Football Stats
Herb Defensa Y Justicia
Defensa Y JusticiaŚr. pkt/mecz 0.95
Argentyna / Liga Profesional24 lipca 2026 02:45
Herb Aldosivi
AldosiviŚr. pkt/mecz 0.85

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

9 spotkań — z perspektywy Defensa Y Justicia

Streaki - Defensa Y Justicia

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Defensa Y Justicia — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
  • Defensa Y Justicia — nie wygrywa 1. połowę u siebie (9/10, 90%)
  • Defensa Y Justicia — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Defensa Y Justicia — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Defensa Y Justicia — poniżej 11.5 rożnych (10/10, 100%)
  • Defensa Y Justicia — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (19/20, 95%)
  • Defensa Y Justicia — powyżej 2.5 kartek (9/10, 90%)
  • Defensa Y Justicia — powyżej 1.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Defensa Y Justicia — powyżej 7.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Defensa Y Justicia — poniżej 4.5 kartek (8/10, 80%)
  • Defensa Y Justicia — poniżej 4.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Defensa Y Justicia — powyżej 0.5 gola w 1. połowie (14/20, 70%)
  • Defensa Y Justicia — powyżej 39.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Defensa Y Justicia — poniżej 3.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Defensa Y Justicia — powyżej 3.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Streaki - Aldosivi

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Aldosivi — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Aldosivi — przegrywa na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Aldosivi — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Aldosivi — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Aldosivi — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Aldosivi — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (17/20, 85%)
  • Aldosivi — powyżej 49.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
  • Aldosivi — powyżej 7.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Aldosivi — poniżej 12.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Aldosivi — powyżej 4.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Aldosivi — poniżej 3.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Aldosivi — powyżej 4.5 kartek (7/10, 70%)
  • Aldosivi — poniżej 5.5 kartek (7/10, 70%)
  • Aldosivi — poniżej 6.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Serie - Defensa Y Justicia

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Defensa Y Justicia — przegrywa w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Defensa Y Justicia — powyżej 1.5 gola w meczu w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 Defensa Y Justicia — powyżej 2.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Defensa Y Justicia — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Defensa Y Justicia — nie wygrywa 1. połowę w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Defensa Y Justicia — przegrywa 2. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Defensa Y Justicia — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Defensa Y Justicia — powyżej 29.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Defensa Y Justicia — poniżej 49.5 punktów kartkowych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Defensa Y Justicia — poniżej 11.5 rożnych w 17 meczach z rzędu
  • 🔥 Defensa Y Justicia — powyżej 2.5 kartek w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Defensa Y Justicia — poniżej 4.5 kartek w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Defensa Y Justicia — powyżej 2.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Defensa Y Justicia — poniżej 4.5 kartek łącznie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Defensa Y Justicia — poniżej 7.5 rożnych zdobytych w 41 meczach z rzędu

Serie - Aldosivi

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Aldosivi — obie drużyny strzelają (BTTS) w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Aldosivi — powyżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Aldosivi — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Aldosivi — powyżej 29.5 punktów kartkowych w 34 meczach z rzędu
  • 🔥 Aldosivi — poniżej 12.5 rożnych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Aldosivi — powyżej 2.5 kartek w 30 meczach z rzędu
  • 🔥 Aldosivi — poniżej 5.5 kartek w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Aldosivi — powyżej 2.5 kartek łącznie w 34 meczach z rzędu
  • 🔥 Aldosivi — poniżej 6.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Aldosivi — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 6 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
24.07Herb Defensa Y JusticiaDefensa Y Justicia11Herb AldosiviAldosivi
22.01Herb AldosiviAldosivi00Herb Defensa Y JusticiaDefensa Y Justicia
22.07Herb Defensa Y JusticiaDefensa Y Justicia20Herb AldosiviAldosivi
30.01Herb AldosiviAldosivi05Herb Defensa Y JusticiaDefensa Y Justicia
11.07Herb Defensa Y JusticiaDefensa Y Justicia32Herb AldosiviAldosivi
09.08Herb AldosiviAldosivi10Herb Defensa Y JusticiaDefensa Y Justicia
14.01Herb Defensa Y JusticiaDefensa Y Justicia44Herb AldosiviAldosivi
20.10Herb AldosiviAldosivi10Herb Defensa Y JusticiaDefensa Y Justicia
05.03Herb AldosiviAldosivi01Herb Defensa Y JusticiaDefensa Y Justicia

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Defensa Y Justicia jest o 33% lepsza niż Aldosivi pod względem odsetku wygranych meczów.

Defensa Y JusticiaDomWyjazdOgółem
Win %
10%
30%
20%
Śr. goli/mecz
2.30
2.60
2.45
Strzelone
0.80
1.10
0.95
Stracone
1.50
1.50
1.50
BTTS %
60%
40%
50%
Czyste konto %
20%
30%
25%
Nie strzelił %
30%
50%
40%
Posiadanie piłki
52%
52%
52%
Śr. strzały/mecz
11.00
8.60
9.80
Śr. faule/mecz
8.80
9.00
8.90
AldosiviDomWyjazdOgółem
Win %
20%
10%
15%
Śr. goli/mecz
1.80
1.90
1.85
Strzelone
1.00
0.40
0.70
Stracone
0.80
1.50
1.15
BTTS %
50%
30%
40%
Czyste konto %
40%
10%
25%
Nie strzelił %
50%
60%
55%
Posiadanie piłki
40%
45%
43%
Śr. strzały/mecz
12.10
10.60
11.35
Śr. faule/mecz
15.60
13.40
14.50

Ostatnie 10 meczów

Defensa Y Justicia jest o +100% lepsza pod względem strzelonych bramek
0.80 gola/mecz
Defensa Y Justicia u siebie
0.40 gola/mecz
Aldosivi na wyjeździe

Progi bramkowe

Defensa Y JusticiaAldosivi
Over 0.5
90% (9/10)
100% (10/10)
Over 1.5
90% (9/10)
50% (5/10)
Over 2.5
30% (3/10)
20% (2/10)
Over 3.5
20% (2/10)
20% (2/10)
Nie strzelił
30% (3/10)
60% (6/10)
1. połowa — 1-2 gole
65% (13/20)
65% (13/20)
1. połowa — 1-3 gole
70% (14/20)
65% (13/20)
2. połowa — 1-2 gole
50% (10/20)
40% (8/20)
2. połowa — 1-3 gole
65% (13/20)
50% (10/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Aldosivi notuje o 7% wyższy wynik niż Defensa Y Justicia pod względem średniej rożnych w meczu.

OgółemDefensa Y JusticiaAldosivi
Match Corners AVG
8.57 (40/40)
8.30 (20/20)
8.85 (20/20)
Over 6.5 Corners
75% (30/40)
80% (16/20)
70% (14/20)
Over 7.5 Corners
65% (26/40)
60% (12/20)
70% (14/20)
Over 8.5 Corners
45% (18/40)
40% (8/20)
50% (10/20)
Over 9.5 Corners
33% (13/40)
30% (6/20)
35% (7/20)
Over 10.5 Corners
30% (12/40)
25% (5/20)
35% (7/20)
Over 11.5 Corners
18% (7/40)
10% (2/20)
25% (5/20)
Over 12.5 Corners
10% (4/40)
5% (1/20)
15% (3/20)
Over 13.5 Corners
5% (2/40)
0% (0/20)
10% (2/20)
Over 14.5 Corners
5% (2/40)
0% (0/20)
10% (2/20)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemDefensa Y JusticiaAldosivi
Corners Earned Match
4.05
4.05
4.05
More Corners Than Opponent
40% (16/40)
45% (9/20)
35% (7/20)
Over 2.5 Corners Earned
80% (32/40)
85% (17/20)
75% (15/20)
Over 3.5 Corners Earned
68% (27/40)
70% (14/20)
65% (13/20)
Over 4.5 Corners Earned
40% (16/40)
45% (9/20)
35% (7/20)
Over 5.5 Corners Earned
18% (7/40)
10% (2/20)
25% (5/20)
Over 6.5 Corners Earned
10% (4/40)
5% (1/20)
15% (3/20)
Over 7.5 Corners Earned
0% (0/40)
0% (0/20)
0% (0/20)
Over 8.5 Corners Earned
0% (0/40)
0% (0/20)
0% (0/20)
Corners Earned
162
81
81

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Aldosivi notuje o 29% wyższy wynik niż Defensa Y Justicia pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemDefensa Y JusticiaAldosivi
Match Cards AVG
4.80 (40/40)
4.20 (20/20)
5.40 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
98% (39/40)
95% (19/20)
100% (20/20)
Over 2.5 Cards
95% (38/40)
90% (18/20)
100% (20/20)
Over 3.5 Cards
80% (32/40)
70% (14/20)
90% (18/20)
Over 4.5 Cards
50% (20/40)
30% (6/20)
70% (14/20)
Over 5.5 Cards
33% (13/40)
25% (5/20)
40% (8/20)
Over 6.5 Cards
15% (6/40)
5% (1/20)
25% (5/20)
Over 7.5 Cards
10% (4/40)
5% (1/20)
15% (3/20)
Total Cards
192
84
108
Highest in a Match
8
8
8
Lowest in a Match
1
1
3

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemDefensa Y JusticiaAldosivi
Under 0.5
18% (7/40)
15% (3/20)
20% (4/20)
Under 1.5
35% (14/40)
25% (5/20)
45% (9/20)
Under 2.5
70% (28/40)
60% (12/20)
80% (16/20)
Under 3.5
78% (31/40)
75% (15/20)
80% (16/20)
Under 4.5
93% (37/40)
90% (18/20)
95% (19/20)
Under 5.5
95% (38/40)
95% (19/20)
95% (19/20)
Liga Profesional — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Independ. Rivadavia161042342.13
2Estudiantes L.P.16943311.94
3Boca Juniors16862301.88
4River Plate16925291.81
5Argentinos JRS16853291.81
6Velez Sarsfield16772281.75
7Rosario Central16844281.75
8Belgrano Cordoba16754261.63
9Talleres Cordoba16754261.63
10Gimnasia L.P.16826261.63
11Independiente16664241.50
12Lanus16664241.50
13Huracan16574221.38
14San Lorenzo16574221.38
15Union Santa Fe16565211.31
16Racing Club16565211.31
17Instituto Cordoba16637211.31
18Barracas Central16565211.31
19Tigre16484201.25
20Defensa Y Justicia16475191.19
21Sarmiento Junin16619191.19
22Gimnasia M.16547191.19
23Banfield16538181.13
24Platense16376161.00
26Newells Old Boys16367150.94
27Atletico Tucuman16358140.88
28Deportivo Riestra16187110.69
29Aldosivi1608880.50