Football Stats
Herb Sarmiento Junin
Sarmiento JuninŚr. pkt/mecz 1.25
Argentyna / Liga Profesional13 września 2026 22:00
Herb Belgrano Cordoba
Belgrano CordobaŚr. pkt/mecz 1.60

Bezpośrednie starcia (H2H)

Mała próbka

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

3 spotkań — z perspektywy Sarmiento Junin

Streaki - Sarmiento Junin

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Sarmiento Junin — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Sarmiento Junin — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Sarmiento Junin — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Sarmiento Junin — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
  • Sarmiento Junin — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Sarmiento Junin — wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
  • Sarmiento Junin — powyżej 1.5 spalonych (9/10, 90%)
  • Sarmiento Junin — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (18/20, 90%)
  • Sarmiento Junin — powyżej 0.5 gola w 2. połowie (16/20, 80%)
  • Sarmiento Junin — powyżej 19.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
  • Sarmiento Junin — poniżej 3.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Sarmiento Junin — poniżej 11.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Sarmiento Junin — poniżej 6.5 kartek (8/10, 80%)
  • Sarmiento Junin — powyżej 7.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Sarmiento Junin — poniżej 6.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Streaki - Belgrano Cordoba

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Belgrano Cordoba — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Belgrano Cordoba — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Belgrano Cordoba — jest niepokonany na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Belgrano Cordoba — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Belgrano Cordoba — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Belgrano Cordoba — remisuje 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Belgrano Cordoba — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Belgrano Cordoba — powyżej 39.5 punktów kartkowych (9/10, 90%)
  • Belgrano Cordoba — poniżej 11.5 rożnych (9/10, 90%)
  • Belgrano Cordoba — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (18/20, 90%)
  • Belgrano Cordoba — powyżej 7.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Belgrano Cordoba — powyżej 3.5 kartek (8/10, 80%)
  • Belgrano Cordoba — poniżej 5.5 kartek (8/10, 80%)
  • Belgrano Cordoba — powyżej 3.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Belgrano Cordoba — powyżej 3.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Belgrano Cordoba — poniżej 5.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Serie - Sarmiento Junin

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Sarmiento Junin — powyżej 1.5 gola w meczu w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Sarmiento Junin — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Sarmiento Junin — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Sarmiento Junin — powyżej 29.5 punktów kartkowych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Sarmiento Junin — poniżej 3.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Sarmiento Junin — powyżej 2.5 kartek w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Sarmiento Junin — poniżej 6.5 kartek w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Sarmiento Junin — powyżej 2.5 kartek łącznie w 4 meczach z rzędu

Serie - Belgrano Cordoba

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Belgrano Cordoba — jest niepokonany w 2. połowie w 15 meczach z rzędu
  • 🔥 Belgrano Cordoba — powyżej 39.5 punktów kartkowych w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Belgrano Cordoba — poniżej 49.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Belgrano Cordoba — powyżej 2.5 spalonych w 13 meczach z rzędu
  • 🔥 Belgrano Cordoba — poniżej 11.5 rożnych w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Belgrano Cordoba — powyżej 3.5 kartek w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Belgrano Cordoba — poniżej 4.5 kartek w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Belgrano Cordoba — powyżej 3.5 kartek łącznie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Belgrano Cordoba — poniżej 4.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Belgrano Cordoba — poniżej 8.5 rożnych zdobytych w 22 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
03.05Herb Belgrano CordobaBelgrano Cordoba40Herb Sarmiento JuninSarmiento Junin
04.08Herb Sarmiento JuninSarmiento Junin00Herb Belgrano CordobaBelgrano Cordoba
03.04Herb Belgrano CordobaBelgrano Cordoba00Herb Sarmiento JuninSarmiento Junin

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Belgrano Cordoba jest o 13% lepsza niż Sarmiento Junin pod względem odsetku wygranych meczów.

Sarmiento JuninDomWyjazdOgółem
Win %
60%
20%
40%
Śr. goli/mecz
2.30
3.00
2.65
Strzelone
1.40
0.90
1.15
Stracone
0.90
2.10
1.50
BTTS %
40%
60%
50%
Czyste konto %
60%
0%
30%
Nie strzelił %
10%
40%
25%
Posiadanie piłki
43%
48%
45%
Śr. strzały/mecz
11.40
9.30
10.35
Śr. faule/mecz
13.80
12.10
12.95
Belgrano CordobaDomWyjazdOgółem
Win %
50%
40%
45%
Śr. goli/mecz
2.00
1.80
1.90
Strzelone
1.30
0.90
1.10
Stracone
0.70
0.90
0.80
BTTS %
30%
30%
30%
Czyste konto %
50%
60%
55%
Nie strzelił %
30%
40%
35%
Posiadanie piłki
47%
49%
48%
Śr. strzały/mecz
12.00
11.00
11.50
Śr. faule/mecz
8.40
12.90
10.65

Ostatnie 10 meczów

Sarmiento Junin jest o +56% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.40 gola/mecz
Sarmiento Junin u siebie
0.90 gola/mecz
Belgrano Cordoba na wyjeździe

Progi bramkowe

Sarmiento JuninBelgrano Cordoba
Over 0.5
90% (9/10)
70% (7/10)
Over 1.5
70% (7/10)
50% (5/10)
Over 2.5
40% (4/10)
30% (3/10)
Over 3.5
20% (2/10)
20% (2/10)
Nie strzelił
10% (1/10)
40% (4/10)
1. połowa — 1-2 gole
70% (14/20)
60% (12/20)
1. połowa — 1-3 gole
75% (15/20)
60% (12/20)
2. połowa — 1-2 gole
60% (12/20)
60% (12/20)
2. połowa — 1-3 gole
65% (13/20)
65% (13/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Sarmiento Junin notuje o 14% wyższy wynik niż Belgrano Cordoba pod względem średniej rożnych w meczu.

OgółemSarmiento JuninBelgrano Cordoba
Match Corners AVG
8.59 (39/40)
9.15 (20/20)
8.00 (19/20)
Over 6.5 Corners
72% (28/39)
80% (16/20)
63% (12/19)
Over 7.5 Corners
67% (26/39)
70% (14/20)
63% (12/19)
Over 8.5 Corners
46% (18/39)
45% (9/20)
47% (9/19)
Over 9.5 Corners
36% (14/39)
35% (7/20)
37% (7/19)
Over 10.5 Corners
21% (8/39)
25% (5/20)
16% (3/19)
Over 11.5 Corners
15% (6/39)
25% (5/20)
5% (1/19)
Over 12.5 Corners
13% (5/39)
20% (4/20)
5% (1/19)
Over 13.5 Corners
5% (2/39)
10% (2/20)
0% (0/19)
Over 14.5 Corners
3% (1/39)
5% (1/20)
0% (0/19)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemSarmiento JuninBelgrano Cordoba
Corners Earned Match
3.52
3.75
3.30
More Corners Than Opponent
23% (9/40)
20% (4/20)
25% (5/20)
Over 2.5 Corners Earned
73% (29/40)
75% (15/20)
70% (14/20)
Over 3.5 Corners Earned
40% (16/40)
45% (9/20)
35% (7/20)
Over 4.5 Corners Earned
20% (8/40)
25% (5/20)
15% (3/20)
Over 5.5 Corners Earned
18% (7/40)
20% (4/20)
15% (3/20)
Over 6.5 Corners Earned
10% (4/40)
10% (2/20)
10% (2/20)
Over 7.5 Corners Earned
8% (3/40)
5% (1/20)
10% (2/20)
Over 8.5 Corners Earned
3% (1/40)
5% (1/20)
0% (0/20)
Corners Earned
141
75
66

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Sarmiento Junin notuje o 9% wyższy wynik niż Belgrano Cordoba pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemSarmiento JuninBelgrano Cordoba
Match Cards AVG
5.03 (40/40)
5.25 (20/20)
4.80 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
95% (38/40)
90% (18/20)
100% (20/20)
Over 2.5 Cards
83% (33/40)
80% (16/20)
85% (17/20)
Over 3.5 Cards
68% (27/40)
60% (12/20)
75% (15/20)
Over 4.5 Cards
48% (19/40)
60% (12/20)
35% (7/20)
Over 5.5 Cards
40% (16/40)
55% (11/20)
25% (5/20)
Over 6.5 Cards
33% (13/40)
45% (9/20)
20% (4/20)
Over 7.5 Cards
15% (6/40)
20% (4/20)
10% (2/20)
Total Cards
201
105
96
Highest in a Match
12
10
12
Lowest in a Match
1
1
2

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemSarmiento JuninBelgrano Cordoba
Under 0.5
13% (5/40)
5% (1/20)
20% (4/20)
Under 1.5
35% (14/40)
25% (5/20)
45% (9/20)
Under 2.5
55% (22/40)
45% (9/20)
65% (13/20)
Under 3.5
80% (32/40)
75% (15/20)
85% (17/20)
Under 4.5
90% (36/40)
85% (17/20)
95% (19/20)
Under 5.5
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Liga Profesional — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Independ. Rivadavia161042342.13
2Estudiantes L.P.16943311.94
3Boca Juniors16862301.88
4River Plate16925291.81
5Argentinos JRS16853291.81
6Velez Sarsfield16772281.75
7Rosario Central16844281.75
8Belgrano Cordoba16754261.63
9Talleres Cordoba16754261.63
10Gimnasia L.P.16826261.63
11Independiente16664241.50
12Lanus16664241.50
13Huracan16574221.38
14San Lorenzo16574221.38
15Union Santa Fe16565211.31
16Racing Club16565211.31
17Instituto Cordoba16637211.31
18Barracas Central16565211.31
19Tigre16484201.25
20Defensa Y Justicia16475191.19
21Sarmiento Junin16619191.19
22Gimnasia M.16547191.19
23Banfield16538181.13
24Platense16376161.00
26Newells Old Boys16367150.94
27Atletico Tucuman16358140.88
28Deportivo Riestra16187110.69
29Aldosivi1608880.50