Corners Earned
18% (7/40)
15% (3/20)
20% (4/20)
Over 7.5 Corners Earned
8% (3/40)
5% (1/20)
10% (2/20)
Over 8.5 Corners Earned
5% (2/40)
5% (1/20)
5% (1/20)
Corners Earned
177
89
88

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Atletico Tucuman notuje o 16% wyższy wynik niż Independ. Rivadavia pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemAtletico TucumanIndepend. Rivadavia
Match Cards AVG
5.30 (40/40)
5.70 (20/20)
4.90 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 2.5 Cards
90% (36/40)
90% (18/20)
90% (18/20)
Over 3.5 Cards
73% (29/40)
90% (18/20)
55% (11/20)
Over 4.5 Cards
55% (22/40)
65% (13/20)
45% (9/20)
Over 5.5 Cards
43% (17/40)
50% (10/20)
35% (7/20)
Over 6.5 Cards
33% (13/40)
35% (7/20)
30% (6/20)
Over 7.5 Cards
20% (8/40)
20% (4/20)
20% (4/20)
Total Cards
212
114
98
Highest in a Match
10
10
9
Lowest in a Match
2
2
2

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemAtletico TucumanIndepend. Rivadavia
Under 0.5
10% (4/40)
10% (2/20)
10% (2/20)
Under 1.5
23% (9/40)
25% (5/20)
20% (4/20)
Under 2.5
45% (18/40)
40% (8/20)
50% (10/20)
Under 3.5
80% (32/40)
85% (17/20)
75% (15/20)
Under 4.5
93% (37/40)
100% (20/20)
85% (17/20)
Under 5.5
98% (39/40)
100% (20/20)
95% (19/20)
Liga Profesional — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Independ. Rivadavia161042342.13
2Estudiantes L.P.16943311.94
3Boca Juniors16862301.88
4River Plate16925291.81
5Argentinos JRS16853291.81
6Velez Sarsfield16772281.75
7Rosario Central16844281.75
8Belgrano Cordoba16754261.63
9Talleres Cordoba16754261.63
10Gimnasia L.P.16826261.63
11Independiente16664241.50
12Lanus16664241.50
13Huracan16574221.38
14San Lorenzo16574221.38
15Union Santa Fe16565211.31
16Racing Club16565211.31
17Instituto Cordoba16637211.31
18Barracas Central16565211.31
19Tigre16484201.25
20Defensa Y Justicia16475191.19
21Sarmiento Junin16619191.19
22Gimnasia M.16547191.19
23Banfield16538181.13
24Platense16376161.00
26Newells Old Boys16367150.94
27Atletico Tucuman16358140.88
28Deportivo Riestra16187110.69
29Aldosivi1608880.50