Football Stats
Herb Berazategui
BerazateguiŚr. pkt/mecz 1.60
Argentyna / Primera C8 sierpnia 2026 20:00
Herb Centro Español
Centro EspañolŚr. pkt/mecz 1.40

Bezpośrednie starcia (H2H)

Mała próbka

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

4 spotkań — z perspektywy Berazategui

Streaki - Berazategui

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Berazategui — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Berazategui — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
  • Berazategui — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Berazategui — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Berazategui — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
  • Berazategui — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Berazategui — poniżej 2.5 gola w meczu (16/20, 80%)

Streaki - Centro Español

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Centro Español — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Centro Español — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Centro Español — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Centro Español — remisuje 1. połowę na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Centro Español — jest niepokonany na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Centro Español — poniżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Centro Español — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Centro Español — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Centro Español — więcej goli pada w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)

Serie - Berazategui

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Berazategui — poniżej 1.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Berazategui — poniżej 2.5 gola w meczu w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Berazategui — nie wygrywa 1. połowę w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 Berazategui — jest niepokonany w 2. połowie w 4 meczach z rzędu

Serie - Centro Español

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Centro Español — poniżej 2.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Centro Español — nie wygrywa 1. połowę w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Centro Español — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
08.08Herb BerazateguiBerazategui01Herb Centro EspañolCentro Español
11.04Herb Centro EspañolCentro Español00Herb BerazateguiBerazategui
19.10Herb Centro EspañolCentro Español01Herb BerazateguiBerazategui
19.05Herb BerazateguiBerazategui23Herb Centro EspañolCentro Español

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Berazategui jest o 14% lepsza niż Centro Español pod względem odsetku wygranych meczów.

BerazateguiDomWyjazdOgółem
Win %
40%
40%
40%
Śr. goli/mecz
2.60
0.80
1.70
Strzelone
1.50
0.60
1.05
Stracone
1.10
0.20
0.65
BTTS %
50%
10%
30%
Czyste konto %
30%
80%
55%
Nie strzelił %
30%
50%
40%
Centro EspañolDomWyjazdOgółem
Win %
30%
40%
35%
Śr. goli/mecz
2.40
1.60
2.00
Strzelone
1.10
1.10
1.10
Stracone
1.30
0.50
0.90
BTTS %
40%
30%
35%
Czyste konto %
40%
50%
45%
Nie strzelił %
40%
40%
40%

Ostatnie 10 meczów

Berazategui jest o +36% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.50 gola/mecz
Berazategui u siebie
1.10 gola/mecz
Centro Español na wyjeździe

Progi bramkowe

BerazateguiCentro Español
Over 0.5
90% (9/10)
80% (8/10)
Over 1.5
70% (7/10)
50% (5/10)
Over 2.5
40% (4/10)
10% (1/10)
Over 3.5
30% (3/10)
10% (1/10)
Nie strzelił
30% (3/10)
40% (4/10)
1. połowa — 1-2 gole
35% (7/20)
40% (8/20)
1. połowa — 1-3 gole
45% (9/20)
45% (9/20)
2. połowa — 1-2 gole
50% (10/20)
60% (12/20)
2. połowa — 1-3 gole
55% (11/20)
70% (14/20)

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemBerazateguiCentro Español
Under 0.5
23% (9/40)
25% (5/20)
20% (4/20)
Under 1.5
50% (20/40)
55% (11/20)
45% (9/20)
Under 2.5
75% (30/40)
80% (16/20)
70% (14/20)
Under 3.5
83% (33/40)
85% (17/20)
80% (16/20)
Under 4.5
88% (35/40)
90% (18/20)
85% (17/20)
Under 5.5
98% (39/40)
95% (19/20)
100% (20/20)
Primera C — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Lujan261475491.88
2Sacachispas261367451.73
3Canuelas261295451.73
4Lugano2610106401.54
5Leones de Rosario2610106401.54
6Centro Español261097391.50
7Estrella Del Sur261097391.50
8Juventud Unida261088381.46
9Berazategui269116381.46
10Deportivo Español268144381.46
11Puerto Nuevo269116381.46
12Mercedes26998361.38
13Victoriano Arenas268126361.38
14Central Cordoba26998361.38
15General Lamadrid26998361.38
16Sportivo Barracas2610511351.35
17Atletico Atlas26989351.35
18Yupanqui26899331.27
19El Porvenir266155331.27
20Central Ballester268711311.19
22Fénix266911271.04
23Leandro N. Alem267613271.04
24Claypole266812261.00
25JJ Urquiza2641210240.92
26Deportivo Paraguayo265912240.92
27Argentino Rosario2631310220.85
28Deportivo Muñiz2641012220.85