Football Stats
Herb San Lorenzo
San LorenzoŚr. pkt/mecz 1.35
Argentyna / Liga Profesional29 lipca 2026 00:00
Herb Gimnasia M.
Gimnasia M.Śr. pkt/mecz 1.35

Bezpośrednie starcia (H2H)

Mała próbka

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

2 spotkań — z perspektywy San Lorenzo

2W — San Lorenzo0D0W — Gimnasia M.

Streaki - San Lorenzo

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • San Lorenzo — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • San Lorenzo — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • San Lorenzo — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
  • San Lorenzo — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • San Lorenzo — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • San Lorenzo — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
  • San Lorenzo — powyżej 2.5 kartek (10/10, 100%)
  • San Lorenzo — poniżej 11.5 rożnych (9/10, 90%)
  • San Lorenzo — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (17/20, 85%)
  • San Lorenzo — powyżej 49.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
  • San Lorenzo — powyżej 1.5 spalonych (8/10, 80%)
  • San Lorenzo — poniżej 6.5 kartek (8/10, 80%)
  • San Lorenzo — powyżej 3.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • San Lorenzo — poniżej 6.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • San Lorenzo — jest niepokonany w 1. połowie (15/20, 75%)
  • San Lorenzo — poniżej 3.5 spalonych (7/10, 70%)

Streaki - Gimnasia M.

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Gimnasia M. — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Gimnasia M. — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Gimnasia M. — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Gimnasia M. — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Gimnasia M. — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Gimnasia M. — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Gimnasia M. — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (15/16, 94%)
  • Gimnasia M. — powyżej 39.5 punktów kartkowych (9/10, 90%)
  • Gimnasia M. — powyżej 3.5 kartek (9/10, 90%)
  • Gimnasia M. — powyżej 3.5 kartek łącznie (9/10, 90%)
  • Gimnasia M. — powyżej 6.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Gimnasia M. — poniżej 11.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Gimnasia M. — powyżej 2.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Gimnasia M. — poniżej 3.5 spalonych (7/10, 70%)

Serie - San Lorenzo

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 San Lorenzo — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 San Lorenzo — powyżej 49.5 punktów kartkowych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 San Lorenzo — powyżej 1.5 spalonych w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 San Lorenzo — powyżej 7.5 rożnych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 San Lorenzo — poniżej 11.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 San Lorenzo — powyżej 2.5 kartek w 26 meczach z rzędu
  • 🔥 San Lorenzo — powyżej 3.5 kartek łącznie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 San Lorenzo — poniżej 7.5 rożnych zdobytych w 8 meczach z rzędu

Serie - Gimnasia M.

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Gimnasia M. — jest niepokonany w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Gimnasia M. — nie wygrywa 1. połowę w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Gimnasia M. — remisuje 1. połowę w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Gimnasia M. — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Gimnasia M. — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 11 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
28.07Herb San LorenzoSan Lorenzo10Herb Gimnasia M.Gimnasia M.
27.01Herb Gimnasia M.Gimnasia M.01Herb San LorenzoSan Lorenzo

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Gimnasia M. jest o 17% lepsza niż San Lorenzo pod względem odsetku wygranych meczów.

San LorenzoDomWyjazdOgółem
Win %
40%
20%
30%
Śr. goli/mecz
2.40
1.00
1.70
Strzelone
1.20
0.50
0.85
Stracone
1.20
0.50
0.85
BTTS %
50%
30%
40%
Czyste konto %
50%
50%
50%
Nie strzelił %
10%
50%
30%
Posiadanie piłki
53%
45%
49%
Śr. strzały/mecz
13.30
7.20
10.25
Śr. faule/mecz
12.00
14.40
13.20
Gimnasia M.DomWyjazdOgółem
Win %
60%
10%
35%
Śr. goli/mecz
1.90
2.30
2.10
Strzelone
1.10
0.70
0.90
Stracone
0.80
1.60
1.20
BTTS %
40%
60%
50%
Czyste konto %
40%
20%
30%
Nie strzelił %
20%
30%
25%
Posiadanie piłki
49%
40%
45%
Śr. strzały/mecz
14.89
7.14
11.50
Śr. faule/mecz
11.11
14.29
12.50

Ostatnie 10 meczów

San Lorenzo jest o +71% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.20 gola/mecz
San Lorenzo u siebie
0.70 gola/mecz
Gimnasia M. na wyjeździe

Progi bramkowe

San LorenzoGimnasia M.
Over 0.5
90% (9/10)
90% (9/10)
Over 1.5
60% (6/10)
70% (7/10)
Over 2.5
30% (3/10)
30% (3/10)
Over 3.5
20% (2/10)
20% (2/10)
Nie strzelił
10% (1/10)
30% (3/10)
1. połowa — 1-2 gole
50% (10/20)
55% (11/20)
1. połowa — 1-3 gole
50% (10/20)
60% (12/20)
2. połowa — 1-2 gole
60% (12/20)
70% (14/20)
2. połowa — 1-3 gole
65% (13/20)
70% (14/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.

OgółemSan LorenzoGimnasia M.
Match Corners AVG
8.39 (36/40)
8.40 (20/20)
8.38 (16/20)
Over 6.5 Corners
69% (25/36)
65% (13/20)
75% (12/16)
Over 7.5 Corners
58% (21/36)
55% (11/20)
63% (10/16)
Over 8.5 Corners
47% (17/36)
45% (9/20)
50% (8/16)
Over 9.5 Corners
33% (12/36)
35% (7/20)
31% (5/16)
Over 10.5 Corners
31% (11/36)
30% (6/20)
31% (5/16)
Over 11.5 Corners
14% (5/36)
15% (3/20)
13% (2/16)
Over 12.5 Corners
8% (3/36)
10% (2/20)
6% (1/16)
Over 13.5 Corners
6% (2/36)
10% (2/20)
0% (0/16)
Over 14.5 Corners
3% (1/36)
5% (1/20)
0% (0/16)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemSan LorenzoGimnasia M.
Corners Earned Match
3.50
3.55
3.44
More Corners Than Opponent
36% (13/36)
40% (8/20)
31% (5/16)
Over 2.5 Corners Earned
58% (21/36)
55% (11/20)
63% (10/16)
Over 3.5 Corners Earned
50% (18/36)
50% (10/20)
50% (8/16)
Over 4.5 Corners Earned
25% (9/36)
25% (5/20)
25% (4/16)
Over 5.5 Corners Earned
19% (7/36)
25% (5/20)
13% (2/16)
Over 6.5 Corners Earned
11% (4/36)
15% (3/20)
6% (1/16)
Over 7.5 Corners Earned
3% (1/36)
5% (1/20)
0% (0/16)
Over 8.5 Corners Earned
3% (1/36)
5% (1/20)
0% (0/16)
Corners Earned
126
71
55

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. San Lorenzo notuje o 10% wyższy wynik niż Gimnasia M. pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemSan LorenzoGimnasia M.
Match Cards AVG
5.42 (36/36)
5.65 (20/20)
5.13 (16/16)
Over 0.5 Cards
100% (36/36)
100% (20/20)
100% (16/16)
Over 1.5 Cards
97% (35/36)
100% (20/20)
94% (15/16)
Over 2.5 Cards
92% (33/36)
100% (20/20)
81% (13/16)
Over 3.5 Cards
75% (27/36)
80% (16/20)
69% (11/16)
Over 4.5 Cards
58% (21/36)
65% (13/20)
50% (8/16)
Over 5.5 Cards
47% (17/36)
45% (9/20)
50% (8/16)
Over 6.5 Cards
31% (11/36)
25% (5/20)
38% (6/16)
Over 7.5 Cards
17% (6/36)
20% (4/20)
13% (2/16)
Total Cards
195
113
82
Highest in a Match
11
11
10
Lowest in a Match
1
3
1

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemSan LorenzoGimnasia M.
Under 0.5
13% (5/40)
20% (4/20)
5% (1/20)
Under 1.5
50% (20/40)
55% (11/20)
45% (9/20)
Under 2.5
78% (31/40)
85% (17/20)
70% (14/20)
Under 3.5
88% (35/40)
90% (18/20)
85% (17/20)
Under 4.5
90% (36/40)
90% (18/20)
90% (18/20)
Under 5.5
95% (38/40)
95% (19/20)
95% (19/20)
Liga Profesional — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Independ. Rivadavia161042342.13
2Estudiantes L.P.16943311.94
3Boca Juniors16862301.88
4River Plate16925291.81
5Argentinos JRS16853291.81
6Velez Sarsfield16772281.75
7Rosario Central16844281.75
8Belgrano Cordoba16754261.63
9Talleres Cordoba16754261.63
10Gimnasia L.P.16826261.63
11Independiente16664241.50
12Lanus16664241.50
13Huracan16574221.38
14San Lorenzo16574221.38
15Union Santa Fe16565211.31
16Racing Club16565211.31
17Instituto Cordoba16637211.31
18Barracas Central16565211.31
19Tigre16484201.25
20Defensa Y Justicia16475191.19
21Sarmiento Junin16619191.19
22Gimnasia M.16547191.19
23Banfield16538181.13
24Platense16376161.00
26Newells Old Boys16367150.94
27Atletico Tucuman16358140.88
28Deportivo Riestra16187110.69
29Aldosivi1608880.50