Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
10 spotkań — z perspektywy Huracan
Streaki - Huracan
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Huracan — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (10/10, 100%)
- Huracan — nie wygrywa 1. połowę u siebie (9/10, 90%)
- Huracan — remisuje 1. połowę u siebie (9/10, 90%)
- Huracan — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
- Huracan — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Huracan — poniżej 6.5 kartek (9/10, 90%)
- Huracan — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (17/20, 85%)
- Huracan — powyżej 49.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
- Huracan — powyżej 2.5 spalonych (8/10, 80%)
- Huracan — poniżej 11.5 rożnych (8/10, 80%)
- Huracan — powyżej 4.5 kartek (8/10, 80%)
- Huracan — powyżej 4.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
- Huracan — poniżej 2.5 gola w meczu (14/20, 70%)
- Huracan — poniżej 4.5 spalonych (7/10, 70%)
- Huracan — powyżej 8.5 rożnych (7/10, 70%)
Streaki - Racing Club
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Racing Club — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
- Racing Club — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Racing Club — jest niepokonany na wyjeździe (7/10, 70%)
- Racing Club — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
- Racing Club — powyżej 39.5 punktów kartkowych (9/10, 90%)
- Racing Club — powyżej 3.5 kartek (9/10, 90%)
- Racing Club — powyżej 3.5 kartek łącznie (9/10, 90%)
- Racing Club — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (18/20, 90%)
- Racing Club — powyżej 3.5 spalonych (8/10, 80%)
- Racing Club — poniżej 7.5 rożnych (8/10, 80%)
- Racing Club — powyżej 1.5 gola w meczu (14/20, 70%)
Serie - Huracan
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Huracan — poniżej 2.5 gola w meczu w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Huracan — nie wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Huracan — powyżej 49.5 punktów kartkowych w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Huracan — powyżej 2.5 spalonych w 7 meczach z rzędu
- 🔥 Huracan — poniżej 3.5 spalonych w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Huracan — powyżej 5.5 kartek w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Huracan — poniżej 6.5 kartek w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Huracan — powyżej 5.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Huracan — poniżej 8.5 rożnych zdobytych w 11 meczach z rzędu
Serie - Racing Club
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Racing Club — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Racing Club — nie wygrywa 1. połowę w 7 meczach z rzędu
- 🔥 Racing Club — powyżej 39.5 punktów kartkowych w 9 meczach z rzędu
- 🔥 Racing Club — powyżej 3.5 spalonych w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Racing Club — poniżej 7.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Racing Club — powyżej 3.5 kartek w 9 meczach z rzędu
- 🔥 Racing Club — poniżej 5.5 kartek w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Racing Club — powyżej 3.5 kartek łącznie w 9 meczach z rzędu
- 🔥 Racing Club — poniżej 5.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Racing Club — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 12 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu.
| Huracan | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 40% | 20% | 30% |
Śr. goli/mecz | 1.80 | 1.60 | 1.70 |
Strzelone | 1.10 | 0.80 | 0.95 |
Stracone | 0.70 | 0.80 | 0.75 |
BTTS % | 50% | 30% | 40% |
Czyste konto % | 50% | 50% | 50% |
Nie strzelił % | 30% | 50% | 40% |
Posiadanie piłki | 55% | 51% | 53% |
Śr. strzały/mecz | 15.78 | 10.10 | 12.79 |
Śr. faule/mecz | 10.89 | 15.50 | 13.32 |
| Racing Club | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 30% | 30% | 30% |
Śr. goli/mecz | 2.10 | 1.90 | 2.00 |
Strzelone | 1.00 | 1.00 | 1.00 |
Stracone | 1.10 | 0.90 | 1.00 |
BTTS % | 60% | 50% | 55% |
Czyste konto % | 20% | 40% | 30% |
Nie strzelił % | 30% | 30% | 30% |
Posiadanie piłki | 57% | 49% | 53% |
Śr. strzały/mecz | 13.90 | 10.70 | 12.30 |
Śr. faule/mecz | 12.40 | 15.30 | 13.85 |
Ostatnie 10 meczów
- 29.08.2026Dvs Estudiantes de Rio Cuarto1-1
- 23.08.2026Dvs Deportivo Riestra0-0
- 16.08.2026Lvs Sarmiento Junin0-2
- 09.08.2026Wvs San Lorenzo2-0
- 04.08.2026Dvs Atletico Tucuman0-0
- 30.07.2026Lvs Independ. Rivadavia1-2
- 25.07.2026Wvs Banfield1-0
- 13.05.2026Dvs Argentinos JRS0-0
- 09.05.2026Dvs Boca Juniors1-1
- 03.05.2026Dvs Racing Club0-0
- 31.08.2026Lvs Independ. Rivadavia1-3
- 24.08.2026Dvs Boca Juniors1-1
- 14.08.2026Lvs Banfield0-1
- 09.08.2026Lvs Argentinos JRS1-2
- 01.08.2026Lvs Tigre1-3
- 29.07.2026Dvs Rosario Central0-0
- 24.07.2026Wvs Gimnasia L.P.2-1
- 13.05.2026Dvs Rosario Central1-1
- 10.05.2026Wvs Estudiantes L.P.1-0
- 03.05.2026Dvs Huracan0-0
Progi bramkowe
| Huracan | Racing Club | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 70% (7/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 50% (5/10) | 60% (6/10) |
Over 2.5 | 40% (4/10) | 40% (4/10) |
Over 3.5 | 20% (2/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 30% (3/10) | 30% (3/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 65% (13/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 55% (11/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 75% (15/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 75% (15/20) |
| Huracan | Racing Club | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 50% (5/10) | 60% (6/10) |
Over 1.5 | 50% (5/10) | 20% (2/10) |
Over 2.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 50% (5/10) | 50% (5/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 65% (13/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 55% (11/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 75% (15/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 75% (15/20) |
| Huracan | Racing Club | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 60% (6/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 20% (2/10) | 30% (3/10) |
Over 2.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 60% (6/10) | 60% (6/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 65% (13/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 55% (11/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 75% (15/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 75% (15/20) |
Statystyki rożnych
Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Huracan notuje o 25% wyższy wynik niż Racing Club pod względem średniej rożnych w meczu.
| Ogółem | Huracan | Racing Club | |
|---|---|---|---|
Match Corners AVG | 8.59 (39/40) | 9.58 (19/20) | 7.65 (20/20) |
Over 6.5 Corners | 69% (27/39) | 79% (15/19) | 60% (12/20) |
Over 7.5 Corners | 56% (22/39) | 74% (14/19) | 40% (8/20) |
Over 8.5 Corners | 46% (18/39) | 58% (11/19) | 35% (7/20) |
Over 9.5 Corners | 38% (15/39) | 47% (9/19) | 30% (6/20) |
Over 10.5 Corners | 26% (10/39) | 37% (7/19) | 15% (3/20) |
Over 11.5 Corners | 21% (8/39) | 32% (6/19) | 10% (2/20) |
Over 12.5 Corners | 15% (6/39) | 21% (4/19) | 10% (2/20) |
Over 13.5 Corners | 3% (1/39) | 5% (1/19) | 0% (0/20) |
Over 14.5 Corners | 3% (1/39) | 5% (1/19) | 0% (0/20) |
Rożne drużynowe
Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.
| Ogółem | Huracan | Racing Club | |
|---|---|---|---|
Corners Earned Match | 4.28 | 4.30 | 4.25 |
More Corners Than Opponent | 48% (19/40) | 40% (8/20) | 55% (11/20) |
Over 2.5 Corners Earned | 78% (31/40) | 80% (16/20) | 75% (15/20) |
Over 3.5 Corners Earned | 70% (28/40) | 70% (14/20) | 70% (14/20) |
Over 4.5 Corners Earned | 35% (14/40) | 35% (7/20) | 35% (7/20) |
Over 5.5 Corners Earned | 28% (11/40) | 25% (5/20) | 30% (6/20) |
Over 6.5 Corners Earned | 13% (5/40) | 15% (3/20) | 10% (2/20) |
Over 7.5 Corners Earned | 8% (3/40) | 10% (2/20) | 5% (1/20) |
Over 8.5 Corners Earned | 3% (1/40) | 5% (1/20) | 0% (0/20) |
Corners Earned | 171 | 86 | 85 |
| Ogółem | Huracan | Racing Club | |
|---|---|---|---|
Corners Against Match | 4.17 | 4.95 | 3.40 |
More Corners Than Opponent | 48% (19/40) | 40% (8/20) | 55% (11/20) |
Over 2.5 Corners Against | 63% (25/40) | 70% (14/20) | 55% (11/20) |
Over 3.5 Corners Against | 43% (17/40) | 55% (11/20) | 30% (6/20) |
Over 4.5 Corners Against | 38% (15/40) | 45% (9/20) | 30% (6/20) |
Over 5.5 Corners Against | 33% (13/40) | 35% (7/20) | 30% (6/20) |
Over 6.5 Corners Against | 23% (9/40) | 25% (5/20) | 20% (4/20) |
Over 7.5 Corners Against | 15% (6/40) | 20% (4/20) | 10% (2/20) |
Over 8.5 Corners Against | 10% (4/40) | 15% (3/20) | 5% (1/20) |
Corners Against | 167 | 99 | 68 |
Kartki meczowe
Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Huracan notuje o 7% wyższy wynik niż Racing Club pod względem średniej kartek w meczu.
| Ogółem | Huracan | Racing Club | |
|---|---|---|---|
Match Cards AVG | 6.15 (40/40) | 6.35 (20/20) | 5.95 (20/20) |
Over 0.5 Cards | 100% (40/40) | 100% (20/20) | 100% (20/20) |
Over 1.5 Cards | 100% (40/40) | 100% (20/20) | 100% (20/20) |
Over 2.5 Cards | 100% (40/40) | 100% (20/20) | 100% (20/20) |
Over 3.5 Cards | 90% (36/40) | 85% (17/20) | 95% (19/20) |
Over 4.5 Cards | 75% (30/40) | 75% (15/20) | 75% (15/20) |
Over 5.5 Cards | 53% (21/40) | 55% (11/20) | 50% (10/20) |
Over 6.5 Cards | 43% (17/40) | 45% (9/20) | 40% (8/20) |
Over 7.5 Cards | 28% (11/40) | 35% (7/20) | 20% (4/20) |
Total Cards | 246 | 127 | 119 |
Highest in a Match | 11 | 11 | 9 |
Lowest in a Match | 3 | 3 | 3 |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Huracan | Racing Club | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 23% (9/40) | 30% (6/20) | 15% (3/20) |
Under 1.5 | 35% (14/40) | 40% (8/20) | 30% (6/20) |
Under 2.5 | 68% (27/40) | 70% (14/20) | 65% (13/20) |
Under 3.5 | 90% (36/40) | 90% (18/20) | 90% (18/20) |
Under 4.5 | 100% (40/40) | 100% (20/20) | 100% (20/20) |
Under 5.5 | 100% (40/40) | 100% (20/20) | 100% (20/20) |

