Football Stats
Herb Talleres Cordoba
Talleres CordobaŚr. pkt/mecz 1.40
Argentyna / Liga Profesional25 sierpnia 2026 02:15
Herb Rosario Central
Rosario CentralŚr. pkt/mecz 1.85

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

10 spotkań — z perspektywy Talleres Cordoba

Streaki - Talleres Cordoba

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Talleres Cordoba — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Talleres Cordoba — nie wygrywa 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
  • Talleres Cordoba — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Talleres Cordoba — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Talleres Cordoba — remisuje 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
  • Talleres Cordoba — powyżej 39.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
  • Talleres Cordoba — poniżej 11.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Talleres Cordoba — powyżej 3.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Talleres Cordoba — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (15/20, 75%)
  • Talleres Cordoba — powyżej 3.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Talleres Cordoba — powyżej 7.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Talleres Cordoba — powyżej 3.5 kartek (7/10, 70%)
  • Talleres Cordoba — poniżej 5.5 kartek (7/10, 70%)
  • Talleres Cordoba — poniżej 5.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Streaki - Rosario Central

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Rosario Central — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Rosario Central — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Rosario Central — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Rosario Central — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Rosario Central — powyżej 2.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Rosario Central — powyżej 2.5 kartek (8/10, 80%)
  • Rosario Central — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (16/20, 80%)
  • Rosario Central — jest niepokonany (15/20, 75%)
  • Rosario Central — powyżej 1.5 gola w meczu (14/20, 70%)
  • Rosario Central — powyżej 0.5 gola w 2. połowie (14/20, 70%)
  • Rosario Central — powyżej 39.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Rosario Central — poniżej 4.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Rosario Central — powyżej 6.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Rosario Central — powyżej 3.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Serie - Talleres Cordoba

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Talleres Cordoba — powyżej 1.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Talleres Cordoba — powyżej 2.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Talleres Cordoba — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Talleres Cordoba — powyżej 39.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Talleres Cordoba — powyżej 4.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Talleres Cordoba — poniżej 11.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Talleres Cordoba — powyżej 3.5 kartek w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Talleres Cordoba — poniżej 6.5 kartek w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Talleres Cordoba — powyżej 3.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Talleres Cordoba — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 3 meczach z rzędu

Serie - Rosario Central

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Rosario Central — wygrywa w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Rosario Central — jest niepokonany w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Rosario Central — jest niepokonany w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Rosario Central — jest niepokonany w 2. połowie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Rosario Central — powyżej 1.5 spalonych w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 Rosario Central — poniżej 4.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Rosario Central — powyżej 7.5 rożnych w 5 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
25.08Herb Talleres CordobaTalleres Cordoba22Herb Rosario CentralRosario Central
21.02Herb Rosario CentralRosario Central01Herb Talleres CordobaTalleres Cordoba
21.09Herb Rosario CentralRosario Central11Herb Talleres CordobaTalleres Cordoba
11.03Herb Talleres CordobaTalleres Cordoba00Herb Rosario CentralRosario Central
15.09Herb Rosario CentralRosario Central22Herb Talleres CordobaTalleres Cordoba
30.04Herb Talleres CordobaTalleres Cordoba31Herb Rosario CentralRosario Central
03.09Herb Rosario CentralRosario Central10Herb Talleres CordobaTalleres Cordoba
25.09Herb Talleres CordobaTalleres Cordoba41Herb Rosario CentralRosario Central
03.08Herb Rosario CentralRosario Central10Herb Talleres CordobaTalleres Cordoba
17.08Herb Talleres CordobaTalleres Cordoba01Herb Rosario CentralRosario Central

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Rosario Central jest o 38% lepsza niż Talleres Cordoba pod względem odsetku wygranych meczów.

Talleres CordobaDomWyjazdOgółem
Win %
40%
40%
40%
Śr. goli/mecz
2.20
2.00
2.10
Strzelone
1.00
1.10
1.05
Stracone
1.20
0.90
1.05
BTTS %
40%
40%
40%
Czyste konto %
30%
40%
35%
Nie strzelił %
40%
40%
40%
Posiadanie piłki
59%
50%
55%
Śr. strzały/mecz
14.40
10.00
12.20
Śr. faule/mecz
10.20
12.80
11.50
Rosario CentralDomWyjazdOgółem
Win %
60%
50%
55%
Śr. goli/mecz
2.30
2.00
2.15
Strzelone
1.50
1.00
1.25
Stracone
0.80
1.00
0.90
BTTS %
70%
40%
55%
Czyste konto %
20%
40%
30%
Nie strzelił %
20%
30%
25%
Posiadanie piłki
64%
54%
59%
Śr. strzały/mecz
17.60
9.90
13.75
Śr. faule/mecz
10.50
12.10
11.30

Ostatnie 10 meczów

Porównanie: strzelonych bramekTalleres Cordoba vs Rosario Central
1.00 gola/mecz
Talleres Cordoba u siebie
1.00 gola/mecz
Rosario Central na wyjeździe

Progi bramkowe

Talleres CordobaRosario Central
Over 0.5
90% (9/10)
90% (9/10)
Over 1.5
70% (7/10)
60% (6/10)
Over 2.5
50% (5/10)
40% (4/10)
Over 3.5
10% (1/10)
10% (1/10)
Nie strzelił
40% (4/10)
30% (3/10)
1. połowa — 1-2 gole
50% (10/20)
70% (14/20)
1. połowa — 1-3 gole
50% (10/20)
70% (14/20)
2. połowa — 1-2 gole
55% (11/20)
65% (13/20)
2. połowa — 1-3 gole
75% (15/20)
70% (14/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Talleres Cordoba notuje o 7% wyższy wynik niż Rosario Central pod względem średniej rożnych w meczu.

OgółemTalleres CordobaRosario Central
Match Corners AVG
9.28 (40/40)
9.60 (20/20)
8.95 (20/20)
Over 6.5 Corners
73% (29/40)
75% (15/20)
70% (14/20)
Over 7.5 Corners
65% (26/40)
70% (14/20)
60% (12/20)
Over 8.5 Corners
53% (21/40)
55% (11/20)
50% (10/20)
Over 9.5 Corners
43% (17/40)
45% (9/20)
40% (8/20)
Over 10.5 Corners
38% (15/40)
40% (8/20)
35% (7/20)
Over 11.5 Corners
28% (11/40)
25% (5/20)
30% (6/20)
Over 12.5 Corners
28% (11/40)
25% (5/20)
30% (6/20)
Over 13.5 Corners
18% (7/40)
20% (4/20)
15% (3/20)
Over 14.5 Corners
8% (3/40)
15% (3/20)
0% (0/20)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemTalleres CordobaRosario Central
Corners Earned Match
4.63
4.60
4.65
More Corners Than Opponent
53% (21/40)
55% (11/20)
50% (10/20)
Over 2.5 Corners Earned
75% (30/40)
65% (13/20)
85% (17/20)
Over 3.5 Corners Earned
53% (21/40)
50% (10/20)
55% (11/20)
Over 4.5 Corners Earned
40% (16/40)
40% (8/20)
40% (8/20)
Over 5.5 Corners Earned
33% (13/40)
35% (7/20)
30% (6/20)
Over 6.5 Corners Earned
23% (9/40)
25% (5/20)
20% (4/20)
Over 7.5 Corners Earned
20% (8/40)
25% (5/20)
15% (3/20)
Over 8.5 Corners Earned
13% (5/40)
15% (3/20)
10% (2/20)
Corners Earned
185
92
93

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Talleres Cordoba notuje o 8% wyższy wynik niż Rosario Central pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemTalleres CordobaRosario Central
Match Cards AVG
4.95 (40/40)
5.15 (20/20)
4.75 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
95% (38/40)
100% (20/20)
90% (18/20)
Over 2.5 Cards
85% (34/40)
90% (18/20)
80% (16/20)
Over 3.5 Cards
75% (30/40)
85% (17/20)
65% (13/20)
Over 4.5 Cards
40% (16/40)
40% (8/20)
40% (8/20)
Over 5.5 Cards
33% (13/40)
30% (6/20)
35% (7/20)
Over 6.5 Cards
28% (11/40)
25% (5/20)
30% (6/20)
Over 7.5 Cards
20% (8/40)
20% (4/20)
20% (4/20)
Total Cards
198
103
95
Highest in a Match
12
12
9
Lowest in a Match
1
2
1

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemTalleres CordobaRosario Central
Under 0.5
13% (5/40)
15% (3/20)
10% (2/20)
Under 1.5
33% (13/40)
35% (7/20)
30% (6/20)
Under 2.5
55% (22/40)
55% (11/20)
55% (11/20)
Under 3.5
88% (35/40)
85% (17/20)
90% (18/20)
Under 4.5
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Under 5.5
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Liga Profesional — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Independ. Rivadavia161042342.13
2Estudiantes L.P.16943311.94
3Boca Juniors16862301.88
4River Plate16925291.81
5Argentinos JRS16853291.81
6Velez Sarsfield16772281.75
7Rosario Central16844281.75
8Belgrano Cordoba16754261.63
9Talleres Cordoba16754261.63
10Gimnasia L.P.16826261.63
11Independiente16664241.50
12Lanus16664241.50
13Huracan16574221.38
14San Lorenzo16574221.38
15Union Santa Fe16565211.31
16Racing Club16565211.31
17Instituto Cordoba16637211.31
18Barracas Central16565211.31
19Tigre16484201.25
20Defensa Y Justicia16475191.19
21Sarmiento Junin16619191.19
22Gimnasia M.16547191.19
23Banfield16538181.13
24Platense16376161.00
26Newells Old Boys16367150.94
27Atletico Tucuman16358140.88
28Deportivo Riestra16187110.69
29Aldosivi1608880.50