Football Stats
Herb JJ Urquiza
JJ UrquizaŚr. pkt/mecz 0.75
Argentyna / Primera C18 lipca 2026 20:00
Herb Deportivo Muñiz
Deportivo MuñizŚr. pkt/mecz 0.90

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

6 spotkań — z perspektywy JJ Urquiza

Streaki - JJ Urquiza

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • JJ Urquiza — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (10/10, 100%)
  • JJ Urquiza — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • JJ Urquiza — nie wygrywa 1. połowę u siebie (9/10, 90%)
  • JJ Urquiza — nie strzela gola u siebie (8/10, 80%)
  • JJ Urquiza — remisuje 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
  • JJ Urquiza — poniżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)

Streaki - Deportivo Muñiz

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Deportivo Muñiz — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Deportivo Muñiz — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Deportivo Muñiz — jest niepokonany na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Deportivo Muñiz — nie wygrywa 1. połowę (14/20, 70%)

Serie - JJ Urquiza

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 JJ Urquiza — nie strzela gola w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 JJ Urquiza — nie wygrywa 1. połowę w 14 meczach z rzędu

Serie - Deportivo Muñiz

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Deportivo Muñiz — jest niepokonany w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Deportivo Muñiz — poniżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Deportivo Muñiz — jest niepokonany w 1. połowie w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 Deportivo Muñiz — jest niepokonany w 2. połowie w 3 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
18.07Herb JJ UrquizaJJ Urquiza30Herb Deportivo MuñizDeportivo Muñiz
23.03Herb Deportivo MuñizDeportivo Muñiz11Herb JJ UrquizaJJ Urquiza
10.08Herb JJ UrquizaJJ Urquiza00Herb Deportivo MuñizDeportivo Muñiz
27.04Herb Deportivo MuñizDeportivo Muñiz11Herb JJ UrquizaJJ Urquiza
09.08Herb Deportivo MuñizDeportivo Muñiz10Herb JJ UrquizaJJ Urquiza
08.03Herb JJ UrquizaJJ Urquiza50Herb Deportivo MuñizDeportivo Muñiz

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Deportivo Muñiz jest o 50% lepsza niż JJ Urquiza pod względem odsetku wygranych meczów.

JJ UrquizaDomWyjazdOgółem
Win %
10%
10%
10%
Śr. goli/mecz
1.20
1.50
1.35
Strzelone
0.20
0.40
0.30
Stracone
1.00
1.10
1.05
BTTS %
10%
30%
20%
Czyste konto %
30%
40%
35%
Nie strzelił %
80%
60%
70%
Deportivo MuñizDomWyjazdOgółem
Win %
20%
10%
15%
Śr. goli/mecz
2.40
1.20
1.80
Strzelone
1.00
0.50
0.75
Stracone
1.40
0.70
1.05
BTTS %
50%
40%
45%
Czyste konto %
20%
50%
35%
Nie strzelił %
30%
50%
40%

Ostatnie 10 meczów

Deportivo Muñiz jest o +150% lepsza pod względem strzelonych bramek
0.20 gola/mecz
JJ Urquiza u siebie
0.50 gola/mecz
Deportivo Muñiz na wyjeździe

Progi bramkowe

JJ UrquizaDeportivo Muñiz
Over 0.5
80% (8/10)
60% (6/10)
Over 1.5
40% (4/10)
40% (4/10)
Over 2.5
0% (0/10)
20% (2/10)
Over 3.5
0% (0/10)
0% (0/10)
Nie strzelił
80% (8/10)
50% (5/10)
1. połowa — 1-2 gole
25% (5/20)
45% (9/20)
1. połowa — 1-3 gole
25% (5/20)
45% (9/20)
2. połowa — 1-2 gole
55% (11/20)
65% (13/20)
2. połowa — 1-3 gole
55% (11/20)
65% (13/20)

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemJJ UrquizaDeportivo Muñiz
Under 0.5
23% (9/40)
25% (5/20)
20% (4/20)
Under 1.5
48% (19/40)
55% (11/20)
40% (8/20)
Under 2.5
85% (34/40)
95% (19/20)
75% (15/20)
Under 3.5
93% (37/40)
95% (19/20)
90% (18/20)
Under 4.5
95% (38/40)
95% (19/20)
95% (19/20)
Under 5.5
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Primera C — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Lujan261475491.88
2Sacachispas261367451.73
3Canuelas261295451.73
4Lugano2610106401.54
5Leones de Rosario2610106401.54
6Centro Español261097391.50
7Estrella Del Sur261097391.50
8Juventud Unida261088381.46
9Berazategui269116381.46
10Deportivo Español268144381.46
11Puerto Nuevo269116381.46
12Mercedes26998361.38
13Victoriano Arenas268126361.38
14Central Cordoba26998361.38
15General Lamadrid26998361.38
16Sportivo Barracas2610511351.35
17Atletico Atlas26989351.35
18Yupanqui26899331.27
19El Porvenir266155331.27
20Central Ballester268711311.19
22Fénix266911271.04
23Leandro N. Alem267613271.04
24Claypole266812261.00
25JJ Urquiza2641210240.92
26Deportivo Paraguayo265912240.92
27Argentino Rosario2631310220.85
28Deportivo Muñiz2641012220.85