Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
10 spotkań — z perspektywy AIK Stockholm
Streaki - AIK Stockholm
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- AIK Stockholm — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
- AIK Stockholm — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
- AIK Stockholm — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
- AIK Stockholm — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
- AIK Stockholm — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
- AIK Stockholm — powyżej 6.5 rożnych (9/10, 90%)
- AIK Stockholm — poniżej 7.5 rożnych zdobytych (13/16, 81%)
- AIK Stockholm — powyżej 1.5 spalonych (8/10, 80%)
- AIK Stockholm — poniżej 3.5 spalonych (8/10, 80%)
- AIK Stockholm — powyżej 2.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
- AIK Stockholm — jest niepokonany (14/20, 70%)
- AIK Stockholm — powyżej 39.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
- AIK Stockholm — poniżej 49.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
- AIK Stockholm — poniżej 11.5 rożnych (7/10, 70%)
- AIK Stockholm — powyżej 2.5 kartek (7/10, 70%)
- AIK Stockholm — poniżej 4.5 kartek (7/10, 70%)
- AIK Stockholm — poniżej 4.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
Streaki - Mjallby AIF
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Mjallby AIF — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
- Mjallby AIF — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
- Mjallby AIF — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
- Mjallby AIF — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Mjallby AIF — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (15/18, 83%)
- Mjallby AIF — poniżej 5.5 kartek (8/10, 80%)
- Mjallby AIF — poniżej 5.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
- Mjallby AIF — powyżej 29.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
- Mjallby AIF — powyżej 1.5 spalonych (7/10, 70%)
- Mjallby AIF — poniżej 4.5 spalonych (7/10, 70%)
- Mjallby AIF — powyżej 6.5 rożnych (7/10, 70%)
- Mjallby AIF — poniżej 7.5 rożnych (7/10, 70%)
- Mjallby AIF — powyżej 2.5 kartek (7/10, 70%)
- Mjallby AIF — powyżej 2.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
Serie - AIK Stockholm
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 AIK Stockholm — wygrywa w 3 meczach z rzędu
- 🔥 AIK Stockholm — jest niepokonany w 3 meczach z rzędu
- 🔥 AIK Stockholm — obie drużyny strzelają (BTTS) w 3 meczach z rzędu
- 🔥 AIK Stockholm — powyżej 1.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
- 🔥 AIK Stockholm — powyżej 2.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
- 🔥 AIK Stockholm — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
- 🔥 AIK Stockholm — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
- 🔥 AIK Stockholm — powyżej 29.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 AIK Stockholm — poniżej 49.5 punktów kartkowych w 6 meczach z rzędu
- 🔥 AIK Stockholm — poniżej 3.5 spalonych w 5 meczach z rzędu
- 🔥 AIK Stockholm — poniżej 7.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 AIK Stockholm — poniżej 4.5 kartek w 6 meczach z rzędu
- 🔥 AIK Stockholm — powyżej 2.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 AIK Stockholm — poniżej 4.5 kartek łącznie w 6 meczach z rzędu
- 🔥 AIK Stockholm — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 5 meczach z rzędu
Serie - Mjallby AIF
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Mjallby AIF — przegrywa w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Mjallby AIF — nie strzela gola w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Mjallby AIF — nie wygrywa 1. połowę w 9 meczach z rzędu
- 🔥 Mjallby AIF — przegrywa 2. połowę w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Mjallby AIF — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Mjallby AIF — poniżej 2.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Mjallby AIF — poniżej 8.5 rożnych w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Mjallby AIF — poniżej 5.5 kartek w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Mjallby AIF — poniżej 5.5 kartek łącznie w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Mjallby AIF — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 5 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. AIK Stockholm jest o 67% lepsza niż Mjallby AIF pod względem odsetku wygranych meczów.
| AIK Stockholm | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 50% | 50% | 50% |
Śr. goli/mecz | 3.00 | 3.10 | 3.05 |
Strzelone | 1.30 | 1.80 | 1.55 |
Stracone | 1.70 | 1.30 | 1.50 |
BTTS % | 40% | 90% | 65% |
Czyste konto % | 20% | 10% | 15% |
Nie strzelił % | 40% | 10% | 25% |
Posiadanie piłki | 56% | 51% | 53% |
Śr. strzały/mecz | 16.29 | 10.78 | 13.19 |
Śr. faule/mecz | 11.00 | 12.00 | 11.56 |
| Mjallby AIF | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 40% | 20% | 30% |
Śr. goli/mecz | 2.40 | 3.40 | 2.90 |
Strzelone | 1.30 | 1.40 | 1.35 |
Stracone | 1.10 | 2.00 | 1.55 |
BTTS % | 40% | 60% | 50% |
Czyste konto % | 30% | 10% | 20% |
Nie strzelił % | 40% | 40% | 40% |
Posiadanie piłki | — | 51% | 51% |
Śr. strzały/mecz | — | — | — |
Śr. faule/mecz | — | 12.75 | 12.14 |
Ostatnie 10 meczów
- 30.08.2026Wvs Hammarby FF3-2
- 16.08.2026Wvs Djurgardens IF3-1
- 08.08.2026Wvs Orgryte IS4-3
- 02.08.2026Lvs Orgryte IS0-3
- 27.07.2026Dvs BK Hacken0-0
- 18.07.2026Wvs Gais2-0
- 11.07.2026Wvs Mjallby AIF2-1
- 05.07.2026Wvs IFK Goteborg2-1
- 30.05.2026Lvs Sirius0-3
- 24.05.2026Wvs Hammarby FF2-1
- 31.08.2026Lvs Djurgardens IF0-4
- 27.08.2026Lvs Red Bull Salzburg0-3
- 20.08.2026Lvs Red Bull Salzburg0-1
- 15.08.2026Wvs Sirius4-3
- 11.08.2026Lvs Slovan Bratislava0-2
- 08.08.2026Lvs IF Elfsborg0-1
- 04.08.2026Lvs Slovan Bratislava1-2
- 28.07.2026Dvs Lincoln Red Imps FC0-0
- 25.07.2026Lvs Kalmar FF1-2
- 21.07.2026Wvs Lincoln Red Imps FC3-0
Progi bramkowe
| AIK Stockholm | Mjallby AIF | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 80% (8/10) | 90% (9/10) |
Over 2.5 | 60% (6/10) | 60% (6/10) |
Over 3.5 | 30% (3/10) | 40% (4/10) |
Nie strzelił | 40% (4/10) | 40% (4/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 25% (5/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 50% (10/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 45% (9/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 60% (12/20) |
| AIK Stockholm | Mjallby AIF | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 60% (6/10) |
Over 1.5 | 40% (4/10) | 30% (3/10) |
Over 2.5 | 20% (2/10) | 20% (2/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 50% (5/10) | 70% (7/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 25% (5/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 50% (10/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 45% (9/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 60% (12/20) |
| AIK Stockholm | Mjallby AIF | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 50% (5/10) | 60% (6/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 30% (3/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 20% (2/10) |
Nie strzelił | 50% (5/10) | 50% (5/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 25% (5/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 50% (10/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 45% (9/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 60% (12/20) |
Statystyki rożnych
Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. AIK Stockholm notuje o 26% wyższy wynik niż Mjallby AIF pod względem średniej rożnych w meczu.
| Ogółem | AIK Stockholm | Mjallby AIF | |
|---|---|---|---|
Match Corners AVG | 9.53 (30/40) | 10.56 (16/20) | 8.36 (14/20) |
Over 6.5 Corners | 83% (25/30) | 88% (14/16) | 79% (11/14) |
Over 7.5 Corners | 57% (17/30) | 69% (11/16) | 43% (6/14) |
Over 8.5 Corners | 50% (15/30) | 69% (11/16) | 29% (4/14) |
Over 9.5 Corners | 37% (11/30) | 44% (7/16) | 29% (4/14) |
Over 10.5 Corners | 33% (10/30) | 38% (6/16) | 29% (4/14) |
Over 11.5 Corners | 27% (8/30) | 31% (5/16) | 21% (3/14) |
Over 12.5 Corners | 20% (6/30) | 25% (4/16) | 14% (2/14) |
Over 13.5 Corners | 13% (4/30) | 19% (3/16) | 7% (1/14) |
Over 14.5 Corners | 10% (3/30) | 19% (3/16) | 0% (0/14) |
Rożne drużynowe
Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.
| Ogółem | AIK Stockholm | Mjallby AIF | |
|---|---|---|---|
Corners Earned Match | 4.91 | 5.63 | 4.28 |
More Corners Than Opponent | 47% (16/34) | 44% (7/16) | 50% (9/18) |
Over 2.5 Corners Earned | 74% (25/34) | 81% (13/16) | 67% (12/18) |
Over 3.5 Corners Earned | 62% (21/34) | 81% (13/16) | 44% (8/18) |
Over 4.5 Corners Earned | 44% (15/34) | 50% (8/16) | 39% (7/18) |
Over 5.5 Corners Earned | 26% (9/34) | 38% (6/16) | 17% (3/18) |
Over 6.5 Corners Earned | 26% (9/34) | 38% (6/16) | 17% (3/18) |
Over 7.5 Corners Earned | 18% (6/34) | 19% (3/16) | 17% (3/18) |
Over 8.5 Corners Earned | 15% (5/34) | 19% (3/16) | 11% (2/18) |
Corners Earned | 167 | 90 | 77 |
| Ogółem | AIK Stockholm | Mjallby AIF | |
|---|---|---|---|
Corners Against Match | 4.53 | 4.94 | 4.17 |
More Corners Than Opponent | 47% (16/34) | 44% (7/16) | 50% (9/18) |
Over 2.5 Corners Against | 82% (28/34) | 94% (15/16) | 72% (13/18) |
Over 3.5 Corners Against | 62% (21/34) | 75% (12/16) | 50% (9/18) |
Over 4.5 Corners Against | 50% (17/34) | 56% (9/16) | 44% (8/18) |
Over 5.5 Corners Against | 26% (9/34) | 25% (4/16) | 28% (5/18) |
Over 6.5 Corners Against | 18% (6/34) | 13% (2/16) | 22% (4/18) |
Over 7.5 Corners Against | 9% (3/34) | 13% (2/16) | 6% (1/18) |
Over 8.5 Corners Against | 6% (2/34) | 13% (2/16) | 0% (0/18) |
Corners Against | 154 | 79 | 75 |
Kartki meczowe
Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. AIK Stockholm notuje o 16% wyższy wynik niż Mjallby AIF pod względem średniej kartek w meczu.
| Ogółem | AIK Stockholm | Mjallby AIF | |
|---|---|---|---|
Match Cards AVG | 3.94 (34/34) | 4.25 (16/16) | 3.67 (18/18) |
Over 0.5 Cards | 100% (34/34) | 100% (16/16) | 100% (18/18) |
Over 1.5 Cards | 85% (29/34) | 94% (15/16) | 78% (14/18) |
Over 2.5 Cards | 74% (25/34) | 81% (13/16) | 67% (12/18) |
Over 3.5 Cards | 62% (21/34) | 69% (11/16) | 56% (10/18) |
Over 4.5 Cards | 35% (12/34) | 38% (6/16) | 33% (6/18) |
Over 5.5 Cards | 18% (6/34) | 19% (3/16) | 17% (3/18) |
Over 6.5 Cards | 12% (4/34) | 19% (3/16) | 6% (1/18) |
Over 7.5 Cards | 6% (2/34) | 6% (1/16) | 6% (1/18) |
Total Cards | 134 | 68 | 66 |
Highest in a Match | 9 | 8 | 9 |
Lowest in a Match | 1 | 1 | 1 |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | AIK Stockholm | Mjallby AIF | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 8% (3/40) | 5% (1/20) | 10% (2/20) |
Under 1.5 | 20% (8/40) | 15% (3/20) | 25% (5/20) |
Under 2.5 | 40% (16/40) | 35% (7/20) | 45% (9/20) |
Under 3.5 | 73% (29/40) | 70% (14/20) | 75% (15/20) |
Under 4.5 | 83% (33/40) | 85% (17/20) | 80% (16/20) |
Under 5.5 | 90% (36/40) | 90% (18/20) | 90% (18/20) |

