Football Stats
Herb Sportivo Barracas
Sportivo BarracasŚr. pkt/mecz 1.40
Argentyna / Primera C28 lipca 2026 20:00
Herb El Porvenir
El PorvenirŚr. pkt/mecz 1.25

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

8 spotkań — z perspektywy Sportivo Barracas

Streaki - Sportivo Barracas

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Sportivo Barracas — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Sportivo Barracas — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Sportivo Barracas — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Sportivo Barracas — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
  • Sportivo Barracas — zachowuje czyste konto u siebie (7/10, 70%)
  • Sportivo Barracas — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Sportivo Barracas — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Sportivo Barracas — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)

Streaki - El Porvenir

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • El Porvenir — jest niepokonany na wyjeździe (9/10, 90%)
  • El Porvenir — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • El Porvenir — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • El Porvenir — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • El Porvenir — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
  • El Porvenir — remisuje 1. połowę (14/20, 70%)

Serie - Sportivo Barracas

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Sportivo Barracas — przegrywa w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Sportivo Barracas — obie drużyny strzelają (BTTS) w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Sportivo Barracas — powyżej 1.5 gola w meczu w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Sportivo Barracas — powyżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Sportivo Barracas — jest niepokonany w 1. połowie w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Sportivo Barracas — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Sportivo Barracas — przegrywa 2. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Sportivo Barracas — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 9 meczach z rzędu

Serie - El Porvenir

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 El Porvenir — poniżej 2.5 gola w meczu w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 El Porvenir — jest niepokonany w 1. połowie w 8 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
28.07Herb Sportivo BarracasSportivo Barracas32Herb El PorvenirEl Porvenir
30.03Herb El PorvenirEl Porvenir22Herb Sportivo BarracasSportivo Barracas
09.08Herb El PorvenirEl Porvenir10Herb Sportivo BarracasSportivo Barracas
08.03Herb Sportivo BarracasSportivo Barracas00Herb El PorvenirEl Porvenir
13.05Herb Sportivo BarracasSportivo Barracas00Herb El PorvenirEl Porvenir
03.12Herb El PorvenirEl Porvenir22Herb Sportivo BarracasSportivo Barracas
09.04Herb El PorvenirEl Porvenir02Herb Sportivo BarracasSportivo Barracas
11.11Herb Sportivo BarracasSportivo Barracas30Herb El PorvenirEl Porvenir

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Sportivo Barracas jest o 100% lepsza niż El Porvenir pod względem odsetku wygranych meczów.

Sportivo BarracasDomWyjazdOgółem
Win %
50%
30%
40%
Śr. goli/mecz
2.00
2.30
2.15
Strzelone
1.30
1.00
1.15
Stracone
0.70
1.30
1.00
BTTS %
20%
40%
30%
Czyste konto %
70%
40%
55%
Nie strzelił %
30%
30%
30%
El PorvenirDomWyjazdOgółem
Win %
20%
20%
20%
Śr. goli/mecz
1.40
1.60
1.50
Strzelone
0.70
0.80
0.75
Stracone
0.70
0.80
0.75
BTTS %
40%
50%
45%
Czyste konto %
40%
40%
40%
Nie strzelił %
50%
50%
50%

Ostatnie 10 meczów

Sportivo Barracas jest o +63% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.30 gola/mecz
Sportivo Barracas u siebie
0.80 gola/mecz
El Porvenir na wyjeździe

Progi bramkowe

Sportivo BarracasEl Porvenir
Over 0.5
80% (8/10)
60% (6/10)
Over 1.5
70% (7/10)
60% (6/10)
Over 2.5
30% (3/10)
30% (3/10)
Over 3.5
10% (1/10)
10% (1/10)
Nie strzelił
30% (3/10)
50% (5/10)
1. połowa — 1-2 gole
35% (7/20)
40% (8/20)
1. połowa — 1-3 gole
45% (9/20)
45% (9/20)
2. połowa — 1-2 gole
75% (15/20)
45% (9/20)
2. połowa — 1-3 gole
80% (16/20)
45% (9/20)

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemSportivo BarracasEl Porvenir
Under 0.5
25% (10/40)
15% (3/20)
35% (7/20)
Under 1.5
43% (17/40)
35% (7/20)
50% (10/20)
Under 2.5
70% (28/40)
65% (13/20)
75% (15/20)
Under 3.5
85% (34/40)
80% (16/20)
90% (18/20)
Under 4.5
95% (38/40)
90% (18/20)
100% (20/20)
Under 5.5
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Primera C — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Lujan261475491.88
2Sacachispas261367451.73
3Canuelas261295451.73
4Lugano2610106401.54
5Leones de Rosario2610106401.54
6Centro Español261097391.50
7Estrella Del Sur261097391.50
8Juventud Unida261088381.46
9Berazategui269116381.46
10Deportivo Español268144381.46
11Puerto Nuevo269116381.46
12Mercedes26998361.38
13Victoriano Arenas268126361.38
14Central Cordoba26998361.38
15General Lamadrid26998361.38
16Sportivo Barracas2610511351.35
17Atletico Atlas26989351.35
18Yupanqui26899331.27
19El Porvenir266155331.27
20Central Ballester268711311.19
22Fénix266911271.04
23Leandro N. Alem267613271.04
24Claypole266812261.00
25JJ Urquiza2641210240.92
26Deportivo Paraguayo265912240.92
27Argentino Rosario2631310220.85
28Deportivo Muñiz2641012220.85