Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
6 spotkań — z perspektywy Lanus
Streaki - Lanus
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Lanus — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Lanus — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
- Lanus — nie wygrywa 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
- Lanus — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Lanus — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
- Lanus — poniżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Lanus — remisuje 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
- Lanus — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Lanus — powyżej 1.5 spalonych (9/10, 90%)
- Lanus — poniżej 3.5 spalonych (8/10, 80%)
- Lanus — poniżej 8.5 rożnych (8/10, 80%)
- Lanus — poniżej 6.5 kartek (8/10, 80%)
- Lanus — poniżej 6.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
- Lanus — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (16/20, 80%)
- Lanus — powyżej 39.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
- Lanus — powyżej 3.5 kartek (7/10, 70%)
- Lanus — powyżej 3.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
Streaki - Instituto Cordoba
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Instituto Cordoba — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
- Instituto Cordoba — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
- Instituto Cordoba — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
- Instituto Cordoba — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
- Instituto Cordoba — powyżej 39.5 punktów kartkowych (9/10, 90%)
- Instituto Cordoba — powyżej 1.5 spalonych (9/10, 90%)
- Instituto Cordoba — poniżej 4.5 spalonych (8/10, 80%)
- Instituto Cordoba — powyżej 8.5 rożnych (8/10, 80%)
- Instituto Cordoba — poniżej 11.5 rożnych (8/10, 80%)
- Instituto Cordoba — powyżej 3.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
- Instituto Cordoba — jest niepokonany w 1. połowie (15/20, 75%)
- Instituto Cordoba — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (15/20, 75%)
- Instituto Cordoba — powyżej 3.5 kartek (7/10, 70%)
Serie - Lanus
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Lanus — poniżej 2.5 gola w meczu w 7 meczach z rzędu
- 🔥 Lanus — nie wygrywa 1. połowę w 9 meczach z rzędu
- 🔥 Lanus — powyżej 49.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Lanus — powyżej 1.5 spalonych w 9 meczach z rzędu
- 🔥 Lanus — poniżej 3.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Lanus — poniżej 11.5 rożnych w 10 meczach z rzędu
- 🔥 Lanus — powyżej 4.5 kartek w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Lanus — powyżej 4.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Lanus — poniżej 8.5 rożnych zdobytych w 47 meczach z rzędu
Serie - Instituto Cordoba
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Instituto Cordoba — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Instituto Cordoba — jest niepokonany w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Instituto Cordoba — powyżej 39.5 punktów kartkowych w 7 meczach z rzędu
- 🔥 Instituto Cordoba — poniżej 49.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Instituto Cordoba — powyżej 1.5 spalonych w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Instituto Cordoba — poniżej 4.5 spalonych w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Instituto Cordoba — powyżej 6.5 rożnych w 11 meczach z rzędu
- 🔥 Instituto Cordoba — poniżej 11.5 rożnych w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Instituto Cordoba — poniżej 4.5 kartek w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Instituto Cordoba — powyżej 2.5 kartek łącznie w 7 meczach z rzędu
- 🔥 Instituto Cordoba — poniżej 4.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Instituto Cordoba — poniżej 8.5 rożnych zdobytych w 27 meczach z rzędu
- 🔥 Instituto Cordoba — ma więcej rożnych niż przeciwnik w 3 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu.
| Lanus | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 40% | 30% | 35% |
Śr. goli/mecz | 1.60 | 2.30 | 1.95 |
Strzelone | 1.00 | 1.00 | 1.00 |
Stracone | 0.60 | 1.30 | 0.95 |
BTTS % | 20% | 50% | 35% |
Czyste konto % | 60% | 20% | 40% |
Nie strzelił % | 50% | 30% | 40% |
Posiadanie piłki | 60% | 48% | 54% |
Śr. strzały/mecz | 14.50 | 10.00 | 12.25 |
Śr. faule/mecz | 11.80 | 14.50 | 13.15 |
| Instituto Cordoba | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 50% | 20% | 35% |
Śr. goli/mecz | 2.20 | 1.90 | 2.05 |
Strzelone | 1.30 | 0.70 | 1.00 |
Stracone | 0.90 | 1.20 | 1.05 |
BTTS % | 50% | 40% | 45% |
Czyste konto % | 30% | 20% | 25% |
Nie strzelił % | 30% | 40% | 35% |
Posiadanie piłki | 49% | 50% | 49% |
Śr. strzały/mecz | 12.50 | 13.90 | 13.20 |
Śr. faule/mecz | 15.10 | 12.20 | 13.65 |
Ostatnie 10 meczów
- 26.07.2026Wvs San Lorenzo1-0
- 10.05.2026Lvs Argentinos JRS0-2
- 02.05.2026Dvs Deportivo Riestra0-0
- 24.04.2026Dvs Central Cordoba de Santiago0-0
- 21.04.2026Lvs Gimnasia M.0-1
- 13.04.2026Wvs Banfield1-0
- 01.04.2026Dvs Platense0-0
- 27.03.2026Lvs Argentinos JRS1-2
- 21.03.2026Wvs Velez Sarsfield1-0
- 17.03.2026Wvs Newells Old Boys5-0
- 30.07.2026Wvs Platense2-1
- 24.07.2026Lvs Velez Sarsfield0-1
- 05.05.2026Wvs Estudiantes de Rio Cuarto2-0
- 26.04.2026Dvs Newells Old Boys1-1
- 18.04.2026Lvs Estudiantes L.P.0-1
- 11.04.2026Wvs Deportivo Riestra1-0
- 07.04.2026Wvs Defensa Y Justicia2-0
- 22.03.2026Lvs Boca Juniors0-2
- 17.03.2026Wvs Independiente2-1
- 12.03.2026Lvs Talleres Cordoba0-2
Progi bramkowe
| Lanus | Instituto Cordoba | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 70% (7/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 40% (4/10) | 70% (7/10) |
Over 2.5 | 30% (3/10) | 20% (2/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 50% (5/10) | 40% (4/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 35% (7/20) | 60% (12/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 40% (8/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 75% (15/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 80% (16/20) |
| Lanus | Instituto Cordoba | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 30% (3/10) | 60% (6/10) |
Over 1.5 | 20% (2/10) | 10% (1/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 0% (0/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 80% (8/10) | 80% (8/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 35% (7/20) | 60% (12/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 40% (8/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 75% (15/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 80% (16/20) |
| Lanus | Instituto Cordoba | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 70% (7/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 30% (3/10) | 30% (3/10) |
Over 2.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 50% (5/10) | 50% (5/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 35% (7/20) | 60% (12/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 40% (8/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 75% (15/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 80% (16/20) |
Statystyki rożnych
Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Instituto Cordoba notuje o 8% wyższy wynik niż Lanus pod względem średniej rożnych w meczu.
| Ogółem | Lanus | Instituto Cordoba | |
|---|---|---|---|
Match Corners AVG | 8.15 (40/40) | 7.85 (20/20) | 8.45 (20/20) |
Over 6.5 Corners | 68% (27/40) | 65% (13/20) | 70% (14/20) |
Over 7.5 Corners | 55% (22/40) | 55% (11/20) | 55% (11/20) |
Over 8.5 Corners | 45% (18/40) | 40% (8/20) | 50% (10/20) |
Over 9.5 Corners | 33% (13/40) | 30% (6/20) | 35% (7/20) |
Over 10.5 Corners | 23% (9/40) | 20% (4/20) | 25% (5/20) |
Over 11.5 Corners | 13% (5/40) | 15% (3/20) | 10% (2/20) |
Over 12.5 Corners | 5% (2/40) | 5% (1/20) | 5% (1/20) |
Over 13.5 Corners | 3% (1/40) | 5% (1/20) | 0% (0/20) |
Over 14.5 Corners | 0% (0/40) | 0% (0/20) | 0% (0/20) |
Rożne drużynowe
Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.
| Ogółem | Lanus | Instituto Cordoba | |
|---|---|---|---|
Corners Earned Match | 4.40 | 3.80 | 5.00 |
More Corners Than Opponent | 48% (19/40) | 40% (8/20) | 55% (11/20) |
Over 2.5 Corners Earned | 78% (31/40) | 60% (12/20) | 95% (19/20) |
Over 3.5 Corners Earned | 60% (24/40) | 50% (10/20) | 70% (14/20) |
Over 4.5 Corners Earned | 53% (21/40) | 45% (9/20) | 60% (12/20) |
Over 5.5 Corners Earned | 30% (12/40) | 20% (4/20) | 40% (8/20) |
Over 6.5 Corners Earned | 23% (9/40) | 20% (4/20) | 25% (5/20) |
Over 7.5 Corners Earned | 13% (5/40) | 15% (3/20) | 10% (2/20) |
Over 8.5 Corners Earned | 0% (0/40) | 0% (0/20) | 0% (0/20) |
Corners Earned | 176 | 76 | 100 |
| Ogółem | Lanus | Instituto Cordoba | |
|---|---|---|---|
Corners Against Match | 3.75 | 4.05 | 3.45 |
More Corners Than Opponent | 48% (19/40) | 40% (8/20) | 55% (11/20) |
Over 2.5 Corners Against | 68% (27/40) | 70% (14/20) | 65% (13/20) |
Over 3.5 Corners Against | 45% (18/40) | 50% (10/20) | 40% (8/20) |
Over 4.5 Corners Against | 33% (13/40) | 40% (8/20) | 25% (5/20) |
Over 5.5 Corners Against | 28% (11/40) | 40% (8/20) | 15% (3/20) |
Over 6.5 Corners Against | 23% (9/40) | 30% (6/20) | 15% (3/20) |
Over 7.5 Corners Against | 3% (1/40) | 0% (0/20) | 5% (1/20) |
Over 8.5 Corners Against | 0% (0/40) | 0% (0/20) | 0% (0/20) |
Corners Against | 150 | 81 | 69 |
Kartki meczowe
Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Instituto Cordoba notuje o 15% wyższy wynik niż Lanus pod względem średniej kartek w meczu.
| Ogółem | Lanus | Instituto Cordoba | |
|---|---|---|---|
Match Cards AVG | 5.10 (40/40) | 4.75 (20/20) | 5.45 (20/20) |
Over 0.5 Cards | 100% (40/40) | 100% (20/20) | 100% (20/20) |
Over 1.5 Cards | 100% (40/40) | 100% (20/20) | 100% (20/20) |
Over 2.5 Cards | 90% (36/40) | 90% (18/20) | 90% (18/20) |
Over 3.5 Cards | 73% (29/40) | 65% (13/20) | 80% (16/20) |
Over 4.5 Cards | 60% (24/40) | 60% (12/20) | 60% (12/20) |
Over 5.5 Cards | 43% (17/40) | 40% (8/20) | 45% (9/20) |
Over 6.5 Cards | 25% (10/40) | 15% (3/20) | 35% (7/20) |
Over 7.5 Cards | 18% (7/40) | 5% (1/20) | 30% (6/20) |
Total Cards | 204 | 95 | 109 |
Highest in a Match | 9 | 8 | 9 |
Lowest in a Match | 2 | 2 | 2 |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Lanus | Instituto Cordoba | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 10% (4/40) | 15% (3/20) | 5% (1/20) |
Under 1.5 | 38% (15/40) | 45% (9/20) | 30% (6/20) |
Under 2.5 | 68% (27/40) | 70% (14/20) | 65% (13/20) |
Under 3.5 | 90% (36/40) | 85% (17/20) | 95% (19/20) |
Under 4.5 | 95% (38/40) | 90% (18/20) | 100% (20/20) |
Under 5.5 | 100% (40/40) | 100% (20/20) | 100% (20/20) |

