Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
10 spotkań — z perspektywy Boca Juniors
Streaki - Boca Juniors
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Boca Juniors — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (10/10, 100%)
- Boca Juniors — jest niepokonany u siebie (9/10, 90%)
- Boca Juniors — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Boca Juniors — nie wygrywa 1. połowę u siebie (9/10, 90%)
- Boca Juniors — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Boca Juniors — remisuje 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
- Boca Juniors — powyżej 29.5 punktów kartkowych (9/10, 90%)
- Boca Juniors — powyżej 1.5 spalonych (9/10, 90%)
- Boca Juniors — powyżej 2.5 kartek (9/10, 90%)
- Boca Juniors — powyżej 2.5 kartek łącznie (9/10, 90%)
- Boca Juniors — poniżej 3.5 spalonych (8/10, 80%)
- Boca Juniors — poniżej 7.5 rożnych zdobytych (15/20, 75%)
- Boca Juniors — powyżej 1.5 gola w meczu (14/20, 70%)
- Boca Juniors — powyżej 0.5 gola w 2. połowie (14/20, 70%)
- Boca Juniors — powyżej 6.5 rożnych (7/10, 70%)
- Boca Juniors — poniżej 11.5 rożnych (7/10, 70%)
- Boca Juniors — poniżej 5.5 kartek (7/10, 70%)
- Boca Juniors — poniżej 5.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
Streaki - Estudiantes L.P.
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Estudiantes L.P. — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (10/10, 100%)
- Estudiantes L.P. — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
- Estudiantes L.P. — jest niepokonany na wyjeździe (9/10, 90%)
- Estudiantes L.P. — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
- Estudiantes L.P. — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Estudiantes L.P. — poniżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Estudiantes L.P. — remisuje 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
- Estudiantes L.P. — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Estudiantes L.P. — powyżej 6.5 rożnych (8/10, 80%)
- Estudiantes L.P. — poniżej 11.5 rożnych (8/10, 80%)
- Estudiantes L.P. — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (16/20, 80%)
- Estudiantes L.P. — więcej goli pada w 2. połowie (14/20, 70%)
- Estudiantes L.P. — powyżej 49.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
- Estudiantes L.P. — powyżej 2.5 spalonych (7/10, 70%)
- Estudiantes L.P. — powyżej 4.5 kartek (7/10, 70%)
- Estudiantes L.P. — powyżej 4.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
Serie - Boca Juniors
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Boca Juniors — powyżej 1.5 gola w meczu w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Boca Juniors — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 7 meczach z rzędu
- 🔥 Boca Juniors — powyżej 29.5 punktów kartkowych w 8 meczach z rzędu
- 🔥 Boca Juniors — poniżej 3.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Boca Juniors — powyżej 8.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Boca Juniors — powyżej 2.5 kartek w 8 meczach z rzędu
- 🔥 Boca Juniors — poniżej 6.5 kartek w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Boca Juniors — powyżej 2.5 kartek łącznie w 8 meczach z rzędu
- 🔥 Boca Juniors — powyżej 6.5 rożnych zdobytych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Boca Juniors — ma więcej rożnych niż przeciwnik w 3 meczach z rzędu
Serie - Estudiantes L.P.
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Estudiantes L.P. — jest niepokonany w 1. połowie w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Estudiantes L.P. — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 143 meczach z rzędu
- 🔥 Estudiantes L.P. — poniżej 11.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Estudiantes L.P. — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 8 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Estudiantes L.P. jest o 25% lepsza niż Boca Juniors pod względem odsetku wygranych meczów.
| Boca Juniors | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 30% | 50% | 40% |
Śr. goli/mecz | 1.40 | 2.70 | 2.05 |
Strzelone | 0.90 | 1.60 | 1.25 |
Stracone | 0.50 | 1.10 | 0.80 |
BTTS % | 40% | 50% | 45% |
Czyste konto % | 50% | 40% | 45% |
Nie strzelił % | 30% | 10% | 20% |
Posiadanie piłki | 64% | 57% | 60% |
Śr. strzały/mecz | 14.30 | 11.50 | 12.90 |
Śr. faule/mecz | 8.80 | 10.10 | 9.45 |
| Estudiantes L.P. | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 50% | 50% | 50% |
Śr. goli/mecz | 1.80 | 1.40 | 1.60 |
Strzelone | 1.20 | 1.00 | 1.10 |
Stracone | 0.60 | 0.40 | 0.50 |
BTTS % | 10% | 30% | 20% |
Czyste konto % | 50% | 60% | 55% |
Nie strzelił % | 50% | 30% | 40% |
Posiadanie piłki | 55% | 52% | 53% |
Śr. strzały/mecz | 15.40 | 11.40 | 13.40 |
Śr. faule/mecz | 10.60 | 13.40 | 12.00 |
Ostatnie 10 meczów
- 02.08.2026Dvs Newells Old Boys2-2
- 26.07.2026Lvs Deportivo Riestra0-3
- 09.05.2026Dvs Huracan1-1
- 02.05.2026Wvs Central Cordoba de Santiago2-1
- 23.04.2026Wvs Defensa Y Justicia4-0
- 19.04.2026Wvs River Plate1-0
- 11.04.2026Dvs Independiente1-1
- 02.04.2026Wvs Talleres Cordoba1-0
- 22.03.2026Wvs Instituto Cordoba2-0
- 16.03.2026Dvs Union Santa Fe1-1
- 01.08.2026Wvs Defensa Y Justicia3-0
- 26.07.2026Lvs Independiente0-2
- 10.05.2026Lvs Racing Club0-1
- 03.05.2026Wvs Platense2-0
- 25.04.2026Dvs Talleres Cordoba0-0
- 18.04.2026Wvs Instituto Cordoba1-0
- 11.04.2026Wvs Union Santa Fe2-1
- 03.04.2026Lvs San Lorenzo0-1
- 23.03.2026Wvs Central Cordoba de Santiago5-0
- 18.03.2026Wvs Gimnasia M.2-1
Progi bramkowe
| Boca Juniors | Estudiantes L.P. | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 60% (6/10) | 50% (5/10) |
Over 2.5 | 0% (0/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 30% (3/10) | 30% (3/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 20% (4/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 25% (5/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 70% (14/20) |
| Boca Juniors | Estudiantes L.P. | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 40% (4/10) | 30% (3/10) |
Over 1.5 | 20% (2/10) | 0% (0/10) |
Over 2.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 70% (7/10) | 100% (10/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 20% (4/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 25% (5/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 70% (14/20) |
| Boca Juniors | Estudiantes L.P. | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 60% (6/10) | 70% (7/10) |
Over 1.5 | 20% (2/10) | 40% (4/10) |
Over 2.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 50% (5/10) | 30% (3/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 20% (4/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 25% (5/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 70% (14/20) |
Statystyki rożnych
Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.
| Ogółem | Boca Juniors | Estudiantes L.P. | |
|---|---|---|---|
Match Corners AVG | 8.80 (40/40) | 8.70 (20/20) | 8.90 (20/20) |
Over 6.5 Corners | 70% (28/40) | 65% (13/20) | 75% (15/20) |
Over 7.5 Corners | 60% (24/40) | 60% (12/20) | 60% (12/20) |
Over 8.5 Corners | 57% (23/40) | 60% (12/20) | 55% (11/20) |
Over 9.5 Corners | 43% (17/40) | 40% (8/20) | 45% (9/20) |
Over 10.5 Corners | 33% (13/40) | 35% (7/20) | 30% (6/20) |
Over 11.5 Corners | 30% (12/40) | 30% (6/20) | 30% (6/20) |
Over 12.5 Corners | 13% (5/40) | 15% (3/20) | 10% (2/20) |
Over 13.5 Corners | 5% (2/40) | 5% (1/20) | 5% (1/20) |
Over 14.5 Corners | 5% (2/40) | 5% (1/20) | 5% (1/20) |
Rożne drużynowe
Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.
| Ogółem | Boca Juniors | Estudiantes L.P. | |
|---|---|---|---|
Corners Earned Match | 4.78 | 5.30 | 4.25 |
More Corners Than Opponent | 45% (18/40) | 55% (11/20) | 35% (7/20) |
Over 2.5 Corners Earned | 73% (29/40) | 70% (14/20) | 75% (15/20) |
Over 3.5 Corners Earned | 57% (23/40) | 55% (11/20) | 60% (12/20) |
Over 4.5 Corners Earned | 45% (18/40) | 45% (9/20) | 45% (9/20) |
Over 5.5 Corners Earned | 35% (14/40) | 45% (9/20) | 25% (5/20) |
Over 6.5 Corners Earned | 33% (13/40) | 45% (9/20) | 20% (4/20) |
Over 7.5 Corners Earned | 18% (7/40) | 25% (5/20) | 10% (2/20) |
Over 8.5 Corners Earned | 10% (4/40) | 15% (3/20) | 5% (1/20) |
Corners Earned | 191 | 106 | 85 |
| Ogółem | Boca Juniors | Estudiantes L.P. | |
|---|---|---|---|
Corners Against Match | 4.03 | 3.40 | 4.65 |
More Corners Than Opponent | 45% (18/40) | 55% (11/20) | 35% (7/20) |
Over 2.5 Corners Against | 75% (30/40) | 60% (12/20) | 90% (18/20) |
Over 3.5 Corners Against | 63% (25/40) | 40% (8/20) | 85% (17/20) |
Over 4.5 Corners Against | 40% (16/40) | 35% (7/20) | 45% (9/20) |
Over 5.5 Corners Against | 20% (8/40) | 20% (4/20) | 20% (4/20) |
Over 6.5 Corners Against | 10% (4/40) | 5% (1/20) | 15% (3/20) |
Over 7.5 Corners Against | 5% (2/40) | 5% (1/20) | 5% (1/20) |
Over 8.5 Corners Against | 3% (1/40) | 0% (0/20) | 5% (1/20) |
Corners Against | 161 | 68 | 93 |
Kartki meczowe
Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Estudiantes L.P. notuje o 16% wyższy wynik niż Boca Juniors pod względem średniej kartek w meczu.
| Ogółem | Boca Juniors | Estudiantes L.P. | |
|---|---|---|---|
Match Cards AVG | 5.45 (40/40) | 5.05 (20/20) | 5.85 (20/20) |
Over 0.5 Cards | 100% (40/40) | 100% (20/20) | 100% (20/20) |
Over 1.5 Cards | 98% (39/40) | 95% (19/20) | 100% (20/20) |
Over 2.5 Cards | 88% (35/40) | 85% (17/20) | 90% (18/20) |
Over 3.5 Cards | 73% (29/40) | 65% (13/20) | 80% (16/20) |
Over 4.5 Cards | 68% (27/40) | 60% (12/20) | 75% (15/20) |
Over 5.5 Cards | 53% (21/40) | 50% (10/20) | 55% (11/20) |
Over 6.5 Cards | 38% (15/40) | 25% (5/20) | 50% (10/20) |
Over 7.5 Cards | 18% (7/40) | 15% (3/20) | 20% (4/20) |
Total Cards | 218 | 101 | 117 |
Highest in a Match | 10 | 10 | 10 |
Lowest in a Match | 1 | 1 | 2 |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Boca Juniors | Estudiantes L.P. | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 13% (5/40) | 10% (2/20) | 15% (3/20) |
Under 1.5 | 43% (17/40) | 30% (6/20) | 55% (11/20) |
Under 2.5 | 73% (29/40) | 65% (13/20) | 80% (16/20) |
Under 3.5 | 93% (37/40) | 90% (18/20) | 95% (19/20) |
Under 4.5 | 98% (39/40) | 100% (20/20) | 95% (19/20) |
Under 5.5 | 100% (40/40) | 100% (20/20) | 100% (20/20) |

