Football Stats
Herb Independiente
IndependienteŚr. pkt/mecz 1.45
Argentyna / Liga Profesional22 sierpnia 2026 23:30
Herb Independ. Rivadavia
Independ. RivadaviaŚr. pkt/mecz 1.75

Bezpośrednie starcia (H2H)

Mała próbka

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

4 spotkań — z perspektywy Independiente

Streaki - Independiente

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Independiente — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Independiente — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
  • Independiente — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Independiente — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Independiente — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Independiente — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
  • Independiente — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Independiente — powyżej 1.5 spalonych (9/10, 90%)
  • Independiente — powyżej 39.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
  • Independiente — poniżej 3.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Independiente — poniżej 11.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Independiente — powyżej 3.5 kartek (8/10, 80%)
  • Independiente — poniżej 5.5 kartek (8/10, 80%)
  • Independiente — powyżej 3.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Independiente — poniżej 5.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Independiente — poniżej 7.5 rożnych zdobytych (15/20, 75%)
  • Independiente — powyżej 7.5 rożnych (7/10, 70%)

Streaki - Independ. Rivadavia

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Independ. Rivadavia — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Independ. Rivadavia — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Independ. Rivadavia — jest niepokonany na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Independ. Rivadavia — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Independ. Rivadavia — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Independ. Rivadavia — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Independ. Rivadavia — powyżej 29.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
  • Independ. Rivadavia — powyżej 8.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Independ. Rivadavia — poniżej 11.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Independ. Rivadavia — powyżej 2.5 kartek (8/10, 80%)
  • Independ. Rivadavia — powyżej 2.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Independ. Rivadavia — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (16/20, 80%)
  • Independ. Rivadavia — powyżej 0.5 gola w 1. połowie (15/20, 75%)
  • Independ. Rivadavia — poniżej 39.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Independ. Rivadavia — powyżej 1.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Independ. Rivadavia — poniżej 3.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Independ. Rivadavia — poniżej 3.5 kartek (7/10, 70%)
  • Independ. Rivadavia — poniżej 3.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Serie - Independiente

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Independiente — jest niepokonany w 1. połowie w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Independiente — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Independiente — więcej goli pada w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Independiente — powyżej 39.5 punktów kartkowych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Independiente — powyżej 1.5 spalonych w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 Independiente — poniżej 3.5 spalonych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Independiente — powyżej 7.5 rożnych w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Independiente — powyżej 3.5 kartek w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Independiente — poniżej 5.5 kartek w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Independiente — powyżej 3.5 kartek łącznie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Independiente — poniżej 5.5 kartek łącznie w 6 meczach z rzędu

Serie - Independ. Rivadavia

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Independ. Rivadavia — powyżej 1.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Independ. Rivadavia — nie wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Independ. Rivadavia — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 39 meczach z rzędu
  • 🔥 Independ. Rivadavia — poniżej 49.5 punktów kartkowych w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Independ. Rivadavia — powyżej 1.5 spalonych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Independ. Rivadavia — powyżej 6.5 rożnych w 10 meczach z rzędu
  • 🔥 Independ. Rivadavia — poniżej 11.5 rożnych w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Independ. Rivadavia — poniżej 4.5 kartek w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Independ. Rivadavia — poniżej 4.5 kartek łącznie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Independ. Rivadavia — poniżej 7.5 rożnych zdobytych w 6 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
22.08Herb IndependienteIndependiente00Herb Independ. RivadaviaIndepend. Rivadavia
21.02Herb Independ. RivadaviaIndepend. Rivadavia32Herb IndependienteIndependiente
11.05Herb IndependienteIndependiente10Herb Independ. RivadaviaIndepend. Rivadavia
27.07Herb Independ. RivadaviaIndepend. Rivadavia10Herb IndependienteIndependiente

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Independ. Rivadavia jest o 25% lepsza niż Independiente pod względem odsetku wygranych meczów.

IndependienteDomWyjazdOgółem
Win %
50%
30%
40%
Śr. goli/mecz
2.60
2.80
2.70
Strzelone
1.60
1.30
1.45
Stracone
1.00
1.50
1.25
BTTS %
50%
70%
60%
Czyste konto %
40%
10%
25%
Nie strzelił %
10%
20%
15%
Posiadanie piłki
54%
50%
52%
Śr. strzały/mecz
15.20
11.60
13.40
Śr. faule/mecz
10.30
13.00
11.65
Independ. RivadaviaDomWyjazdOgółem
Win %
60%
40%
50%
Śr. goli/mecz
3.20
2.00
2.60
Strzelone
2.00
1.10
1.55
Stracone
1.20
0.90
1.05
BTTS %
80%
50%
65%
Czyste konto %
10%
40%
25%
Nie strzelił %
10%
30%
20%
Posiadanie piłki
49%
59%
54%
Śr. strzały/mecz
16.40
11.70
14.05
Śr. faule/mecz
11.60
9.90
10.75

Ostatnie 10 meczów

Independiente jest o +45% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.60 gola/mecz
Independiente u siebie
1.10 gola/mecz
Independ. Rivadavia na wyjeździe

Progi bramkowe

IndependienteIndepend. Rivadavia
Over 0.5
100% (10/10)
80% (8/10)
Over 1.5
70% (7/10)
70% (7/10)
Over 2.5
30% (3/10)
30% (3/10)
Over 3.5
20% (2/10)
10% (1/10)
Nie strzelił
10% (1/10)
30% (3/10)
1. połowa — 1-2 gole
50% (10/20)
60% (12/20)
1. połowa — 1-3 gole
60% (12/20)
70% (14/20)
2. połowa — 1-2 gole
55% (11/20)
50% (10/20)
2. połowa — 1-3 gole
65% (13/20)
55% (11/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Independiente notuje o 15% wyższy wynik niż Independ. Rivadavia pod względem średniej rożnych w meczu.

OgółemIndependienteIndepend. Rivadavia
Match Corners AVG
9.49 (39/40)
10.15 (20/20)
8.79 (19/20)
Over 6.5 Corners
85% (33/39)
85% (17/20)
84% (16/19)
Over 7.5 Corners
72% (28/39)
85% (17/20)
58% (11/19)
Over 8.5 Corners
67% (26/39)
75% (15/20)
58% (11/19)
Over 9.5 Corners
49% (19/39)
60% (12/20)
37% (7/19)
Over 10.5 Corners
33% (13/39)
45% (9/20)
21% (4/19)
Over 11.5 Corners
23% (9/39)
25% (5/20)
21% (4/19)
Over 12.5 Corners
15% (6/39)
20% (4/20)
11% (2/19)
Over 13.5 Corners
8% (3/39)
15% (3/20)
0% (0/19)
Over 14.5 Corners
5% (2/39)
10% (2/20)
0% (0/19)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemIndependienteIndepend. Rivadavia
Corners Earned Match
5.42
6.20
4.65
More Corners Than Opponent
57% (23/40)
60% (12/20)
55% (11/20)
Over 2.5 Corners Earned
90% (36/40)
100% (20/20)
80% (16/20)
Over 3.5 Corners Earned
70% (28/40)
80% (16/20)
60% (12/20)
Over 4.5 Corners Earned
57% (23/40)
65% (13/20)
50% (10/20)
Over 5.5 Corners Earned
43% (17/40)
55% (11/20)
30% (6/20)
Over 6.5 Corners Earned
30% (12/40)
40% (8/20)
20% (4/20)
Over 7.5 Corners Earned
18% (7/40)
25% (5/20)
10% (2/20)
Over 8.5 Corners Earned
13% (5/40)
20% (4/20)
5% (1/20)
Corners Earned
217
124
93

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Independiente notuje o 7% wyższy wynik niż Independ. Rivadavia pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemIndependienteIndepend. Rivadavia
Match Cards AVG
4.60 (40/40)
4.75 (20/20)
4.45 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 2.5 Cards
80% (32/40)
75% (15/20)
85% (17/20)
Over 3.5 Cards
57% (23/40)
70% (14/20)
45% (9/20)
Over 4.5 Cards
40% (16/40)
50% (10/20)
30% (6/20)
Over 5.5 Cards
30% (12/40)
30% (6/20)
30% (6/20)
Over 6.5 Cards
28% (11/40)
30% (6/20)
25% (5/20)
Over 7.5 Cards
15% (6/40)
15% (3/20)
15% (3/20)
Total Cards
184
95
89
Highest in a Match
9
9
9
Lowest in a Match
2
2
2

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemIndependienteIndepend. Rivadavia
Under 0.5
5% (2/40)
0% (0/20)
10% (2/20)
Under 1.5
20% (8/40)
20% (4/20)
20% (4/20)
Under 2.5
55% (22/40)
60% (12/20)
50% (10/20)
Under 3.5
78% (31/40)
75% (15/20)
80% (16/20)
Under 4.5
88% (35/40)
90% (18/20)
85% (17/20)
Under 5.5
95% (38/40)
95% (19/20)
95% (19/20)
Liga Profesional — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Independ. Rivadavia161042342.13
2Estudiantes L.P.16943311.94
3Boca Juniors16862301.88
4River Plate16925291.81
5Argentinos JRS16853291.81
6Velez Sarsfield16772281.75
7Rosario Central16844281.75
8Belgrano Cordoba16754261.63
9Talleres Cordoba16754261.63
10Gimnasia L.P.16826261.63
11Independiente16664241.50
12Lanus16664241.50
13Huracan16574221.38
14San Lorenzo16574221.38
15Union Santa Fe16565211.31
16Racing Club16565211.31
17Instituto Cordoba16637211.31
18Barracas Central16565211.31
19Tigre16484201.25
20Defensa Y Justicia16475191.19
21Sarmiento Junin16619191.19
22Gimnasia M.16547191.19
23Banfield16538181.13
24Platense16376161.00
26Newells Old Boys16367150.94
27Atletico Tucuman16358140.88
28Deportivo Riestra16187110.69
29Aldosivi1608880.50