Football Stats
Herb Atletico Atlas
Atletico AtlasŚr. pkt/mecz 1.15
Argentyna / Primera C5 lipca 2026 20:00
Herb Claypole
ClaypoleŚr. pkt/mecz 1.25

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

10 spotkań — z perspektywy Atletico Atlas

2W — Atletico Atlas3D5W — Claypole

Streaki - Atletico Atlas

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Atletico Atlas — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Atletico Atlas — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
  • Atletico Atlas — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Atletico Atlas — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Atletico Atlas — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Atletico Atlas — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Atletico Atlas — powyżej 0.5 gola w 2. połowie (14/20, 70%)

Streaki - Claypole

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Claypole — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Claypole — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Claypole — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Claypole — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Claypole — jest niepokonany w 2. połowie (14/20, 70%)

Serie - Atletico Atlas

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Atletico Atlas — jest niepokonany w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Atletico Atlas — poniżej 2.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Atletico Atlas — jest niepokonany w 1. połowie w 10 meczach z rzędu
  • 🔥 Atletico Atlas — jest niepokonany w 2. połowie w 3 meczach z rzędu

Serie - Claypole

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Claypole — nie wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Claypole — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Claypole — więcej goli pada w 2. połowie w 3 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
05.07Herb Atletico AtlasAtletico Atlas21Herb ClaypoleClaypole
01.03Herb ClaypoleClaypole00Herb Atletico AtlasAtletico Atlas
13.08Herb Atletico AtlasAtletico Atlas03Herb ClaypoleClaypole
22.05Herb ClaypoleClaypole42Herb Atletico AtlasAtletico Atlas
18.06Herb Atletico AtlasAtletico Atlas21Herb ClaypoleClaypole
13.02Herb ClaypoleClaypole10Herb Atletico AtlasAtletico Atlas
13.08Herb Atletico AtlasAtletico Atlas13Herb ClaypoleClaypole
10.04Herb ClaypoleClaypole10Herb Atletico AtlasAtletico Atlas
14.09Herb Atletico AtlasAtletico Atlas11Herb ClaypoleClaypole
25.04Herb ClaypoleClaypole11Herb Atletico AtlasAtletico Atlas

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Claypole jest o 20% lepsza niż Atletico Atlas pod względem odsetku wygranych meczów.

Atletico AtlasDomWyjazdOgółem
Win %
30%
20%
25%
Śr. goli/mecz
2.20
1.40
1.80
Strzelone
1.10
0.60
0.85
Stracone
1.10
0.80
0.95
BTTS %
50%
30%
40%
Czyste konto %
40%
30%
35%
Nie strzelił %
30%
50%
40%
ClaypoleDomWyjazdOgółem
Win %
30%
30%
30%
Śr. goli/mecz
2.30
1.60
1.95
Strzelone
1.20
0.50
0.85
Stracone
1.10
1.10
1.10
BTTS %
60%
10%
35%
Czyste konto %
30%
50%
40%
Nie strzelił %
30%
60%
45%

Ostatnie 10 meczów

Atletico Atlas jest o +120% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.10 gola/mecz
Atletico Atlas u siebie
0.50 gola/mecz
Claypole na wyjeździe

Progi bramkowe

Atletico AtlasClaypole
Over 0.5
80% (8/10)
80% (8/10)
Over 1.5
70% (7/10)
40% (4/10)
Over 2.5
30% (3/10)
30% (3/10)
Over 3.5
20% (2/10)
10% (1/10)
Nie strzelił
30% (3/10)
60% (6/10)
1. połowa — 1-2 gole
50% (10/20)
40% (8/20)
1. połowa — 1-3 gole
55% (11/20)
45% (9/20)
2. połowa — 1-2 gole
70% (14/20)
60% (12/20)
2. połowa — 1-3 gole
70% (14/20)
65% (13/20)

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemAtletico AtlasClaypole
Under 0.5
18% (7/40)
15% (3/20)
20% (4/20)
Under 1.5
43% (17/40)
40% (8/20)
45% (9/20)
Under 2.5
73% (29/40)
85% (17/20)
60% (12/20)
Under 3.5
85% (34/40)
90% (18/20)
80% (16/20)
Under 4.5
95% (38/40)
90% (18/20)
100% (20/20)
Under 5.5
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Primera C — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Lujan261475491.88
2Sacachispas261367451.73
3Canuelas261295451.73
4Lugano2610106401.54
5Leones de Rosario2610106401.54
6Centro Español261097391.50
7Estrella Del Sur261097391.50
8Juventud Unida261088381.46
9Berazategui269116381.46
10Deportivo Español268144381.46
11Puerto Nuevo269116381.46
12Mercedes26998361.38
13Victoriano Arenas268126361.38
14Central Cordoba26998361.38
15General Lamadrid26998361.38
16Sportivo Barracas2610511351.35
17Atletico Atlas26989351.35
18Yupanqui26899331.27
19El Porvenir266155331.27
20Central Ballester268711311.19
22Fénix266911271.04
23Leandro N. Alem267613271.04
24Claypole266812261.00
25JJ Urquiza2641210240.92
26Deportivo Paraguayo265912240.92
27Argentino Rosario2631310220.85
28Deportivo Muñiz2641012220.85