Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
10 spotkań — z perspektywy Djurgardens IF
Streaki - Djurgardens IF
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Djurgardens IF — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Djurgardens IF — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
- Djurgardens IF — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Djurgardens IF — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Djurgardens IF — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
- Djurgardens IF — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Djurgardens IF — poniżej 4.5 spalonych (9/10, 90%)
- Djurgardens IF — powyżej 8.5 rożnych (9/10, 90%)
- Djurgardens IF — poniżej 4.5 kartek łącznie (9/10, 90%)
- Djurgardens IF — poniżej 49.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
- Djurgardens IF — ma więcej rożnych niż przeciwnik (11/15, 73%)
- Djurgardens IF — powyżej 29.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
- Djurgardens IF — powyżej 2.5 spalonych (7/10, 70%)
- Djurgardens IF — powyżej 2.5 kartek (7/10, 70%)
- Djurgardens IF — poniżej 3.5 kartek (7/10, 70%)
- Djurgardens IF — powyżej 2.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
Streaki - Mjallby AIF
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Mjallby AIF — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
- Mjallby AIF — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Mjallby AIF — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
- Mjallby AIF — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Mjallby AIF — jest niepokonany na wyjeździe (7/10, 70%)
- Mjallby AIF — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Mjallby AIF — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (15/18, 83%)
- Mjallby AIF — poniżej 5.5 kartek (8/10, 80%)
- Mjallby AIF — poniżej 5.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
- Mjallby AIF — powyżej 29.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
- Mjallby AIF — powyżej 1.5 spalonych (7/10, 70%)
- Mjallby AIF — poniżej 4.5 spalonych (7/10, 70%)
- Mjallby AIF — powyżej 6.5 rożnych (7/10, 70%)
- Mjallby AIF — poniżej 7.5 rożnych (7/10, 70%)
- Mjallby AIF — powyżej 2.5 kartek (7/10, 70%)
- Mjallby AIF — powyżej 2.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
Serie - Djurgardens IF
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Djurgardens IF — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Djurgardens IF — jest niepokonany w 2. połowie w 8 meczach z rzędu
- 🔥 Djurgardens IF — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Djurgardens IF — poniżej 39.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Djurgardens IF — poniżej 12.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Djurgardens IF — poniżej 3.5 kartek w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Djurgardens IF — poniżej 3.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Djurgardens IF — poniżej 7.5 rożnych zdobytych w 3 meczach z rzędu
Serie - Mjallby AIF
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Mjallby AIF — nie wygrywa 1. połowę w 8 meczach z rzędu
- 🔥 Mjallby AIF — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Mjallby AIF — więcej goli pada w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Mjallby AIF — poniżej 2.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Mjallby AIF — poniżej 8.5 rożnych w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Mjallby AIF — poniżej 5.5 kartek w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Mjallby AIF — poniżej 5.5 kartek łącznie w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Mjallby AIF — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 5 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Djurgardens IF jest o 67% lepsza niż Mjallby AIF pod względem odsetku wygranych meczów.
| Djurgardens IF | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 40% | 60% | 50% |
Śr. goli/mecz | 3.50 | 2.60 | 3.05 |
Strzelone | 2.30 | 1.70 | 2.00 |
Stracone | 1.20 | 0.90 | 1.05 |
BTTS % | 50% | 40% | 45% |
Czyste konto % | 40% | 40% | 40% |
Nie strzelił % | 20% | 30% | 25% |
Posiadanie piłki | 58% | 55% | 57% |
Śr. strzały/mecz | 16.88 | 15.14 | 16.07 |
Śr. faule/mecz | 12.13 | 10.43 | 11.33 |
| Mjallby AIF | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 40% | 20% | 30% |
Śr. goli/mecz | 2.40 | 3.00 | 2.70 |
Strzelone | 1.30 | 1.40 | 1.35 |
Stracone | 1.10 | 1.60 | 1.35 |
BTTS % | 40% | 60% | 50% |
Czyste konto % | 30% | 20% | 25% |
Nie strzelił % | 40% | 40% | 40% |
Posiadanie piłki | — | 51% | 51% |
Śr. strzały/mecz | — | 11.57 | — |
Śr. faule/mecz | — | 12.22 | 11.87 |
Ostatnie 10 meczów
- 24.08.2026Wvs Malmo FF3-0
- 16.08.2026Lvs AIK Stockholm1-3
- 10.08.2026Lvs Vasteras SK FK0-1
- 03.08.2026Wvs Vasteras SK FK6-0
- 25.07.2026Wvs Degerfors IF1-0
- 20.07.2026Dvs Orgryte IS0-0
- 13.07.2026Wvs Halmstad3-0
- 06.07.2026Wvs BK Hacken4-2
- 22.05.2026Lvs IF Brommapojkarna1-2
- 18.05.2026Lvs Sirius2-3
- 27.08.2026Lvs Red Bull Salzburg0-3
- 20.08.2026Lvs Red Bull Salzburg0-1
- 15.08.2026Wvs Sirius4-3
- 11.08.2026Lvs Slovan Bratislava0-2
- 08.08.2026Lvs IF Elfsborg0-1
- 04.08.2026Lvs Slovan Bratislava1-2
- 28.07.2026Dvs Lincoln Red Imps FC0-0
- 25.07.2026Lvs Kalmar FF1-2
- 21.07.2026Wvs Lincoln Red Imps FC3-0
- 17.07.2026Dvs Vasteras SK FK0-0
Progi bramkowe
| Djurgardens IF | Mjallby AIF | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 80% (8/10) | 80% (8/10) |
Over 2.5 | 70% (7/10) | 50% (5/10) |
Over 3.5 | 50% (5/10) | 30% (3/10) |
Nie strzelił | 20% (2/10) | 40% (4/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 40% (8/20) | 25% (5/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 45% (9/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 40% (8/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 55% (11/20) |
| Djurgardens IF | Mjallby AIF | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 50% (5/10) |
Over 1.5 | 70% (7/10) | 20% (2/10) |
Over 2.5 | 50% (5/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 30% (3/10) | 70% (7/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 40% (8/20) | 25% (5/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 45% (9/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 40% (8/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 55% (11/20) |
| Djurgardens IF | Mjallby AIF | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 30% (3/10) | 60% (6/10) |
Over 2.5 | 20% (2/10) | 30% (3/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 20% (2/10) |
Nie strzelił | 40% (4/10) | 50% (5/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 40% (8/20) | 25% (5/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 45% (9/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 40% (8/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 55% (11/20) |
Statystyki rożnych
Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Djurgardens IF notuje o 37% wyższy wynik niż Mjallby AIF pod względem średniej rożnych w meczu.
| Ogółem | Djurgardens IF | Mjallby AIF | |
|---|---|---|---|
Match Corners AVG | 9.97 (30/40) | 11.53 (15/20) | 8.40 (15/20) |
Over 6.5 Corners | 83% (25/30) | 87% (13/15) | 80% (12/15) |
Over 7.5 Corners | 67% (20/30) | 87% (13/15) | 47% (7/15) |
Over 8.5 Corners | 60% (18/30) | 87% (13/15) | 33% (5/15) |
Over 9.5 Corners | 50% (15/30) | 73% (11/15) | 27% (4/15) |
Over 10.5 Corners | 47% (14/30) | 67% (10/15) | 27% (4/15) |
Over 11.5 Corners | 37% (11/30) | 53% (8/15) | 20% (3/15) |
Over 12.5 Corners | 23% (7/30) | 33% (5/15) | 13% (2/15) |
Over 13.5 Corners | 20% (6/30) | 33% (5/15) | 7% (1/15) |
Over 14.5 Corners | 13% (4/30) | 27% (4/15) | 0% (0/15) |
Rożne drużynowe
Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.
| Ogółem | Djurgardens IF | Mjallby AIF | |
|---|---|---|---|
Corners Earned Match | 5.61 | 7.20 | 4.28 |
More Corners Than Opponent | 61% (20/33) | 73% (11/15) | 50% (9/18) |
Over 2.5 Corners Earned | 79% (26/33) | 93% (14/15) | 67% (12/18) |
Over 3.5 Corners Earned | 64% (21/33) | 87% (13/15) | 44% (8/18) |
Over 4.5 Corners Earned | 61% (20/33) | 87% (13/15) | 39% (7/18) |
Over 5.5 Corners Earned | 42% (14/33) | 73% (11/15) | 17% (3/18) |
Over 6.5 Corners Earned | 39% (13/33) | 67% (10/15) | 17% (3/18) |
Over 7.5 Corners Earned | 27% (9/33) | 40% (6/15) | 17% (3/18) |
Over 8.5 Corners Earned | 21% (7/33) | 33% (5/15) | 11% (2/18) |
Corners Earned | 185 | 108 | 77 |
| Ogółem | Djurgardens IF | Mjallby AIF | |
|---|---|---|---|
Corners Against Match | 4.24 | 4.33 | 4.17 |
More Corners Than Opponent | 61% (20/33) | 73% (11/15) | 50% (9/18) |
Over 2.5 Corners Against | 70% (23/33) | 67% (10/15) | 72% (13/18) |
Over 3.5 Corners Against | 52% (17/33) | 53% (8/15) | 50% (9/18) |
Over 4.5 Corners Against | 42% (14/33) | 40% (6/15) | 44% (8/18) |
Over 5.5 Corners Against | 33% (11/33) | 40% (6/15) | 28% (5/18) |
Over 6.5 Corners Against | 27% (9/33) | 33% (5/15) | 22% (4/18) |
Over 7.5 Corners Against | 6% (2/33) | 7% (1/15) | 6% (1/18) |
Over 8.5 Corners Against | 0% (0/33) | 0% (0/15) | 0% (0/18) |
Corners Against | 140 | 65 | 75 |
Kartki meczowe
Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Mjallby AIF notuje o 8% wyższy wynik niż Djurgardens IF pod względem średniej kartek w meczu.
| Ogółem | Djurgardens IF | Mjallby AIF | |
|---|---|---|---|
Match Cards AVG | 3.55 (33/33) | 3.40 (15/15) | 3.67 (18/18) |
Over 0.5 Cards | 100% (33/33) | 100% (15/15) | 100% (18/18) |
Over 1.5 Cards | 82% (27/33) | 87% (13/15) | 78% (14/18) |
Over 2.5 Cards | 67% (22/33) | 67% (10/15) | 67% (12/18) |
Over 3.5 Cards | 48% (16/33) | 40% (6/15) | 56% (10/18) |
Over 4.5 Cards | 27% (9/33) | 20% (3/15) | 33% (6/18) |
Over 5.5 Cards | 12% (4/33) | 7% (1/15) | 17% (3/18) |
Over 6.5 Cards | 6% (2/33) | 7% (1/15) | 6% (1/18) |
Over 7.5 Cards | 6% (2/33) | 7% (1/15) | 6% (1/18) |
Total Cards | 117 | 51 | 66 |
Highest in a Match | 9 | 9 | 9 |
Lowest in a Match | 1 | 1 | 1 |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Djurgardens IF | Mjallby AIF | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 13% (5/40) | 10% (2/20) | 15% (3/20) |
Under 1.5 | 33% (13/40) | 35% (7/20) | 30% (6/20) |
Under 2.5 | 45% (18/40) | 40% (8/20) | 50% (10/20) |
Under 3.5 | 70% (28/40) | 60% (12/20) | 80% (16/20) |
Under 4.5 | 75% (30/40) | 70% (14/20) | 80% (16/20) |
Under 5.5 | 85% (34/40) | 80% (16/20) | 90% (18/20) |

