Football Stats
Herb Deportivo Riestra
Deportivo RiestraŚr. pkt/mecz 0.90
Argentyna / Liga Profesional29 sierpnia 2026 19:45
Herb Velez Sarsfield
Velez SarsfieldŚr. pkt/mecz 1.55

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

5 spotkań — z perspektywy Deportivo Riestra

Streaki - Deportivo Riestra

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Deportivo Riestra — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (10/10, 100%)
  • Deportivo Riestra — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
  • Deportivo Riestra — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
  • Deportivo Riestra — powyżej 1.5 spalonych (9/10, 90%)
  • Deportivo Riestra — poniżej 11.5 rożnych (9/10, 90%)
  • Deportivo Riestra — powyżej 39.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
  • Deportivo Riestra — powyżej 3.5 kartek (8/10, 80%)
  • Deportivo Riestra — powyżej 3.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Deportivo Riestra — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (15/20, 75%)
  • Deportivo Riestra — nie wygrywa 1. połowę (14/20, 70%)
  • Deportivo Riestra — powyżej 7.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Deportivo Riestra — poniżej 5.5 kartek (7/10, 70%)
  • Deportivo Riestra — poniżej 5.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Streaki - Velez Sarsfield

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Velez Sarsfield — jest niepokonany na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Velez Sarsfield — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Velez Sarsfield — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Velez Sarsfield — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Velez Sarsfield — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Velez Sarsfield — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Velez Sarsfield — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Velez Sarsfield — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Velez Sarsfield — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Velez Sarsfield — powyżej 2.5 spalonych (9/10, 90%)
  • Velez Sarsfield — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (17/20, 85%)
  • Velez Sarsfield — poniżej 4.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Velez Sarsfield — powyżej 39.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Velez Sarsfield — powyżej 7.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Velez Sarsfield — poniżej 11.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Velez Sarsfield — powyżej 3.5 kartek (7/10, 70%)
  • Velez Sarsfield — powyżej 3.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Serie - Deportivo Riestra

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Deportivo Riestra — poniżej 2.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Deportivo Riestra — jest niepokonany w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Deportivo Riestra — powyżej 39.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Deportivo Riestra — powyżej 1.5 spalonych w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Deportivo Riestra — poniżej 8.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Deportivo Riestra — powyżej 3.5 kartek w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Deportivo Riestra — powyżej 3.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Deportivo Riestra — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 4 meczach z rzędu

Serie - Velez Sarsfield

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Velez Sarsfield — jest niepokonany w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Velez Sarsfield — obie drużyny strzelają (BTTS) w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Velez Sarsfield — powyżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Velez Sarsfield — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Velez Sarsfield — powyżej 29.5 punktów kartkowych w 19 meczach z rzędu
  • 🔥 Velez Sarsfield — powyżej 3.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Velez Sarsfield — powyżej 7.5 rożnych w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Velez Sarsfield — powyżej 2.5 kartek w 19 meczach z rzędu
  • 🔥 Velez Sarsfield — powyżej 2.5 kartek łącznie w 19 meczach z rzędu
  • 🔥 Velez Sarsfield — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 6 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
29.08Herb Deportivo RiestraDeportivo Riestra11Herb Velez SarsfieldVelez Sarsfield
25.02Herb Velez SarsfieldVelez Sarsfield00Herb Deportivo RiestraDeportivo Riestra
06.10Herb Deportivo RiestraDeportivo Riestra22Herb Velez SarsfieldVelez Sarsfield
29.03Herb Velez SarsfieldVelez Sarsfield01Herb Deportivo RiestraDeportivo Riestra
11.11Herb Deportivo RiestraDeportivo Riestra11Herb Velez SarsfieldVelez Sarsfield

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Velez Sarsfield jest o 133% lepsza niż Deportivo Riestra pod względem odsetku wygranych meczów.

Deportivo RiestraDomWyjazdOgółem
Win %
30%
0%
15%
Śr. goli/mecz
1.30
1.30
1.30
Strzelone
0.90
0.20
0.55
Stracone
0.40
1.10
0.75
BTTS %
20%
20%
20%
Czyste konto %
60%
30%
45%
Nie strzelił %
50%
80%
65%
Posiadanie piłki
40%
31%
36%
Śr. strzały/mecz
10.50
8.67
9.63
Śr. faule/mecz
16.40
15.11
15.79
Velez SarsfieldDomWyjazdOgółem
Win %
40%
30%
35%
Śr. goli/mecz
1.40
2.40
1.90
Strzelone
0.80
1.40
1.10
Stracone
0.60
1.00
0.80
BTTS %
30%
70%
50%
Czyste konto %
50%
30%
40%
Nie strzelił %
30%
10%
20%
Posiadanie piłki
58%
49%
53%
Śr. strzały/mecz
13.40
10.40
11.90
Śr. faule/mecz
10.60
11.80
11.20

Ostatnie 10 meczów

Velez Sarsfield jest o +56% lepsza pod względem strzelonych bramek
0.90 gola/mecz
Deportivo Riestra u siebie
1.40 gola/mecz
Velez Sarsfield na wyjeździe

Progi bramkowe

Deportivo RiestraVelez Sarsfield
Over 0.5
70% (7/10)
90% (9/10)
Over 1.5
50% (5/10)
80% (8/10)
Over 2.5
10% (1/10)
30% (3/10)
Over 3.5
0% (0/10)
30% (3/10)
Nie strzelił
50% (5/10)
10% (1/10)
1. połowa — 1-2 gole
45% (9/20)
60% (12/20)
1. połowa — 1-3 gole
50% (10/20)
70% (14/20)
2. połowa — 1-2 gole
55% (11/20)
60% (12/20)
2. połowa — 1-3 gole
55% (11/20)
60% (12/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Velez Sarsfield notuje o 14% wyższy wynik niż Deportivo Riestra pod względem średniej rożnych w meczu.

OgółemDeportivo RiestraVelez Sarsfield
Match Corners AVG
8.61 (38/40)
8.00 (18/20)
9.15 (20/20)
Over 6.5 Corners
74% (28/38)
72% (13/18)
75% (15/20)
Over 7.5 Corners
63% (24/38)
67% (12/18)
60% (12/20)
Over 8.5 Corners
47% (18/38)
50% (9/18)
45% (9/20)
Over 9.5 Corners
37% (14/38)
33% (6/18)
40% (8/20)
Over 10.5 Corners
29% (11/38)
22% (4/18)
35% (7/20)
Over 11.5 Corners
16% (6/38)
6% (1/18)
25% (5/20)
Over 12.5 Corners
11% (4/38)
0% (0/18)
20% (4/20)
Over 13.5 Corners
5% (2/38)
0% (0/18)
10% (2/20)
Over 14.5 Corners
5% (2/38)
0% (0/18)
10% (2/20)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemDeportivo RiestraVelez Sarsfield
Corners Earned Match
4.25
4.00
4.50
More Corners Than Opponent
45% (18/40)
55% (11/20)
35% (7/20)
Over 2.5 Corners Earned
73% (29/40)
70% (14/20)
75% (15/20)
Over 3.5 Corners Earned
57% (23/40)
45% (9/20)
70% (14/20)
Over 4.5 Corners Earned
40% (16/40)
40% (8/20)
40% (8/20)
Over 5.5 Corners Earned
28% (11/40)
30% (6/20)
25% (5/20)
Over 6.5 Corners Earned
20% (8/40)
25% (5/20)
15% (3/20)
Over 7.5 Corners Earned
5% (2/40)
5% (1/20)
5% (1/20)
Over 8.5 Corners Earned
3% (1/40)
0% (0/20)
5% (1/20)
Corners Earned
170
80
90

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Deportivo Riestra notuje o 11% wyższy wynik niż Velez Sarsfield pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemDeportivo RiestraVelez Sarsfield
Match Cards AVG
5.47 (40/40)
5.75 (20/20)
5.20 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 2.5 Cards
98% (39/40)
100% (20/20)
95% (19/20)
Over 3.5 Cards
83% (33/40)
90% (18/20)
75% (15/20)
Over 4.5 Cards
60% (24/40)
75% (15/20)
45% (9/20)
Over 5.5 Cards
48% (19/40)
55% (11/20)
40% (8/20)
Over 6.5 Cards
25% (10/40)
20% (4/20)
30% (6/20)
Over 7.5 Cards
18% (7/40)
15% (3/20)
20% (4/20)
Total Cards
219
115
104
Highest in a Match
11
11
11
Lowest in a Match
2
3
2

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemDeportivo RiestraVelez Sarsfield
Under 0.5
20% (8/40)
30% (6/20)
10% (2/20)
Under 1.5
48% (19/40)
50% (10/20)
45% (9/20)
Under 2.5
85% (34/40)
90% (18/20)
80% (16/20)
Under 3.5
90% (36/40)
100% (20/20)
80% (16/20)
Under 4.5
98% (39/40)
100% (20/20)
95% (19/20)
Under 5.5
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Liga Profesional — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Independ. Rivadavia161042342.13
2Estudiantes L.P.16943311.94
3Boca Juniors16862301.88
4River Plate16925291.81
5Argentinos JRS16853291.81
6Velez Sarsfield16772281.75
7Rosario Central16844281.75
8Belgrano Cordoba16754261.63
9Talleres Cordoba16754261.63
10Gimnasia L.P.16826261.63
11Independiente16664241.50
12Lanus16664241.50
13Huracan16574221.38
14San Lorenzo16574221.38
15Union Santa Fe16565211.31
16Racing Club16565211.31
17Instituto Cordoba16637211.31
18Barracas Central16565211.31
19Tigre16484201.25
20Defensa Y Justicia16475191.19
21Sarmiento Junin16619191.19
22Gimnasia M.16547191.19
23Banfield16538181.13
24Platense16376161.00
26Newells Old Boys16367150.94
27Atletico Tucuman16358140.88
28Deportivo Riestra16187110.69
29Aldosivi1608880.50