Football Stats
Herb Atletico Tucuman
Atletico TucumanŚr. pkt/mecz 1.10
Argentyna / Liga Profesional8 sierpnia 2026 19:45
Herb Sarmiento Junin
Sarmiento JuninŚr. pkt/mecz 1.15

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

10 spotkań — z perspektywy Atletico Tucuman

Streaki - Atletico Tucuman

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Atletico Tucuman — jest niepokonany u siebie (9/10, 90%)
  • Atletico Tucuman — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Atletico Tucuman — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Atletico Tucuman — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Atletico Tucuman — poniżej 11.5 rożnych (10/10, 100%)
  • Atletico Tucuman — powyżej 1.5 spalonych (9/10, 90%)
  • Atletico Tucuman — poniżej 4.5 spalonych (9/10, 90%)
  • Atletico Tucuman — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (17/20, 85%)
  • Atletico Tucuman — powyżej 6.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Atletico Tucuman — nie wygrywa 1. połowę (15/20, 75%)
  • Atletico Tucuman — powyżej 0.5 gola w 2. połowie (14/20, 70%)
  • Atletico Tucuman — powyżej 39.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Atletico Tucuman — powyżej 3.5 kartek (7/10, 70%)
  • Atletico Tucuman — poniżej 5.5 kartek (7/10, 70%)
  • Atletico Tucuman — powyżej 3.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
  • Atletico Tucuman — poniżej 5.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Streaki - Sarmiento Junin

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Sarmiento Junin — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Sarmiento Junin — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Sarmiento Junin — przegrywa na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Sarmiento Junin — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Sarmiento Junin — przegrywa 2. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Sarmiento Junin — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (17/20, 85%)
  • Sarmiento Junin — powyżej 19.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
  • Sarmiento Junin — poniżej 11.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Sarmiento Junin — poniżej 6.5 kartek (8/10, 80%)
  • Sarmiento Junin — powyżej 0.5 gola w 1. połowie (15/20, 75%)
  • Sarmiento Junin — powyżej 2.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Sarmiento Junin — poniżej 3.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Sarmiento Junin — powyżej 7.5 rożnych (7/10, 70%)

Serie - Atletico Tucuman

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Atletico Tucuman — jest niepokonany w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Atletico Tucuman — zachowuje czyste konto w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Atletico Tucuman — poniżej 2.5 gola w meczu w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Atletico Tucuman — jest niepokonany w 1. połowie w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 Atletico Tucuman — poniżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Atletico Tucuman — nie wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Atletico Tucuman — remisuje 1. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Atletico Tucuman — jest niepokonany w 2. połowie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Atletico Tucuman — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 26 meczach z rzędu
  • 🔥 Atletico Tucuman — powyżej 1.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Atletico Tucuman — poniżej 4.5 spalonych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Atletico Tucuman — powyżej 6.5 rożnych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Atletico Tucuman — poniżej 11.5 rożnych w 10 meczach z rzędu
  • 🔥 Atletico Tucuman — poniżej 5.5 kartek w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Atletico Tucuman — poniżej 5.5 kartek łącznie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Atletico Tucuman — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 10 meczach z rzędu

Serie - Sarmiento Junin

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Sarmiento Junin — obie drużyny strzelają (BTTS) w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Sarmiento Junin — powyżej 1.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Sarmiento Junin — powyżej 2.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Sarmiento Junin — jest niepokonany w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Sarmiento Junin — powyżej 1.5 spalonych w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Sarmiento Junin — poniżej 3.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Sarmiento Junin — powyżej 7.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Sarmiento Junin — poniżej 11.5 rożnych w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Sarmiento Junin — poniżej 7.5 rożnych zdobytych w 17 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
08.08Herb Atletico TucumanAtletico Tucuman12Herb Sarmiento JuninSarmiento Junin
08.02Herb Sarmiento JuninSarmiento Junin21Herb Atletico TucumanAtletico Tucuman
18.08Herb Sarmiento JuninSarmiento Junin22Herb Atletico TucumanAtletico Tucuman
14.02Herb Atletico TucumanAtletico Tucuman50Herb Sarmiento JuninSarmiento Junin
04.11Herb Atletico TucumanAtletico Tucuman10Herb Sarmiento JuninSarmiento Junin
25.06Herb Sarmiento JuninSarmiento Junin41Herb Atletico TucumanAtletico Tucuman
19.07Herb Atletico TucumanAtletico Tucuman10Herb Sarmiento JuninSarmiento Junin
10.02Herb Sarmiento JuninSarmiento Junin10Herb Atletico TucumanAtletico Tucuman
20.08Herb Sarmiento JuninSarmiento Junin30Herb Atletico TucumanAtletico Tucuman
03.04Herb Sarmiento JuninSarmiento Junin12Herb Atletico TucumanAtletico Tucuman

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Sarmiento Junin jest o 40% lepsza niż Atletico Tucuman pod względem odsetku wygranych meczów.

Atletico TucumanDomWyjazdOgółem
Win %
30%
20%
25%
Śr. goli/mecz
1.70
2.30
2.00
Strzelone
1.00
0.90
0.95
Stracone
0.70
1.40
1.05
BTTS %
40%
60%
50%
Czyste konto %
50%
30%
40%
Nie strzelił %
40%
20%
30%
Posiadanie piłki
48%
41%
44%
Śr. strzały/mecz
12.80
10.20
11.50
Śr. faule/mecz
13.00
13.10
13.05
Sarmiento JuninDomWyjazdOgółem
Win %
60%
10%
35%
Śr. goli/mecz
2.30
2.50
2.40
Strzelone
1.30
0.70
1.00
Stracone
1.00
1.80
1.40
BTTS %
50%
50%
50%
Czyste konto %
50%
0%
25%
Nie strzelił %
10%
50%
30%
Posiadanie piłki
49%
47%
48%
Śr. strzały/mecz
11.90
7.80
9.85
Śr. faule/mecz
13.90
14.20
14.05

Ostatnie 10 meczów

Atletico Tucuman jest o +43% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.00 gola/mecz
Atletico Tucuman u siebie
0.70 gola/mecz
Sarmiento Junin na wyjeździe

Progi bramkowe

Atletico TucumanSarmiento Junin
Over 0.5
70% (7/10)
100% (10/10)
Over 1.5
60% (6/10)
70% (7/10)
Over 2.5
30% (3/10)
50% (5/10)
Over 3.5
10% (1/10)
20% (2/10)
Nie strzelił
40% (4/10)
50% (5/10)
1. połowa — 1-2 gole
65% (13/20)
70% (14/20)
1. połowa — 1-3 gole
65% (13/20)
75% (15/20)
2. połowa — 1-2 gole
65% (13/20)
65% (13/20)
2. połowa — 1-3 gole
70% (14/20)
65% (13/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.

OgółemAtletico TucumanSarmiento Junin
Match Corners AVG
8.68 (40/40)
8.45 (20/20)
8.90 (20/20)
Over 6.5 Corners
80% (32/40)
75% (15/20)
85% (17/20)
Over 7.5 Corners
63% (25/40)
55% (11/20)
70% (14/20)
Over 8.5 Corners
50% (20/40)
50% (10/20)
50% (10/20)
Over 9.5 Corners
35% (14/40)
35% (7/20)
35% (7/20)
Over 10.5 Corners
23% (9/40)
20% (4/20)
25% (5/20)
Over 11.5 Corners
15% (6/40)
10% (2/20)
20% (4/20)
Over 12.5 Corners
10% (4/40)
10% (2/20)
10% (2/20)
Over 13.5 Corners
5% (2/40)
5% (1/20)
5% (1/20)
Over 14.5 Corners
3% (1/40)
5% (1/20)
0% (0/20)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemAtletico TucumanSarmiento Junin
Corners Earned Match
4.22
4.55
3.90
More Corners Than Opponent
43% (17/40)
65% (13/20)
20% (4/20)
Over 2.5 Corners Earned
78% (31/40)
80% (16/20)
75% (15/20)
Over 3.5 Corners Earned
50% (20/40)
60% (12/20)
40% (8/20)
Over 4.5 Corners Earned
40% (16/40)
50% (10/20)
30% (6/20)
Over 5.5 Corners Earned
30% (12/40)
35% (7/20)
25% (5/20)
Over 6.5 Corners Earned
15% (6/40)
15% (3/20)
15% (3/20)
Over 7.5 Corners Earned
8% (3/40)
5% (1/20)
10% (2/20)
Over 8.5 Corners Earned
5% (2/40)
5% (1/20)
5% (1/20)
Corners Earned
169
91
78

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Sarmiento Junin notuje o 15% wyższy wynik niż Atletico Tucuman pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemAtletico TucumanSarmiento Junin
Match Cards AVG
5.75 (40/40)
5.35 (20/20)
6.15 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
95% (38/40)
100% (20/20)
90% (18/20)
Over 2.5 Cards
85% (34/40)
90% (18/20)
80% (16/20)
Over 3.5 Cards
78% (31/40)
85% (17/20)
70% (14/20)
Over 4.5 Cards
65% (26/40)
60% (12/20)
70% (14/20)
Over 5.5 Cards
53% (21/40)
40% (8/20)
65% (13/20)
Over 6.5 Cards
45% (18/40)
30% (6/20)
60% (12/20)
Over 7.5 Cards
25% (10/40)
15% (3/20)
35% (7/20)
Total Cards
230
107
123
Highest in a Match
11
10
11
Lowest in a Match
1
2
1

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemAtletico TucumanSarmiento Junin
Under 0.5
13% (5/40)
20% (4/20)
5% (1/20)
Under 1.5
35% (14/40)
35% (7/20)
35% (7/20)
Under 2.5
53% (21/40)
55% (11/20)
50% (10/20)
Under 3.5
85% (34/40)
90% (18/20)
80% (16/20)
Under 4.5
95% (38/40)
100% (20/20)
90% (18/20)
Under 5.5
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Liga Profesional — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Independ. Rivadavia161042342.13
2Estudiantes L.P.16943311.94
3Boca Juniors16862301.88
4River Plate16925291.81
5Argentinos JRS16853291.81
6Velez Sarsfield16772281.75
7Rosario Central16844281.75
8Belgrano Cordoba16754261.63
9Talleres Cordoba16754261.63
10Gimnasia L.P.16826261.63
11Independiente16664241.50
12Lanus16664241.50
13Huracan16574221.38
14San Lorenzo16574221.38
15Union Santa Fe16565211.31
16Racing Club16565211.31
17Instituto Cordoba16637211.31
18Barracas Central16565211.31
19Tigre16484201.25
20Defensa Y Justicia16475191.19
21Sarmiento Junin16619191.19
22Gimnasia M.16547191.19
23Banfield16538181.13
24Platense16376161.00
26Newells Old Boys16367150.94
27Atletico Tucuman16358140.88
28Deportivo Riestra16187110.69
29Aldosivi1608880.50