Football Stats
Herb Banfield
BanfieldŚr. pkt/mecz 1.20
Argentyna / Liga Profesional13 września 2026 22:00
Herb Barracas Central
Barracas CentralŚr. pkt/mecz 1.50

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

6 spotkań — z perspektywy Banfield

2W — Banfield2D2W — Barracas Central

Streaki - Banfield

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Banfield — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Banfield — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • Banfield — nie wygrywa 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
  • Banfield — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Banfield — poniżej 49.5 punktów kartkowych (9/10, 90%)
  • Banfield — poniżej 4.5 kartek (9/10, 90%)
  • Banfield — poniżej 4.5 kartek łącznie (9/10, 90%)
  • Banfield — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (18/20, 90%)
  • Banfield — poniżej 8.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Banfield — jest niepokonany w 1. połowie (15/20, 75%)
  • Banfield — powyżej 19.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Banfield — powyżej 2.5 spalonych (7/10, 70%)

Streaki - Barracas Central

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Barracas Central — jest niepokonany na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Barracas Central — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Barracas Central — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Barracas Central — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (19/20, 95%)
  • Barracas Central — poniżej 4.5 spalonych (9/10, 90%)
  • Barracas Central — poniżej 8.5 rożnych (9/10, 90%)
  • Barracas Central — powyżej 29.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
  • Barracas Central — powyżej 2.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Barracas Central — poniżej 5.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Barracas Central — powyżej 0.5 gola w 1. połowie (15/20, 75%)
  • Barracas Central — jest niepokonany w 2. połowie (14/20, 70%)
  • Barracas Central — powyżej 2.5 kartek (7/10, 70%)
  • Barracas Central — poniżej 4.5 kartek (7/10, 70%)
  • Barracas Central — powyżej 2.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Serie - Banfield

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Banfield — poniżej 49.5 punktów kartkowych w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 Banfield — powyżej 2.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Banfield — poniżej 7.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Banfield — poniżej 4.5 kartek w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 Banfield — poniżej 4.5 kartek łącznie w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 Banfield — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 13 meczach z rzędu

Serie - Barracas Central

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Barracas Central — powyżej 29.5 punktów kartkowych w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Barracas Central — powyżej 2.5 spalonych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Barracas Central — poniżej 4.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Barracas Central — powyżej 7.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Barracas Central — poniżej 8.5 rożnych w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Barracas Central — powyżej 2.5 kartek w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Barracas Central — poniżej 5.5 kartek w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Barracas Central — powyżej 2.5 kartek łącznie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Barracas Central — poniżej 5.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Barracas Central — poniżej 7.5 rożnych zdobytych w 80 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
02.05Herb Barracas CentralBarracas Central12Herb BanfieldBanfield
28.07Herb BanfieldBanfield13Herb Barracas CentralBarracas Central
01.02Herb Barracas CentralBarracas Central10Herb BanfieldBanfield
16.09Herb Barracas CentralBarracas Central01Herb BanfieldBanfield
29.04Herb BanfieldBanfield00Herb Barracas CentralBarracas Central
24.06Herb BanfieldBanfield11Herb Barracas CentralBarracas Central

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Barracas Central jest o 14% lepsza niż Banfield pod względem odsetku wygranych meczów.

BanfieldDomWyjazdOgółem
Win %
50%
20%
35%
Śr. goli/mecz
2.60
2.30
2.45
Strzelone
1.40
0.90
1.15
Stracone
1.20
1.40
1.30
BTTS %
40%
60%
50%
Czyste konto %
40%
20%
30%
Nie strzelił %
30%
30%
30%
Posiadanie piłki
44%
37%
40%
Śr. strzały/mecz
15.10
9.44
12.42
Śr. faule/mecz
11.60
11.22
11.42
Barracas CentralDomWyjazdOgółem
Win %
40%
40%
40%
Śr. goli/mecz
2.10
1.80
1.95
Strzelone
1.10
0.90
1.00
Stracone
1.00
0.90
0.95
BTTS %
60%
50%
55%
Czyste konto %
30%
40%
35%
Nie strzelił %
20%
30%
25%
Posiadanie piłki
46%
38%
42%
Śr. strzały/mecz
12.10
10.44
11.32
Śr. faule/mecz
12.50
14.22
13.32

Ostatnie 10 meczów

Banfield jest o +56% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.40 gola/mecz
Banfield u siebie
0.90 gola/mecz
Barracas Central na wyjeździe

Progi bramkowe

BanfieldBarracas Central
Over 0.5
90% (9/10)
80% (8/10)
Over 1.5
80% (8/10)
60% (6/10)
Over 2.5
50% (5/10)
30% (3/10)
Over 3.5
20% (2/10)
10% (1/10)
Nie strzelił
30% (3/10)
30% (3/10)
1. połowa — 1-2 gole
50% (10/20)
70% (14/20)
1. połowa — 1-3 gole
55% (11/20)
75% (15/20)
2. połowa — 1-2 gole
55% (11/20)
60% (12/20)
2. połowa — 1-3 gole
70% (14/20)
65% (13/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Banfield notuje o 21% wyższy wynik niż Barracas Central pod względem średniej rożnych w meczu.

OgółemBanfieldBarracas Central
Match Corners AVG
7.26 (38/40)
7.95 (19/20)
6.58 (19/20)
Over 6.5 Corners
58% (22/38)
58% (11/19)
58% (11/19)
Over 7.5 Corners
53% (20/38)
53% (10/19)
53% (10/19)
Over 8.5 Corners
29% (11/38)
42% (8/19)
16% (3/19)
Over 9.5 Corners
16% (6/38)
26% (5/19)
5% (1/19)
Over 10.5 Corners
11% (4/38)
16% (3/19)
5% (1/19)
Over 11.5 Corners
5% (2/38)
5% (1/19)
5% (1/19)
Over 12.5 Corners
0% (0/38)
0% (0/19)
0% (0/19)
Over 13.5 Corners
0% (0/38)
0% (0/19)
0% (0/19)
Over 14.5 Corners
0% (0/38)
0% (0/19)
0% (0/19)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemBanfieldBarracas Central
Corners Earned Match
3.00
3.65
2.35
More Corners Than Opponent
33% (13/40)
45% (9/20)
20% (4/20)
Over 2.5 Corners Earned
53% (21/40)
70% (14/20)
35% (7/20)
Over 3.5 Corners Earned
40% (16/40)
55% (11/20)
25% (5/20)
Over 4.5 Corners Earned
25% (10/40)
30% (6/20)
20% (4/20)
Over 5.5 Corners Earned
13% (5/40)
20% (4/20)
5% (1/20)
Over 6.5 Corners Earned
8% (3/40)
10% (2/20)
5% (1/20)
Over 7.5 Corners Earned
5% (2/40)
10% (2/20)
0% (0/20)
Over 8.5 Corners Earned
0% (0/40)
0% (0/20)
0% (0/20)
Corners Earned
120
73
47

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Barracas Central notuje o 13% wyższy wynik niż Banfield pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemBanfieldBarracas Central
Match Cards AVG
4.53 (40/40)
4.25 (20/20)
4.80 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
90% (36/40)
85% (17/20)
95% (19/20)
Over 2.5 Cards
83% (33/40)
80% (16/20)
85% (17/20)
Over 3.5 Cards
65% (26/40)
65% (13/20)
65% (13/20)
Over 4.5 Cards
38% (15/40)
30% (6/20)
45% (9/20)
Over 5.5 Cards
28% (11/40)
30% (6/20)
25% (5/20)
Over 6.5 Cards
20% (8/40)
15% (3/20)
25% (5/20)
Over 7.5 Cards
15% (6/40)
15% (3/20)
15% (3/20)
Total Cards
181
85
96
Highest in a Match
11
9
11
Lowest in a Match
1
1
1

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemBanfieldBarracas Central
Under 0.5
13% (5/40)
10% (2/20)
15% (3/20)
Under 1.5
33% (13/40)
30% (6/20)
35% (7/20)
Under 2.5
55% (22/40)
50% (10/20)
60% (12/20)
Under 3.5
88% (35/40)
80% (16/20)
95% (19/20)
Under 4.5
93% (37/40)
85% (17/20)
100% (20/20)
Under 5.5
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Liga Profesional — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Independ. Rivadavia161042342.13
2Estudiantes L.P.16943311.94
3Boca Juniors16862301.88
4River Plate16925291.81
5Argentinos JRS16853291.81
6Velez Sarsfield16772281.75
7Rosario Central16844281.75
8Belgrano Cordoba16754261.63
9Talleres Cordoba16754261.63
10Gimnasia L.P.16826261.63
11Independiente16664241.50
12Lanus16664241.50
13Huracan16574221.38
14San Lorenzo16574221.38
15Union Santa Fe16565211.31
16Racing Club16565211.31
17Instituto Cordoba16637211.31
18Barracas Central16565211.31
19Tigre16484201.25
20Defensa Y Justicia16475191.19
21Sarmiento Junin16619191.19
22Gimnasia M.16547191.19
23Banfield16538181.13
24Platense16376161.00
26Newells Old Boys16367150.94
27Atletico Tucuman16358140.88
28Deportivo Riestra16187110.69
29Aldosivi1608880.50