Football Stats
Herb Puerto Nuevo
Puerto NuevoŚr. pkt/mecz 1.45
Argentyna / Primera C12 lipca 2026 20:00
Herb Estrella Del Sur
Estrella Del SurŚr. pkt/mecz 1.45

Bezpośrednie starcia (H2H)

Mała próbka

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

2 spotkań — z perspektywy Puerto Nuevo

Streaki - Puerto Nuevo

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Puerto Nuevo — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
  • Puerto Nuevo — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Puerto Nuevo — nie wygrywa 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
  • Puerto Nuevo — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Puerto Nuevo — jest niepokonany (15/20, 75%)
  • Puerto Nuevo — poniżej 2.5 gola w meczu (14/20, 70%)
  • Puerto Nuevo — jest niepokonany w 1. połowie (14/20, 70%)

Streaki - Estrella Del Sur

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Estrella Del Sur — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Estrella Del Sur — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Estrella Del Sur — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Estrella Del Sur — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Estrella Del Sur — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Estrella Del Sur — jest niepokonany (15/20, 75%)
  • Estrella Del Sur — poniżej 2.5 gola w meczu (14/20, 70%)
  • Estrella Del Sur — jest niepokonany w 2. połowie (14/20, 70%)

Serie - Puerto Nuevo

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Puerto Nuevo — powyżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Puerto Nuevo — jest niepokonany w 1. połowie w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Puerto Nuevo — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 5 meczach z rzędu

Serie - Estrella Del Sur

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Estrella Del Sur — powyżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Estrella Del Sur — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Estrella Del Sur — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
12.07Herb Puerto NuevoPuerto Nuevo10Herb Estrella Del SurEstrella Del Sur
14.03Herb Estrella Del SurEstrella Del Sur11Herb Puerto NuevoPuerto Nuevo

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu.

Puerto NuevoDomWyjazdOgółem
Win %
20%
50%
35%
Śr. goli/mecz
2.60
1.40
2.00
Strzelone
1.10
0.90
1.00
Stracone
1.50
0.50
1.00
BTTS %
60%
20%
40%
Czyste konto %
20%
70%
45%
Nie strzelił %
30%
30%
30%
Estrella Del SurDomWyjazdOgółem
Win %
40%
30%
35%
Śr. goli/mecz
1.70
2.30
2.00
Strzelone
1.10
1.10
1.10
Stracone
0.60
1.20
0.90
BTTS %
30%
40%
35%
Czyste konto %
60%
30%
45%
Nie strzelił %
40%
40%
40%

Ostatnie 10 meczów

Porównanie: strzelonych bramekPuerto Nuevo vs Estrella Del Sur
1.10 gola/mecz
Puerto Nuevo u siebie
1.10 gola/mecz
Estrella Del Sur na wyjeździe

Progi bramkowe

Puerto NuevoEstrella Del Sur
Over 0.5
90% (9/10)
90% (9/10)
Over 1.5
90% (9/10)
70% (7/10)
Over 2.5
50% (5/10)
40% (4/10)
Over 3.5
20% (2/10)
20% (2/10)
Nie strzelił
30% (3/10)
40% (4/10)
1. połowa — 1-2 gole
65% (13/20)
60% (12/20)
1. połowa — 1-3 gole
65% (13/20)
65% (13/20)
2. połowa — 1-2 gole
70% (14/20)
65% (13/20)
2. połowa — 1-3 gole
80% (16/20)
70% (14/20)

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemPuerto NuevoEstrella Del Sur
Under 0.5
18% (7/40)
15% (3/20)
20% (4/20)
Under 1.5
33% (13/40)
30% (6/20)
35% (7/20)
Under 2.5
70% (28/40)
70% (14/20)
70% (14/20)
Under 3.5
88% (35/40)
90% (18/20)
85% (17/20)
Under 4.5
93% (37/40)
95% (19/20)
90% (18/20)
Under 5.5
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Primera C — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Lujan261475491.88
2Sacachispas261367451.73
3Canuelas261295451.73
4Lugano2610106401.54
5Leones de Rosario2610106401.54
6Centro Español261097391.50
7Estrella Del Sur261097391.50
8Juventud Unida261088381.46
9Berazategui269116381.46
10Deportivo Español268144381.46
11Puerto Nuevo269116381.46
12Mercedes26998361.38
13Victoriano Arenas268126361.38
14Central Cordoba26998361.38
15General Lamadrid26998361.38
16Sportivo Barracas2610511351.35
17Atletico Atlas26989351.35
18Yupanqui26899331.27
19El Porvenir266155331.27
20Central Ballester268711311.19
22Fénix266911271.04
23Leandro N. Alem267613271.04
24Claypole266812261.00
25JJ Urquiza2641210240.92
26Deportivo Paraguayo265912240.92
27Argentino Rosario2631310220.85
28Deportivo Muñiz2641012220.85