Football Stats
Herb San Lorenzo
San LorenzoŚr. pkt/mecz 1.30
Argentyna / Liga Profesional6 września 2026 00:00
Herb Talleres Cordoba
Talleres CordobaŚr. pkt/mecz 1.35

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

10 spotkań — z perspektywy San Lorenzo

Streaki - San Lorenzo

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • San Lorenzo — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • San Lorenzo — nie wygrywa 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
  • San Lorenzo — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • San Lorenzo — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • San Lorenzo — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
  • San Lorenzo — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (17/20, 85%)
  • San Lorenzo — powyżej 49.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
  • San Lorenzo — poniżej 11.5 rożnych (8/10, 80%)
  • San Lorenzo — jest niepokonany w 1. połowie (14/20, 70%)
  • San Lorenzo — powyżej 2.5 spalonych (7/10, 70%)
  • San Lorenzo — poniżej 3.5 spalonych (7/10, 70%)
  • San Lorenzo — powyżej 7.5 rożnych (7/10, 70%)
  • San Lorenzo — powyżej 4.5 kartek (7/10, 70%)
  • San Lorenzo — poniżej 6.5 kartek (7/10, 70%)
  • San Lorenzo — powyżej 4.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Streaki - Talleres Cordoba

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Talleres Cordoba — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Talleres Cordoba — jest niepokonany na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Talleres Cordoba — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Talleres Cordoba — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Talleres Cordoba — powyżej 2.5 spalonych (9/10, 90%)
  • Talleres Cordoba — powyżej 3.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Talleres Cordoba — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (16/20, 80%)
  • Talleres Cordoba — powyżej 49.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Talleres Cordoba — powyżej 7.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Talleres Cordoba — poniżej 11.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Talleres Cordoba — powyżej 3.5 kartek (7/10, 70%)
  • Talleres Cordoba — poniżej 6.5 kartek (7/10, 70%)

Serie - San Lorenzo

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 San Lorenzo — poniżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 San Lorenzo — poniżej 2.5 gola w meczu w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 San Lorenzo — jest niepokonany w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 San Lorenzo — poniżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 San Lorenzo — nie wygrywa 1. połowę w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 San Lorenzo — remisuje 1. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 San Lorenzo — powyżej 49.5 punktów kartkowych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 San Lorenzo — poniżej 12.5 rożnych w 15 meczach z rzędu
  • 🔥 San Lorenzo — powyżej 4.5 kartek w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 San Lorenzo — powyżej 4.5 kartek łącznie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 San Lorenzo — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 7 meczach z rzędu

Serie - Talleres Cordoba

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Talleres Cordoba — powyżej 29.5 punktów kartkowych w 11 meczach z rzędu
  • 🔥 Talleres Cordoba — powyżej 8.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Talleres Cordoba — poniżej 12.5 rożnych w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Talleres Cordoba — powyżej 2.5 kartek w 11 meczach z rzędu
  • 🔥 Talleres Cordoba — powyżej 2.5 kartek łącznie w 11 meczach z rzędu
  • 🔥 Talleres Cordoba — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 5 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
01.03Herb Talleres CordobaTalleres Cordoba00Herb San LorenzoSan Lorenzo
11.07Herb Talleres CordobaTalleres Cordoba12Herb San LorenzoSan Lorenzo
25.01Herb San LorenzoSan Lorenzo10Herb Talleres CordobaTalleres Cordoba
25.08Herb San LorenzoSan Lorenzo20Herb Talleres CordobaTalleres Cordoba
17.04Herb Talleres CordobaTalleres Cordoba00Herb San LorenzoSan Lorenzo
25.07Herb San LorenzoSan Lorenzo11Herb Talleres CordobaTalleres Cordoba
13.03Herb Talleres CordobaTalleres Cordoba01Herb San LorenzoSan Lorenzo
16.08Herb Talleres CordobaTalleres Cordoba20Herb San LorenzoSan Lorenzo
13.12Herb San LorenzoSan Lorenzo02Herb Talleres CordobaTalleres Cordoba
16.02Herb Talleres CordobaTalleres Cordoba10Herb San LorenzoSan Lorenzo

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Talleres Cordoba jest o 17% lepsza niż San Lorenzo pod względem odsetku wygranych meczów.

San LorenzoDomWyjazdOgółem
Win %
50%
10%
30%
Śr. goli/mecz
2.00
1.00
1.50
Strzelone
1.00
0.40
0.70
Stracone
1.00
0.60
0.80
BTTS %
30%
30%
30%
Czyste konto %
60%
40%
50%
Nie strzelił %
20%
60%
40%
Posiadanie piłki
53%
50%
51%
Śr. strzały/mecz
12.90
7.40
10.15
Śr. faule/mecz
10.60
11.70
11.15
Talleres CordobaDomWyjazdOgółem
Win %
30%
40%
35%
Śr. goli/mecz
2.00
2.00
2.00
Strzelone
0.90
1.10
1.00
Stracone
1.10
0.90
1.00
BTTS %
30%
40%
35%
Czyste konto %
40%
40%
40%
Nie strzelił %
50%
40%
45%
Posiadanie piłki
56%
50%
53%
Śr. strzały/mecz
14.50
10.00
12.25
Śr. faule/mecz
10.30
12.80
11.55

Ostatnie 10 meczów

Talleres Cordoba jest o +10% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.00 gola/mecz
San Lorenzo u siebie
1.10 gola/mecz
Talleres Cordoba na wyjeździe

Progi bramkowe

San LorenzoTalleres Cordoba
Over 0.5
90% (9/10)
80% (8/10)
Over 1.5
50% (5/10)
60% (6/10)
Over 2.5
20% (2/10)
40% (4/10)
Over 3.5
10% (1/10)
20% (2/10)
Nie strzelił
20% (2/10)
40% (4/10)
1. połowa — 1-2 gole
50% (10/20)
50% (10/20)
1. połowa — 1-3 gole
50% (10/20)
50% (10/20)
2. połowa — 1-2 gole
60% (12/20)
50% (10/20)
2. połowa — 1-3 gole
60% (12/20)
70% (14/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Talleres Cordoba notuje o 13% wyższy wynik niż San Lorenzo pod względem średniej rożnych w meczu.

OgółemSan LorenzoTalleres Cordoba
Match Corners AVG
9.08 (39/40)
8.53 (19/20)
9.60 (20/20)
Over 6.5 Corners
69% (27/39)
63% (12/19)
75% (15/20)
Over 7.5 Corners
64% (25/39)
58% (11/19)
70% (14/20)
Over 8.5 Corners
54% (21/39)
47% (9/19)
60% (12/20)
Over 9.5 Corners
46% (18/39)
42% (8/19)
50% (10/20)
Over 10.5 Corners
38% (15/39)
32% (6/19)
45% (9/20)
Over 11.5 Corners
21% (8/39)
16% (3/19)
25% (5/20)
Over 12.5 Corners
13% (5/39)
5% (1/19)
20% (4/20)
Over 13.5 Corners
10% (4/39)
5% (1/19)
15% (3/20)
Over 14.5 Corners
8% (3/39)
5% (1/19)
10% (2/20)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemSan LorenzoTalleres Cordoba
Corners Earned Match
3.85
3.60
4.10
More Corners Than Opponent
45% (18/40)
45% (9/20)
45% (9/20)
Over 2.5 Corners Earned
60% (24/40)
60% (12/20)
60% (12/20)
Over 3.5 Corners Earned
50% (20/40)
55% (11/20)
45% (9/20)
Over 4.5 Corners Earned
30% (12/40)
25% (5/20)
35% (7/20)
Over 5.5 Corners Earned
25% (10/40)
20% (4/20)
30% (6/20)
Over 6.5 Corners Earned
18% (7/40)
15% (3/20)
20% (4/20)
Over 7.5 Corners Earned
13% (5/40)
5% (1/20)
20% (4/20)
Over 8.5 Corners Earned
8% (3/40)
5% (1/20)
10% (2/20)
Corners Earned
154
72
82

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.

OgółemSan LorenzoTalleres Cordoba
Match Cards AVG
5.33 (40/40)
5.45 (20/20)
5.20 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 2.5 Cards
95% (38/40)
100% (20/20)
90% (18/20)
Over 3.5 Cards
83% (33/40)
85% (17/20)
80% (16/20)
Over 4.5 Cards
53% (21/40)
65% (13/20)
40% (8/20)
Over 5.5 Cards
38% (15/40)
45% (9/20)
30% (6/20)
Over 6.5 Cards
28% (11/40)
25% (5/20)
30% (6/20)
Over 7.5 Cards
20% (8/40)
15% (3/20)
25% (5/20)
Total Cards
213
109
104
Highest in a Match
12
9
12
Lowest in a Match
2
3
2

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemSan LorenzoTalleres Cordoba
Under 0.5
20% (8/40)
20% (4/20)
20% (4/20)
Under 1.5
50% (20/40)
60% (12/20)
40% (8/20)
Under 2.5
75% (30/40)
90% (18/20)
60% (12/20)
Under 3.5
88% (35/40)
95% (19/20)
80% (16/20)
Under 4.5
98% (39/40)
95% (19/20)
100% (20/20)
Under 5.5
98% (39/40)
95% (19/20)
100% (20/20)
Liga Profesional — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Independ. Rivadavia161042342.13
2Estudiantes L.P.16943311.94
3Boca Juniors16862301.88
4River Plate16925291.81
5Argentinos JRS16853291.81
6Velez Sarsfield16772281.75
7Rosario Central16844281.75
8Belgrano Cordoba16754261.63
9Talleres Cordoba16754261.63
10Gimnasia L.P.16826261.63
11Independiente16664241.50
12Lanus16664241.50
13Huracan16574221.38
14San Lorenzo16574221.38
15Union Santa Fe16565211.31
16Racing Club16565211.31
17Instituto Cordoba16637211.31
18Barracas Central16565211.31
19Tigre16484201.25
20Defensa Y Justicia16475191.19
21Sarmiento Junin16619191.19
22Gimnasia M.16547191.19
23Banfield16538181.13
24Platense16376161.00
26Newells Old Boys16367150.94
27Atletico Tucuman16358140.88
28Deportivo Riestra16187110.69
29Aldosivi1608880.50