Football Stats
Herb Lugano
LuganoŚr. pkt/mecz 1.30
Argentyna / Primera C4 lipca 2026 18:00
Herb JJ Urquiza
JJ UrquizaŚr. pkt/mecz 0.85

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

6 spotkań — z perspektywy Lugano

1W — Lugano3D2W — JJ Urquiza

Streaki - Lugano

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Lugano — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Lugano — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
  • Lugano — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Lugano — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Lugano — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
  • Lugano — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)

Streaki - JJ Urquiza

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • JJ Urquiza — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (10/10, 100%)
  • JJ Urquiza — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
  • JJ Urquiza — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • JJ Urquiza — jest niepokonany na wyjeździe (7/10, 70%)
  • JJ Urquiza — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • JJ Urquiza — poniżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • JJ Urquiza — remisuje 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)

Serie - Lugano

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Lugano — jest niepokonany w 2. połowie w 4 meczach z rzędu

Serie - JJ Urquiza

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 JJ Urquiza — nie strzela gola w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 JJ Urquiza — nie wygrywa 1. połowę w 12 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
04.07Herb LuganoLugano00Herb JJ UrquizaJJ Urquiza
28.02Herb JJ UrquizaJJ Urquiza02Herb LuganoLugano
16.09Herb LuganoLugano22Herb JJ UrquizaJJ Urquiza
01.06Herb JJ UrquizaJJ Urquiza31Herb LuganoLugano
03.09Herb LuganoLugano22Herb JJ UrquizaJJ Urquiza
31.03Herb JJ UrquizaJJ Urquiza21Herb LuganoLugano

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Lugano jest o 100% lepsza niż JJ Urquiza pod względem odsetku wygranych meczów.

LuganoDomWyjazdOgółem
Win %
30%
30%
30%
Śr. goli/mecz
2.40
2.40
2.40
Strzelone
1.40
1.10
1.25
Stracone
1.00
1.30
1.15
BTTS %
40%
40%
40%
Czyste konto %
50%
40%
45%
Nie strzelił %
30%
40%
35%
JJ UrquizaDomWyjazdOgółem
Win %
20%
10%
15%
Śr. goli/mecz
1.40
1.50
1.45
Strzelone
0.40
0.40
0.40
Stracone
1.00
1.10
1.05
BTTS %
10%
30%
20%
Czyste konto %
30%
40%
35%
Nie strzelił %
70%
60%
65%

Ostatnie 10 meczów

Lugano jest o +250% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.40 gola/mecz
Lugano u siebie
0.40 gola/mecz
JJ Urquiza na wyjeździe

Progi bramkowe

LuganoJJ Urquiza
Over 0.5
80% (8/10)
70% (7/10)
Over 1.5
70% (7/10)
50% (5/10)
Over 2.5
60% (6/10)
10% (1/10)
Over 3.5
30% (3/10)
10% (1/10)
Nie strzelił
30% (3/10)
60% (6/10)
1. połowa — 1-2 gole
45% (9/20)
25% (5/20)
1. połowa — 1-3 gole
55% (11/20)
25% (5/20)
2. połowa — 1-2 gole
60% (12/20)
60% (12/20)
2. połowa — 1-3 gole
70% (14/20)
60% (12/20)

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemLuganoJJ Urquiza
Under 0.5
20% (8/40)
20% (4/20)
20% (4/20)
Under 1.5
40% (16/40)
30% (6/20)
50% (10/20)
Under 2.5
70% (28/40)
45% (9/20)
95% (19/20)
Under 3.5
83% (33/40)
70% (14/20)
95% (19/20)
Under 4.5
95% (38/40)
95% (19/20)
95% (19/20)
Under 5.5
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Primera C — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Lujan261475491.88
2Sacachispas261367451.73
3Canuelas261295451.73
4Lugano2610106401.54
5Leones de Rosario2610106401.54
6Centro Español261097391.50
7Estrella Del Sur261097391.50
8Juventud Unida261088381.46
9Berazategui269116381.46
10Deportivo Español268144381.46
11Puerto Nuevo269116381.46
12Mercedes26998361.38
13Victoriano Arenas268126361.38
14Central Cordoba26998361.38
15General Lamadrid26998361.38
16Sportivo Barracas2610511351.35
17Atletico Atlas26989351.35
18Yupanqui26899331.27
19El Porvenir266155331.27
20Central Ballester268711311.19
22Fénix266911271.04
23Leandro N. Alem267613271.04
24Claypole266812261.00
25JJ Urquiza2641210240.92
26Deportivo Paraguayo265912240.92
27Argentino Rosario2631310220.85
28Deportivo Muñiz2641012220.85