Football Stats
Herb Deportivo Riestra
Deportivo RiestraŚr. pkt/mecz 0.90
Argentyna / Liga Profesional13 września 2026 22:00
Herb Lanus
LanusŚr. pkt/mecz 1.15

Bezpośrednie starcia (H2H)

Mała próbka

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

4 spotkań — z perspektywy Deportivo Riestra

3W — Deportivo Riestra1D0W — Lanus

Streaki - Deportivo Riestra

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Deportivo Riestra — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (10/10, 100%)
  • Deportivo Riestra — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
  • Deportivo Riestra — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
  • Deportivo Riestra — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Deportivo Riestra — poniżej 11.5 rożnych (9/10, 90%)
  • Deportivo Riestra — powyżej 39.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
  • Deportivo Riestra — powyżej 7.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Deportivo Riestra — powyżej 3.5 kartek (8/10, 80%)
  • Deportivo Riestra — powyżej 3.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Deportivo Riestra — nie wygrywa 1. połowę (15/20, 75%)
  • Deportivo Riestra — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (15/20, 75%)
  • Deportivo Riestra — powyżej 2.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Deportivo Riestra — poniżej 5.5 kartek (7/10, 70%)
  • Deportivo Riestra — poniżej 5.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Streaki - Lanus

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Lanus — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Lanus — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Lanus — remisuje 1. połowę na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Lanus — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Lanus — poniżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Lanus — więcej goli pada w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Lanus — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Lanus — powyżej 1.5 spalonych (10/10, 100%)
  • Lanus — powyżej 29.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
  • Lanus — poniżej 11.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Lanus — powyżej 2.5 kartek (8/10, 80%)
  • Lanus — poniżej 5.5 kartek (8/10, 80%)
  • Lanus — powyżej 2.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Lanus — poniżej 5.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Lanus — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (15/20, 75%)
  • Lanus — poniżej 3.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Lanus — powyżej 6.5 rożnych (7/10, 70%)

Serie - Deportivo Riestra

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Deportivo Riestra — poniżej 2.5 gola w meczu w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Deportivo Riestra — jest niepokonany w 1. połowie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Deportivo Riestra — poniżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Deportivo Riestra — nie wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Deportivo Riestra — remisuje 1. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Deportivo Riestra — powyżej 29.5 punktów kartkowych w 30 meczach z rzędu
  • 🔥 Deportivo Riestra — powyżej 1.5 spalonych w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Deportivo Riestra — poniżej 8.5 rożnych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Deportivo Riestra — powyżej 2.5 kartek w 30 meczach z rzędu
  • 🔥 Deportivo Riestra — powyżej 2.5 kartek łącznie w 30 meczach z rzędu
  • 🔥 Deportivo Riestra — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 5 meczach z rzędu

Serie - Lanus

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Lanus — nie wygrywa 1. połowę w 15 meczach z rzędu
  • 🔥 Lanus — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Lanus — więcej goli pada w 2. połowie w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Lanus — powyżej 1.5 spalonych w 13 meczach z rzędu
  • 🔥 Lanus — poniżej 5.5 kartek w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Lanus — poniżej 5.5 kartek łącznie w 6 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
02.05Herb LanusLanus00Herb Deportivo RiestraDeportivo Riestra
14.07Herb Deportivo RiestraDeportivo Riestra10Herb LanusLanus
24.01Herb LanusLanus02Herb Deportivo RiestraDeportivo Riestra
09.08Herb Deportivo RiestraDeportivo Riestra31Herb LanusLanus

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Lanus jest o 100% lepsza niż Deportivo Riestra pod względem odsetku wygranych meczów.

Deportivo RiestraDomWyjazdOgółem
Win %
30%
0%
15%
Śr. goli/mecz
1.30
1.30
1.30
Strzelone
0.90
0.20
0.55
Stracone
0.40
1.10
0.75
BTTS %
20%
20%
20%
Czyste konto %
60%
30%
45%
Nie strzelił %
50%
80%
65%
Posiadanie piłki
38%
31%
34%
Śr. strzały/mecz
9.60
8.67
9.16
Śr. faule/mecz
16.10
15.11
15.63
LanusDomWyjazdOgółem
Win %
30%
30%
30%
Śr. goli/mecz
1.70
1.90
1.80
Strzelone
0.90
0.80
0.85
Stracone
0.80
1.10
0.95
BTTS %
20%
30%
25%
Czyste konto %
60%
30%
45%
Nie strzelił %
50%
40%
45%
Posiadanie piłki
58%
48%
53%
Śr. strzały/mecz
15.30
10.30
12.80
Śr. faule/mecz
11.70
12.60
12.15

Ostatnie 10 meczów

Deportivo Riestra jest o +12% lepsza pod względem strzelonych bramek
0.90 gola/mecz
Deportivo Riestra u siebie
0.80 gola/mecz
Lanus na wyjeździe

Progi bramkowe

Deportivo RiestraLanus
Over 0.5
70% (7/10)
100% (10/10)
Over 1.5
50% (5/10)
60% (6/10)
Over 2.5
10% (1/10)
30% (3/10)
Over 3.5
0% (0/10)
0% (0/10)
Nie strzelił
50% (5/10)
40% (4/10)
1. połowa — 1-2 gole
40% (8/20)
20% (4/20)
1. połowa — 1-3 gole
45% (9/20)
25% (5/20)
2. połowa — 1-2 gole
55% (11/20)
60% (12/20)
2. połowa — 1-3 gole
55% (11/20)
80% (16/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.

OgółemDeportivo RiestraLanus
Match Corners AVG
8.11 (38/40)
8.00 (18/20)
8.20 (20/20)
Over 6.5 Corners
71% (27/38)
72% (13/18)
70% (14/20)
Over 7.5 Corners
58% (22/38)
67% (12/18)
50% (10/20)
Over 8.5 Corners
42% (16/38)
50% (9/18)
35% (7/20)
Over 9.5 Corners
29% (11/38)
33% (6/18)
25% (5/20)
Over 10.5 Corners
21% (8/38)
22% (4/18)
20% (4/20)
Over 11.5 Corners
11% (4/38)
6% (1/18)
15% (3/20)
Over 12.5 Corners
5% (2/38)
0% (0/18)
10% (2/20)
Over 13.5 Corners
5% (2/38)
0% (0/18)
10% (2/20)
Over 14.5 Corners
3% (1/38)
0% (0/18)
5% (1/20)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemDeportivo RiestraLanus
Corners Earned Match
4.08
3.90
4.25
More Corners Than Opponent
50% (20/40)
55% (11/20)
45% (9/20)
Over 2.5 Corners Earned
63% (25/40)
65% (13/20)
60% (12/20)
Over 3.5 Corners Earned
50% (20/40)
40% (8/20)
60% (12/20)
Over 4.5 Corners Earned
48% (19/40)
40% (8/20)
55% (11/20)
Over 5.5 Corners Earned
28% (11/40)
30% (6/20)
25% (5/20)
Over 6.5 Corners Earned
25% (10/40)
25% (5/20)
25% (5/20)
Over 7.5 Corners Earned
10% (4/40)
5% (1/20)
15% (3/20)
Over 8.5 Corners Earned
3% (1/40)
0% (0/20)
5% (1/20)
Corners Earned
163
78
85

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Deportivo Riestra notuje o 26% wyższy wynik niż Lanus pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemDeportivo RiestraLanus
Match Cards AVG
5.03 (40/40)
5.60 (20/20)
4.45 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
95% (38/40)
100% (20/20)
90% (18/20)
Over 2.5 Cards
93% (37/40)
100% (20/20)
85% (17/20)
Over 3.5 Cards
75% (30/40)
85% (17/20)
65% (13/20)
Over 4.5 Cards
60% (24/40)
70% (14/20)
50% (10/20)
Over 5.5 Cards
43% (17/40)
50% (10/20)
35% (7/20)
Over 6.5 Cards
18% (7/40)
20% (4/20)
15% (3/20)
Over 7.5 Cards
10% (4/40)
15% (3/20)
5% (1/20)
Total Cards
201
112
89
Highest in a Match
11
11
8
Lowest in a Match
1
3
1

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemDeportivo RiestraLanus
Under 0.5
23% (9/40)
30% (6/20)
15% (3/20)
Under 1.5
50% (20/40)
50% (10/20)
50% (10/20)
Under 2.5
80% (32/40)
90% (18/20)
70% (14/20)
Under 3.5
95% (38/40)
100% (20/20)
90% (18/20)
Under 4.5
98% (39/40)
100% (20/20)
95% (19/20)
Under 5.5
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Liga Profesional — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Independ. Rivadavia161042342.13
2Estudiantes L.P.16943311.94
3Boca Juniors16862301.88
4River Plate16925291.81
5Argentinos JRS16853291.81
6Velez Sarsfield16772281.75
7Rosario Central16844281.75
8Belgrano Cordoba16754261.63
9Talleres Cordoba16754261.63
10Gimnasia L.P.16826261.63
11Independiente16664241.50
12Lanus16664241.50
13Huracan16574221.38
14San Lorenzo16574221.38
15Union Santa Fe16565211.31
16Racing Club16565211.31
17Instituto Cordoba16637211.31
18Barracas Central16565211.31
19Tigre16484201.25
20Defensa Y Justicia16475191.19
21Sarmiento Junin16619191.19
22Gimnasia M.16547191.19
23Banfield16538181.13
24Platense16376161.00
26Newells Old Boys16367150.94
27Atletico Tucuman16358140.88
28Deportivo Riestra16187110.69
29Aldosivi1608880.50