Football Stats
Herb Victoriano Arenas
Victoriano ArenasŚr. pkt/mecz 1.10
Argentyna / Primera C7 czerwca 2026 19:30
Herb Defensores de Cambaceres
Defensores de CambaceresŚr. pkt/mecz 1.25

Bezpośrednie starcia (H2H)

Mała próbka

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

3 spotkań — z perspektywy Victoriano Arenas

Streaki - Victoriano Arenas

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Victoriano Arenas — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Victoriano Arenas — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
  • Victoriano Arenas — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • Victoriano Arenas — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Victoriano Arenas — poniżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Victoriano Arenas — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)

Streaki - Defensores de Cambaceres

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Defensores de Cambaceres — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Defensores de Cambaceres — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Defensores de Cambaceres — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Defensores de Cambaceres — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Defensores de Cambaceres — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Defensores de Cambaceres — jest niepokonany w 2. połowie (14/20, 70%)

Serie - Victoriano Arenas

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Victoriano Arenas — jest niepokonany w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Victoriano Arenas — jest niepokonany w 1. połowie w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Victoriano Arenas — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 6 meczach z rzędu

Serie - Defensores de Cambaceres

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Defensores de Cambaceres — poniżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Defensores de Cambaceres — jest niepokonany w 1. połowie w 6 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
07.06Herb Victoriano ArenasVictoriano Arenas10Herb Defensores de CambaceresDefensores de Cambaceres
08.09Herb Defensores de CambaceresDefensores de Cambaceres20Herb Victoriano ArenasVictoriano Arenas
06.04Herb Victoriano ArenasVictoriano Arenas10Herb Defensores de CambaceresDefensores de Cambaceres

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Defensores de Cambaceres jest o 20% lepsza niż Victoriano Arenas pod względem odsetku wygranych meczów.

Victoriano ArenasDomWyjazdOgółem
Win %
30%
20%
25%
Śr. goli/mecz
1.30
2.80
2.05
Strzelone
0.80
1.10
0.95
Stracone
0.50
1.70
1.10
BTTS %
20%
60%
40%
Czyste konto %
60%
10%
35%
Nie strzelił %
50%
30%
40%
Defensores de CambaceresDomWyjazdOgółem
Win %
30%
30%
30%
Śr. goli/mecz
2.20
1.80
2.00
Strzelone
1.20
0.70
0.95
Stracone
1.00
1.10
1.05
BTTS %
60%
30%
45%
Czyste konto %
20%
40%
30%
Nie strzelił %
30%
50%
40%

Ostatnie 10 meczów

Victoriano Arenas jest o +14% lepsza pod względem strzelonych bramek
0.80 gola/mecz
Victoriano Arenas u siebie
0.70 gola/mecz
Defensores de Cambaceres na wyjeździe

Progi bramkowe

Victoriano ArenasDefensores de Cambaceres
Over 0.5
70% (7/10)
80% (8/10)
Over 1.5
30% (3/10)
70% (7/10)
Over 2.5
20% (2/10)
30% (3/10)
Over 3.5
10% (1/10)
0% (0/10)
Nie strzelił
50% (5/10)
50% (5/10)
1. połowa — 1-2 gole
60% (12/20)
50% (10/20)
1. połowa — 1-3 gole
60% (12/20)
55% (11/20)
2. połowa — 1-2 gole
55% (11/20)
50% (10/20)
2. połowa — 1-3 gole
60% (12/20)
70% (14/20)

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemVictoriano ArenasDefensores de Cambaceres
Under 0.5
15% (6/40)
15% (3/20)
15% (3/20)
Under 1.5
35% (14/40)
45% (9/20)
25% (5/20)
Under 2.5
68% (27/40)
70% (14/20)
65% (13/20)
Under 3.5
88% (35/40)
80% (16/20)
95% (19/20)
Under 4.5
95% (38/40)
90% (18/20)
100% (20/20)
Under 5.5
98% (39/40)
95% (19/20)
100% (20/20)
Primera C — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Lujan261475491.88
2Sacachispas261367451.73
3Canuelas261295451.73
4Lugano2610106401.54
5Leones de Rosario2610106401.54
6Centro Español261097391.50
7Estrella Del Sur261097391.50
8Juventud Unida261088381.46
9Berazategui269116381.46
10Deportivo Español268144381.46
11Puerto Nuevo269116381.46
12Mercedes26998361.38
13Victoriano Arenas268126361.38
14Central Cordoba26998361.38
15General Lamadrid26998361.38
16Sportivo Barracas2610511351.35
17Atletico Atlas26989351.35
18Yupanqui26899331.27
19El Porvenir266155331.27
20Central Ballester268711311.19
22Fénix266911271.04
23Leandro N. Alem267613271.04
24Claypole266812261.00
25JJ Urquiza2641210240.92
26Deportivo Paraguayo265912240.92
27Argentino Rosario2631310220.85
28Deportivo Muñiz2641012220.85