Football Stats
Herb Mercedes
MercedesŚr. pkt/mecz 1.20
Argentyna / Primera C27 czerwca 2026 20:00
Herb JJ Urquiza
JJ UrquizaŚr. pkt/mecz 0.85

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

6 spotkań — z perspektywy Mercedes

3W — Mercedes1D2W — JJ Urquiza

Streaki - Mercedes

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Mercedes — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (10/10, 100%)
  • Mercedes — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (10/10, 100%)
  • Mercedes — jest niepokonany u siebie (9/10, 90%)
  • Mercedes — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Mercedes — zachowuje czyste konto u siebie (7/10, 70%)
  • Mercedes — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
  • Mercedes — remisuje 1. połowę u siebie (7/10, 70%)

Streaki - JJ Urquiza

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • JJ Urquiza — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (10/10, 100%)
  • JJ Urquiza — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
  • JJ Urquiza — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • JJ Urquiza — jest niepokonany na wyjeździe (7/10, 70%)
  • JJ Urquiza — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • JJ Urquiza — poniżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • JJ Urquiza — remisuje 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)

Serie - Mercedes

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Mercedes — poniżej 2.5 gola w meczu w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Mercedes — nie wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Mercedes — jest niepokonany w 2. połowie w 5 meczach z rzędu

Serie - JJ Urquiza

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 JJ Urquiza — nie strzela gola w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 JJ Urquiza — poniżej 2.5 gola w meczu w 17 meczach z rzędu
  • 🔥 JJ Urquiza — jest niepokonany w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 JJ Urquiza — poniżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 JJ Urquiza — nie wygrywa 1. połowę w 11 meczach z rzędu
  • 🔥 JJ Urquiza — remisuje 1. połowę w 3 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
27.06Herb MercedesMercedes50Herb JJ UrquizaJJ Urquiza
21.02Herb JJ UrquizaJJ Urquiza02Herb MercedesMercedes
05.07Herb JJ UrquizaJJ Urquiza01Herb MercedesMercedes
26.03Herb MercedesMercedes01Herb JJ UrquizaJJ Urquiza
13.08Herb JJ UrquizaJJ Urquiza21Herb MercedesMercedes
23.03Herb MercedesMercedes11Herb JJ UrquizaJJ Urquiza

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Mercedes jest o 67% lepsza niż JJ Urquiza pod względem odsetku wygranych meczów.

MercedesDomWyjazdOgółem
Win %
40%
10%
25%
Śr. goli/mecz
1.20
1.50
1.35
Strzelone
0.80
0.60
0.70
Stracone
0.40
0.90
0.65
BTTS %
20%
40%
30%
Czyste konto %
70%
30%
50%
Nie strzelił %
40%
50%
45%
JJ UrquizaDomWyjazdOgółem
Win %
20%
10%
15%
Śr. goli/mecz
1.40
1.30
1.35
Strzelone
0.40
0.40
0.40
Stracone
1.00
0.90
0.95
BTTS %
10%
30%
20%
Czyste konto %
30%
40%
35%
Nie strzelił %
70%
60%
65%

Ostatnie 10 meczów

Mercedes jest o +100% lepsza pod względem strzelonych bramek
0.80 gola/mecz
Mercedes u siebie
0.40 gola/mecz
JJ Urquiza na wyjeździe

Progi bramkowe

MercedesJJ Urquiza
Over 0.5
70% (7/10)
70% (7/10)
Over 1.5
50% (5/10)
50% (5/10)
Over 2.5
0% (0/10)
10% (1/10)
Over 3.5
0% (0/10)
0% (0/10)
Nie strzelił
40% (4/10)
60% (6/10)
1. połowa — 1-2 gole
40% (8/20)
25% (5/20)
1. połowa — 1-3 gole
45% (9/20)
30% (6/20)
2. połowa — 1-2 gole
40% (8/20)
55% (11/20)
2. połowa — 1-3 gole
45% (9/20)
55% (11/20)

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemMercedesJJ Urquiza
Under 0.5
23% (9/40)
25% (5/20)
20% (4/20)
Under 1.5
50% (20/40)
50% (10/20)
50% (10/20)
Under 2.5
93% (37/40)
90% (18/20)
95% (19/20)
Under 3.5
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Under 4.5
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Under 5.5
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Primera C — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Lujan261475491.88
2Sacachispas261367451.73
3Canuelas261295451.73
4Lugano2610106401.54
5Leones de Rosario2610106401.54
6Centro Español261097391.50
7Estrella Del Sur261097391.50
8Juventud Unida261088381.46
9Berazategui269116381.46
10Deportivo Español268144381.46
11Puerto Nuevo269116381.46
12Mercedes26998361.38
13Victoriano Arenas268126361.38
14Central Cordoba26998361.38
15General Lamadrid26998361.38
16Sportivo Barracas2610511351.35
17Atletico Atlas26989351.35
18Yupanqui26899331.27
19El Porvenir266155331.27
20Central Ballester268711311.19
22Fénix266911271.04
23Leandro N. Alem267613271.04
24Claypole266812261.00
25JJ Urquiza2641210240.92
26Deportivo Paraguayo265912240.92
27Argentino Rosario2631310220.85
28Deportivo Muñiz2641012220.85