Football Stats
Herb Juventud Unida
Juventud UnidaŚr. pkt/mecz 0.95
Argentyna / Primera C14 czerwca 2026 20:30
Herb Estrella Del Sur
Estrella Del SurŚr. pkt/mecz 1.35

Bezpośrednie starcia (H2H)

Mała próbka

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

3 spotkań — z perspektywy Juventud Unida

Streaki - Juventud Unida

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Juventud Unida — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • Juventud Unida — nie wygrywa 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
  • Juventud Unida — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Juventud Unida — jest niepokonany w 1. połowie (15/20, 75%)

Streaki - Estrella Del Sur

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Estrella Del Sur — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Estrella Del Sur — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Estrella Del Sur — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Estrella Del Sur — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Estrella Del Sur — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Estrella Del Sur — remisuje 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Estrella Del Sur — jest niepokonany (15/20, 75%)
  • Estrella Del Sur — poniżej 2.5 gola w meczu (14/20, 70%)
  • Estrella Del Sur — jest niepokonany w 2. połowie (14/20, 70%)

Serie - Juventud Unida

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Juventud Unida — obie drużyny strzelają (BTTS) w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Juventud Unida — powyżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Juventud Unida — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Juventud Unida — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu

Serie - Estrella Del Sur

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Estrella Del Sur — jest niepokonany w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Estrella Del Sur — jest niepokonany w 1. połowie w 5 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
14.06Herb Juventud UnidaJuventud Unida20Herb Estrella Del SurEstrella Del Sur
21.06Herb Juventud UnidaJuventud Unida11Herb Estrella Del SurEstrella Del Sur
08.03Herb Estrella Del SurEstrella Del Sur02Herb Juventud UnidaJuventud Unida

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Estrella Del Sur jest o 50% lepsza niż Juventud Unida pod względem odsetku wygranych meczów.

Juventud UnidaDomWyjazdOgółem
Win %
0%
40%
20%
Śr. goli/mecz
1.60
2.10
1.85
Strzelone
0.50
1.00
0.75
Stracone
1.10
1.10
1.10
BTTS %
40%
40%
40%
Czyste konto %
20%
40%
30%
Nie strzelił %
60%
30%
45%
Estrella Del SurDomWyjazdOgółem
Win %
30%
30%
30%
Śr. goli/mecz
1.60
2.60
2.10
Strzelone
0.90
1.20
1.05
Stracone
0.70
1.40
1.05
BTTS %
40%
60%
50%
Czyste konto %
50%
20%
35%
Nie strzelił %
40%
30%
35%

Ostatnie 10 meczów

Estrella Del Sur jest o +140% lepsza pod względem strzelonych bramek
0.50 gola/mecz
Juventud Unida u siebie
1.20 gola/mecz
Estrella Del Sur na wyjeździe

Progi bramkowe

Juventud UnidaEstrella Del Sur
Over 0.5
80% (8/10)
90% (9/10)
Over 1.5
40% (4/10)
70% (7/10)
Over 2.5
20% (2/10)
50% (5/10)
Over 3.5
10% (1/10)
30% (3/10)
Nie strzelił
60% (6/10)
30% (3/10)
1. połowa — 1-2 gole
60% (12/20)
60% (12/20)
1. połowa — 1-3 gole
65% (13/20)
65% (13/20)
2. połowa — 1-2 gole
50% (10/20)
60% (12/20)
2. połowa — 1-3 gole
60% (12/20)
70% (14/20)

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemJuventud UnidaEstrella Del Sur
Under 0.5
18% (7/40)
15% (3/20)
20% (4/20)
Under 1.5
45% (18/40)
55% (11/20)
35% (7/20)
Under 2.5
70% (28/40)
70% (14/20)
70% (14/20)
Under 3.5
83% (33/40)
85% (17/20)
80% (16/20)
Under 4.5
88% (35/40)
90% (18/20)
85% (17/20)
Under 5.5
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Primera C — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Lujan261475491.88
2Sacachispas261367451.73
3Canuelas261295451.73
4Lugano2610106401.54
5Leones de Rosario2610106401.54
6Centro Español261097391.50
7Estrella Del Sur261097391.50
8Juventud Unida261088381.46
9Berazategui269116381.46
10Deportivo Español268144381.46
11Puerto Nuevo269116381.46
12Mercedes26998361.38
13Victoriano Arenas268126361.38
14Central Cordoba26998361.38
15General Lamadrid26998361.38
16Sportivo Barracas2610511351.35
17Atletico Atlas26989351.35
18Yupanqui26899331.27
19El Porvenir266155331.27
20Central Ballester268711311.19
22Fénix266911271.04
23Leandro N. Alem267613271.04
24Claypole266812261.00
25JJ Urquiza2641210240.92
26Deportivo Paraguayo265912240.92
27Argentino Rosario2631310220.85
28Deportivo Muñiz2641012220.85