Football Stats
Herb Deportivo Paraguayo
Deportivo ParaguayoŚr. pkt/mecz 0.95
Argentyna / Primera C4 sierpnia 2026 20:00
Herb Central Ballester
Central BallesterŚr. pkt/mecz 1.10

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

7 spotkań — z perspektywy Deportivo Paraguayo

Streaki - Deportivo Paraguayo

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Deportivo Paraguayo — nie wygrywa 1. połowę u siebie (9/10, 90%)
  • Deportivo Paraguayo — nie strzela gola u siebie (7/10, 70%)
  • Deportivo Paraguayo — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Deportivo Paraguayo — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Deportivo Paraguayo — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)

Streaki - Central Ballester

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Central Ballester — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Central Ballester — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Central Ballester — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Central Ballester — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Central Ballester — jest niepokonany w 2. połowie (15/20, 75%)

Serie - Deportivo Paraguayo

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Deportivo Paraguayo — jest niepokonany w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Deportivo Paraguayo — nie wygrywa 1. połowę w 10 meczach z rzędu
  • 🔥 Deportivo Paraguayo — remisuje 1. połowę w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Deportivo Paraguayo — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu

Serie - Central Ballester

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Central Ballester — jest niepokonany w 1. połowie w 3 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
04.08Herb Deportivo ParaguayoDeportivo Paraguayo00Herb Central BallesterCentral Ballester
21.03Herb Central BallesterCentral Ballester01Herb Deportivo ParaguayoDeportivo Paraguayo
02.08Herb Deportivo ParaguayoDeportivo Paraguayo11Herb Central BallesterCentral Ballester
22.04Herb Central BallesterCentral Ballester31Herb Deportivo ParaguayoDeportivo Paraguayo
18.04Herb Central BallesterCentral Ballester31Herb Deportivo ParaguayoDeportivo Paraguayo
11.09Herb Central BallesterCentral Ballester00Herb Deportivo ParaguayoDeportivo Paraguayo
10.04Herb Deportivo ParaguayoDeportivo Paraguayo20Herb Central BallesterCentral Ballester

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Central Ballester jest o 50% lepsza niż Deportivo Paraguayo pod względem odsetku wygranych meczów.

Deportivo ParaguayoDomWyjazdOgółem
Win %
20%
20%
20%
Śr. goli/mecz
1.80
1.50
1.65
Strzelone
0.50
0.60
0.55
Stracone
1.30
0.90
1.10
BTTS %
30%
20%
25%
Czyste konto %
20%
60%
40%
Nie strzelił %
70%
70%
70%
Central BallesterDomWyjazdOgółem
Win %
20%
40%
30%
Śr. goli/mecz
2.10
2.20
2.15
Strzelone
1.00
0.90
0.95
Stracone
1.10
1.30
1.20
BTTS %
30%
20%
25%
Czyste konto %
40%
50%
45%
Nie strzelił %
60%
40%
50%

Ostatnie 10 meczów

Central Ballester jest o +80% lepsza pod względem strzelonych bramek
0.50 gola/mecz
Deportivo Paraguayo u siebie
0.90 gola/mecz
Central Ballester na wyjeździe

Progi bramkowe

Deportivo ParaguayoCentral Ballester
Over 0.5
80% (8/10)
90% (9/10)
Over 1.5
60% (6/10)
60% (6/10)
Over 2.5
30% (3/10)
30% (3/10)
Over 3.5
10% (1/10)
30% (3/10)
Nie strzelił
70% (7/10)
40% (4/10)
1. połowa — 1-2 gole
40% (8/20)
45% (9/20)
1. połowa — 1-3 gole
50% (10/20)
50% (10/20)
2. połowa — 1-2 gole
50% (10/20)
50% (10/20)
2. połowa — 1-3 gole
55% (11/20)
50% (10/20)

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemDeportivo ParaguayoCentral Ballester
Under 0.5
28% (11/40)
35% (7/20)
20% (4/20)
Under 1.5
50% (20/40)
55% (11/20)
45% (9/20)
Under 2.5
70% (28/40)
75% (15/20)
65% (13/20)
Under 3.5
80% (32/40)
85% (17/20)
75% (15/20)
Under 4.5
88% (35/40)
90% (18/20)
85% (17/20)
Under 5.5
95% (38/40)
95% (19/20)
95% (19/20)
Primera C — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Lujan261475491.88
2Sacachispas261367451.73
3Canuelas261295451.73
4Lugano2610106401.54
5Leones de Rosario2610106401.54
6Centro Español261097391.50
7Estrella Del Sur261097391.50
8Juventud Unida261088381.46
9Berazategui269116381.46
10Deportivo Español268144381.46
11Puerto Nuevo269116381.46
12Mercedes26998361.38
13Victoriano Arenas268126361.38
14Central Cordoba26998361.38
15General Lamadrid26998361.38
16Sportivo Barracas2610511351.35
17Atletico Atlas26989351.35
18Yupanqui26899331.27
19El Porvenir266155331.27
20Central Ballester268711311.19
22Fénix266911271.04
23Leandro N. Alem267613271.04
24Claypole266812261.00
25JJ Urquiza2641210240.92
26Deportivo Paraguayo265912240.92
27Argentino Rosario2631310220.85
28Deportivo Muñiz2641012220.85