Football Stats
Herb Independ. Rivadavia
Independ. RivadaviaŚr. pkt/mecz 1.90
Argentyna / Liga Profesional31 lipca 2026 00:00
Herb Huracan
HuracanŚr. pkt/mecz 1.35

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

5 spotkań — z perspektywy Independ. Rivadavia

Streaki - Independ. Rivadavia

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Independ. Rivadavia — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (10/10, 100%)
  • Independ. Rivadavia — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (10/10, 100%)
  • Independ. Rivadavia — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
  • Independ. Rivadavia — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (8/10, 80%)
  • Independ. Rivadavia — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
  • Independ. Rivadavia — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Independ. Rivadavia — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Independ. Rivadavia — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Independ. Rivadavia — powyżej 29.5 punktów kartkowych (9/10, 90%)
  • Independ. Rivadavia — powyżej 2.5 kartek (9/10, 90%)
  • Independ. Rivadavia — powyżej 2.5 kartek łącznie (9/10, 90%)
  • Independ. Rivadavia — poniżej 3.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Independ. Rivadavia — powyżej 6.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Independ. Rivadavia — poniżej 11.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Independ. Rivadavia — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (16/20, 80%)
  • Independ. Rivadavia — nie wygrywa 1. połowę (14/20, 70%)

Streaki - Huracan

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Huracan — jest niepokonany na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Huracan — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Huracan — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Huracan — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Huracan — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Huracan — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (18/20, 90%)
  • Huracan — powyżej 1.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Huracan — powyżej 0.5 gola w 2. połowie (14/20, 70%)
  • Huracan — powyżej 39.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Huracan — powyżej 7.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Huracan — poniżej 12.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Huracan — powyżej 3.5 kartek (7/10, 70%)
  • Huracan — poniżej 5.5 kartek (7/10, 70%)
  • Huracan — powyżej 3.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
  • Huracan — poniżej 5.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Serie - Independ. Rivadavia

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Independ. Rivadavia — nie wygrywa 1. połowę w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Independ. Rivadavia — jest niepokonany w 2. połowie w 20 meczach z rzędu
  • 🔥 Independ. Rivadavia — powyżej 29.5 punktów kartkowych w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Independ. Rivadavia — poniżej 39.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Independ. Rivadavia — poniżej 4.5 spalonych w 10 meczach z rzędu
  • 🔥 Independ. Rivadavia — powyżej 8.5 rożnych w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Independ. Rivadavia — poniżej 12.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Independ. Rivadavia — powyżej 2.5 kartek w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Independ. Rivadavia — poniżej 3.5 kartek w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Independ. Rivadavia — powyżej 2.5 kartek łącznie w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Independ. Rivadavia — poniżej 3.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Independ. Rivadavia — poniżej 7.5 rożnych zdobytych w 3 meczach z rzędu

Serie - Huracan

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Huracan — jest niepokonany w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Huracan — poniżej 2.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Huracan — jest niepokonany w 1. połowie w 12 meczach z rzędu
  • 🔥 Huracan — powyżej 39.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Huracan — powyżej 1.5 spalonych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Huracan — powyżej 3.5 kartek w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Huracan — powyżej 3.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Huracan — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 6 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
30.07Herb Independ. RivadaviaIndepend. Rivadavia21Herb HuracanHuracan
27.01Herb HuracanHuracan12Herb Independ. RivadaviaIndepend. Rivadavia
28.09Herb Independ. RivadaviaIndepend. Rivadavia00Herb HuracanHuracan
16.03Herb HuracanHuracan20Herb Independ. RivadaviaIndepend. Rivadavia
15.06Herb HuracanHuracan10Herb Independ. RivadaviaIndepend. Rivadavia

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Independ. Rivadavia jest o 83% lepsza niż Huracan pod względem odsetku wygranych meczów.

Independ. RivadaviaDomWyjazdOgółem
Win %
60%
50%
55%
Śr. goli/mecz
3.20
2.10
2.65
Strzelone
2.00
1.30
1.65
Stracone
1.20
0.80
1.00
BTTS %
80%
50%
65%
Czyste konto %
10%
50%
30%
Nie strzelił %
10%
20%
15%
Posiadanie piłki
47%
51%
49%
Śr. strzały/mecz
15.40
11.40
13.40
Śr. faule/mecz
11.70
12.20
11.95
HuracanDomWyjazdOgółem
Win %
50%
10%
30%
Śr. goli/mecz
2.20
1.30
1.75
Strzelone
1.20
0.70
0.95
Stracone
1.00
0.60
0.80
BTTS %
50%
40%
45%
Czyste konto %
40%
50%
45%
Nie strzelił %
20%
50%
35%
Posiadanie piłki
54%
49%
52%
Śr. strzały/mecz
14.00
8.90
11.45
Śr. faule/mecz
12.70
14.90
13.80

Ostatnie 10 meczów

Independ. Rivadavia jest o +186% lepsza pod względem strzelonych bramek
2.00 gola/mecz
Independ. Rivadavia u siebie
0.70 gola/mecz
Huracan na wyjeździe

Progi bramkowe

Independ. RivadaviaHuracan
Over 0.5
100% (10/10)
60% (6/10)
Over 1.5
90% (9/10)
60% (6/10)
Over 2.5
70% (7/10)
10% (1/10)
Over 3.5
30% (3/10)
0% (0/10)
Nie strzelił
10% (1/10)
50% (5/10)
1. połowa — 1-2 gole
70% (14/20)
50% (10/20)
1. połowa — 1-3 gole
75% (15/20)
50% (10/20)
2. połowa — 1-2 gole
55% (11/20)
70% (14/20)
2. połowa — 1-3 gole
60% (12/20)
70% (14/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.

OgółemIndepend. RivadaviaHuracan
Match Corners AVG
8.68 (40/40)
8.45 (20/20)
8.90 (20/20)
Over 6.5 Corners
70% (28/40)
70% (14/20)
70% (14/20)
Over 7.5 Corners
55% (22/40)
50% (10/20)
60% (12/20)
Over 8.5 Corners
48% (19/40)
50% (10/20)
45% (9/20)
Over 9.5 Corners
38% (15/40)
35% (7/20)
40% (8/20)
Over 10.5 Corners
33% (13/40)
25% (5/20)
40% (8/20)
Over 11.5 Corners
25% (10/40)
25% (5/20)
25% (5/20)
Over 12.5 Corners
15% (6/40)
15% (3/20)
15% (3/20)
Over 13.5 Corners
3% (1/40)
0% (0/20)
5% (1/20)
Over 14.5 Corners
3% (1/40)
0% (0/20)
5% (1/20)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemIndepend. RivadaviaHuracan
Corners Earned Match
4.22
4.55
3.90
More Corners Than Opponent
43% (17/40)
55% (11/20)
30% (6/20)
Over 2.5 Corners Earned
73% (29/40)
75% (15/20)
70% (14/20)
Over 3.5 Corners Earned
57% (23/40)
60% (12/20)
55% (11/20)
Over 4.5 Corners Earned
43% (17/40)
50% (10/20)
35% (7/20)
Over 5.5 Corners Earned
25% (10/40)
30% (6/20)
20% (4/20)
Over 6.5 Corners Earned
15% (6/40)
20% (4/20)
10% (2/20)
Over 7.5 Corners Earned
8% (3/40)
10% (2/20)
5% (1/20)
Over 8.5 Corners Earned
5% (2/40)
5% (1/20)
5% (1/20)
Corners Earned
169
91
78

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Huracan notuje o 38% wyższy wynik niż Independ. Rivadavia pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemIndepend. RivadaviaHuracan
Match Cards AVG
5.53 (40/40)
4.65 (20/20)
6.40 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 2.5 Cards
95% (38/40)
90% (18/20)
100% (20/20)
Over 3.5 Cards
68% (27/40)
50% (10/20)
85% (17/20)
Over 4.5 Cards
55% (22/40)
40% (8/20)
70% (14/20)
Over 5.5 Cards
43% (17/40)
30% (6/20)
55% (11/20)
Over 6.5 Cards
33% (13/40)
25% (5/20)
40% (8/20)
Over 7.5 Cards
28% (11/40)
15% (3/20)
40% (8/20)
Total Cards
221
93
128
Highest in a Match
11
9
11
Lowest in a Match
2
2
3

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemIndepend. RivadaviaHuracan
Under 0.5
18% (7/40)
10% (2/20)
25% (5/20)
Under 1.5
30% (12/40)
20% (4/20)
40% (8/20)
Under 2.5
60% (24/40)
50% (10/20)
70% (14/20)
Under 3.5
83% (33/40)
75% (15/20)
90% (18/20)
Under 4.5
93% (37/40)
85% (17/20)
100% (20/20)
Under 5.5
98% (39/40)
95% (19/20)
100% (20/20)
Liga Profesional — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Independ. Rivadavia161042342.13
2Estudiantes L.P.16943311.94
3Boca Juniors16862301.88
4River Plate16925291.81
5Argentinos JRS16853291.81
6Velez Sarsfield16772281.75
7Rosario Central16844281.75
8Belgrano Cordoba16754261.63
9Talleres Cordoba16754261.63
10Gimnasia L.P.16826261.63
11Independiente16664241.50
12Lanus16664241.50
13Huracan16574221.38
14San Lorenzo16574221.38
15Union Santa Fe16565211.31
16Racing Club16565211.31
17Instituto Cordoba16637211.31
18Barracas Central16565211.31
19Tigre16484201.25
20Defensa Y Justicia16475191.19
21Sarmiento Junin16619191.19
22Gimnasia M.16547191.19
23Banfield16538181.13
24Platense16376161.00
26Newells Old Boys16367150.94
27Atletico Tucuman16358140.88
28Deportivo Riestra16187110.69
29Aldosivi1608880.50