Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
7 spotkań — z perspektywy Tigre
Streaki - Tigre
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Tigre — jest niepokonany u siebie (9/10, 90%)
- Tigre — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
- Tigre — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Tigre — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
- Tigre — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Tigre — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Tigre — poniżej 6.5 kartek łącznie (9/10, 90%)
- Tigre — powyżej 49.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
- Tigre — poniżej 11.5 rożnych (8/10, 80%)
- Tigre — poniżej 5.5 kartek (8/10, 80%)
- Tigre — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (15/20, 75%)
- Tigre — powyżej 2.5 spalonych (7/10, 70%)
- Tigre — powyżej 7.5 rożnych (7/10, 70%)
- Tigre — powyżej 4.5 kartek (7/10, 70%)
- Tigre — powyżej 4.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
Streaki - Rosario Central
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Rosario Central — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Rosario Central — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Rosario Central — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Rosario Central — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
- Rosario Central — powyżej 2.5 spalonych (8/10, 80%)
- Rosario Central — jest niepokonany (14/20, 70%)
- Rosario Central — powyżej 1.5 gola w meczu (14/20, 70%)
- Rosario Central — powyżej 0.5 gola w 2. połowie (14/20, 70%)
- Rosario Central — powyżej 39.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
- Rosario Central — poniżej 4.5 spalonych (7/10, 70%)
- Rosario Central — powyżej 7.5 rożnych (7/10, 70%)
- Rosario Central — powyżej 3.5 kartek (7/10, 70%)
- Rosario Central — powyżej 3.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
- Rosario Central — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (14/20, 70%)
Serie - Tigre
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Tigre — jest niepokonany w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Tigre — jest niepokonany w 1. połowie w 7 meczach z rzędu
- 🔥 Tigre — powyżej 39.5 punktów kartkowych w 10 meczach z rzędu
- 🔥 Tigre — powyżej 2.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Tigre — powyżej 7.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Tigre — powyżej 3.5 kartek w 7 meczach z rzędu
- 🔥 Tigre — poniżej 5.5 kartek w 8 meczach z rzędu
- 🔥 Tigre — powyżej 3.5 kartek łącznie w 10 meczach z rzędu
- 🔥 Tigre — poniżej 6.5 kartek łącznie w 8 meczach z rzędu
Serie - Rosario Central
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Rosario Central — powyżej 29.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Rosario Central — poniżej 4.5 spalonych w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Rosario Central — powyżej 7.5 rożnych w 7 meczach z rzędu
- 🔥 Rosario Central — powyżej 2.5 kartek w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Rosario Central — powyżej 2.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Rosario Central jest o 80% lepsza niż Tigre pod względem odsetku wygranych meczów.
| Tigre | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 30% | 20% | 25% |
Śr. goli/mecz | 1.70 | 1.70 | 1.70 |
Strzelone | 0.90 | 0.90 | 0.90 |
Stracone | 0.80 | 0.80 | 0.80 |
BTTS % | 50% | 40% | 45% |
Czyste konto % | 40% | 30% | 35% |
Nie strzelił % | 30% | 60% | 45% |
Posiadanie piłki | 43% | 52% | 47% |
Śr. strzały/mecz | 12.80 | 15.20 | 14.00 |
Śr. faule/mecz | 11.60 | 11.90 | 11.75 |
| Rosario Central | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 50% | 40% | 45% |
Śr. goli/mecz | 2.40 | 2.10 | 2.25 |
Strzelone | 1.40 | 1.00 | 1.20 |
Stracone | 1.00 | 1.10 | 1.05 |
BTTS % | 80% | 40% | 60% |
Czyste konto % | 10% | 40% | 25% |
Nie strzelił % | 20% | 30% | 25% |
Posiadanie piłki | 64% | 55% | 59% |
Śr. strzały/mecz | 17.20 | 11.50 | 14.35 |
Śr. faule/mecz | 10.70 | 11.50 | 11.10 |
Ostatnie 10 meczów
- 01.09.2026Dvs Barracas Central0-0
- 24.08.2026Wvs Central Cordoba de Santiago2-1
- 15.08.2026Dvs Aldosivi0-0
- 08.08.2026Wvs River Plate1-0
- 06.08.2026Dvs Belgrano Cordoba0-0
- 01.08.2026Wvs Racing Club3-1
- 25.07.2026Lvs Estudiantes de Rio Cuarto0-1
- 03.05.2026Dvs Rosario Central1-1
- 25.04.2026Lvs Sarmiento Junin0-1
- 21.04.2026Dvs Huracan1-1
- 29.08.2026Lvs Gimnasia L.P.1-2
- 25.08.2026Dvs Talleres Cordoba2-2
- 16.08.2026Wvs Barracas Central1-0
- 07.08.2026Wvs Aldosivi2-1
- 02.08.2026Wvs River Plate1-0
- 29.07.2026Dvs Racing Club0-0
- 23.07.2026Lvs Belgrano Cordoba1-2
- 16.05.2026Lvs River Plate0-1
- 13.05.2026Dvs Racing Club1-1
- 10.05.2026Wvs Independiente3-1
Progi bramkowe
| Tigre | Rosario Central | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 60% (6/10) | 60% (6/10) |
Over 2.5 | 20% (2/10) | 40% (4/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 20% (2/10) |
Nie strzelił | 30% (3/10) | 30% (3/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 70% (14/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 55% (11/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 70% (14/20) |
| Tigre | Rosario Central | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 50% (5/10) | 70% (7/10) |
Over 1.5 | 20% (2/10) | 20% (2/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 0% (0/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 60% (6/10) | 60% (6/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 70% (14/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 55% (11/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 70% (14/20) |
| Tigre | Rosario Central | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 70% (7/10) | 60% (6/10) |
Over 1.5 | 20% (2/10) | 50% (5/10) |
Over 2.5 | 0% (0/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 60% (6/10) | 60% (6/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 70% (14/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 55% (11/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 70% (14/20) |
Statystyki rożnych
Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Rosario Central notuje o 16% wyższy wynik niż Tigre pod względem średniej rożnych w meczu.
| Ogółem | Tigre | Rosario Central | |
|---|---|---|---|
Match Corners AVG | 8.90 (40/40) | 8.25 (20/20) | 9.55 (20/20) |
Over 6.5 Corners | 75% (30/40) | 75% (15/20) | 75% (15/20) |
Over 7.5 Corners | 65% (26/40) | 65% (13/20) | 65% (13/20) |
Over 8.5 Corners | 53% (21/40) | 50% (10/20) | 55% (11/20) |
Over 9.5 Corners | 40% (16/40) | 30% (6/20) | 50% (10/20) |
Over 10.5 Corners | 33% (13/40) | 20% (4/20) | 45% (9/20) |
Over 11.5 Corners | 23% (9/40) | 10% (2/20) | 35% (7/20) |
Over 12.5 Corners | 23% (9/40) | 10% (2/20) | 35% (7/20) |
Over 13.5 Corners | 13% (5/40) | 10% (2/20) | 15% (3/20) |
Over 14.5 Corners | 3% (1/40) | 5% (1/20) | 0% (0/20) |
Rożne drużynowe
Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.
| Ogółem | Tigre | Rosario Central | |
|---|---|---|---|
Corners Earned Match | 4.85 | 4.35 | 5.35 |
More Corners Than Opponent | 53% (21/40) | 50% (10/20) | 55% (11/20) |
Over 2.5 Corners Earned | 75% (30/40) | 65% (13/20) | 85% (17/20) |
Over 3.5 Corners Earned | 60% (24/40) | 55% (11/20) | 65% (13/20) |
Over 4.5 Corners Earned | 45% (18/40) | 40% (8/20) | 50% (10/20) |
Over 5.5 Corners Earned | 38% (15/40) | 35% (7/20) | 40% (8/20) |
Over 6.5 Corners Earned | 28% (11/40) | 25% (5/20) | 30% (6/20) |
Over 7.5 Corners Earned | 20% (8/40) | 15% (3/20) | 25% (5/20) |
Over 8.5 Corners Earned | 18% (7/40) | 15% (3/20) | 20% (4/20) |
Corners Earned | 194 | 87 | 107 |
| Ogółem | Tigre | Rosario Central | |
|---|---|---|---|
Corners Against Match | 4.05 | 3.90 | 4.20 |
More Corners Than Opponent | 53% (21/40) | 50% (10/20) | 55% (11/20) |
Over 2.5 Corners Against | 75% (30/40) | 85% (17/20) | 65% (13/20) |
Over 3.5 Corners Against | 50% (20/40) | 60% (12/20) | 40% (8/20) |
Over 4.5 Corners Against | 38% (15/40) | 35% (7/20) | 40% (8/20) |
Over 5.5 Corners Against | 25% (10/40) | 15% (3/20) | 35% (7/20) |
Over 6.5 Corners Against | 13% (5/40) | 5% (1/20) | 20% (4/20) |
Over 7.5 Corners Against | 8% (3/40) | 0% (0/20) | 15% (3/20) |
Over 8.5 Corners Against | 8% (3/40) | 0% (0/20) | 15% (3/20) |
Corners Against | 162 | 78 | 84 |
Kartki meczowe
Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Tigre notuje o 14% wyższy wynik niż Rosario Central pod względem średniej kartek w meczu.
| Ogółem | Tigre | Rosario Central | |
|---|---|---|---|
Match Cards AVG | 5.25 (40/40) | 5.60 (20/20) | 4.90 (20/20) |
Over 0.5 Cards | 100% (40/40) | 100% (20/20) | 100% (20/20) |
Over 1.5 Cards | 95% (38/40) | 100% (20/20) | 90% (18/20) |
Over 2.5 Cards | 88% (35/40) | 95% (19/20) | 80% (16/20) |
Over 3.5 Cards | 78% (31/40) | 90% (18/20) | 65% (13/20) |
Over 4.5 Cards | 57% (23/40) | 70% (14/20) | 45% (9/20) |
Over 5.5 Cards | 43% (17/40) | 50% (10/20) | 35% (7/20) |
Over 6.5 Cards | 33% (13/40) | 30% (6/20) | 35% (7/20) |
Over 7.5 Cards | 23% (9/40) | 20% (4/20) | 25% (5/20) |
Total Cards | 210 | 112 | 98 |
Highest in a Match | 9 | 9 | 9 |
Lowest in a Match | 1 | 2 | 1 |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Tigre | Rosario Central | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 18% (7/40) | 25% (5/20) | 10% (2/20) |
Under 1.5 | 40% (16/40) | 50% (10/20) | 30% (6/20) |
Under 2.5 | 63% (25/40) | 75% (15/20) | 50% (10/20) |
Under 3.5 | 85% (34/40) | 85% (17/20) | 85% (17/20) |
Under 4.5 | 98% (39/40) | 95% (19/20) | 100% (20/20) |
Under 5.5 | 100% (40/40) | 100% (20/20) | 100% (20/20) |

