Football Stats
Herb Velez Sarsfield
Velez SarsfieldŚr. pkt/mecz 1.55
Argentyna / Liga Profesional6 września 2026 02:15
Herb Estudiantes L.P.
Estudiantes L.P.Śr. pkt/mecz 1.55

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

10 spotkań — z perspektywy Velez Sarsfield

Streaki - Velez Sarsfield

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Velez Sarsfield — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
  • Velez Sarsfield — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Velez Sarsfield — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
  • Velez Sarsfield — poniżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Velez Sarsfield — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Velez Sarsfield — powyżej 2.5 spalonych (9/10, 90%)
  • Velez Sarsfield — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (17/20, 85%)
  • Velez Sarsfield — powyżej 7.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Velez Sarsfield — powyżej 39.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Velez Sarsfield — poniżej 4.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Velez Sarsfield — poniżej 11.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Velez Sarsfield — powyżej 3.5 kartek (7/10, 70%)
  • Velez Sarsfield — powyżej 3.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Streaki - Estudiantes L.P.

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Estudiantes L.P. — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Estudiantes L.P. — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Estudiantes L.P. — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Estudiantes L.P. — powyżej 1.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Estudiantes L.P. — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (16/20, 80%)
  • Estudiantes L.P. — jest niepokonany w 1. połowie (14/20, 70%)
  • Estudiantes L.P. — powyżej 29.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Estudiantes L.P. — poniżej 8.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Estudiantes L.P. — powyżej 2.5 kartek (7/10, 70%)
  • Estudiantes L.P. — poniżej 6.5 kartek (7/10, 70%)
  • Estudiantes L.P. — powyżej 2.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
  • Estudiantes L.P. — poniżej 6.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Serie - Velez Sarsfield

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Velez Sarsfield — jest niepokonany w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Velez Sarsfield — obie drużyny strzelają (BTTS) w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Velez Sarsfield — powyżej 1.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Velez Sarsfield — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Velez Sarsfield — powyżej 29.5 punktów kartkowych w 20 meczach z rzędu
  • 🔥 Velez Sarsfield — powyżej 3.5 spalonych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Velez Sarsfield — powyżej 7.5 rożnych w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Velez Sarsfield — powyżej 2.5 kartek w 20 meczach z rzędu
  • 🔥 Velez Sarsfield — powyżej 2.5 kartek łącznie w 20 meczach z rzędu
  • 🔥 Velez Sarsfield — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 7 meczach z rzędu

Serie - Estudiantes L.P.

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Estudiantes L.P. — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 148 meczach z rzędu
  • 🔥 Estudiantes L.P. — powyżej 1.5 spalonych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Estudiantes L.P. — poniżej 11.5 rożnych w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Estudiantes L.P. — poniżej 7.5 rożnych zdobytych w 13 meczach z rzędu
  • 🔥 Estudiantes L.P. — ma więcej rożnych niż przeciwnik w 3 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
02.03Herb Estudiantes L.P.Estudiantes L.P.01Herb Velez SarsfieldVelez Sarsfield
24.09Herb Velez SarsfieldVelez Sarsfield20Herb Estudiantes L.P.Estudiantes L.P.
08.05Herb Estudiantes L.P.Estudiantes L.P.20Herb Velez SarsfieldVelez Sarsfield
17.10Herb Velez SarsfieldVelez Sarsfield40Herb Estudiantes L.P.Estudiantes L.P.
07.03Herb Velez SarsfieldVelez Sarsfield11Herb Estudiantes L.P.Estudiantes L.P.
28.11Herb Estudiantes L.P.Estudiantes L.P.10Herb Velez SarsfieldVelez Sarsfield
28.12Herb Velez SarsfieldVelez Sarsfield23Herb Estudiantes L.P.Estudiantes L.P.
31.08Herb Estudiantes L.P.Estudiantes L.P.01Herb Velez SarsfieldVelez Sarsfield
29.01Herb Estudiantes L.P.Estudiantes L.P.12Herb Velez SarsfieldVelez Sarsfield
31.03Herb Velez SarsfieldVelez Sarsfield33Herb Estudiantes L.P.Estudiantes L.P.

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Estudiantes L.P. jest o 29% lepsza niż Velez Sarsfield pod względem odsetku wygranych meczów.

Velez SarsfieldDomWyjazdOgółem
Win %
40%
30%
35%
Śr. goli/mecz
1.40
2.40
1.90
Strzelone
0.80
1.40
1.10
Stracone
0.60
1.00
0.80
BTTS %
30%
70%
50%
Czyste konto %
50%
30%
40%
Nie strzelił %
30%
10%
20%
Posiadanie piłki
58%
52%
55%
Śr. strzały/mecz
13.40
10.40
11.90
Śr. faule/mecz
10.60
11.30
10.95
Estudiantes L.P.DomWyjazdOgółem
Win %
50%
40%
45%
Śr. goli/mecz
2.30
1.40
1.85
Strzelone
1.70
0.70
1.20
Stracone
0.60
0.70
0.65
BTTS %
20%
10%
15%
Czyste konto %
50%
50%
50%
Nie strzelił %
50%
60%
55%
Posiadanie piłki
58%
55%
56%
Śr. strzały/mecz
17.33
11.90
14.47
Śr. faule/mecz
10.67
12.70
11.74

Ostatnie 10 meczów

Velez Sarsfield jest o +14% lepsza pod względem strzelonych bramek
0.80 gola/mecz
Velez Sarsfield u siebie
0.70 gola/mecz
Estudiantes L.P. na wyjeździe

Progi bramkowe

Velez SarsfieldEstudiantes L.P.
Over 0.5
90% (9/10)
80% (8/10)
Over 1.5
30% (3/10)
50% (5/10)
Over 2.5
10% (1/10)
10% (1/10)
Over 3.5
10% (1/10)
0% (0/10)
Nie strzelił
30% (3/10)
60% (6/10)
1. połowa — 1-2 gole
55% (11/20)
40% (8/20)
1. połowa — 1-3 gole
65% (13/20)
45% (9/20)
2. połowa — 1-2 gole
65% (13/20)
50% (10/20)
2. połowa — 1-3 gole
65% (13/20)
60% (12/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Velez Sarsfield notuje o 18% wyższy wynik niż Estudiantes L.P. pod względem średniej rożnych w meczu.

OgółemVelez SarsfieldEstudiantes L.P.
Match Corners AVG
8.44 (39/40)
9.10 (20/20)
7.74 (19/20)
Over 6.5 Corners
72% (28/39)
75% (15/20)
68% (13/19)
Over 7.5 Corners
54% (21/39)
60% (12/20)
47% (9/19)
Over 8.5 Corners
41% (16/39)
40% (8/20)
42% (8/19)
Over 9.5 Corners
36% (14/39)
40% (8/20)
32% (6/19)
Over 10.5 Corners
26% (10/39)
35% (7/20)
16% (3/19)
Over 11.5 Corners
21% (8/39)
25% (5/20)
16% (3/19)
Over 12.5 Corners
10% (4/39)
20% (4/20)
0% (0/19)
Over 13.5 Corners
5% (2/39)
10% (2/20)
0% (0/19)
Over 14.5 Corners
5% (2/39)
10% (2/20)
0% (0/19)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemVelez SarsfieldEstudiantes L.P.
Corners Earned Match
4.33
4.50
4.15
More Corners Than Opponent
40% (16/40)
35% (7/20)
45% (9/20)
Over 2.5 Corners Earned
73% (29/40)
75% (15/20)
70% (14/20)
Over 3.5 Corners Earned
63% (25/40)
70% (14/20)
55% (11/20)
Over 4.5 Corners Earned
45% (18/40)
40% (8/20)
50% (10/20)
Over 5.5 Corners Earned
28% (11/40)
25% (5/20)
30% (6/20)
Over 6.5 Corners Earned
18% (7/40)
15% (3/20)
20% (4/20)
Over 7.5 Corners Earned
8% (3/40)
5% (1/20)
10% (2/20)
Over 8.5 Corners Earned
5% (2/40)
5% (1/20)
5% (1/20)
Corners Earned
173
90
83

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.

OgółemVelez SarsfieldEstudiantes L.P.
Match Cards AVG
5.38 (40/40)
5.25 (20/20)
5.50 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 2.5 Cards
93% (37/40)
100% (20/20)
85% (17/20)
Over 3.5 Cards
75% (30/40)
75% (15/20)
75% (15/20)
Over 4.5 Cards
55% (22/40)
45% (9/20)
65% (13/20)
Over 5.5 Cards
43% (17/40)
40% (8/20)
45% (9/20)
Over 6.5 Cards
35% (14/40)
30% (6/20)
40% (8/20)
Over 7.5 Cards
20% (8/40)
20% (4/20)
20% (4/20)
Total Cards
215
105
110
Highest in a Match
11
11
10
Lowest in a Match
2
3
2

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemVelez SarsfieldEstudiantes L.P.
Under 0.5
15% (6/40)
10% (2/20)
20% (4/20)
Under 1.5
45% (18/40)
45% (9/20)
45% (9/20)
Under 2.5
75% (30/40)
80% (16/20)
70% (14/20)
Under 3.5
83% (33/40)
80% (16/20)
85% (17/20)
Under 4.5
95% (38/40)
95% (19/20)
95% (19/20)
Under 5.5
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Liga Profesional — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Independ. Rivadavia161042342.13
2Estudiantes L.P.16943311.94
3Boca Juniors16862301.88
4River Plate16925291.81
5Argentinos JRS16853291.81
6Velez Sarsfield16772281.75
7Rosario Central16844281.75
8Belgrano Cordoba16754261.63
9Talleres Cordoba16754261.63
10Gimnasia L.P.16826261.63
11Independiente16664241.50
12Lanus16664241.50
13Huracan16574221.38
14San Lorenzo16574221.38
15Union Santa Fe16565211.31
16Racing Club16565211.31
17Instituto Cordoba16637211.31
18Barracas Central16565211.31
19Tigre16484201.25
20Defensa Y Justicia16475191.19
21Sarmiento Junin16619191.19
22Gimnasia M.16547191.19
23Banfield16538181.13
24Platense16376161.00
26Newells Old Boys16367150.94
27Atletico Tucuman16358140.88
28Deportivo Riestra16187110.69
29Aldosivi1608880.50