Football Stats
Herb Defensa Y Justicia
Defensa Y JusticiaŚr. pkt/mecz 1.00
Argentyna / Liga Profesional29 lipca 2026 22:00
Herb Deportivo Riestra
Deportivo RiestraŚr. pkt/mecz 0.80

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

5 spotkań — z perspektywy Defensa Y Justicia

Streaki - Defensa Y Justicia

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Defensa Y Justicia — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
  • Defensa Y Justicia — nie wygrywa 1. połowę u siebie (9/10, 90%)
  • Defensa Y Justicia — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • Defensa Y Justicia — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
  • Defensa Y Justicia — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Defensa Y Justicia — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Defensa Y Justicia — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Defensa Y Justicia — poniżej 11.5 rożnych (10/10, 100%)
  • Defensa Y Justicia — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (19/20, 95%)
  • Defensa Y Justicia — powyżej 2.5 kartek (9/10, 90%)
  • Defensa Y Justicia — powyżej 1.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Defensa Y Justicia — poniżej 4.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Defensa Y Justicia — powyżej 7.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Defensa Y Justicia — powyżej 0.5 gola w 1. połowie (14/20, 70%)
  • Defensa Y Justicia — powyżej 39.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Defensa Y Justicia — poniżej 4.5 kartek (7/10, 70%)
  • Defensa Y Justicia — powyżej 3.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
  • Defensa Y Justicia — poniżej 4.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Streaki - Deportivo Riestra

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Deportivo Riestra — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Deportivo Riestra — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Deportivo Riestra — nie strzela gola na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Deportivo Riestra — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Deportivo Riestra — poniżej 11.5 rożnych (9/10, 90%)
  • Deportivo Riestra — powyżej 39.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
  • Deportivo Riestra — powyżej 3.5 kartek (8/10, 80%)
  • Deportivo Riestra — powyżej 3.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Deportivo Riestra — powyżej 2.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Deportivo Riestra — powyżej 8.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Deportivo Riestra — poniżej 5.5 kartek (7/10, 70%)
  • Deportivo Riestra — poniżej 5.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
  • Deportivo Riestra — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (14/20, 70%)

Serie - Defensa Y Justicia

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Defensa Y Justicia — powyżej 1.5 gola w meczu w 10 meczach z rzędu
  • 🔥 Defensa Y Justicia — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Defensa Y Justicia — nie wygrywa 1. połowę w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Defensa Y Justicia — powyżej 29.5 punktów kartkowych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Defensa Y Justicia — poniżej 11.5 rożnych w 18 meczach z rzędu
  • 🔥 Defensa Y Justicia — powyżej 2.5 kartek w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Defensa Y Justicia — poniżej 5.5 kartek w 15 meczach z rzędu
  • 🔥 Defensa Y Justicia — powyżej 2.5 kartek łącznie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Defensa Y Justicia — poniżej 5.5 kartek łącznie w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Defensa Y Justicia — poniżej 7.5 rożnych zdobytych w 42 meczach z rzędu
  • 🔥 Defensa Y Justicia — ma więcej rożnych niż przeciwnik w 3 meczach z rzędu

Serie - Deportivo Riestra

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Deportivo Riestra — jest niepokonany w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Deportivo Riestra — zachowuje czyste konto w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Deportivo Riestra — jest niepokonany w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Deportivo Riestra — jest niepokonany w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Deportivo Riestra — powyżej 29.5 punktów kartkowych w 26 meczach z rzędu
  • 🔥 Deportivo Riestra — powyżej 1.5 spalonych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Deportivo Riestra — poniżej 11.5 rożnych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Deportivo Riestra — powyżej 2.5 kartek w 26 meczach z rzędu
  • 🔥 Deportivo Riestra — powyżej 2.5 kartek łącznie w 26 meczach z rzędu
  • 🔥 Deportivo Riestra — poniżej 7.5 rożnych zdobytych w 11 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
29.07Herb Defensa Y JusticiaDefensa Y Justicia21Herb Deportivo RiestraDeportivo Riestra
29.01Herb Deportivo RiestraDeportivo Riestra01Herb Defensa Y JusticiaDefensa Y Justicia
11.08Herb Defensa Y JusticiaDefensa Y Justicia10Herb Deportivo RiestraDeportivo Riestra
09.02Herb Deportivo RiestraDeportivo Riestra11Herb Defensa Y JusticiaDefensa Y Justicia
18.11Herb Defensa Y JusticiaDefensa Y Justicia11Herb Deportivo RiestraDeportivo Riestra

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Defensa Y Justicia jest o 100% lepsza niż Deportivo Riestra pod względem odsetku wygranych meczów.

Defensa Y JusticiaDomWyjazdOgółem
Win %
10%
30%
20%
Śr. goli/mecz
2.10
2.60
2.35
Strzelone
0.80
1.10
0.95
Stracone
1.30
1.50
1.40
BTTS %
60%
40%
50%
Czyste konto %
20%
30%
25%
Nie strzelił %
30%
50%
40%
Posiadanie piłki
54%
52%
53%
Śr. strzały/mecz
11.60
8.60
10.10
Śr. faule/mecz
8.60
9.00
8.80
Deportivo RiestraDomWyjazdOgółem
Win %
20%
0%
10%
Śr. goli/mecz
1.10
1.20
1.15
Strzelone
0.70
0.20
0.45
Stracone
0.40
1.00
0.70
BTTS %
20%
20%
20%
Czyste konto %
60%
20%
40%
Nie strzelił %
60%
80%
70%
Posiadanie piłki
44%
31%
37%
Śr. strzały/mecz
11.30
8.30
9.80
Śr. faule/mecz
16.70
18.00
17.35

Ostatnie 10 meczów

Defensa Y Justicia jest o +300% lepsza pod względem strzelonych bramek
0.80 gola/mecz
Defensa Y Justicia u siebie
0.20 gola/mecz
Deportivo Riestra na wyjeździe

Progi bramkowe

Defensa Y JusticiaDeportivo Riestra
Over 0.5
90% (9/10)
80% (8/10)
Over 1.5
90% (9/10)
40% (4/10)
Over 2.5
20% (2/10)
0% (0/10)
Over 3.5
10% (1/10)
0% (0/10)
Nie strzelił
30% (3/10)
80% (8/10)
1. połowa — 1-2 gole
65% (13/20)
45% (9/20)
1. połowa — 1-3 gole
70% (14/20)
50% (10/20)
2. połowa — 1-2 gole
50% (10/20)
45% (9/20)
2. połowa — 1-3 gole
60% (12/20)
45% (9/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Deportivo Riestra notuje o 10% wyższy wynik niż Defensa Y Justicia pod względem średniej rożnych w meczu.

OgółemDefensa Y JusticiaDeportivo Riestra
Match Corners AVG
8.45 (40/40)
8.05 (20/20)
8.85 (20/20)
Over 6.5 Corners
78% (31/40)
80% (16/20)
75% (15/20)
Over 7.5 Corners
63% (25/40)
60% (12/20)
65% (13/20)
Over 8.5 Corners
48% (19/40)
35% (7/20)
60% (12/20)
Over 9.5 Corners
35% (14/40)
25% (5/20)
45% (9/20)
Over 10.5 Corners
25% (10/40)
20% (4/20)
30% (6/20)
Over 11.5 Corners
10% (4/40)
5% (1/20)
15% (3/20)
Over 12.5 Corners
5% (2/40)
0% (0/20)
10% (2/20)
Over 13.5 Corners
3% (1/40)
0% (0/20)
5% (1/20)
Over 14.5 Corners
3% (1/40)
0% (0/20)
5% (1/20)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemDefensa Y JusticiaDeportivo Riestra
Corners Earned Match
4.17
4.10
4.25
More Corners Than Opponent
55% (22/40)
50% (10/20)
60% (12/20)
Over 2.5 Corners Earned
80% (32/40)
85% (17/20)
75% (15/20)
Over 3.5 Corners Earned
63% (25/40)
70% (14/20)
55% (11/20)
Over 4.5 Corners Earned
43% (17/40)
45% (9/20)
40% (8/20)
Over 5.5 Corners Earned
25% (10/40)
15% (3/20)
35% (7/20)
Over 6.5 Corners Earned
18% (7/40)
5% (1/20)
30% (6/20)
Over 7.5 Corners Earned
3% (1/40)
0% (0/20)
5% (1/20)
Over 8.5 Corners Earned
0% (0/40)
0% (0/20)
0% (0/20)
Corners Earned
167
82
85

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Deportivo Riestra notuje o 47% wyższy wynik niż Defensa Y Justicia pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemDefensa Y JusticiaDeportivo Riestra
Match Cards AVG
5.13 (40/40)
4.15 (20/20)
6.10 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
98% (39/40)
95% (19/20)
100% (20/20)
Over 2.5 Cards
95% (38/40)
90% (18/20)
100% (20/20)
Over 3.5 Cards
80% (32/40)
70% (14/20)
90% (18/20)
Over 4.5 Cards
55% (22/40)
30% (6/20)
80% (16/20)
Over 5.5 Cards
40% (16/40)
20% (4/20)
60% (12/20)
Over 6.5 Cards
18% (7/40)
5% (1/20)
30% (6/20)
Over 7.5 Cards
15% (6/40)
5% (1/20)
25% (5/20)
Total Cards
205
83
122
Highest in a Match
11
8
11
Lowest in a Match
1
1
3

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemDefensa Y JusticiaDeportivo Riestra
Under 0.5
23% (9/40)
15% (3/20)
30% (6/20)
Under 1.5
43% (17/40)
25% (5/20)
60% (12/20)
Under 2.5
80% (32/40)
65% (13/20)
95% (19/20)
Under 3.5
90% (36/40)
80% (16/20)
100% (20/20)
Under 4.5
95% (38/40)
90% (18/20)
100% (20/20)
Under 5.5
98% (39/40)
95% (19/20)
100% (20/20)
Liga Profesional — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Independ. Rivadavia161042342.13
2Estudiantes L.P.16943311.94
3Boca Juniors16862301.88
4River Plate16925291.81
5Argentinos JRS16853291.81
6Velez Sarsfield16772281.75
7Rosario Central16844281.75
8Belgrano Cordoba16754261.63
9Talleres Cordoba16754261.63
10Gimnasia L.P.16826261.63
11Independiente16664241.50
12Lanus16664241.50
13Huracan16574221.38
14San Lorenzo16574221.38
15Union Santa Fe16565211.31
16Racing Club16565211.31
17Instituto Cordoba16637211.31
18Barracas Central16565211.31
19Tigre16484201.25
20Defensa Y Justicia16475191.19
21Sarmiento Junin16619191.19
22Gimnasia M.16547191.19
23Banfield16538181.13
24Platense16376161.00
26Newells Old Boys16367150.94
27Atletico Tucuman16358140.88
28Deportivo Riestra16187110.69
29Aldosivi1608880.50