Football Stats
Herb Instituto Cordoba
Instituto CordobaŚr. pkt/mecz 1.70
Argentyna / Liga Profesional1 września 2026 02:15
Herb San Lorenzo
San LorenzoŚr. pkt/mecz 1.35

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

6 spotkań — z perspektywy Instituto Cordoba

Streaki - Instituto Cordoba

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Instituto Cordoba — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Instituto Cordoba — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Instituto Cordoba — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
  • Instituto Cordoba — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Instituto Cordoba — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Instituto Cordoba — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Instituto Cordoba — więcej goli pada w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Instituto Cordoba — powyżej 1.5 spalonych (9/10, 90%)
  • Instituto Cordoba — powyżej 39.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
  • Instituto Cordoba — powyżej 6.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Instituto Cordoba — poniżej 2.5 gola w meczu (15/20, 75%)
  • Instituto Cordoba — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (15/20, 75%)
  • Instituto Cordoba — poniżej 4.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Instituto Cordoba — poniżej 11.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Instituto Cordoba — powyżej 3.5 kartek (7/10, 70%)
  • Instituto Cordoba — poniżej 5.5 kartek (7/10, 70%)
  • Instituto Cordoba — powyżej 3.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
  • Instituto Cordoba — poniżej 5.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Streaki - San Lorenzo

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • San Lorenzo — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (10/10, 100%)
  • San Lorenzo — jest niepokonany na wyjeździe (8/10, 80%)
  • San Lorenzo — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • San Lorenzo — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
  • San Lorenzo — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • San Lorenzo — poniżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • San Lorenzo — poniżej 11.5 rożnych (9/10, 90%)
  • San Lorenzo — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (17/20, 85%)
  • San Lorenzo — powyżej 49.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
  • San Lorenzo — powyżej 2.5 spalonych (8/10, 80%)
  • San Lorenzo — poniżej 6.5 kartek (8/10, 80%)
  • San Lorenzo — poniżej 4.5 spalonych (7/10, 70%)
  • San Lorenzo — powyżej 4.5 kartek (7/10, 70%)
  • San Lorenzo — powyżej 4.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
  • San Lorenzo — poniżej 6.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Serie - Instituto Cordoba

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Instituto Cordoba — jest niepokonany w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Instituto Cordoba — poniżej 2.5 gola w meczu w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Instituto Cordoba — jest niepokonany w 1. połowie w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Instituto Cordoba — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 56 meczach z rzędu
  • 🔥 Instituto Cordoba — powyżej 1.5 spalonych w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Instituto Cordoba — poniżej 12.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Instituto Cordoba — poniżej 8.5 rożnych zdobytych w 31 meczach z rzędu

Serie - San Lorenzo

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 San Lorenzo — poniżej 2.5 gola w meczu w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 San Lorenzo — nie wygrywa 1. połowę w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 San Lorenzo — powyżej 49.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 San Lorenzo — powyżej 2.5 spalonych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 San Lorenzo — poniżej 8.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 San Lorenzo — powyżej 4.5 kartek w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 San Lorenzo — powyżej 4.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 San Lorenzo — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 6 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
01.09Herb Instituto CordobaInstituto Cordoba10Herb San LorenzoSan Lorenzo
24.02Herb San LorenzoSan Lorenzo11Herb Instituto CordobaInstituto Cordoba
23.08Herb San LorenzoSan Lorenzo10Herb Instituto CordobaInstituto Cordoba
18.02Herb Instituto CordobaInstituto Cordoba01Herb San LorenzoSan Lorenzo
05.10Herb Instituto CordobaInstituto Cordoba20Herb San LorenzoSan Lorenzo
20.05Herb San LorenzoSan Lorenzo20Herb Instituto CordobaInstituto Cordoba

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Instituto Cordoba jest o 67% lepsza niż San Lorenzo pod względem odsetku wygranych meczów.

Instituto CordobaDomWyjazdOgółem
Win %
60%
40%
50%
Śr. goli/mecz
2.30
1.40
1.85
Strzelone
1.40
0.70
1.05
Stracone
0.90
0.70
0.80
BTTS %
50%
20%
35%
Czyste konto %
30%
50%
40%
Nie strzelił %
20%
40%
30%
Posiadanie piłki
50%
47%
49%
Śr. strzały/mecz
12.90
14.11
13.47
Śr. faule/mecz
15.30
11.78
13.63
San LorenzoDomWyjazdOgółem
Win %
50%
10%
30%
Śr. goli/mecz
2.00
0.90
1.45
Strzelone
1.00
0.40
0.70
Stracone
1.00
0.50
0.75
BTTS %
30%
30%
30%
Czyste konto %
60%
50%
55%
Nie strzelił %
20%
60%
40%
Posiadanie piłki
53%
49%
51%
Śr. strzały/mecz
12.90
7.40
10.15
Śr. faule/mecz
10.60
12.00
11.30

Ostatnie 10 meczów

Instituto Cordoba jest o +250% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.40 gola/mecz
Instituto Cordoba u siebie
0.40 gola/mecz
San Lorenzo na wyjeździe

Progi bramkowe

Instituto CordobaSan Lorenzo
Over 0.5
100% (10/10)
60% (6/10)
Over 1.5
70% (7/10)
30% (3/10)
Over 2.5
50% (5/10)
0% (0/10)
Over 3.5
10% (1/10)
0% (0/10)
Nie strzelił
20% (2/10)
60% (6/10)
1. połowa — 1-2 gole
50% (10/20)
50% (10/20)
1. połowa — 1-3 gole
55% (11/20)
50% (10/20)
2. połowa — 1-2 gole
75% (15/20)
55% (11/20)
2. połowa — 1-3 gole
80% (16/20)
55% (11/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.

OgółemInstituto CordobaSan Lorenzo
Match Corners AVG
8.50 (38/40)
8.74 (19/20)
8.26 (19/20)
Over 6.5 Corners
68% (26/38)
74% (14/19)
63% (12/19)
Over 7.5 Corners
55% (21/38)
58% (11/19)
53% (10/19)
Over 8.5 Corners
47% (18/38)
53% (10/19)
42% (8/19)
Over 9.5 Corners
37% (14/38)
37% (7/19)
37% (7/19)
Over 10.5 Corners
29% (11/38)
32% (6/19)
26% (5/19)
Over 11.5 Corners
16% (6/38)
21% (4/19)
11% (2/19)
Over 12.5 Corners
8% (3/38)
11% (2/19)
5% (1/19)
Over 13.5 Corners
5% (2/38)
5% (1/19)
5% (1/19)
Over 14.5 Corners
3% (1/38)
0% (0/19)
5% (1/19)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemInstituto CordobaSan Lorenzo
Corners Earned Match
4.33
5.00
3.65
More Corners Than Opponent
53% (21/40)
55% (11/20)
50% (10/20)
Over 2.5 Corners Earned
78% (31/40)
95% (19/20)
60% (12/20)
Over 3.5 Corners Earned
63% (25/40)
70% (14/20)
55% (11/20)
Over 4.5 Corners Earned
43% (17/40)
60% (12/20)
25% (5/20)
Over 5.5 Corners Earned
30% (12/40)
40% (8/20)
20% (4/20)
Over 6.5 Corners Earned
20% (8/40)
25% (5/20)
15% (3/20)
Over 7.5 Corners Earned
10% (4/40)
15% (3/20)
5% (1/20)
Over 8.5 Corners Earned
3% (1/40)
0% (0/20)
5% (1/20)
Corners Earned
173
100
73

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.

OgółemInstituto CordobaSan Lorenzo
Match Cards AVG
5.47 (40/40)
5.40 (20/20)
5.55 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 2.5 Cards
95% (38/40)
90% (18/20)
100% (20/20)
Over 3.5 Cards
80% (32/40)
75% (15/20)
85% (17/20)
Over 4.5 Cards
60% (24/40)
55% (11/20)
65% (13/20)
Over 5.5 Cards
45% (18/40)
45% (9/20)
45% (9/20)
Over 6.5 Cards
30% (12/40)
35% (7/20)
25% (5/20)
Over 7.5 Cards
25% (10/40)
30% (6/20)
20% (4/20)
Total Cards
219
108
111
Highest in a Match
9
9
9
Lowest in a Match
2
2
3

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemInstituto CordobaSan Lorenzo
Under 0.5
15% (6/40)
5% (1/20)
25% (5/20)
Under 1.5
50% (20/40)
40% (8/20)
60% (12/20)
Under 2.5
83% (33/40)
75% (15/20)
90% (18/20)
Under 3.5
95% (38/40)
95% (19/20)
95% (19/20)
Under 4.5
98% (39/40)
100% (20/20)
95% (19/20)
Under 5.5
98% (39/40)
100% (20/20)
95% (19/20)
Liga Profesional — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Independ. Rivadavia161042342.13
2Estudiantes L.P.16943311.94
3Boca Juniors16862301.88
4River Plate16925291.81
5Argentinos JRS16853291.81
6Velez Sarsfield16772281.75
7Rosario Central16844281.75
8Belgrano Cordoba16754261.63
9Talleres Cordoba16754261.63
10Gimnasia L.P.16826261.63
11Independiente16664241.50
12Lanus16664241.50
13Huracan16574221.38
14San Lorenzo16574221.38
15Union Santa Fe16565211.31
16Racing Club16565211.31
17Instituto Cordoba16637211.31
18Barracas Central16565211.31
19Tigre16484201.25
20Defensa Y Justicia16475191.19
21Sarmiento Junin16619191.19
22Gimnasia M.16547191.19
23Banfield16538181.13
24Platense16376161.00
26Newells Old Boys16367150.94
27Atletico Tucuman16358140.88
28Deportivo Riestra16187110.69
29Aldosivi1608880.50