Football Stats
Herb Instituto Cordoba
Instituto CordobaŚr. pkt/mecz 1.40
Argentyna / Liga Profesional9 sierpnia 2026 02:30
Herb Gimnasia M.
Gimnasia M.Śr. pkt/mecz 1.30

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

5 spotkań — z perspektywy Instituto Cordoba

Streaki - Instituto Cordoba

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Instituto Cordoba — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Instituto Cordoba — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
  • Instituto Cordoba — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Instituto Cordoba — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Instituto Cordoba — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Instituto Cordoba — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Instituto Cordoba — powyżej 39.5 punktów kartkowych (9/10, 90%)
  • Instituto Cordoba — powyżej 1.5 spalonych (9/10, 90%)
  • Instituto Cordoba — powyżej 8.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Instituto Cordoba — powyżej 3.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Instituto Cordoba — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (15/20, 75%)
  • Instituto Cordoba — poniżej 2.5 gola w meczu (14/20, 70%)
  • Instituto Cordoba — poniżej 2.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Instituto Cordoba — poniżej 11.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Instituto Cordoba — powyżej 3.5 kartek (7/10, 70%)
  • Instituto Cordoba — poniżej 5.5 kartek (7/10, 70%)
  • Instituto Cordoba — poniżej 5.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Streaki - Gimnasia M.

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Gimnasia M. — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Gimnasia M. — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Gimnasia M. — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Gimnasia M. — remisuje 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Gimnasia M. — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Gimnasia M. — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (16/18, 89%)
  • Gimnasia M. — powyżej 39.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
  • Gimnasia M. — powyżej 2.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Gimnasia M. — poniżej 4.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Gimnasia M. — powyżej 6.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Gimnasia M. — poniżej 11.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Gimnasia M. — powyżej 3.5 kartek (8/10, 80%)
  • Gimnasia M. — powyżej 3.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Gimnasia M. — poniżej 6.5 kartek (7/10, 70%)
  • Gimnasia M. — poniżej 6.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Serie - Instituto Cordoba

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Instituto Cordoba — jest niepokonany w 2. połowie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Instituto Cordoba — powyżej 39.5 punktów kartkowych w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Instituto Cordoba — poniżej 49.5 punktów kartkowych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Instituto Cordoba — powyżej 1.5 spalonych w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Instituto Cordoba — poniżej 2.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Instituto Cordoba — powyżej 6.5 rożnych w 12 meczach z rzędu
  • 🔥 Instituto Cordoba — powyżej 3.5 kartek w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Instituto Cordoba — poniżej 4.5 kartek w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Instituto Cordoba — powyżej 3.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Instituto Cordoba — poniżej 4.5 kartek łącznie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Instituto Cordoba — poniżej 7.5 rożnych zdobytych w 3 meczach z rzędu

Serie - Gimnasia M.

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Gimnasia M. — poniżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Gimnasia M. — jest niepokonany w 1. połowie w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Gimnasia M. — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 10 meczach z rzędu
  • 🔥 Gimnasia M. — poniżej 49.5 punktów kartkowych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Gimnasia M. — powyżej 3.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Gimnasia M. — poniżej 4.5 kartek w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Gimnasia M. — poniżej 4.5 kartek łącznie w 4 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
09.08Herb Instituto CordobaInstituto Cordoba10Herb Gimnasia M.Gimnasia M.
09.02Herb Gimnasia M.Gimnasia M.10Herb Instituto CordobaInstituto Cordoba
27.07Herb Gimnasia M.Gimnasia M.20Herb Instituto CordobaInstituto Cordoba
17.11Herb Gimnasia M.Gimnasia M.21Herb Instituto CordobaInstituto Cordoba
20.04Herb Instituto CordobaInstituto Cordoba11Herb Gimnasia M.Gimnasia M.

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Instituto Cordoba jest o 14% lepsza niż Gimnasia M. pod względem odsetku wygranych meczów.

Instituto CordobaDomWyjazdOgółem
Win %
50%
30%
40%
Śr. goli/mecz
2.20
1.70
1.95
Strzelone
1.30
0.70
1.00
Stracone
0.90
1.00
0.95
BTTS %
50%
30%
40%
Czyste konto %
30%
30%
30%
Nie strzelił %
30%
40%
35%
Posiadanie piłki
49%
47%
48%
Śr. strzały/mecz
12.50
14.60
13.55
Śr. faule/mecz
15.10
12.50
13.80
Gimnasia M.DomWyjazdOgółem
Win %
60%
10%
35%
Śr. goli/mecz
2.00
2.20
2.10
Strzelone
1.20
0.60
0.90
Stracone
0.80
1.60
1.20
BTTS %
40%
50%
45%
Czyste konto %
40%
20%
30%
Nie strzelił %
20%
40%
30%
Posiadanie piłki
49%
41%
46%
Śr. strzały/mecz
14.90
7.88
11.78
Śr. faule/mecz
11.40
14.25
12.67

Ostatnie 10 meczów

Instituto Cordoba jest o +117% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.30 gola/mecz
Instituto Cordoba u siebie
0.60 gola/mecz
Gimnasia M. na wyjeździe

Progi bramkowe

Instituto CordobaGimnasia M.
Over 0.5
90% (9/10)
90% (9/10)
Over 1.5
70% (7/10)
60% (6/10)
Over 2.5
50% (5/10)
30% (3/10)
Over 3.5
10% (1/10)
20% (2/10)
Nie strzelił
30% (3/10)
40% (4/10)
1. połowa — 1-2 gole
55% (11/20)
55% (11/20)
1. połowa — 1-3 gole
60% (12/20)
60% (12/20)
2. połowa — 1-2 gole
75% (15/20)
70% (14/20)
2. połowa — 1-3 gole
80% (16/20)
70% (14/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.

OgółemInstituto CordobaGimnasia M.
Match Corners AVG
8.71 (38/40)
8.65 (20/20)
8.78 (18/20)
Over 6.5 Corners
74% (28/38)
70% (14/20)
78% (14/18)
Over 7.5 Corners
61% (23/38)
55% (11/20)
67% (12/18)
Over 8.5 Corners
53% (20/38)
50% (10/20)
56% (10/18)
Over 9.5 Corners
37% (14/38)
35% (7/20)
39% (7/18)
Over 10.5 Corners
32% (12/38)
30% (6/20)
33% (6/18)
Over 11.5 Corners
16% (6/38)
15% (3/20)
17% (3/18)
Over 12.5 Corners
11% (4/38)
10% (2/20)
11% (2/18)
Over 13.5 Corners
5% (2/38)
5% (1/20)
6% (1/18)
Over 14.5 Corners
0% (0/38)
0% (0/20)
0% (0/18)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemInstituto CordobaGimnasia M.
Corners Earned Match
4.47
5.00
3.89
More Corners Than Opponent
45% (17/38)
50% (10/20)
39% (7/18)
Over 2.5 Corners Earned
82% (31/38)
95% (19/20)
67% (12/18)
Over 3.5 Corners Earned
63% (24/38)
70% (14/20)
56% (10/18)
Over 4.5 Corners Earned
47% (18/38)
60% (12/20)
33% (6/18)
Over 5.5 Corners Earned
32% (12/38)
40% (8/20)
22% (4/18)
Over 6.5 Corners Earned
18% (7/38)
25% (5/20)
11% (2/18)
Over 7.5 Corners Earned
8% (3/38)
10% (2/20)
6% (1/18)
Over 8.5 Corners Earned
3% (1/38)
0% (0/20)
6% (1/18)
Corners Earned
170
100
70

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Instituto Cordoba notuje o 10% wyższy wynik niż Gimnasia M. pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemInstituto CordobaGimnasia M.
Match Cards AVG
5.16 (38/38)
5.40 (20/20)
4.89 (18/18)
Over 0.5 Cards
100% (38/38)
100% (20/20)
100% (18/18)
Over 1.5 Cards
97% (37/38)
100% (20/20)
94% (17/18)
Over 2.5 Cards
84% (32/38)
90% (18/20)
78% (14/18)
Over 3.5 Cards
74% (28/38)
80% (16/20)
67% (12/18)
Over 4.5 Cards
50% (19/38)
55% (11/20)
44% (8/18)
Over 5.5 Cards
45% (17/38)
45% (9/20)
44% (8/18)
Over 6.5 Cards
34% (13/38)
35% (7/20)
33% (6/18)
Over 7.5 Cards
21% (8/38)
30% (6/20)
11% (2/18)
Total Cards
196
108
88
Highest in a Match
10
9
10
Lowest in a Match
1
2
1

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemInstituto CordobaGimnasia M.
Under 0.5
5% (2/40)
5% (1/20)
5% (1/20)
Under 1.5
40% (16/40)
35% (7/20)
45% (9/20)
Under 2.5
70% (28/40)
70% (14/20)
70% (14/20)
Under 3.5
90% (36/40)
95% (19/20)
85% (17/20)
Under 4.5
95% (38/40)
100% (20/20)
90% (18/20)
Under 5.5
98% (39/40)
100% (20/20)
95% (19/20)
Liga Profesional — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Independ. Rivadavia161042342.13
2Estudiantes L.P.16943311.94
3Boca Juniors16862301.88
4River Plate16925291.81
5Argentinos JRS16853291.81
6Velez Sarsfield16772281.75
7Rosario Central16844281.75
8Belgrano Cordoba16754261.63
9Talleres Cordoba16754261.63
10Gimnasia L.P.16826261.63
11Independiente16664241.50
12Lanus16664241.50
13Huracan16574221.38
14San Lorenzo16574221.38
15Union Santa Fe16565211.31
16Racing Club16565211.31
17Instituto Cordoba16637211.31
18Barracas Central16565211.31
19Tigre16484201.25
20Defensa Y Justicia16475191.19
21Sarmiento Junin16619191.19
22Gimnasia M.16547191.19
23Banfield16538181.13
24Platense16376161.00
26Newells Old Boys16367150.94
27Atletico Tucuman16358140.88
28Deportivo Riestra16187110.69
29Aldosivi1608880.50