Football Stats
Herb Newells Old Boys
Newells Old BoysŚr. pkt/mecz 1.25
Argentyna / Liga Profesional13 września 2026 22:00
Herb Velez Sarsfield
Velez SarsfieldŚr. pkt/mecz 1.55

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

10 spotkań — z perspektywy Newells Old Boys

Streaki - Newells Old Boys

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Newells Old Boys — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Newells Old Boys — nie wygrywa 1. połowę u siebie (9/10, 90%)
  • Newells Old Boys — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Newells Old Boys — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
  • Newells Old Boys — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • Newells Old Boys — poniżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Newells Old Boys — remisuje 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
  • Newells Old Boys — więcej goli pada w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Newells Old Boys — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Newells Old Boys — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Newells Old Boys — powyżej 49.5 punktów kartkowych (9/10, 90%)
  • Newells Old Boys — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (17/20, 85%)
  • Newells Old Boys — poniżej 6.5 kartek (8/10, 80%)
  • Newells Old Boys — poniżej 6.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Newells Old Boys — powyżej 2.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Newells Old Boys — powyżej 6.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Newells Old Boys — poniżej 11.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Newells Old Boys — powyżej 4.5 kartek (7/10, 70%)
  • Newells Old Boys — powyżej 4.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Streaki - Velez Sarsfield

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Velez Sarsfield — jest niepokonany na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Velez Sarsfield — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Velez Sarsfield — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Velez Sarsfield — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Velez Sarsfield — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Velez Sarsfield — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Velez Sarsfield — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Velez Sarsfield — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Velez Sarsfield — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Velez Sarsfield — powyżej 2.5 spalonych (9/10, 90%)
  • Velez Sarsfield — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (17/20, 85%)
  • Velez Sarsfield — powyżej 7.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Velez Sarsfield — powyżej 39.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Velez Sarsfield — poniżej 4.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Velez Sarsfield — poniżej 11.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Velez Sarsfield — powyżej 3.5 kartek (7/10, 70%)
  • Velez Sarsfield — powyżej 3.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Serie - Newells Old Boys

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Newells Old Boys — jest niepokonany w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Newells Old Boys — jest niepokonany w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Newells Old Boys — poniżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Newells Old Boys — nie wygrywa 1. połowę w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 Newells Old Boys — remisuje 1. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Newells Old Boys — jest niepokonany w 2. połowie w 13 meczach z rzędu
  • 🔥 Newells Old Boys — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 26 meczach z rzędu
  • 🔥 Newells Old Boys — poniżej 12.5 rożnych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Newells Old Boys — poniżej 5.5 kartek w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Newells Old Boys — poniżej 6.5 kartek łącznie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Newells Old Boys — poniżej 7.5 rożnych zdobytych w 4 meczach z rzędu

Serie - Velez Sarsfield

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Velez Sarsfield — jest niepokonany w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Velez Sarsfield — obie drużyny strzelają (BTTS) w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Velez Sarsfield — powyżej 1.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Velez Sarsfield — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Velez Sarsfield — powyżej 29.5 punktów kartkowych w 20 meczach z rzędu
  • 🔥 Velez Sarsfield — powyżej 3.5 spalonych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Velez Sarsfield — powyżej 7.5 rożnych w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Velez Sarsfield — powyżej 2.5 kartek w 20 meczach z rzędu
  • 🔥 Velez Sarsfield — powyżej 2.5 kartek łącznie w 20 meczach z rzędu
  • 🔥 Velez Sarsfield — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 7 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
04.05Herb Velez SarsfieldVelez Sarsfield11Herb Newells Old BoysNewells Old Boys
21.05Herb Velez SarsfieldVelez Sarsfield10Herb Newells Old BoysNewells Old Boys
03.02Herb Newells Old BoysNewells Old Boys10Herb Velez SarsfieldVelez Sarsfield
03.09Herb Velez SarsfieldVelez Sarsfield01Herb Newells Old BoysNewells Old Boys
09.10Herb Newells Old BoysNewells Old Boys12Herb Velez SarsfieldVelez Sarsfield
13.02Herb Velez SarsfieldVelez Sarsfield10Herb Newells Old BoysNewells Old Boys
03.01Herb Newells Old BoysNewells Old Boys01Herb Velez SarsfieldVelez Sarsfield
24.08Herb Velez SarsfieldVelez Sarsfield31Herb Newells Old BoysNewells Old Boys
10.08Herb Velez SarsfieldVelez Sarsfield20Herb Newells Old BoysNewells Old Boys
14.10Herb Velez SarsfieldVelez Sarsfield10Herb Newells Old BoysNewells Old Boys

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Velez Sarsfield jest o 17% lepsza niż Newells Old Boys pod względem odsetku wygranych meczów.

Newells Old BoysDomWyjazdOgółem
Win %
40%
20%
30%
Śr. goli/mecz
1.90
2.70
2.30
Strzelone
1.00
0.90
0.95
Stracone
0.90
1.80
1.35
BTTS %
40%
50%
45%
Czyste konto %
40%
10%
25%
Nie strzelił %
30%
50%
40%
Posiadanie piłki
47%
43%
45%
Śr. strzały/mecz
9.33
7.60
8.42
Śr. faule/mecz
12.22
12.20
12.21
Velez SarsfieldDomWyjazdOgółem
Win %
40%
30%
35%
Śr. goli/mecz
1.40
2.40
1.90
Strzelone
0.80
1.40
1.10
Stracone
0.60
1.00
0.80
BTTS %
30%
70%
50%
Czyste konto %
50%
30%
40%
Nie strzelił %
30%
10%
20%
Posiadanie piłki
58%
52%
55%
Śr. strzały/mecz
13.40
10.40
11.90
Śr. faule/mecz
10.60
11.30
10.95

Ostatnie 10 meczów

Velez Sarsfield jest o +40% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.00 gola/mecz
Newells Old Boys u siebie
1.40 gola/mecz
Velez Sarsfield na wyjeździe

Progi bramkowe

Newells Old BoysVelez Sarsfield
Over 0.5
90% (9/10)
90% (9/10)
Over 1.5
70% (7/10)
80% (8/10)
Over 2.5
20% (2/10)
30% (3/10)
Over 3.5
10% (1/10)
30% (3/10)
Nie strzelił
30% (3/10)
10% (1/10)
1. połowa — 1-2 gole
35% (7/20)
55% (11/20)
1. połowa — 1-3 gole
45% (9/20)
65% (13/20)
2. połowa — 1-2 gole
70% (14/20)
65% (13/20)
2. połowa — 1-3 gole
85% (17/20)
65% (13/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.

OgółemNewells Old BoysVelez Sarsfield
Match Corners AVG
9.00 (38/40)
8.89 (18/20)
9.10 (20/20)
Over 6.5 Corners
71% (27/38)
67% (12/18)
75% (15/20)
Over 7.5 Corners
58% (22/38)
56% (10/18)
60% (12/20)
Over 8.5 Corners
45% (17/38)
50% (9/18)
40% (8/20)
Over 9.5 Corners
39% (15/38)
39% (7/18)
40% (8/20)
Over 10.5 Corners
34% (13/38)
33% (6/18)
35% (7/20)
Over 11.5 Corners
21% (8/38)
17% (3/18)
25% (5/20)
Over 12.5 Corners
16% (6/38)
11% (2/18)
20% (4/20)
Over 13.5 Corners
11% (4/38)
11% (2/18)
10% (2/20)
Over 14.5 Corners
11% (4/38)
11% (2/18)
10% (2/20)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemNewells Old BoysVelez Sarsfield
Corners Earned Match
4.08
3.65
4.50
More Corners Than Opponent
33% (13/40)
30% (6/20)
35% (7/20)
Over 2.5 Corners Earned
68% (27/40)
60% (12/20)
75% (15/20)
Over 3.5 Corners Earned
63% (25/40)
55% (11/20)
70% (14/20)
Over 4.5 Corners Earned
38% (15/40)
35% (7/20)
40% (8/20)
Over 5.5 Corners Earned
25% (10/40)
25% (5/20)
25% (5/20)
Over 6.5 Corners Earned
15% (6/40)
15% (3/20)
15% (3/20)
Over 7.5 Corners Earned
5% (2/40)
5% (1/20)
5% (1/20)
Over 8.5 Corners Earned
3% (1/40)
0% (0/20)
5% (1/20)
Corners Earned
163
73
90

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.

OgółemNewells Old BoysVelez Sarsfield
Match Cards AVG
5.33 (40/40)
5.40 (20/20)
5.25 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 2.5 Cards
95% (38/40)
90% (18/20)
100% (20/20)
Over 3.5 Cards
80% (32/40)
85% (17/20)
75% (15/20)
Over 4.5 Cards
60% (24/40)
75% (15/20)
45% (9/20)
Over 5.5 Cards
48% (19/40)
55% (11/20)
40% (8/20)
Over 6.5 Cards
23% (9/40)
15% (3/20)
30% (6/20)
Over 7.5 Cards
15% (6/40)
10% (2/20)
20% (4/20)
Total Cards
213
108
105
Highest in a Match
11
10
11
Lowest in a Match
2
2
3

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemNewells Old BoysVelez Sarsfield
Under 0.5
10% (4/40)
10% (2/20)
10% (2/20)
Under 1.5
35% (14/40)
25% (5/20)
45% (9/20)
Under 2.5
73% (29/40)
65% (13/20)
80% (16/20)
Under 3.5
80% (32/40)
80% (16/20)
80% (16/20)
Under 4.5
93% (37/40)
90% (18/20)
95% (19/20)
Under 5.5
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Liga Profesional — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Independ. Rivadavia161042342.13
2Estudiantes L.P.16943311.94
3Boca Juniors16862301.88
4River Plate16925291.81
5Argentinos JRS16853291.81
6Velez Sarsfield16772281.75
7Rosario Central16844281.75
8Belgrano Cordoba16754261.63
9Talleres Cordoba16754261.63
10Gimnasia L.P.16826261.63
11Independiente16664241.50
12Lanus16664241.50
13Huracan16574221.38
14San Lorenzo16574221.38
15Union Santa Fe16565211.31
16Racing Club16565211.31
17Instituto Cordoba16637211.31
18Barracas Central16565211.31
19Tigre16484201.25
20Defensa Y Justicia16475191.19
21Sarmiento Junin16619191.19
22Gimnasia M.16547191.19
23Banfield16538181.13
24Platense16376161.00
26Newells Old Boys16367150.94
27Atletico Tucuman16358140.88
28Deportivo Riestra16187110.69
29Aldosivi1608880.50