Football Stats
Herb Velez Sarsfield
Velez SarsfieldŚr. pkt/mecz 1.55
Argentyna / Liga Profesional25 lipca 2026 00:00
Herb Instituto Cordoba
Instituto CordobaŚr. pkt/mecz 1.10

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

6 spotkań — z perspektywy Velez Sarsfield

Streaki - Velez Sarsfield

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Velez Sarsfield — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Velez Sarsfield — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
  • Velez Sarsfield — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Velez Sarsfield — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
  • Velez Sarsfield — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Velez Sarsfield — powyżej 39.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
  • Velez Sarsfield — powyżej 2.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Velez Sarsfield — poniżej 4.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Velez Sarsfield — poniżej 11.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Velez Sarsfield — powyżej 3.5 kartek (8/10, 80%)
  • Velez Sarsfield — powyżej 3.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Velez Sarsfield — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (15/20, 75%)
  • Velez Sarsfield — powyżej 0.5 gola w 2. połowie (14/20, 70%)

Streaki - Instituto Cordoba

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Instituto Cordoba — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Instituto Cordoba — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Instituto Cordoba — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Instituto Cordoba — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Instituto Cordoba — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Instituto Cordoba — poniżej 4.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Instituto Cordoba — poniżej 11.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Instituto Cordoba — powyżej 2.5 kartek (8/10, 80%)
  • Instituto Cordoba — powyżej 49.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Instituto Cordoba — powyżej 1.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Instituto Cordoba — powyżej 8.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Instituto Cordoba — powyżej 3.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
  • Instituto Cordoba — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (14/20, 70%)

Serie - Velez Sarsfield

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Velez Sarsfield — powyżej 49.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Velez Sarsfield — powyżej 2.5 spalonych w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Velez Sarsfield — powyżej 6.5 kartek w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Velez Sarsfield — powyżej 6.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu

Serie - Instituto Cordoba

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Instituto Cordoba — poniżej 2.5 gola w meczu w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Instituto Cordoba — jest niepokonany w 1. połowie w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Instituto Cordoba — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Instituto Cordoba — powyżej 39.5 punktów kartkowych w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Instituto Cordoba — poniżej 4.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Instituto Cordoba — powyżej 6.5 rożnych w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 Instituto Cordoba — poniżej 11.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Instituto Cordoba — powyżej 2.5 kartek łącznie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Instituto Cordoba — poniżej 8.5 rożnych zdobytych w 25 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
24.07Herb Velez SarsfieldVelez Sarsfield10Herb Instituto CordobaInstituto Cordoba
23.01Herb Instituto CordobaInstituto Cordoba01Herb Velez SarsfieldVelez Sarsfield
26.07Herb Velez SarsfieldVelez Sarsfield00Herb Instituto CordobaInstituto Cordoba
03.02Herb Instituto CordobaInstituto Cordoba20Herb Velez SarsfieldVelez Sarsfield
17.08Herb Velez SarsfieldVelez Sarsfield10Herb Instituto CordobaInstituto Cordoba
12.04Herb Instituto CordobaInstituto Cordoba10Herb Velez SarsfieldVelez Sarsfield

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Velez Sarsfield jest o 33% lepsza niż Instituto Cordoba pod względem odsetku wygranych meczów.

Velez SarsfieldDomWyjazdOgółem
Win %
40%
40%
40%
Śr. goli/mecz
1.80
1.90
1.85
Strzelone
0.90
1.10
1.00
Stracone
0.90
0.80
0.85
BTTS %
40%
40%
40%
Czyste konto %
30%
50%
40%
Nie strzelił %
40%
20%
30%
Posiadanie piłki
55%
54%
55%
Śr. strzały/mecz
13.80
10.70
12.25
Śr. faule/mecz
10.30
12.80
11.55
Instituto CordobaDomWyjazdOgółem
Win %
40%
20%
30%
Śr. goli/mecz
2.30
1.90
2.10
Strzelone
1.20
0.70
0.95
Stracone
1.10
1.20
1.15
BTTS %
50%
40%
45%
Czyste konto %
30%
20%
25%
Nie strzelił %
30%
40%
35%
Posiadanie piłki
49%
52%
51%
Śr. strzały/mecz
13.40
13.30
13.35
Śr. faule/mecz
14.20
12.30
13.25

Ostatnie 10 meczów

Velez Sarsfield jest o +29% lepsza pod względem strzelonych bramek
0.90 gola/mecz
Velez Sarsfield u siebie
0.70 gola/mecz
Instituto Cordoba na wyjeździe

Progi bramkowe

Velez SarsfieldInstituto Cordoba
Over 0.5
90% (9/10)
100% (10/10)
Over 1.5
50% (5/10)
70% (7/10)
Over 2.5
30% (3/10)
20% (2/10)
Over 3.5
10% (1/10)
0% (0/10)
Nie strzelił
40% (4/10)
40% (4/10)
1. połowa — 1-2 gole
45% (9/20)
55% (11/20)
1. połowa — 1-3 gole
55% (11/20)
60% (12/20)
2. połowa — 1-2 gole
65% (13/20)
80% (16/20)
2. połowa — 1-3 gole
70% (14/20)
85% (17/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Velez Sarsfield notuje o 7% wyższy wynik niż Instituto Cordoba pod względem średniej rożnych w meczu.

OgółemVelez SarsfieldInstituto Cordoba
Match Corners AVG
9.03 (40/40)
9.35 (20/20)
8.70 (20/20)
Over 6.5 Corners
65% (26/40)
65% (13/20)
65% (13/20)
Over 7.5 Corners
55% (22/40)
55% (11/20)
55% (11/20)
Over 8.5 Corners
50% (20/40)
50% (10/20)
50% (10/20)
Over 9.5 Corners
40% (16/40)
40% (8/20)
40% (8/20)
Over 10.5 Corners
35% (14/40)
40% (8/20)
30% (6/20)
Over 11.5 Corners
23% (9/40)
30% (6/20)
15% (3/20)
Over 12.5 Corners
18% (7/40)
25% (5/20)
10% (2/20)
Over 13.5 Corners
10% (4/40)
15% (3/20)
5% (1/20)
Over 14.5 Corners
10% (4/40)
15% (3/20)
5% (1/20)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemVelez SarsfieldInstituto Cordoba
Corners Earned Match
5.03
4.90
5.15
More Corners Than Opponent
48% (19/40)
40% (8/20)
55% (11/20)
Over 2.5 Corners Earned
80% (32/40)
65% (13/20)
95% (19/20)
Over 3.5 Corners Earned
65% (26/40)
60% (12/20)
70% (14/20)
Over 4.5 Corners Earned
50% (20/40)
40% (8/20)
60% (12/20)
Over 5.5 Corners Earned
40% (16/40)
35% (7/20)
45% (9/20)
Over 6.5 Corners Earned
28% (11/40)
25% (5/20)
30% (6/20)
Over 7.5 Corners Earned
15% (6/40)
15% (3/20)
15% (3/20)
Over 8.5 Corners Earned
8% (3/40)
15% (3/20)
0% (0/20)
Corners Earned
201
98
103

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.

OgółemVelez SarsfieldInstituto Cordoba
Match Cards AVG
5.55 (40/40)
5.50 (20/20)
5.60 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
98% (39/40)
95% (19/20)
100% (20/20)
Over 2.5 Cards
90% (36/40)
90% (18/20)
90% (18/20)
Over 3.5 Cards
80% (32/40)
80% (16/20)
80% (16/20)
Over 4.5 Cards
57% (23/40)
45% (9/20)
70% (14/20)
Over 5.5 Cards
48% (19/40)
45% (9/20)
50% (10/20)
Over 6.5 Cards
35% (14/40)
35% (7/20)
35% (7/20)
Over 7.5 Cards
30% (12/40)
30% (6/20)
30% (6/20)
Total Cards
222
110
112
Highest in a Match
11
11
9
Lowest in a Match
1
1
2

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemVelez SarsfieldInstituto Cordoba
Under 0.5
8% (3/40)
10% (2/20)
5% (1/20)
Under 1.5
35% (14/40)
40% (8/20)
30% (6/20)
Under 2.5
73% (29/40)
80% (16/20)
65% (13/20)
Under 3.5
90% (36/40)
90% (18/20)
90% (18/20)
Under 4.5
98% (39/40)
95% (19/20)
100% (20/20)
Under 5.5
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Liga Profesional — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Independ. Rivadavia161042342.13
2Estudiantes L.P.16943311.94
3Boca Juniors16862301.88
4River Plate16925291.81
5Argentinos JRS16853291.81
6Velez Sarsfield16772281.75
7Rosario Central16844281.75
8Belgrano Cordoba16754261.63
9Talleres Cordoba16754261.63
10Gimnasia L.P.16826261.63
11Independiente16664241.50
12Lanus16664241.50
13Huracan16574221.38
14San Lorenzo16574221.38
15Union Santa Fe16565211.31
16Racing Club16565211.31
17Instituto Cordoba16637211.31
18Barracas Central16565211.31
19Tigre16484201.25
20Defensa Y Justicia16475191.19
21Sarmiento Junin16619191.19
22Gimnasia M.16547191.19
23Banfield16538181.13
24Platense16376161.00
26Newells Old Boys16367150.94
27Atletico Tucuman16358140.88
28Deportivo Riestra16187110.69
29Aldosivi1608880.50