Football Stats
Herb Central Cordoba de Santiago
Central Cordoba de SantiagoŚr. pkt/mecz 1.00
Argentyna / Liga Profesional31 lipca 2026 02:15
Herb Atletico Tucuman
Atletico TucumanŚr. pkt/mecz 0.90

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

10 spotkań — z perspektywy Central Cordoba de Santiago

Streaki - Central Cordoba de Santiago

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Central Cordoba de Santiago — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Central Cordoba de Santiago — nie wygrywa 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
  • Central Cordoba de Santiago — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Central Cordoba de Santiago — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (19/20, 95%)
  • Central Cordoba de Santiago — powyżej 2.5 spalonych (9/10, 90%)
  • Central Cordoba de Santiago — powyżej 29.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
  • Central Cordoba de Santiago — powyżej 2.5 kartek (8/10, 80%)
  • Central Cordoba de Santiago — poniżej 5.5 kartek (8/10, 80%)
  • Central Cordoba de Santiago — powyżej 2.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Central Cordoba de Santiago — poniżej 2.5 gola w meczu (15/20, 75%)
  • Central Cordoba de Santiago — jest niepokonany w 1. połowie (14/20, 70%)
  • Central Cordoba de Santiago — poniżej 8.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Central Cordoba de Santiago — poniżej 5.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Streaki - Atletico Tucuman

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Atletico Tucuman — przegrywa na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Atletico Tucuman — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Atletico Tucuman — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Atletico Tucuman — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Atletico Tucuman — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Atletico Tucuman — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Atletico Tucuman — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Atletico Tucuman — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (17/20, 85%)
  • Atletico Tucuman — powyżej 39.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
  • Atletico Tucuman — powyżej 1.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Atletico Tucuman — poniżej 4.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Atletico Tucuman — poniżej 11.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Atletico Tucuman — powyżej 3.5 kartek (8/10, 80%)
  • Atletico Tucuman — powyżej 3.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Atletico Tucuman — powyżej 7.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Atletico Tucuman — poniżej 5.5 kartek (7/10, 70%)
  • Atletico Tucuman — poniżej 5.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Serie - Central Cordoba de Santiago

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Central Cordoba de Santiago — nie wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Central Cordoba de Santiago — powyżej 2.5 spalonych w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Central Cordoba de Santiago — poniżej 8.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Central Cordoba de Santiago — poniżej 6.5 kartek w 11 meczach z rzędu
  • 🔥 Central Cordoba de Santiago — poniżej 6.5 kartek łącznie w 11 meczach z rzędu
  • 🔥 Central Cordoba de Santiago — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 16 meczach z rzędu

Serie - Atletico Tucuman

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Atletico Tucuman — jest niepokonany w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Atletico Tucuman — poniżej 2.5 gola w meczu w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Atletico Tucuman — jest niepokonany w 1. połowie w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Atletico Tucuman — jest niepokonany w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Atletico Tucuman — powyżej 29.5 punktów kartkowych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Atletico Tucuman — poniżej 49.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Atletico Tucuman — poniżej 11.5 rożnych w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Atletico Tucuman — powyżej 2.5 kartek w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Atletico Tucuman — poniżej 4.5 kartek w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Atletico Tucuman — powyżej 2.5 kartek łącznie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Atletico Tucuman — poniżej 4.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Atletico Tucuman — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 8 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
31.07Herb Central Cordoba de SantiagoCentral Cordoba de Santiago02Herb Atletico TucumanAtletico Tucuman
28.01Herb Atletico TucumanAtletico Tucuman00Herb Central Cordoba de SantiagoCentral Cordoba de Santiago
19.07Herb Atletico TucumanAtletico Tucuman11Herb Central Cordoba de SantiagoCentral Cordoba de Santiago
31.01Herb Central Cordoba de SantiagoCentral Cordoba de Santiago20Herb Atletico TucumanAtletico Tucuman
17.12Herb Atletico TucumanAtletico Tucuman20Herb Central Cordoba de SantiagoCentral Cordoba de Santiago
29.07Herb Central Cordoba de SantiagoCentral Cordoba de Santiago02Herb Atletico TucumanAtletico Tucuman
12.08Herb Atletico TucumanAtletico Tucuman10Herb Central Cordoba de SantiagoCentral Cordoba de Santiago
22.03Herb Atletico TucumanAtletico Tucuman01Herb Central Cordoba de SantiagoCentral Cordoba de Santiago
14.09Herb Central Cordoba de SantiagoCentral Cordoba de Santiago20Herb Atletico TucumanAtletico Tucuman
22.02Herb Atletico TucumanAtletico Tucuman12Herb Central Cordoba de SantiagoCentral Cordoba de Santiago

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Central Cordoba de Santiago jest o 25% lepsza niż Atletico Tucuman pod względem odsetku wygranych meczów.

Central Cordoba de SantiagoDomWyjazdOgółem
Win %
50%
0%
25%
Śr. goli/mecz
2.30
1.40
1.85
Strzelone
1.20
0.10
0.65
Stracone
1.10
1.30
1.20
BTTS %
40%
10%
25%
Czyste konto %
40%
30%
35%
Nie strzelił %
30%
90%
60%
Posiadanie piłki
43%
42%
43%
Śr. strzały/mecz
10.11
8.10
9.05
Śr. faule/mecz
12.78
13.40
13.11
Atletico TucumanDomWyjazdOgółem
Win %
30%
10%
20%
Śr. goli/mecz
1.70
2.80
2.25
Strzelone
1.00
0.80
0.90
Stracone
0.70
2.00
1.35
BTTS %
40%
70%
55%
Czyste konto %
50%
10%
30%
Nie strzelił %
40%
20%
30%
Posiadanie piłki
48%
41%
44%
Śr. strzały/mecz
12.80
10.40
11.60
Śr. faule/mecz
13.00
13.90
13.45

Ostatnie 10 meczów

Central Cordoba de Santiago jest o +50% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.20 gola/mecz
Central Cordoba de Santiago u siebie
0.80 gola/mecz
Atletico Tucuman na wyjeździe

Progi bramkowe

Central Cordoba de SantiagoAtletico Tucuman
Over 0.5
90% (9/10)
100% (10/10)
Over 1.5
50% (5/10)
80% (8/10)
Over 2.5
40% (4/10)
80% (8/10)
Over 3.5
20% (2/10)
20% (2/10)
Nie strzelił
30% (3/10)
20% (2/10)
1. połowa — 1-2 gole
35% (7/20)
75% (15/20)
1. połowa — 1-3 gole
40% (8/20)
75% (15/20)
2. połowa — 1-2 gole
50% (10/20)
70% (14/20)
2. połowa — 1-3 gole
50% (10/20)
75% (15/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.

OgółemCentral Cordoba de SantiagoAtletico Tucuman
Match Corners AVG
8.21 (39/40)
8.11 (19/20)
8.30 (20/20)
Over 6.5 Corners
67% (26/39)
63% (12/19)
70% (14/20)
Over 7.5 Corners
54% (21/39)
53% (10/19)
55% (11/20)
Over 8.5 Corners
44% (17/39)
37% (7/19)
50% (10/20)
Over 9.5 Corners
36% (14/39)
37% (7/19)
35% (7/20)
Over 10.5 Corners
23% (9/39)
26% (5/19)
20% (4/20)
Over 11.5 Corners
13% (5/39)
16% (3/19)
10% (2/20)
Over 12.5 Corners
10% (4/39)
11% (2/19)
10% (2/20)
Over 13.5 Corners
3% (1/39)
0% (0/19)
5% (1/20)
Over 14.5 Corners
3% (1/39)
0% (0/19)
5% (1/20)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemCentral Cordoba de SantiagoAtletico Tucuman
Corners Earned Match
4.03
3.55
4.50
More Corners Than Opponent
45% (18/40)
25% (5/20)
65% (13/20)
Over 2.5 Corners Earned
78% (31/40)
75% (15/20)
80% (16/20)
Over 3.5 Corners Earned
53% (21/40)
45% (9/20)
60% (12/20)
Over 4.5 Corners Earned
35% (14/40)
20% (4/20)
50% (10/20)
Over 5.5 Corners Earned
23% (9/40)
15% (3/20)
30% (6/20)
Over 6.5 Corners Earned
10% (4/40)
5% (1/20)
15% (3/20)
Over 7.5 Corners Earned
3% (1/40)
0% (0/20)
5% (1/20)
Over 8.5 Corners Earned
3% (1/40)
0% (0/20)
5% (1/20)
Corners Earned
161
71
90

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Atletico Tucuman notuje o 8% wyższy wynik niż Central Cordoba de Santiago pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemCentral Cordoba de SantiagoAtletico Tucuman
Match Cards AVG
5.20 (40/40)
5.00 (20/20)
5.40 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
98% (39/40)
95% (19/20)
100% (20/20)
Over 2.5 Cards
90% (36/40)
90% (18/20)
90% (18/20)
Over 3.5 Cards
75% (30/40)
65% (13/20)
85% (17/20)
Over 4.5 Cards
55% (22/40)
50% (10/20)
60% (12/20)
Over 5.5 Cards
45% (18/40)
45% (9/20)
45% (9/20)
Over 6.5 Cards
28% (11/40)
25% (5/20)
30% (6/20)
Over 7.5 Cards
15% (6/40)
15% (3/20)
15% (3/20)
Total Cards
208
100
108
Highest in a Match
10
10
10
Lowest in a Match
1
1
2

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemCentral Cordoba de SantiagoAtletico Tucuman
Under 0.5
18% (7/40)
20% (4/20)
15% (3/20)
Under 1.5
43% (17/40)
55% (11/20)
30% (6/20)
Under 2.5
60% (24/40)
75% (15/20)
45% (9/20)
Under 3.5
85% (34/40)
85% (17/20)
85% (17/20)
Under 4.5
95% (38/40)
90% (18/20)
100% (20/20)
Under 5.5
98% (39/40)
95% (19/20)
100% (20/20)
Liga Profesional — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Independ. Rivadavia161042342.13
2Estudiantes L.P.16943311.94
3Boca Juniors16862301.88
4River Plate16925291.81
5Argentinos JRS16853291.81
6Velez Sarsfield16772281.75
7Rosario Central16844281.75
8Belgrano Cordoba16754261.63
9Talleres Cordoba16754261.63
10Gimnasia L.P.16826261.63
11Independiente16664241.50
12Lanus16664241.50
13Huracan16574221.38
14San Lorenzo16574221.38
15Union Santa Fe16565211.31
16Racing Club16565211.31
17Instituto Cordoba16637211.31
18Barracas Central16565211.31
19Tigre16484201.25
20Defensa Y Justicia16475191.19
21Sarmiento Junin16619191.19
22Gimnasia M.16547191.19
23Banfield16538181.13
24Platense16376161.00
26Newells Old Boys16367150.94
27Atletico Tucuman16358140.88
28Deportivo Riestra16187110.69
29Aldosivi1608880.50