Football Stats
Herb Lugano
LuganoŚr. pkt/mecz 1.00
Argentyna / Primera C14 czerwca 2026 20:30
Herb Mercedes
MercedesŚr. pkt/mecz 1.35

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

5 spotkań — z perspektywy Lugano

1W — Lugano3D1W — Mercedes

Streaki - Lugano

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Lugano — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Lugano — nie wygrywa 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
  • Lugano — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Lugano — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
  • Lugano — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Lugano — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)

Streaki - Mercedes

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Mercedes — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Mercedes — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Mercedes — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Mercedes — jest niepokonany w 1. połowie (16/20, 80%)
  • Mercedes — jest niepokonany (15/20, 75%)

Serie - Lugano

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Lugano — nie wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu

Serie - Mercedes

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Mercedes — jest niepokonany w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Mercedes — poniżej 2.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Mercedes — jest niepokonany w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Mercedes — jest niepokonany w 2. połowie w 4 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
14.06Herb LuganoLugano10Herb MercedesMercedes
17.08Herb LuganoLugano01Herb MercedesMercedes
02.05Herb MercedesMercedes11Herb LuganoLugano
26.10Herb MercedesMercedes22Herb LuganoLugano
27.05Herb LuganoLugano00Herb MercedesMercedes

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Mercedes jest o 50% lepsza niż Lugano pod względem odsetku wygranych meczów.

LuganoDomWyjazdOgółem
Win %
20%
20%
20%
Śr. goli/mecz
2.40
2.70
2.55
Strzelone
1.30
1.10
1.20
Stracone
1.10
1.60
1.35
BTTS %
40%
50%
45%
Czyste konto %
40%
30%
35%
Nie strzelił %
40%
40%
40%
MercedesDomWyjazdOgółem
Win %
40%
20%
30%
Śr. goli/mecz
1.20
1.70
1.45
Strzelone
0.80
0.80
0.80
Stracone
0.40
0.90
0.65
BTTS %
20%
50%
35%
Czyste konto %
70%
30%
50%
Nie strzelił %
40%
40%
40%

Ostatnie 10 meczów

Lugano jest o +63% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.30 gola/mecz
Lugano u siebie
0.80 gola/mecz
Mercedes na wyjeździe

Progi bramkowe

LuganoMercedes
Over 0.5
80% (8/10)
80% (8/10)
Over 1.5
70% (7/10)
60% (6/10)
Over 2.5
60% (6/10)
30% (3/10)
Over 3.5
30% (3/10)
0% (0/10)
Nie strzelił
40% (4/10)
40% (4/10)
1. połowa — 1-2 gole
45% (9/20)
40% (8/20)
1. połowa — 1-3 gole
60% (12/20)
45% (9/20)
2. połowa — 1-2 gole
60% (12/20)
45% (9/20)
2. połowa — 1-3 gole
70% (14/20)
50% (10/20)

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemLuganoMercedes
Under 0.5
23% (9/40)
20% (4/20)
25% (5/20)
Under 1.5
35% (14/40)
25% (5/20)
45% (9/20)
Under 2.5
63% (25/40)
40% (8/20)
85% (17/20)
Under 3.5
83% (33/40)
65% (13/20)
100% (20/20)
Under 4.5
98% (39/40)
95% (19/20)
100% (20/20)
Under 5.5
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Primera C — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Lujan261475491.88
2Sacachispas261367451.73
3Canuelas261295451.73
4Lugano2610106401.54
5Leones de Rosario2610106401.54
6Centro Español261097391.50
7Estrella Del Sur261097391.50
8Juventud Unida261088381.46
9Berazategui269116381.46
10Deportivo Español268144381.46
11Puerto Nuevo269116381.46
12Mercedes26998361.38
13Victoriano Arenas268126361.38
14Central Cordoba26998361.38
15General Lamadrid26998361.38
16Sportivo Barracas2610511351.35
17Atletico Atlas26989351.35
18Yupanqui26899331.27
19El Porvenir266155331.27
20Central Ballester268711311.19
22Fénix266911271.04
23Leandro N. Alem267613271.04
24Claypole266812261.00
25JJ Urquiza2641210240.92
26Deportivo Paraguayo265912240.92
27Argentino Rosario2631310220.85
28Deportivo Muñiz2641012220.85